Bornholm Höst-Open 2021lø 30-10-2021 19:55
Split resultater - Etape 1Oprettet af OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (6)2,7 km 0 Hm11 K
PlNavnTid
1(177)2(185)3(188)4(186)5(160)6(162)7(141)8(131)9(130)10(140)11(255)Mål
 
1Agnes Habekost Nielsen27:041:123:425:366:398:5711:3114:5917:5520:0023:2226:1327:04
Allerød OK1:122:301:541:032:182:343:282:562:053:222:510:51
2Dagmar Marager30:321:163:034:316:228:1418:0420:3922:5724:1727:1029:4530:32
Allerød OK1:161:471:281:511:529:502:352:181:202:532:350:47
3Artisha Wongdee Lind31:231:403:556:117:3710:4514:3518:2521:3523:3627:0030:2531:23
Ballerup OK1:402:152:161:263:083:503:503:102:013:243:250:58
4Johanne Volmar Skovsgaard55:166:0612:0615:1417:4722:0927:4933:5939:0042:0648:2354:0755:16
OK Melfar6:066:003:082:334:225:406:105:013:066:175:441:09
5Juliane Volmar Skovsgaard1:12:2042:3545:3947:4549:1152:2755:4058:591:02:071:04:091:07:551:11:361:12:20
OK Melfar42:353:042:061:263:163:133:193:082:023:463:410:44
 
Patricija PrakapieteFejlkl.14:20-----54:011:05:051:11:211:17:451:22:561:26:161:28:291:33:56-----1:38:3420:13
OK Vilse 8714:2039:4111:046:166:245:113:202:135:274:38*187
 
 
 
D12 (9)3,3 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(177)2(187)3(195)4(198)5(196)6(190)7(175)8(160)9(162)10(141)11(137)12(130)13(140)14(255)
Mål
 
1Jonna Jensen Åhl20:060:472:263:555:326:137:529:049:4311:2813:2414:2115:5117:4119:33
Åmåls ok0:471:391:291:370:411:391:120:391:451:560:571:301:501:52
20:06
0:33
2Emma Lundsgaard23:590:512:544:597:027:499:2010:2011:0612:3014:2615:4118:4621:0723:14
AMOK0:512:032:052:030:471:311:000:461:241:561:153:052:212:07
23:599:4520:54
0:45*186*139
3Karla Blicher24:521:023:064:587:178:139:4911:1712:0813:5316:1017:2619:3021:5324:14
OK Melfar1:022:041:522:190:561:361:280:511:452:171:162:042:232:21
24:52
0:38
4Eira Olsson25:090:422:163:395:105:4711:3412:2515:4016:5518:3019:3221:0822:5524:37
Åmåls ok0:421:341:231:310:375:470:513:151:151:351:021:361:471:42
25:09
0:32
5Amalie Broman25:201:184:116:038:249:1510:3812:0413:0614:3516:4617:5919:5422:1524:36
Allerød OK1:182:531:522:210:511:231:261:021:292:111:131:552:212:21
25:20
0:44
6Olivia Myrén32:114:106:168:3110:3911:3417:1318:1519:0720:2422:1425:1527:0429:1331:36
OK Orion4:102:062:152:080:555:391:020:521:171:503:011:492:092:23
32:11
0:35
7Elin Sjöberg Dietsch44:274:267:5810:5815:1116:1522:0723:4025:2528:2631:0434:3737:0940:4343:47
OK Pan-Kristianstad4:263:323:004:131:045:521:331:453:012:383:332:323:343:04
44:27
0:40
8Astrid Rosa Hust Sigvardsen1:03:445:218:4012:0715:2116:1825:5528:1630:1434:3237:2452:4855:471:00:061:02:57
Holbæk OK5:213:193:273:140:579:372:211:584:182:5215:242:594:192:51
1:03:44
0:47
 
Luna Brunstedt JacobsenIkke startet
OK ØST Birkerød
 
 
 
D14 (8)3,8 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(169)2(190)3(204)4(200)5(217)6(215)7(179)8(175)9(150)10(134)11(136)12(255)Mål
 
1Alva Olsson30:012:234:196:467:4311:4913:3217:1619:5922:2625:2726:4729:2730:01
Åmåls ok2:231:562:270:574:061:433:442:432:273:011:202:400:34
1:43
*168
2Olivia Tillander47:372:386:419:2410:3115:5821:4628:1032:1738:5142:1044:0346:5547:37
Ystads OK2:384:032:431:075:275:486:244:076:343:191:532:520:42
3Laura-Johanne Da Koue52:265:398:0011:0112:1916:4620:0625:1137:0141:2246:5348:4151:4952:26
Søllerød OK5:392:213:011:184:273:205:0511:504:215:311:483:080:37
4Liv Lundsgaard56:552:1612:5515:3616:4621:2726:0731:2337:3247:5652:0453:3656:1656:55
AMOK2:1610:392:411:104:414:405:166:0910:244:081:322:400:39
5Ella Reker Hadrup1:00:352:396:3410:4411:5517:5320:2927:2533:1549:1353:0056:551:00:071:00:35
Søllerød OK2:393:554:101:115:582:366:565:5015:583:473:553:120:28
6Mette Søgaard Jensen1:01:432:105:4011:1112:2521:2430:2935:4241:2451:4056:0757:441:01:091:01:43
OK Melfar2:103:305:311:148:599:055:135:4210:164:271:373:250:34
7Nora Sophie Graa Ødum1:07:014:049:5515:1417:0324:5929:4237:5845:1151:3558:131:00:551:06:201:07:01
OK ØST Birkerød4:045:515:191:497:564:438:167:136:246:382:425:250:41
 
Johanna K. MadsenFejlkl.3:078:3812:5914:4824:0330:3638:0743:5449:02---------------1:04:24
OK Melfar3:075:314:211:499:156:337:315:475:0815:22
 
 
 
D16 (6)4,5 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(189)2(197)3(209)4(223)5(221)6(225)7(206)8(183)9(178)10(153)11(143)12(145)13(163)14(164)
15(255)Mål
 
1Felicia Persson47:024:036:4511:2616:2818:3021:0226:1932:3034:5637:3238:4143:0745:2245:58
Helsingborgs SOK4:032:424:415:022:022:325:176:112:262:361:094:262:150:36
46:2947:02
0:310:33
2Hedda Rosengren Svensson57:494:196:5612:0515:4918:1520:4828:4636:3437:5640:5742:0453:2155:5256:41
OK Orion4:192:375:093:442:262:337:587:481:223:011:0711:172:310:49
57:2257:49
0:410:27
3Emilie Skov Dalgaard1:00:316:359:1314:2019:2326:0029:1435:3842:0045:2047:4849:0455:0758:4459:26
OK Pan6:352:385:075:036:373:146:246:223:202:281:166:033:370:42
59:551:00:31
0:290:36
4Frida Kärner Grooss1:03:1713:2616:3222:3927:4631:0133:4640:4345:3648:1853:5754:5159:121:01:341:02:17
Allerød OK13:263:066:075:073:152:456:574:532:425:390:544:212:220:43
1:02:491:03:17
0:320:28
5Marie Gillet1:27:2516:1620:0525:0333:3838:1744:0151:1457:591:03:271:12:431:15:351:22:091:25:241:26:14
CO Liège16:163:494:588:354:395:447:136:455:289:162:526:343:150:50
1:26:491:27:25
0:350:36
 
Linn BjörneldFejlkl.6:4610:2116:0924:2827:29----------------------------------------1:02:51
Kalmar OK6:463:355:488:193:0135:22
1:03:431:04:1236:42
0:520:29*220
 
 
 
D20 (4)5,2 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(181)2(166)3(159)4(189)5(208)6(211)7(218)8(221)9(210)10(183)11(156)12(143)13(132)14(148)
15(157)16(164)17(255)Mål
 
1Lisa Swartz54:385:026:129:2814:3819:5920:4623:4927:3533:3838:3841:5844:0247:3450:18
OK Orion5:021:103:165:105:210:473:033:466:035:003:202:043:322:44
51:5153:2954:1054:38
1:331:380:410:28
2Ellen Pelander59:195:186:529:4713:4320:0720:5525:4729:3835:2141:0845:0147:2951:1754:18
OK Djerf, Sverige5:181:342:553:566:240:484:523:515:435:473:532:283:483:01
56:3557:5458:3859:19
2:171:190:440:41
3Matilde Skousen1:38:5515:1016:5720:5826:4835:2236:4443:5649:5557:081:06:291:15:271:22:011:29:471:33:28
OK Melfar15:101:474:015:508:341:227:125:597:139:218:586:347:463:41
1:36:141:37:341:38:121:38:55
2:461:200:380:43
 
Olivia LarssonIkke startet
Lunds OK
 
 
 
D21 (25)7,0 km 0 Hm22 K
PlNavnTid
1(184)2(166)3(149)4(171)5(201)6(204)7(192)8(207)9(211)10(219)11(225)12(227)13(229)14(222)
15(210)16(180)17(143)18(145)19(135)20(152)21(164)22(255)Mål
 
1Jannie Hagård1:03:194:107:009:2212:2116:2118:1519:4722:5424:0326:4432:3734:4236:3738:43
OK Pan-Kristianstad4:102:502:222:594:001:541:323:071:092:415:532:051:552:06
43:4550:3353:4258:0159:331:00:371:02:171:02:461:03:19
5:026:483:094:191:321:041:400:290:33
2Sigrid Høyer Staugaard1:07:274:216:208:5411:5116:1618:2020:1024:0725:0728:2234:5237:0739:3041:37
FIF Hillerød4:211:592:342:574:252:041:503:571:003:156:302:152:232:07
48:1754:0958:081:02:211:03:461:04:541:06:251:06:541:07:27
6:405:523:594:131:251:081:310:290:33
3Erika Källvik Leufvén1:08:294:035:558:0910:4514:4216:3518:1121:3622:3625:0736:5439:3041:2044:45
IFK Göteborg4:031:522:142:363:571:531:363:251:002:3111:472:361:503:25
49:5254:5158:231:02:021:03:241:05:461:07:271:08:001:08:29
5:074:593:323:391:222:221:410:330:29
4Lise Termansen1:13:123:516:148:4012:0916:1618:0519:5423:4324:4827:5238:0739:4942:0444:23
OK H.T.F.3:512:232:263:294:071:491:493:491:053:0410:151:422:152:19
50:5856:041:03:421:07:171:08:391:10:321:12:011:12:361:13:12
6:355:067:383:351:221:531:290:350:36
5Ita Klingenberg1:13:176:008:1010:3613:2517:3919:3221:2324:5826:5930:0236:1638:4840:3243:25
Faaborg OK6:002:102:262:494:141:531:513:352:013:036:142:321:442:53
50:1256:111:00:251:07:401:09:191:10:391:12:121:12:431:13:17
6:475:594:147:151:391:201:330:310:34
6Inge Skovgaard Jakobsen1:17:535:378:1711:0414:1919:5421:5723:5128:4330:0533:3840:5043:0345:4548:57
OK Snab5:372:402:473:155:352:031:544:521:223:337:122:132:423:12
55:161:01:491:07:071:11:431:13:301:15:041:16:361:17:131:17:53
6:196:335:184:361:471:341:320:370:40
7Mette Stub1:20:107:2310:0713:1216:4121:2223:3625:2431:0532:1134:5842:0344:2148:4651:09
PI-København7:232:443:053:294:412:141:485:411:062:477:052:184:252:23
57:111:03:481:10:231:14:391:16:041:17:141:18:541:19:311:20:10
6:026:376:354:161:251:101:400:370:39
8Pim Hedberg1:25:003:587:259:5213:4118:0820:2922:1929:2330:1932:5239:2541:4244:0046:47
OK Pan-Kristianstad3:583:272:273:494:272:211:507:040:562:336:332:172:182:47
52:461:10:211:15:361:19:401:21:211:22:271:23:571:24:311:25:00
5:5917:355:154:041:411:061:300:340:29
9Hedda Kärner Grooss1:25:235:0812:5115:2419:2624:3627:1629:2235:0536:1639:2547:3549:5652:4255:30
Allerød OK5:087:432:334:025:102:402:065:431:113:098:102:212:462:48
1:02:591:09:171:13:411:18:321:20:361:22:061:23:591:24:471:25:23
7:296:184:244:512:041:301:530:480:36
10Linnea Gustafsson1:26:215:209:5112:4716:2122:1825:0427:2832:2835:2939:0947:0850:0952:2555:59
OK Gynge5:204:312:563:345:572:462:245:003:013:407:593:012:163:34
1:03:081:11:071:15:151:20:051:22:011:23:221:25:051:25:401:26:21
7:097:594:084:501:561:211:430:350:41
11Pernilla Olsson1:38:117:1211:0313:4116:3831:5133:5335:4043:2744:4448:0359:481:02:031:04:421:08:28
Skåneslättens OL7:123:512:382:5715:132:021:477:471:173:1911:452:152:393:46
1:14:221:20:221:24:371:31:071:33:581:35:121:36:481:37:251:38:11
5:546:004:156:302:511:141:360:370:46
12Tine Dalgaard1:38:175:4015:0818:0021:4428:3030:4332:4538:0539:4942:5550:5253:1456:3459:31
Kolding OK5:409:282:523:446:462:132:025:201:443:067:572:223:202:57
1:07:121:19:101:25:031:30:471:33:191:34:571:36:461:37:291:38:17
7:4111:585:535:442:321:381:490:430:48
13Tonje Pihl1:38:546:319:0512:0915:5921:3824:1126:1733:0234:5238:1747:3550:3353:391:00:32
OK Roskilde6:312:343:043:505:392:332:066:451:503:259:182:583:066:53
1:07:451:17:451:23:491:29:221:32:441:35:201:37:271:38:081:38:54
7:1310:006:045:333:222:362:070:410:46
14Nicoline O. Lorenzen1:52:1313:4824:3127:5332:3938:2640:4742:5748:4750:2954:581:04:331:07:341:10:531:13:59
Kolding OK13:4810:433:224:465:472:212:105:501:424:299:353:013:193:06
1:22:391:34:231:40:391:45:161:48:071:49:181:50:561:51:341:52:13
8:4011:446:164:372:511:111:380:380:39
15Rikke Binder1:53:4015:3420:3823:5427:2434:5337:0942:2449:1152:3955:561:05:491:09:091:12:481:15:46
OK GORM15:345:043:163:307:292:165:156:473:283:179:533:203:392:58
1:22:381:33:081:39:541:45:331:49:241:50:431:52:281:53:051:53:40
6:5210:306:465:393:511:191:450:370:35
16Marie B. Bertelsen1:56:255:218:1411:1815:4021:0223:2925:5331:3834:1359:171:07:461:10:521:17:081:19:56
OK H.T.F.5:212:533:044:225:222:272:245:452:3525:048:293:066:162:48
1:28:051:36:011:44:211:49:341:51:591:53:231:55:101:55:451:56:25
8:097:568:205:132:251:241:470:350:40
17Nina Steen Vinde Sørensen1:59:308:4111:5314:3318:3626:4028:5531:0935:3536:461:00:271:07:381:10:051:16:351:20:24
Kildeholm OK8:413:122:404:038:042:152:144:261:1123:417:112:276:303:49
1:27:181:36:281:43:121:52:051:54:411:56:201:58:031:58:431:59:30
6:549:106:448:532:361:391:430:400:47
18Anna Klingenberg1:59:3711:3119:0422:5728:1934:1537:1540:0046:1353:1657:371:08:051:11:291:14:191:18:20
Faaborg OK11:317:333:535:225:563:002:456:137:034:2110:283:242:504:01
1:27:361:36:591:43:481:50:251:54:151:55:561:58:231:58:581:59:37
9:169:236:496:373:501:412:270:350:39
19Charlotte Ager2:19:268:0913:0817:2726:5534:3637:3053:531:03:191:05:261:16:241:26:181:30:521:34:231:38:05
Oslo8:094:594:199:287:412:5416:239:262:0710:589:544:343:313:42
1:47:081:56:372:03:042:10:162:13:412:15:542:17:542:18:422:19:26
9:039:296:277:123:252:132:000:480:44
20Malin Söderstedt2:51:208:3115:0822:2131:4639:1442:1644:5053:2657:191:32:091:41:091:44:151:47:391:53:01
OK Gynge8:316:377:139:257:283:022:348:363:5334:509:003:063:245:22
2:03:252:16:152:24:172:31:412:45:332:47:152:50:082:50:482:51:20
10:2412:508:027:2413:521:422:530:400:32
 
Josefine LindUdgået-----16:0821:10-------------------------------------------------------
OK GORM16:085:02
----------26:5635:1438:1941:51-----46:3648:33
5:468:183:053:324:451:57
Agnes Nørgård KrachtUdgået21:38------------------------------33:3636:26-------------------------
Tisvilde Hegn OK21:3811:582:50
----------51:18-----1:00:27----------1:07:051:08:5111:17
14:529:096:381:46*171
Sofie Banke PoulsenIkke startet
Svendborg OK
Linnea JohnssonIkke startet
OK Nackhe
Ellen JohnssonIkke startet
OK Nackhe
 
 
 
D21M (14)4,3 km 0 Hm16 K
PlNavnTid
1(188)2(194)3(203)4(204)5(200)6(212)7(217)8(215)9(179)10(173)11(144)12(137)13(134)14(139)
15(163)16(255)Mål
 
1Carolin Håkansson40:423:505:347:058:259:3011:5815:4618:4623:5627:0029:1630:5933:4737:09
OK Orion3:501:441:311:201:052:283:483:005:103:042:161:432:483:22
39:0740:0640:42
1:580:590:36
2Cecilie Buch Thomsen48:405:027:029:1411:1012:3015:3220:2223:0629:3432:1235:3237:3539:2544:21
AMOK5:022:002:121:561:203:024:502:446:282:383:202:031:504:56
46:4547:4948:40
2:241:040:51
3Melinda Ymsén51:4910:5312:3714:1515:5817:1719:5526:2630:0935:1537:4940:3043:0244:5748:06
OK Pan-Kristianstad10:531:441:381:431:192:386:313:435:062:342:412:321:553:09
50:0351:0551:49
1:571:020:44
4Josefin Nordgren53:346:478:5310:3912:1913:2816:0521:1425:2431:2134:0139:2541:1245:4949:24
OK736:472:061:461:401:092:375:094:105:572:405:241:474:373:35
51:4152:4653:34
2:171:050:48
5Elisabet Aronsson57:288:2010:0811:2013:4814:5917:1522:0424:2730:3333:1444:1249:3150:4654:08
FK Friskus-Varberg8:201:481:122:281:112:164:492:236:062:4110:585:191:153:22
56:0456:4857:28
1:560:440:40
6Anne Sofie Motzkus59:195:568:1410:2112:2814:0517:5323:1126:5333:4137:5842:3448:5351:1254:59
Kolding OK5:562:182:072:071:373:485:183:426:484:174:366:192:193:47
57:1358:2359:19
2:141:100:56
7Anja Toft Mikkelsen1:02:155:207:5810:1712:3414:2518:0124:2627:5535:1438:3443:2749:1152:1657:12
Søllerød OK5:202:382:192:171:513:366:253:297:193:204:535:443:054:56
1:00:001:01:211:02:15
2:481:210:54
8Sara Bengtsson1:06:216:399:1711:0713:5815:0317:3822:2128:5634:0937:0153:0754:3356:421:02:42
Malmö OK6:392:381:502:511:052:354:436:355:132:5216:061:262:096:00
1:04:431:05:381:06:21
2:010:550:43
9Ditte Bristow1:08:438:4411:5313:3517:4519:0629:2034:3940:5846:4249:5453:1954:4858:391:03:19
AMOK8:443:091:424:101:2110:145:196:195:443:123:251:293:514:40
1:06:221:08:051:08:43
3:031:430:38
10Johanna Gersne1:11:355:147:439:2711:1312:3915:4920:5033:3945:3650:4255:1558:221:01:081:07:28
Skåneslättens OL5:142:291:441:461:263:105:0112:4911:575:064:333:072:466:20
1:09:441:10:511:11:35
2:161:070:44
11Christina Krogh-Jensen1:22:0610:4414:0116:2818:1919:3522:3431:4348:0455:5059:031:03:311:06:251:08:571:15:02
FSK Orientering10:443:172:271:511:162:599:0916:217:463:134:282:542:326:05
1:19:381:21:241:22:06
4:361:460:42
12Jessica Vibeke Wienike1:23:0012:4915:2117:4520:1022:2827:4035:0339:2950:1954:481:00:091:04:471:11:081:16:28
Karup OK12:492:322:242:252:185:127:234:2610:504:295:214:386:215:20
1:20:231:22:111:23:00
3:551:480:49
13Anna Zol1:23:247:0724:0228:5633:0034:1336:4641:1159:351:06:011:08:451:11:401:14:091:16:161:19:50
OK737:0716:554:544:041:132:334:2518:246:262:442:552:292:073:34
1:21:421:22:441:23:24
1:521:020:40
14Line Schmidt1:26:3612:1819:2021:1732:3033:5537:0942:3446:3056:321:00:021:03:371:13:441:14:591:21:25
Panumrunners12:187:021:5711:131:253:145:253:5610:023:303:3510:071:156:26
1:24:431:25:531:26:36
3:181:100:43
 
 
 
D35 (10)6,0 km 0 Hm19 K
PlNavnTid
1(176)2(174)3(149)4(161)5(193)6(201)7(192)8(208)9(216)10(219)11(220)12(210)13(180)14(153)
15(145)16(148)17(152)18(164)19(255)Mål
 
1Astrid Riis1:18:3310:3611:5814:4817:2423:1326:4930:4436:0837:4641:2949:1754:161:02:141:06:24
Holbæk OK10:361:222:502:365:493:363:555:241:383:437:484:597:584:10
1:12:091:14:121:14:591:17:051:17:471:18:33
5:452:030:472:060:420:46
2Sandra Lejonberg1:21:404:386:039:0611:5716:4519:5929:1234:0936:3541:4949:0153:391:03:351:07:12
Helsingborgs SOK4:381:253:032:514:483:149:134:572:265:147:124:389:563:37
1:14:001:16:161:18:381:20:231:21:001:21:40
6:482:162:221:450:370:40
3Marie Sofie Møller1:43:066:008:0411:1215:5520:4226:5031:2739:1642:1152:531:01:541:08:311:17:531:22:01
Lyngby OK6:002:043:084:434:476:084:377:492:5510:429:016:379:224:08
1:36:021:39:001:39:431:41:471:42:261:43:06
14:012:580:432:040:390:40
4Runa Ulsøe1:48:225:217:3611:4715:0921:0527:1532:2739:1342:2147:4457:061:06:071:25:111:29:17
OK Roskilde5:212:154:113:225:566:105:126:463:085:239:229:0119:044:06
1:36:191:43:481:44:441:46:501:47:381:48:22
7:027:290:562:060:480:44
5Pia R. Skorstengaard1:54:0614:5717:5123:1428:5735:1539:3744:5251:1754:201:00:561:09:511:16:181:28:151:34:07
Lyngby OK14:572:545:235:436:184:225:156:253:036:368:556:2711:575:52
1:45:331:49:071:50:191:52:371:53:221:54:06
11:263:341:122:180:450:44
6Lise Ravnshøj Andersen2:12:255:017:4512:0816:2822:0826:2436:1147:3552:3958:331:19:351:27:281:38:131:46:27
Herlufsholm OK5:012:444:234:205:404:169:4711:245:045:5421:027:5310:458:14
2:00:442:06:102:08:252:11:092:11:492:12:25
14:175:262:152:440:400:36
7Sandra Mundus2:18:198:4815:0319:4425:1735:3240:3245:2751:5356:371:02:581:15:271:24:171:39:311:49:57
Herlufsholm OK8:486:154:415:3310:155:004:556:264:446:2112:298:5015:1410:26
2:04:022:12:562:13:532:16:532:17:402:18:19
14:058:540:573:000:470:39
8Ea Busch Nielsen2:31:245:119:1313:0219:0525:4930:1834:5841:5346:2852:251:12:101:19:271:36:432:04:32
PI-København5:114:023:496:036:444:294:406:554:355:5719:457:1717:1627:49
2:23:582:27:062:28:022:30:032:30:462:31:24
19:263:080:562:010:430:38
9Helene Draborg3:29:0355:451:01:441:06:521:15:421:21:071:27:031:33:101:39:271:43:451:55:242:20:412:31:272:42:542:56:58
Copenhagen Adventure Sport55:455:595:088:505:255:566:076:174:1811:3925:1710:4611:2714:04
3:18:173:21:543:24:443:27:383:28:203:29:03
21:193:372:502:540:420:43
 
Rungtawan WongdeeUdgået20:3627:1832:5037:3546:1851:421:13:021:21:581:27:051:54:322:15:182:25:08----------
Ballerup OK20:366:425:324:458:435:2421:208:565:0727:2720:469:50
--------------------3:07:283:08:25
42:200:57
 
 
 
D35K (9)4,1 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(181)2(165)3(149)4(161)5(189)6(208)7(211)8(154)9(138)10(147)11(164)12(255)Mål
 
1Katja Brunstedt47:475:157:0410:4613:3819:2426:0127:0335:2341:1743:0546:1046:5447:47
OK ØST Birkerød5:151:493:422:525:466:371:028:205:541:483:050:440:53
2Malin Malmberg50:515:269:2413:1715:5921:2929:3830:3538:0043:5146:3749:0750:0250:51
Malmö OK5:263:583:532:425:308:090:577:255:512:462:300:550:49
3Thea Martinsen50:525:087:0911:4414:5820:2427:4728:4537:4544:2346:0549:1549:5950:52
Modum IL5:082:014:353:145:267:230:589:006:381:423:100:440:53
4Hanna Kryh Öberg52:525:408:0415:0418:0323:2729:1830:1237:1946:2449:0251:4252:1552:52
Malmö OK5:402:247:002:595:245:510:547:079:052:382:400:330:37
5Carolina Landin53:025:3412:1216:2719:2624:4031:4032:4341:2046:5548:4251:3752:1753:02
Malmö OK5:346:384:152:595:147:001:038:375:351:472:550:400:45
6Evelina Ekelund53:125:268:2412:2515:4921:3229:3131:0039:2145:5248:2451:3352:2253:12
Malmö OK5:262:584:013:245:437:591:298:216:312:323:090:490:50
7Ditte Marie Olesen54:074:186:0517:2019:3624:5533:4735:0741:4348:3750:1652:4453:2254:07
Holbæk OK4:181:4711:152:165:198:521:206:366:541:392:280:380:45
8Wiviann Ottosson1:09:236:088:0818:2621:4028:2036:2637:3946:3953:541:04:051:07:241:08:261:09:23
Malmö OK6:082:0010:183:146:408:061:139:007:1510:113:191:020:57
 
Helle PittersDisk.------------------------------------------------------------
Lyngby OK
 
 
 
D35M (22)4,3 km 0 Hm16 K
PlNavnTid
1(188)2(194)3(203)4(204)5(200)6(212)7(217)8(215)9(179)10(173)11(144)12(137)13(134)14(139)
15(163)16(255)Mål
 
1Lena Swartz39:245:117:078:309:4310:5813:4417:3619:3924:1626:3929:0630:4032:1835:49
OK Orion5:111:561:231:131:152:463:522:034:372:232:271:341:383:31
37:4738:4739:24
1:581:000:37
2Semona Nilsson45:435:027:208:5410:2711:4714:4720:2423:0328:5831:4134:2636:0338:0940:57
OK Orion5:022:181:341:331:203:005:372:395:552:432:451:372:062:48
43:1645:0445:43
2:191:480:39
3Annika Josefsson48:464:276:268:029:3811:0113:5318:2922:1327:2530:5937:3539:2741:1844:28
OK Orion4:271:591:361:361:232:524:363:445:123:346:361:521:513:10
46:4648:0448:46
2:181:180:42
4Anna Söderström50:175:369:1911:2713:0414:2317:0121:5624:5630:5534:2637:2941:1042:5246:05
Malmö OK5:363:432:081:371:192:384:553:005:593:313:033:411:423:13
48:1149:3350:17
2:061:220:44
5Ida Andersson51:274:156:027:489:2410:3312:5420:2124:0329:3534:0137:0040:1642:4246:08
IK Stern4:151:471:461:361:092:217:273:425:324:262:593:162:263:26
49:5350:5251:27
3:450:590:35
6Anna Myrén51:4510:5012:5414:4116:0717:2720:3125:1928:3034:0037:3340:1842:2244:2147:46
OK Orion10:502:041:471:261:203:044:483:115:303:332:452:041:593:25
50:0251:0651:45
2:161:040:39
7Gunilla Gustafsson53:423:545:448:109:3710:5213:5521:1623:3829:4532:4135:2042:5044:5849:39
OK Orion3:541:502:261:271:153:037:212:226:072:562:397:302:084:41
51:4953:0153:42
2:101:120:41
8Ann-Kristin Haraldsson1:01:257:5311:0013:0714:5716:2819:5625:4830:0036:5640:0044:2749:3152:2456:33
Stigmännen Karlshamns OK7:533:072:071:501:313:285:524:126:563:044:275:042:534:09
59:321:00:371:01:25
2:591:050:48
9Pia Linde Valdau1:01:356:168:3110:3712:5714:2417:1222:5929:5337:5941:4445:4848:0550:1357:27
Holbæk OK6:162:152:062:201:272:485:476:548:063:454:042:172:087:14
59:481:00:551:01:35
2:211:070:40
10Elin Jørgensen1:02:316:018:5212:0114:2215:4418:2723:1730:0236:2739:0747:4250:2053:0156:49
Herning Orienteringsklub6:012:513:092:211:222:434:506:456:252:408:352:382:413:48
59:431:01:321:02:31
2:541:490:59
11Helle Wihan1:03:228:5511:3214:1316:2118:0622:3227:3731:3839:1442:1450:0852:0454:1558:58
Fyns PI8:552:372:412:081:454:265:054:017:363:007:541:562:114:43
1:01:151:02:301:03:22
2:171:150:52
12Christina Braad1:03:3810:2712:2714:0819:5621:1524:4032:5536:4743:0645:4449:1651:0352:5256:27
Middelfart10:272:001:415:481:193:258:153:526:192:383:321:471:493:35
1:01:211:02:541:03:38
4:541:330:44
13Katarina Sundelin1:05:1915:0917:3319:4121:5423:2526:4833:2638:1545:3448:5352:2954:3656:2859:25
OK Orion15:092:242:082:131:313:236:384:497:193:193:362:071:522:57
1:03:151:04:421:05:19
3:501:270:37
14Elin Karlsson1:17:4311:3114:0716:0918:0619:2922:3037:0040:2747:3454:201:04:331:06:221:09:011:12:18
IK Stern11:312:362:021:571:233:0114:303:277:076:4610:131:492:393:17
1:15:531:17:051:17:43
3:351:120:38
15Maiken Espersen1:22:088:5211:1913:4615:2916:4822:2841:1053:0058:311:01:371:10:471:12:371:14:561:18:26
OK S.G.8:522:272:271:431:195:4018:4211:505:313:069:101:502:193:30
1:20:301:21:261:22:08
2:040:560:42
16Marlene Marager1:24:4816:2219:1721:4623:3325:1029:1835:5240:0847:2450:471:07:451:11:241:14:131:19:34
Allerød OK16:222:552:291:471:374:086:344:167:163:2316:583:392:495:21
1:22:231:23:481:24:48
2:491:251:00
17Majken Maarup1:36:4728:5030:5032:4334:4436:0740:4845:2459:251:06:071:09:431:18:221:24:061:26:431:30:17
Allerød OK28:502:001:532:011:234:414:3614:016:423:368:395:442:373:34
1:35:001:36:001:36:47
4:431:000:47
18Helle Heltoft1:43:5210:0513:1316:2519:5622:3126:5538:1944:4555:411:07:151:25:071:28:471:32:161:38:13
Lyngby10:053:083:123:312:354:2411:246:2610:5611:3417:523:403:295:57
1:41:241:42:521:43:52
3:111:281:00
19Line Bisgaard2:02:3439:4343:1845:5148:5550:5954:461:13:561:18:171:26:231:33:041:37:241:40:441:43:301:56:51
Ballerup OK39:433:352:333:042:043:4719:104:218:066:414:203:202:4613:21
2:00:112:01:432:02:34
3:201:320:51
 
Katharina MyrénFejlkl.----------------------------------------------------------------------
IK Trenne Ullared
-----1:07:391:08:349:0313:1617:4829:2743:2248:481:06:45
1:07:390:55*181*166*159*189*156*143*164
Karina MejnborgFejlkl.10:3417:4721:3025:1026:1929:08-----41:2248:2852:0454:5858:371:02:421:06:07
PI-København10:347:133:433:401:092:4912:147:063:362:543:394:053:25
1:08:171:09:091:09:43
2:100:520:34
Anna CarlssonIkke startet
OK Orion
 
 
 
D40 (15)5,2 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(181)2(166)3(159)4(189)5(208)6(211)7(218)8(221)9(210)10(183)11(156)12(143)13(132)14(148)
15(157)16(164)17(255)Mål
 
1Pernille Buch53:574:115:327:5811:3616:3617:1721:1726:5831:5937:5141:2943:3946:4549:50
OK GORM4:111:212:263:385:000:414:005:415:015:523:382:103:063:05
51:4452:5053:2153:5749:13
1:541:060:310:36*139
2Jessica Söllvander56:473:445:147:5612:0317:3418:1320:3824:3029:2637:0745:1146:4550:2553:10
OK Rodhen3:441:302:424:075:310:392:253:524:567:418:041:343:402:45
54:3655:4056:0956:47
1:261:040:290:38
3Pernille Sommer1:04:444:2312:4315:3419:4124:5625:4528:5633:1237:5744:2048:2451:1055:3859:08
OK ØST Birkerød4:238:202:514:075:150:493:114:164:456:234:042:464:283:30
1:01:281:03:051:03:491:04:44
2:201:370:440:55
4Elin Nørgård Kracht1:07:207:228:4711:1120:2025:4726:3629:5534:5640:4448:5654:3056:341:00:121:02:49
PI-København7:221:252:249:095:270:493:195:015:488:125:342:043:382:37
1:04:531:05:591:06:351:07:20
2:041:060:360:45
5Rikke Kofoed1:08:414:496:419:5615:1222:1223:0326:1432:1138:2645:3550:0052:3059:351:03:39
OK ØST Birkerød4:491:523:155:167:000:513:115:576:157:094:252:307:054:04
1:05:351:07:011:07:521:08:41
1:561:260:510:49
6Kristina Lorentzon1:19:495:537:4010:3424:1534:0235:0444:5349:5755:531:01:571:05:141:07:271:11:281:14:52
Göteborg-Majorna OK5:531:472:5413:419:471:029:495:045:566:043:172:134:013:24
1:17:031:18:271:19:081:19:49
2:111:240:410:41
7Mette Marie Lungholt1:34:036:028:0211:3219:1732:2833:5041:1348:1557:451:05:521:09:511:14:191:21:441:26:51
Odense OK6:022:003:307:4513:111:227:237:029:308:073:594:287:255:07
1:30:091:32:331:33:211:34:03
3:182:240:480:42
8Jenni Volmar Skovsgaard2:03:068:2211:2415:2622:4331:4633:0836:4948:211:02:221:25:191:28:581:32:591:43:581:58:21
OK Melfar8:223:024:027:179:031:223:4111:3214:0122:573:394:0110:5914:23
2:00:112:01:452:02:272:03:061:19:35
1:501:340:420:39*180
9Rikke Brandt Jespersen2:05:116:3917:5921:3827:4235:3436:4143:391:19:471:33:241:43:071:47:191:50:131:55:081:59:53
Odense OK6:3911:203:396:047:521:076:5836:0813:379:434:122:544:554:45
2:02:072:03:352:04:202:05:11
2:141:280:450:51
10Anne David Koue2:05:1410:2019:3424:3630:4038:1639:0743:3249:3457:291:07:211:16:201:42:251:52:321:59:38
Søllerød OK10:209:145:026:047:360:514:256:027:559:528:5926:0510:077:06
2:02:052:03:372:04:202:05:14
2:271:320:430:54
11Jane Ejby2:15:028:5911:0719:1827:1341:3142:5749:3158:031:14:541:32:501:49:251:52:141:59:322:09:54
Odense OK8:592:088:117:5514:181:266:348:3216:5117:5616:352:497:1810:22
2:11:592:13:302:14:192:15:02
2:051:310:490:43
12Marianne Skousen2:15:0419:0321:1227:0134:5749:2150:4159:011:08:441:16:351:30:121:40:511:49:041:58:332:07:52
OK Melfar19:032:095:497:5614:241:208:209:437:5113:3710:398:139:299:19
2:11:112:13:022:14:062:15:04
3:191:511:040:58
 
Beata TadlaFejlkl.13:3621:5128:3341:5452:1654:171:00:171:11:531:21:291:33:561:40:371:43:32-----1:55:44
Viking Atletik13:368:156:4213:2110:222:016:0011:369:3612:276:412:5512:12
1:59:142:00:492:01:382:02:31
3:301:350:490:53
Lone Fyhn OlesenUdgået10:4420:2323:1929:1040:2741:54----------------------------------------
Odense OK10:449:392:565:5111:171:27
---------------
Pernille Brunste JacobsenIkke startet
OK ØST Birkerød
 
 
 
D45 (19)4,5 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(189)2(197)3(209)4(223)5(221)6(225)7(206)8(183)9(178)10(153)11(143)12(145)13(163)14(164)
15(255)Mål
 
1Tenna Nørgaard Landsperg43:254:386:5110:5713:5215:5318:5924:2528:2931:3534:4035:4639:3941:4342:21
Tisvilde Hegn OK4:382:134:062:552:013:065:264:043:063:051:063:532:040:38
42:5043:25
0:290:35
2Nina Hoffmann55:175:578:5313:3917:2620:5926:5032:3936:5640:5444:1645:5550:4153:1954:02
OK Sorø5:572:564:463:473:335:515:494:173:583:221:394:462:380:43
54:3755:17
0:350:40
3Lena Westerlund56:455:199:1915:4219:5522:1624:2631:4638:3140:5645:0447:1051:5054:3555:30
OK Djerf, Sverige5:194:006:234:132:212:107:206:452:254:082:064:402:450:55
56:0856:45
0:380:37
4Maria M. Høyer Staugaard58:044:236:5711:1117:5320:0626:1033:1440:2743:2846:5048:1552:5956:0056:53
FIF Hillerød4:232:344:146:422:136:047:047:133:013:221:254:443:010:53
57:2758:04
0:340:37
5Anne Marie Thommesen1:00:246:069:0215:4819:4922:1530:1437:4242:1845:3148:2149:1554:1457:4059:01
Ballerup OK6:062:566:464:012:267:597:284:363:132:500:544:593:261:21
59:431:00:24
0:420:41
6Angélique Grønbo Rasmussen1:05:576:3210:2716:5321:0224:4828:0937:0244:3447:3051:0052:4959:181:03:381:04:33
Allerød OK6:323:556:264:093:463:218:537:322:563:301:496:294:200:55
1:05:191:05:57
0:460:38
7Kersti Kärner1:16:265:239:5915:1820:5726:2932:3541:0247:2254:5158:151:01:221:06:401:13:231:14:39
Allerød OK5:234:365:195:395:326:068:276:207:293:243:075:186:431:16
1:15:301:16:26
0:510:56
8Diana Cederberg1:22:435:449:1915:2121:3125:5731:2238:5851:4354:371:04:281:07:531:16:311:20:211:21:20
Ballerup OK5:443:356:026:104:265:257:3612:452:549:513:258:383:500:59
1:21:591:22:43
0:390:44
9Henriette Broman1:25:2813:0119:4225:4932:3736:1239:3950:2357:091:01:331:05:281:06:361:15:291:22:181:23:26
Allerød OK13:016:416:076:483:353:2710:446:464:243:551:088:536:491:08
1:24:331:25:28
1:070:55
10Annica Rosengren1:28:076:219:3516:0920:0524:0526:4934:491:00:331:05:271:08:491:15:131:21:271:25:571:26:49
OK Orion6:213:146:343:564:002:448:0025:444:543:226:246:144:300:52
1:27:371:28:07
0:480:30
11Susanne Kristensen1:35:5716:4920:3526:0734:5137:5140:4555:311:03:091:07:051:10:101:11:591:18:001:33:401:34:35
Herning Orienteringsklub16:493:465:328:443:002:5414:467:383:563:051:496:0115:400:55
1:35:141:35:57
0:390:43
12Merethe Haahr Francis1:50:289:1615:0224:1033:0344:4952:171:03:211:24:481:29:361:33:141:34:391:41:461:48:001:49:04
OK H.T.F.9:165:469:088:5311:467:2811:0421:274:483:381:257:076:141:04
1:49:531:50:28
0:490:35
13Camilla Dalgaard1:55:5921:3526:3534:2847:0751:5158:481:14:511:23:481:28:381:32:171:37:281:46:341:52:071:54:18
Kolding OK21:355:007:5312:394:446:5716:038:574:503:395:119:065:332:11
1:55:031:55:59
0:450:56
14Anette Lindegaar Christensen2:15:1933:1251:161:00:131:05:491:13:481:19:081:34:061:48:581:52:171:59:512:01:282:07:442:12:182:13:31
Holbæk OK33:1218:048:575:367:595:2014:5814:523:197:341:376:164:341:13
2:14:242:15:19
0:530:55
15Anja Rasmussen2:17:0731:2538:1946:391:05:511:10:531:16:491:33:511:43:161:46:441:51:151:53:002:06:012:14:232:15:34
OK Sorø31:256:548:2019:125:025:5617:029:253:284:311:4513:018:221:11
2:16:202:17:07
0:460:47
16Ana Magdalena Chirita2:20:4013:3619:1029:4136:0541:5259:491:14:291:25:311:30:261:41:291:49:342:12:192:17:182:18:47
FSK Orientering13:365:3410:316:245:4717:5714:4011:024:5511:038:0522:454:591:29
2:19:422:20:40
0:550:58
 
Anette Kalle LarsenFejlkl.12:4731:1140:37-----57:25-----1:28:131:43:491:48:181:52:271:57:132:28:58-----2:38:15
Holbæk OK12:4718:249:2616:4830:4815:364:294:094:4631:459:17
2:38:592:39:49
0:440:50
Mette Uhre LangUdgået35:1840:4853:0059:411:12:151:18:161:32:21-----------------------------------
AMOK35:185:3012:126:4112:346:0114:05
2:09:322:10:33
37:111:01
Charlotte Vibeke OlesenUdgået13:4921:40------------------------------------------------------------
Karup OK13:497:51
-----
 
 
 
D50 (21)4,2 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(176)2(191)3(197)4(216)5(218)6(221)7(214)8(206)9(165)10(151)11(143)12(146)13(157)14(164)
15(255)Mål
 
1Hanne Fogh53:355:519:1811:0915:0818:3922:2925:5628:4135:5643:2344:0549:3551:0352:08
FSK Orientering5:513:271:513:593:313:503:272:457:157:270:425:301:281:05
52:5053:3539:11
0:420:45*143
2Rikke Holm55:234:557:3510:2514:5019:0924:0327:2229:4237:2043:4644:4351:0452:3953:58
Horsens OK4:552:402:504:254:194:543:192:207:386:260:576:211:351:19
54:4255:23
0:440:41
3Josefine Jungstrand58:443:376:069:0120:3223:4328:0732:0234:2841:3946:1847:0554:3856:1057:29
OK Skogsfalken3:372:292:5511:313:114:243:552:267:114:390:477:331:321:19
58:1058:44
0:410:34
4Jette Klogborg1:12:116:0510:1912:4218:3623:3429:5835:1741:0251:0156:1957:271:05:091:07:441:09:44
OK H.T.F.6:054:142:235:544:586:245:195:459:595:181:087:422:352:00
1:10:531:12:11
1:091:18
5Birgit Børsting1:14:494:3111:2217:1822:4427:0333:0336:5541:1350:2258:4059:331:09:051:11:421:13:17
Herlufsholm OK4:316:515:565:264:196:003:524:189:098:180:539:322:371:35
1:14:011:14:49
0:440:48
6Jytte Olander Rasmussen1:24:426:5626:5531:1837:2243:1449:5455:4558:281:07:361:11:121:12:121:19:371:21:531:23:21
Allerød OK6:5619:594:236:045:526:405:512:439:083:361:007:252:161:28
1:23:591:24:424:09
0:380:43*170
7Katalin Bolko Kongstad1:26:508:1411:1914:3021:1633:2941:1746:5950:071:06:501:11:471:12:591:21:061:23:481:25:21
Odense OK8:143:053:116:4612:137:485:423:0816:434:571:128:072:421:33
1:26:041:26:50
0:430:46
8Anne Bloch Frandsen1:30:3510:4522:3225:0730:4335:3740:5745:3750:341:05:271:15:081:15:561:25:101:27:351:28:57
OK Sorø10:4511:472:355:364:545:204:404:5714:539:410:489:142:251:22
1:29:401:30:35
0:430:55
9Janni Fischer1:30:487:5212:2615:0021:4629:2135:5944:4149:311:00:581:15:201:16:541:25:241:27:491:29:14
Ballerup OK7:524:342:346:467:356:388:424:5011:2714:221:348:302:251:25
1:30:001:30:48
0:460:48
10Susanne Loft Thyssen1:31:387:1121:1124:1131:0239:4144:4349:0553:091:07:251:15:081:16:231:25:581:28:191:30:13
Horsens OK7:1114:003:006:518:395:024:224:0414:167:431:159:352:211:54
1:30:551:31:38
0:420:43
11Ulla R. Pallesen1:46:2114:1524:5227:2647:4253:0859:281:04:491:08:321:23:431:29:451:30:421:39:371:42:451:44:32
OK Syd14:1510:372:3420:165:266:205:213:4315:116:020:578:553:081:47
1:45:321:46:21
1:000:49
12Fiona Becker1:50:2715:2118:3421:0327:5037:1352:0857:371:03:121:23:381:35:111:36:161:45:171:47:401:49:19
Søllerød OK15:213:132:296:479:2314:555:295:3520:2611:331:059:012:231:39
1:49:541:50:27
0:350:33
13Lykke Berg Mathiesen1:51:396:2219:3126:0647:4156:231:03:541:09:461:14:301:27:131:35:081:36:151:44:571:48:051:49:51
Herlufsholm OK6:2213:096:3521:358:427:315:524:4412:437:551:078:423:081:46
1:50:471:51:39
0:560:52
14Helle Termansen1:52:1023:4330:5135:1441:5351:2757:161:02:091:06:451:21:101:33:561:35:071:45:541:48:201:50:13
OK Syd23:437:084:236:399:345:494:534:3614:2512:461:1110:472:261:53
1:51:121:52:10
0:590:58
15Sanne Lund Kolenda1:52:316:1024:3730:0141:3854:131:02:221:09:191:12:571:23:341:35:001:36:321:45:511:48:401:50:37
Holbæk OK6:1018:275:2411:3712:358:096:573:3810:3711:261:329:192:491:57
1:51:391:52:31
1:020:52
16Maiken Andersen2:31:5316:2439:5048:0655:161:00:381:07:411:13:511:20:441:56:232:03:032:04:092:24:492:27:332:29:27
Ballerup OK16:2423:268:167:105:227:036:106:5335:396:401:0620:402:441:54
2:30:452:31:53
1:181:08
17Florence Bastin3:16:131:01:451:12:571:16:201:27:181:40:251:52:301:58:172:02:452:34:142:42:562:44:042:55:393:11:053:13:38
CO Liège1:01:4511:123:2310:5813:0712:055:474:2831:298:421:0811:3515:262:33
3:14:573:16:134:58
1:191:16*169
 
Marie HallbergFejlkl.14:4118:3522:1030:0635:1744:3952:0056:121:08:011:12:431:14:001:29:411:32:00-----
IF Marin Väst14:413:543:357:565:119:227:214:1211:494:421:1715:412:19
1:34:471:35:29
2:470:42
Mette Rønning SteffensenUdgået5:127:599:4418:0824:3729:3534:0536:22------------------------------
OK ØST Birkerød5:122:471:458:246:294:584:302:17
1:13:361:14:35
37:140:59
Anne WillerupUdgået41:2050:3355:141:03:271:17:321:27:151:52:371:57:01------------------------------
Holbæk OK41:209:134:418:1314:059:4325:224:24
-----2:25:33
28:32
Ann-Sofie BrinkIkke startet
Stigmännen Karlshamns OK
 
 
 
D50M (13)3,8 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(169)2(190)3(204)4(200)5(217)6(215)7(179)8(175)9(150)10(134)11(136)12(255)Mål
 
1Christina Aronsson53:443:356:4210:1411:3718:3622:0528:5533:2341:3146:0748:1452:5253:44
FK Friskus-Varberg3:353:073:321:236:593:296:504:288:084:362:074:380:52
2Birgitte Buch56:385:009:3013:0514:3720:0823:5634:0339:0243:1947:5450:2255:3956:38
FSK Orientering5:004:303:351:325:313:4810:074:594:174:352:285:170:59
3Catarina Carlsson1:02:303:427:4412:3014:3921:3326:3535:1041:3146:3952:2654:551:01:061:02:30
Trollhättans SOK3:424:024:462:096:545:028:356:215:085:472:296:111:24
4Susanne Knudsen1:09:149:2014:1919:0720:4228:5234:0241:5850:3955:091:00:381:02:471:08:151:09:14
OK Melfar9:204:594:481:358:105:107:568:414:305:292:095:280:59
5Kerstin Svensson1:10:253:527:5412:1713:5321:4233:0540:0049:2454:401:01:291:04:301:09:281:10:25
Trollhättans SOK3:524:024:231:367:4911:236:559:245:166:493:014:580:57
6Annika Hallén1:22:439:1215:4322:1524:0034:1639:5548:4158:041:06:271:12:591:15:581:21:431:22:43
Trollhättans SOK9:126:316:321:4510:165:398:469:238:236:322:595:451:00
7Mette Hvene Rasmussen1:32:036:3821:2926:3828:3636:5242:1354:181:01:401:10:011:22:391:25:241:31:021:32:03
Ballerup OK6:3814:515:091:588:165:2112:057:228:2112:382:455:381:01
8Hanne Hyldelund1:54:4122:2731:1638:1240:1550:4955:091:03:161:12:561:20:291:42:321:46:461:53:071:54:41
OK H.T.F.22:278:496:562:0310:344:208:079:407:3322:034:146:211:34
1:08:01
*173
9Kirsten Lindemann1:55:2518:0023:4542:5544:321:01:131:08:251:17:371:26:341:32:101:45:091:47:441:54:211:55:25
OK Roskilde18:005:4519:101:3716:417:129:128:575:3612:592:356:371:04
10Kate Møller2:29:546:0928:5040:1942:141:22:211:41:161:49:411:55:412:00:022:12:182:20:442:28:302:29:54
PI-København6:0922:4111:291:5540:0718:558:256:004:2112:168:267:461:24
 
Minna SeirFejlkl.5:5119:3131:1333:35----------48:0854:501:03:011:09:121:24:251:30:431:31:40
Helsingør SOK5:5113:4011:422:2214:336:428:116:1115:136:180:57
Anja AnderssonFejlkl.24:011:00:161:07:451:10:35----------1:23:181:32:191:44:53---------------1:54:14
OK Roskilde24:0136:157:292:5012:439:0112:349:21
1:39:29
*155
Elisabet DahlbergIkke startet
IK Trenne Ullared
 
 
 
D55 (41)4,1 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(181)2(165)3(149)4(161)5(189)6(208)7(211)8(154)9(138)10(147)11(164)12(255)Mål
 
1Christina Smedberg39:343:284:538:5011:3515:0321:3322:0828:0634:4935:5238:1838:5139:34
OK Skogsfalken3:281:253:572:453:286:300:355:586:431:032:260:330:43
2Cecilia Bratt41:363:269:2814:4817:1320:3025:0325:3930:3434:4838:1040:2540:5641:36
OK Orion3:266:025:202:253:174:330:364:554:143:222:150:310:40
3Ingrid Johansson44:375:158:1412:1614:4819:2625:0125:4833:1639:0440:3143:0843:4944:37
Laholms IF OK5:152:594:022:324:385:350:477:285:481:272:370:410:48
4Eva Petterson45:254:096:259:1912:0216:1524:2525:1331:3036:5341:4444:0344:4545:25
OK Orion4:092:162:542:434:138:100:486:175:234:512:190:420:40
5Annette Bonde51:274:596:5310:1517:2623:1731:0032:0439:0445:0946:2749:5450:3951:27
Ballerup OK4:591:543:227:115:517:431:047:006:051:183:270:450:48
6Anne Maarup52:034:4513:0616:1518:4822:5430:1631:1041:4046:3747:5850:3451:1652:03
Allerød OK4:458:213:092:334:067:220:5410:304:571:212:360:420:47
7Lena Wraa54:245:5810:1416:4320:2225:3832:2233:0941:0647:4249:3652:3553:2754:24
Tisvilde Hegn OK5:584:166:293:395:166:440:477:576:361:542:590:520:57
8Suzy Larsson56:305:368:1114:4517:3622:3529:1830:2139:3646:4451:3354:5755:4356:30
Ok Skogshjortarna5:362:356:342:514:596:431:039:157:084:493:240:460:47
9Anette Lund59:227:4310:1014:1317:2622:0538:2839:1547:0952:1653:5557:5158:3259:22
OK GORM7:432:274:033:134:3916:230:477:545:071:393:560:410:50
10Kristina Spångberg1:00:2924:1326:1829:2732:2837:0142:2443:1850:0455:1256:2759:1659:531:00:29
Lunds OK24:132:053:093:014:335:230:546:465:081:152:490:370:36
11Gun Rosendahl1:01:157:049:4115:5619:2125:0835:0536:0145:4353:2155:5659:311:00:201:01:15
IF Marin Väst7:042:376:153:255:479:570:569:427:382:353:350:490:55
12Ing-Marie Samuelsson1:02:286:0514:4619:5523:2729:4937:0238:2549:1955:4957:291:00:581:01:431:02:28
IK Trenne Ullared6:058:415:093:326:227:131:2310:546:301:403:290:450:45
13Iben Maag1:02:303:599:1912:3415:4219:5129:2530:0739:3549:5658:311:01:091:01:481:02:30
Søllerød OK3:595:203:153:084:099:340:429:2810:218:352:380:390:42
14Charlotte Bergmann1:02:338:5423:3627:3530:4735:5742:0643:0350:4056:3458:021:00:581:01:381:02:33
Allerød OK8:5414:423:593:125:106:090:577:375:541:282:560:400:55
15Maria Douglas1:03:595:377:5512:0915:2819:5736:1837:0345:3051:3157:541:01:251:02:281:03:59
FIF Hillerød5:372:184:143:194:2916:210:458:276:016:233:311:031:31
16Ingela Andersson1:09:076:529:1514:1117:5624:3636:0637:0849:4957:411:01:191:06:211:07:311:09:07
Lunds OK6:522:234:563:456:4011:301:0212:417:523:385:021:101:36
17Anita Lunding1:12:177:3510:1715:4521:1029:5039:4841:5654:011:02:321:05:021:09:461:10:551:12:17
Svendborg OK7:352:425:285:258:409:582:0812:058:312:304:441:091:22
18Bente H. Ringive1:13:1312:1715:1019:3323:4129:5238:2039:4049:121:02:081:08:191:11:421:12:261:13:13
OK GORM12:172:534:234:086:118:281:209:3212:566:113:230:440:47
19Anne Kaae-Nielsen1:16:0617:4126:2635:4941:0947:1153:5554:421:02:471:09:261:11:321:14:301:15:151:16:06
Søllerød OK17:418:459:235:206:026:440:478:056:392:062:580:450:51
20Ethna Cavanagh1:16:307:2415:2624:5028:1137:2148:4449:4558:521:05:281:10:231:14:251:15:251:16:30
Faaborg OK7:248:029:243:219:1011:231:019:076:364:554:021:001:05
21Anne Skovbaek1:17:036:1910:3716:2819:4725:4443:0843:5956:191:06:451:12:281:15:281:16:111:17:03
Søllerød OK6:194:185:513:195:5717:240:5112:2010:265:433:000:430:52
1:05:35
*145
22Ingelise Baden1:17:238:3611:5422:0628:4535:4045:4047:0757:561:08:191:10:161:15:231:16:241:17:23
OK H.T.F.8:363:1810:126:396:5510:001:2710:4910:231:575:071:010:59
23Christina Olsson1:20:126:5011:0720:0425:1740:1053:2254:321:02:541:09:221:14:201:18:311:19:161:20:12
Skåneslättens OL6:504:178:575:1314:5313:121:108:226:284:584:110:450:56
24Jannie Nielsen1:22:487:4516:1722:2127:3335:4250:0253:081:05:241:14:191:16:301:20:491:21:511:22:48
Holbæk OK7:458:326:045:128:0914:203:0612:168:552:114:191:020:57
25Lone Knudsen1:28:536:0115:0620:0722:5237:441:00:341:01:491:09:471:19:421:24:331:27:231:28:031:28:53
OK Snab6:019:055:012:4514:5222:501:157:589:554:512:500:400:50
26Barbara Dresel1:35:3413:4918:3825:3131:3840:4757:0058:371:14:021:24:171:26:511:32:141:33:441:35:34
SC Klecken13:494:496:536:079:0916:131:3715:2510:152:345:231:301:50
27Kirsten Møller1:38:2421:1534:2240:2145:0253:191:02:051:03:521:20:521:29:061:32:301:36:291:37:281:38:24
Søllerød OK21:1513:075:594:418:178:461:4717:008:143:243:590:590:56
28Helle Nikkel1:44:1112:0621:5727:3931:1243:1059:561:01:271:12:361:35:301:37:351:41:451:43:031:44:11
Viborg OK12:069:515:423:3311:5816:461:3111:0922:542:054:101:181:08
29Gitte Grauert1:44:277:4311:0317:5025:5843:4454:1556:021:11:061:31:441:36:441:41:591:43:171:44:27
Ballerup OK7:433:206:478:0817:4610:311:4715:0420:385:005:151:181:10
30Tine Meyhoff Petersen1:48:4113:2632:3341:5146:561:05:241:15:091:16:401:29:161:38:361:41:021:45:281:46:401:48:41
Herlufsholm OK13:2619:079:185:0518:289:451:3112:369:202:264:261:122:01
31Helle Thyme1:50:5311:0925:3031:5537:1350:531:16:251:18:231:31:341:39:451:42:261:48:501:49:561:50:53
Allerød OK11:0914:216:255:1813:4025:321:5813:118:112:416:241:060:57
32Jette Honoré1:52:0525:3331:3738:5044:4853:221:03:031:05:131:17:561:29:241:45:291:50:261:51:161:52:05
OK H.T.F.25:336:047:135:588:349:412:1012:4311:2816:054:570:500:49
33Helle Sørensen2:11:5332:3235:5943:4151:141:05:031:29:221:31:111:46:261:57:392:01:172:08:322:10:032:11:53
OK Melfar32:323:277:427:3313:4924:191:4915:1511:133:387:151:311:50
34Anette Binder Larsen2:12:5510:3326:5734:0638:4650:571:14:091:16:121:35:021:56:592:00:122:09:312:11:072:12:55
Holbæk OK10:3316:247:094:4012:1123:122:0318:5021:573:139:191:361:48
35Tove E Juhl2:18:1413:3235:2145:1552:231:03:211:14:411:16:181:30:121:56:142:11:322:16:102:17:192:18:14
OK H.T.F.13:3221:499:547:0810:5811:201:3713:5426:0215:184:381:090:55
 
Solveig SikkelandFejlkl.5:047:2212:32-----18:0224:0324:5133:3044:1955:4358:0558:4659:33
Tyrving IL5:042:185:105:306:010:488:3910:4911:242:220:410:47
Bente PihlFejlkl.9:30-----27:2932:0746:40----------56:321:10:39-----1:19:061:20:291:22:10
OK Roskilde9:3017:594:3814:339:5214:078:271:231:41
Bente MadsenUdgået------------------------------------------------------------
Tisvilde Hegn OK
Lena SimesIkke startet
Tyrving IL
Annika SvenssonIkke startet
Solna OK
Lone JørgensenIkke startet
Herlufsholm OK
 
 
 
D60 (40)3,3 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(170)2(197)3(209)4(216)5(180)6(166)7(153)8(142)9(146)10(157)11(164)12(255)Mål
 
1Mette Filskov48:243:149:3114:4618:2828:1230:3533:5036:2743:3445:2746:5647:3848:24
OK Sorø3:146:175:153:429:442:233:152:377:071:531:290:420:46
2Lene Jensen50:143:168:5914:4419:0324:1727:0637:3539:5146:1147:4248:5349:3250:14
Helsingør SOK3:165:435:454:195:142:4910:292:166:201:311:110:390:42
3Birgitte Erskov Halland53:024:4011:4017:5022:4832:4034:4937:5440:2247:4849:5851:2852:1553:02
OK ØST Birkerød4:407:006:104:589:522:093:052:287:262:101:300:470:47
4Lena From54:274:2911:0216:1219:2925:2134:0839:5741:5348:5951:3253:0853:4754:27
IK Stern4:296:335:103:175:528:475:491:567:062:331:360:390:40
5Ayoe Berg55:075:5516:4922:3827:0832:2234:4740:3642:3250:2352:3453:5054:2655:07
Odense OK5:5510:545:494:305:142:255:491:567:512:111:160:360:41
6Susanne Lüscher1:00:597:3914:3920:5624:3331:1633:5538:5341:0555:1557:1959:131:00:041:00:59
Stora Tuna OK7:397:006:173:376:432:394:582:1214:102:041:540:510:55
7Elisabeth Hjertqvist Johansson1:01:113:479:3615:5318:5825:1027:3846:0948:2555:1957:3359:141:00:171:01:11
Avesta OK3:475:496:173:056:122:2818:312:166:542:141:411:030:54
8Helene Larsson1:02:484:1311:1318:2522:1628:4331:0440:5943:1957:0759:231:01:081:01:591:02:48
Uddevalla OK4:137:007:123:516:272:219:552:2013:482:161:450:510:49
9Birgit Hansson1:02:565:5512:0318:3622:1732:2740:5845:2247:5657:1859:361:01:141:02:011:02:56
Herrestads AIF5:556:086:333:4110:108:314:242:349:222:181:380:470:55
10Siri Klausen1:03:224:2311:5920:3424:2331:1038:2241:5244:1256:2359:031:01:281:02:241:03:22
Ballerup OK4:237:368:353:496:477:123:302:2012:112:402:250:560:58
11Gitte Isen1:06:334:0810:1518:4625:3131:3733:4848:3751:131:00:531:03:111:04:471:05:401:06:33
Herning Orienteringsklub4:086:078:316:456:062:1114:492:369:402:181:360:530:53
12Ann Laas1:09:315:1117:3226:1331:0739:3743:0150:5054:521:03:031:05:341:07:411:08:361:09:31
Ok Skogshjortarna5:1112:218:414:548:303:247:494:028:112:312:070:550:55
13Gunilla Carlsson1:09:544:4011:2218:0422:3428:4331:2344:3947:251:03:071:05:311:07:581:08:531:09:54
Göteborg-Majorna OK4:406:426:424:306:092:4013:162:4615:422:242:270:551:01
14Lena Olsson1:11:164:2810:3317:4221:4827:4937:2145:3052:571:05:501:08:081:09:441:10:261:11:16
Skåneslättens OL4:286:057:094:066:019:328:097:2712:532:181:360:420:50
15Britta Ank Pedersen1:11:304:3611:5318:3123:5138:2044:3751:1457:061:04:541:07:181:10:011:10:441:11:30
Horsens OK4:367:176:385:2014:296:176:375:527:482:242:430:430:46
16Anne Fonnesbech Jensen1:15:573:4216:3323:2127:4434:4137:4755:2658:341:09:581:12:271:14:211:15:071:15:57
PI-København3:4212:516:484:236:573:0617:393:0811:242:291:540:460:50
17Inger Andreasen1:18:086:2213:1934:3440:4150:4753:2157:561:01:011:12:371:15:141:16:371:17:211:18:08
OK Melfar6:226:5721:156:0710:062:344:353:0511:362:371:230:440:47
18Lena Kollen1:20:417:2516:0825:3130:1146:2249:0858:541:01:261:15:121:17:301:19:141:19:571:20:41
IF Marin Väst7:258:439:234:4016:112:469:462:3213:462:181:440:430:44
19Susan Houmark Stub1:20:455:4615:4824:2532:2842:4446:4559:241:02:481:14:021:16:481:18:381:19:391:20:45
PI-København5:4610:028:378:0310:164:0112:393:2411:142:461:501:011:06
20Ellen Kühn Jensen1:20:5410:1023:4137:5143:5152:5855:3459:361:03:431:14:491:17:281:19:031:20:041:20:54
Ballerup OK10:1013:3114:106:009:072:364:024:0711:062:391:351:010:50
21Annette Færing1:21:2010:0024:2533:4540:4548:4051:0358:521:02:281:11:251:16:191:19:001:20:101:21:20
Svendborg OK10:0014:259:207:007:552:237:493:368:574:542:411:101:10
22Birgitte Krüger1:26:395:5112:0925:4534:3143:5447:161:04:561:07:171:19:211:23:191:24:581:25:461:26:39
Helsingør SOK5:516:1813:368:469:233:2217:402:2112:043:581:390:480:53
23Pia Kadziola1:27:159:1123:4633:1040:1847:4251:2657:401:01:281:21:121:23:541:25:391:26:251:27:15
Maribo OK9:1114:359:247:087:243:446:143:4819:442:421:450:460:50
24Rita Breum1:27:335:1215:3933:5137:0343:4750:211:01:591:09:421:22:261:24:401:25:581:26:471:27:33
PI-København5:1210:2718:123:126:446:3411:387:4312:442:141:180:490:46
25Pia Hejlskov Mogensen1:29:516:3627:5135:2939:3945:5155:171:03:251:10:521:23:431:26:021:28:021:28:531:29:51
Mariager Fjord OK6:3621:157:384:106:129:268:087:2712:512:192:000:510:58
26Helle M. Frederiksen1:31:357:1315:5427:2833:0044:2047:0357:531:05:111:23:331:27:381:29:521:30:451:31:35
Ballerup OK7:138:4111:345:3211:202:4310:507:1818:224:052:140:530:50
27Hanne Ljungberg1:32:1523:0934:2844:1450:2858:271:02:071:08:021:11:161:26:061:29:041:30:411:31:271:32:15
OK Syd23:0911:199:466:147:593:405:553:1414:502:581:370:460:48
28Tina Hagård1:32:324:1711:3720:0231:3947:3755:031:10:071:13:421:25:381:28:251:30:491:31:351:32:32
Rävetofta OK4:177:208:2511:3715:587:2615:043:3511:562:472:240:460:57
29Birgitte Birck1:32:585:5321:2439:1643:5156:2659:191:07:321:14:501:26:401:29:121:31:111:32:001:32:58
Allerød OK5:5315:3117:524:3512:352:538:137:1811:502:321:590:490:58
30Hanne Vest1:33:345:4224:0535:2548:1059:551:04:331:09:321:13:191:25:261:29:231:31:371:32:351:33:34
Svendborg OK5:4218:2311:2012:4511:454:384:593:4712:073:572:140:580:59
31Gunilla Holmberg1:34:287:0618:4728:4935:0344:5255:101:08:591:12:531:25:481:29:521:32:111:33:221:34:28
Herrestads AIF7:0611:4110:026:149:4910:1813:493:5412:554:042:191:111:06
32Eva Emanuelsson1:36:1817:4230:2942:2448:221:06:081:09:011:13:391:16:331:30:091:32:301:34:211:35:161:36:18
Helsingborgs SOK17:4212:4711:555:5817:462:534:382:5413:362:211:510:551:02
33Lene Banke1:49:1111:3620:5851:0158:331:07:471:10:391:20:461:27:091:42:281:45:351:47:271:48:161:49:11
Svendborg OK11:369:2230:037:329:142:5210:076:2315:193:071:520:490:55
34Bente Pedersen1:56:5419:3533:0659:031:06:351:15:281:18:401:28:481:35:121:50:291:53:311:55:231:56:061:56:54
OK Esbjerg19:3513:3125:577:328:533:1210:086:2415:173:021:520:430:48
 
Lene Kofoed PetersenFejlkl.15:4123:3735:5042:3451:3957:221:26:221:29:21-----1:45:501:48:131:49:351:50:42
Horsens OK15:417:5612:136:449:055:4329:002:5916:292:231:221:07
Charlotte GrauertUdgået4:1111:3721:2727:0239:4943:2352:32-------------------------1:11:36
Ballerup OK4:117:269:505:3512:473:349:0919:04
Marianne ThorssonUdgået5:1615:3832:0937:4145:2258:09-------------------------1:13:461:14:50
IK Trenne Ullared5:1610:2216:315:327:4112:4715:371:04
Nina Bergmann FabrinUdgået1:11:36---------------------------------------------1:21:321:22:461:23:57
Allerød OK1:11:369:561:141:11
31:4241:2147:521:00:061:05:47
*197*209*216*180*166
Birgitte BachUdgået12:5224:0646:2355:441:08:531:12:10--------------------1:39:451:41:031:42:14
Viborg OK12:5211:1422:179:2113:093:1727:351:181:11
Mari-Louise LundgrenIkke startet
Nyköpings OK
 
 
 
D65 (21)3,3 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(170)2(197)3(209)4(216)5(180)6(166)7(153)8(142)9(146)10(157)11(164)12(255)Mål
 
1Ina Lindeberg52:022:597:5513:2416:2321:0724:0427:2135:1147:3149:2650:3451:1052:02
Skåneslättens OL2:594:565:292:594:442:573:177:5012:201:551:080:360:52
2Lena Persson52:514:2010:2616:5720:4426:5831:2035:4438:0147:2749:3651:0951:5852:51
Gamleby OK4:206:066:313:476:144:224:242:179:262:091:330:490:53
3Sigbritt Andreasson55:533:449:4217:2321:2630:3335:0338:3244:5650:4353:2054:3055:1055:53
IK Stern3:445:587:414:039:074:303:296:245:472:371:100:400:43
4Inge Price Jensen1:06:464:0911:3519:3423:1929:4632:5643:5752:001:01:271:03:421:05:081:05:561:06:46
Odense OK4:097:267:593:456:273:1011:018:039:272:151:260:480:50
5Ulrika Green1:11:053:4410:2418:2922:3732:4435:0748:4152:151:04:391:08:151:09:371:10:171:11:05
IK Stern3:446:408:054:0810:072:2313:343:3412:243:361:220:400:48
6Eva Konring Olesen1:11:183:5811:3320:4025:2535:1638:3252:3755:491:04:391:07:371:09:211:10:181:11:18
FIF Hillerød3:587:359:074:459:513:1614:053:128:502:581:440:571:00
33:01
*183
7Ingrid Mårtensson1:12:164:1311:3818:0223:0432:5344:5955:1158:001:06:141:08:581:10:391:11:281:12:16
OK Kolmården4:137:256:245:029:4912:0610:122:498:142:441:410:490:48
8Tove Straarup1:13:125:4113:4621:5027:2837:1940:2454:3957:461:06:441:09:321:11:181:12:161:13:12
Horsens OK5:418:058:045:389:513:0514:153:078:582:481:460:580:56
9Agneta Hasselkvist1:19:046:3814:2032:0136:0541:5645:1759:471:03:031:13:181:15:471:17:251:18:081:19:04
OK Milan6:387:4217:414:045:513:2114:303:1610:152:291:380:430:56
10Monica Ivarsson1:21:1810:0417:4425:5933:0640:1044:2958:441:02:101:14:331:17:161:19:201:20:161:21:18
Ok Skogshjortarna10:047:408:157:077:044:1914:153:2612:232:432:040:561:02
11Susanne Baun1:24:3614:2226:5335:2840:3346:4053:041:00:321:09:401:18:411:21:191:23:021:23:481:24:36
Horsens OK14:2212:318:355:056:076:247:289:089:012:381:430:460:48
12Mette Seir Hansen1:25:475:1812:3920:1726:5934:2243:201:03:541:06:191:18:231:22:241:24:031:24:501:25:47
Helsingør SOK5:187:217:386:427:238:5820:342:2512:044:011:390:470:57
13Ulla Engelby1:28:215:2213:5821:3226:4633:5639:5059:081:12:201:20:301:24:431:26:381:27:321:28:21
OK Pan-Kristianstad5:228:367:345:147:105:5419:1813:128:104:131:550:540:49
14Eva Tykesson1:30:473:5922:0229:2434:2842:3158:141:03:241:06:131:25:121:27:211:29:181:30:011:30:47
Rävetofta OK3:5918:037:225:048:0315:435:102:4918:592:091:570:430:46
15Lisbet Hansen1:39:289:4620:5636:3847:4358:131:02:351:16:561:20:011:32:231:35:331:37:321:38:361:39:28
FSK Orientering9:4611:1015:4211:0510:304:2214:213:0512:223:101:591:040:52
16Radka Kühnel1:58:547:1130:1643:3650:291:00:411:20:591:27:251:33:241:48:271:53:131:55:581:57:251:58:54
Trollhättans SOK7:1123:0513:206:5310:1220:186:265:5915:034:462:451:271:29
17Birgit Haakan Jensen2:19:439:4226:4849:3956:391:09:371:14:351:30:331:56:362:09:022:14:372:17:482:18:452:19:43
FIF Hillerød9:4217:0622:517:0012:584:5815:5826:0312:265:353:110:570:58
 
Ann-Britt WinnbergFejlkl.7:10--------------------------------------------------59:321:00:33
IK Trenne Ullared7:1052:221:01
Inger JessenFejlkl.7:25------------------------------51:02----------59:571:00:571:01:49
OK Roskilde7:2543:378:551:000:52
Annette PetersenFejlkl.5:4714:2229:5936:5045:5749:3455:1959:121:24:321:28:031:29:51-----1:31:41
OK Roskilde5:478:3515:376:519:073:375:453:5325:203:311:481:50
Liselotte AndersenFejlkl.9:4837:3949:491:01:491:13:211:19:191:41:411:45:372:12:48---------------2:23:58
Ballerup OK9:4827:5112:1012:0011:325:5822:223:5627:1111:10
 
 
 
D70 (29)3,3 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(174)2(149)3(161)4(176)5(183)6(178)7(153)8(151)9(142)10(132)11(136)12(146)13(157)14(255)
Mål
 
1Åsa Ståhl47:005:259:3313:3717:0521:3424:5929:0030:3332:2537:0639:4442:1044:1946:08
Hjärnarps OL5:254:084:043:284:293:254:011:331:524:412:382:262:091:49
47:00
0:52
2Ann-Marie Rees-Andersson47:125:539:3413:3317:1521:4324:1528:3129:4731:4236:0038:3942:2344:5846:29
Enebybergs IF5:533:413:593:424:282:324:161:161:554:182:393:442:351:31
47:12
0:43
3Bodil Hermansson48:544:158:3712:2315:2219:0522:4726:1427:1028:4533:1235:3744:3446:4248:13
OK Orion4:154:223:462:593:433:423:270:561:354:272:258:572:081:31
48:54
0:41
4Ulla Hooge55:266:2611:0016:2419:5830:4133:3337:1438:2539:5644:0246:3149:4952:5554:44
OK ØST Birkerød6:264:345:243:3410:432:523:411:111:314:062:293:183:061:49
55:26
0:42
5Eva Blomström56:355:4110:2314:1917:4722:4625:5931:0937:0239:0343:4546:1651:4753:4855:45
IK Stern5:414:423:563:284:593:135:105:532:014:422:315:312:011:57
56:35
0:50
6Kirsten Nymann Petersen57:086:0310:3915:3419:3623:3429:1333:2634:2236:1140:0542:2750:5154:3356:14
OK ØST Birkerød6:034:364:554:023:585:394:130:561:493:542:228:243:421:41
57:08
0:54
7Anna Blomgren59:305:3212:2817:5722:0727:3030:4439:4841:3244:1348:0150:3854:3957:0358:38
Tullinge SK5:326:565:294:105:233:149:041:442:413:482:374:012:241:35
59:30
0:52
8Lisbeth Damsgaard1:03:534:3816:2424:2127:3533:1940:5045:1046:0147:4951:5154:1057:4259:541:02:49
Søllerød OK4:3811:467:573:145:447:314:200:511:484:022:193:322:122:55
1:03:53
1:04
9Monica Djurberg1:04:0416:4520:1123:4127:3434:1437:1541:1142:0643:5851:3854:0257:421:00:591:03:14
OK Tyr16:453:263:303:536:403:013:560:551:527:402:243:403:172:15
1:04:04
0:50
10Ann Kristin Lindegårdh1:04:386:4018:2822:0525:5237:5941:0347:1348:0449:4553:5055:5359:491:01:551:03:46
Tolereds AIK6:4011:483:373:4712:073:046:100:511:414:052:033:562:061:51
1:04:385:35
0:52*173
11Gunnel Månsson1:04:445:269:5714:1120:2327:2534:4138:5340:3144:2249:1952:0056:531:00:511:03:29
OK Vilse 875:264:314:146:127:027:164:121:383:514:572:414:533:582:38
1:04:44
1:15
12Elizabeth Borchorst1:07:135:4610:1217:4622:1336:4341:3946:1547:2049:2155:0358:101:01:201:04:231:06:08
RSOK5:464:267:344:2714:304:564:361:052:015:423:073:103:031:45
1:07:13
1:05
13Merete Ravnshøj Andersen1:07:529:5213:4019:3423:0136:1043:4149:1650:2651:5255:4558:211:02:421:05:351:07:10
Herlufsholm OK9:523:485:543:2713:097:315:351:101:263:532:364:212:531:35
1:07:52
0:42
14Gerda Marie Christiansen1:08:356:0010:1215:4524:2735:5138:4946:0947:1449:1355:2058:251:02:081:06:161:07:43
Køge OK6:004:125:338:4211:242:587:201:051:596:073:053:434:081:27
1:08:35
0:52
15Ann-Helen Linnersjö1:10:565:5211:3416:5121:4225:2432:3736:5450:5552:4057:141:00:031:04:131:07:151:09:25
OK Orion5:525:425:174:513:427:134:1714:011:454:342:494:103:022:10
1:10:5642:44
1:31*142
16Karin Persson1:11:297:1512:2919:4423:4328:3033:0041:1545:0849:3457:581:01:361:04:401:08:191:10:24
OK Tyringe7:155:147:153:594:474:308:153:534:268:243:383:043:392:05
1:11:29
1:05
17Maj-Britt Byström1:12:337:3912:5416:5320:4429:1133:4641:0342:2745:1249:5252:041:06:521:09:501:11:39
Rävetofta OK7:395:153:593:518:274:357:171:242:454:402:1214:482:581:49
1:12:33
0:54
18Britt-Marie Magnusson1:16:465:178:5212:0923:0228:3631:5553:3454:3656:351:02:591:05:031:11:381:14:201:15:56
Laholms IF OK5:173:353:1710:535:343:1921:391:021:596:242:046:352:421:36
1:16:46
0:50
19Inger Marie Haahr1:17:2611:3421:2227:4933:0438:3141:4145:5053:4255:381:01:271:04:101:11:291:14:161:16:29
OK H.T.F.11:349:486:275:155:273:104:097:521:565:492:437:192:472:13
1:17:26
0:57
20Kirsten Ellekilde1:17:306:0111:2517:4129:5745:0349:1155:4656:5859:091:03:451:06:181:09:051:14:321:16:32
Helsingør SOK6:015:246:1612:1615:064:086:351:122:114:362:332:475:272:00
1:17:30
0:58
21Edith Sørensen1:18:568:0513:0717:5123:2036:0940:1853:5355:2158:541:05:031:08:121:12:191:15:441:17:51
Aalborg Orienteringsklub8:055:024:445:2912:494:0913:351:283:336:093:094:073:252:07
1:18:56
1:05
22Karin Elfman1:37:1113:2823:4531:5652:221:01:331:05:421:10:301:11:481:14:121:23:211:26:501:31:021:34:131:36:09
IF Marin Väst13:2810:178:1120:269:114:094:481:182:249:093:294:123:111:56
1:37:11
1:02
23Lena Hansen1:41:0717:0924:0330:3538:0844:2149:271:05:381:08:321:11:181:20:231:24:191:29:181:34:451:39:26
Herlufsholm OK17:096:546:327:336:135:0616:112:542:469:053:564:595:274:41
1:41:07
1:41
24Jette Bachhausen1:42:4511:0317:5425:1731:2046:4452:051:04:001:05:551:09:081:21:471:26:081:32:221:36:411:40:52
FIF Hillerød11:036:517:236:0315:245:2111:551:553:1312:394:216:144:194:11
1:42:45
1:53
25Margareta Sjöberg1:51:2425:2235:0440:5454:311:00:011:04:331:12:351:13:451:16:061:32:111:35:241:44:531:47:561:50:13
Lunds OK25:229:425:5013:375:304:328:021:102:2116:053:139:293:032:17
1:51:24
1:11
 
Elisa KjederqvistFejlkl.14:1521:1229:0535:3452:081:11:301:22:471:25:00-----1:33:281:41:111:46:091:49:521:52:59
OK7314:156:577:536:2916:3419:2211:172:138:287:434:583:433:07
1:54:52
1:53
Anne Bülow-OlsenIkke startet
Lyngby OK
Inger LandspergIkke startet
Tisvilde Hegn OK
Elin Holm JensenIkke startet
Horsens OK
 
 
 
D75 (20)3,0 km 0 Hm13 K
PlNavnTid
1(170)2(158)3(155)4(176)5(182)6(178)7(156)8(151)9(142)10(133)11(147)12(157)13(255)Mål
 
1Inge Jørgensen52:524:387:249:0515:3818:1322:4325:0727:1528:5735:1447:4550:1652:0152:52
OK Roskilde4:382:461:416:332:354:302:242:081:426:1712:312:311:450:51
2Ulla Lindhe55:044:107:089:1615:4322:4832:0134:2536:2638:3345:0949:3752:0754:0255:04
IK Stern4:102:582:086:277:059:132:242:012:076:364:282:301:551:02
20:17
*180
3Marianne Lykking1:04:246:5311:2214:0619:2924:3832:0134:5040:1942:3450:0358:001:01:251:03:231:04:24
OK736:534:292:445:235:097:232:495:292:157:297:573:251:581:01
4Ruth Hansen1:12:098:0815:0817:1321:5332:3038:0148:2150:5152:5859:431:05:451:08:551:11:071:12:09
OK Skærmen Værløse8:087:002:054:4010:375:3110:202:302:076:456:023:102:121:02
5Else Gudme1:13:497:5911:4315:5123:3634:4041:4346:3949:0851:2059:011:06:071:10:561:12:561:13:49
OK737:593:444:087:4511:047:034:562:292:127:417:064:492:000:53
6Lisbeth Jensen1:14:148:5012:0914:0219:1525:4431:2939:2041:4543:4052:021:04:391:11:031:13:151:14:14
Ballerup OK8:503:191:535:136:295:457:512:251:558:2212:376:242:120:59
7Grethe Larsen1:17:0813:3917:0319:3227:0330:3939:1752:4855:3457:591:05:281:09:571:14:101:16:121:17:08
OK Snab13:393:242:297:313:368:3813:312:462:257:294:294:132:020:56
8Lise Kolte1:24:0510:5216:0418:4124:4530:0537:2950:4054:0857:211:10:081:15:351:20:021:22:501:24:05
FSK Orientering10:525:122:376:045:207:2413:113:283:1312:475:274:272:481:15
9Kaarina Voudinmäki1:25:518:2712:1415:3022:5129:2940:2548:5053:1956:101:06:411:15:391:20:541:23:591:25:51
Mullsjö SOK8:273:473:167:216:3810:568:254:292:5110:318:585:153:051:52
10Randi Splittorff1:29:197:0010:3214:0419:1643:3948:0450:4653:0755:031:05:101:18:561:22:101:28:001:29:19
Svendborg OK7:003:323:325:1224:234:252:422:211:5610:0713:463:145:501:19
11Britt Forsell Pirozzi1:37:0117:4520:5635:3041:3651:381:00:481:04:021:07:021:09:241:17:541:27:491:32:511:35:331:37:01
Skåneslättens OL17:453:1114:346:0610:029:103:143:002:228:309:555:022:421:28
12Annelise Hansen1:49:485:359:5712:2121:1155:381:03:291:06:561:11:061:14:071:23:451:42:221:45:591:48:461:49:48
FIF Hillerød5:354:222:248:5034:277:513:274:103:019:3818:373:372:471:02
13Ulla Nilsson1:56:027:5612:5816:0841:1450:401:00:061:12:091:19:111:23:011:34:511:43:301:48:241:53:551:56:02
SOK Viljan Oskarshamn7:565:023:1025:069:269:2612:037:023:5011:508:394:545:312:07
14Siw Ekelöf2:18:108:1020:5925:3337:2159:041:06:181:11:401:15:071:19:131:33:522:00:312:13:242:16:302:18:10
Värend GN8:1012:494:3411:4821:437:145:223:274:0614:3926:3912:533:061:40
 
Berit ByströmFejlkl.------------------------------------------------------------19:4221:20
Värend GN19:421:38
Torill SvendsenFejlkl.5:5722:3429:0735:39----------53:0556:3859:40---------------1:19:201:21:11
Frosta OK5:5716:376:336:3217:263:333:0219:401:51
Jean O'NeillFejlkl.15:2418:3522:0251:35----------1:00:151:04:161:06:421:14:56----------1:22:581:23:59
Fingal Orienteers15:243:113:2729:338:404:012:268:148:021:01
Ulla ValnertFejlkl.8:5015:2118:4225:591:04:151:13:061:17:111:20:561:24:181:36:57----------1:45:241:47:26
OK738:506:313:217:1738:168:514:053:453:2212:398:272:02
Ellis Byrgiel SommerFejlkl.26:4036:3749:2955:421:17:281:22:351:32:171:35:011:37:26---------------2:14:382:15:44
OK ØST Birkerød26:409:5712:526:1321:465:079:422:442:2537:121:06
1:43:00
*132
Eva BergstrandUdgået10:4416:5320:2842:39---------------------------------------------1:26:06
Värend GN10:446:093:3522:1143:27
 
 
 
D80 (6)2,0 km 0 Hm9 K
PlNavnTid
1(170)2(153)3(151)4(142)5(133)6(136)7(147)8(157)9(255)Mål
 
1Inge Madsen56:3812:2021:5923:5626:2538:3641:4144:3353:0955:3456:38
OK7312:209:391:572:2912:113:052:528:362:251:04
2Inga-Lill Wikingsson59:4325:1331:4033:3435:5046:2450:1652:3456:3058:4759:43
Stigmännen Karlshamns OK25:136:271:542:1610:343:522:183:562:170:56
3Kirsten Truelsen1:05:3813:5524:3430:2333:2846:2650:0153:041:00:101:03:461:05:38
Ballerup OK13:5510:395:493:0512:583:353:037:063:361:52
4Margaretha Nyström1:31:107:5129:4731:2734:2046:2750:231:12:521:25:451:29:211:31:10
Länna IF7:5121:561:402:5312:073:5622:2912:533:361:49
 
Lillemor ForsbergUdgået----------43:5346:55--------------------1:03:161:04:34
Gävle OK43:533:0216:211:18
Gun HanssonIkke startet
Ystads OK
 
 
 
H10 (9)2,7 km 0 Hm11 K
PlNavnTid
1(177)2(185)3(188)4(186)5(160)6(162)7(141)8(131)9(130)10(140)11(255)Mål
 
1Mikkel Mølgaard Nielsen26:051:434:056:0411:2813:0714:5517:3019:4821:0123:2825:3126:0523:10
Odense OK1:432:221:595:241:391:482:352:181:132:272:030:34*139
2Félix Gillet26:553:546:107:599:1811:1013:3416:3118:5520:2923:3826:1726:55
CO Liège3:542:161:491:191:522:242:572:241:343:092:390:38
3Oskar Olsson28:442:259:2610:4311:5013:0519:0421:0223:0024:0226:1228:0328:44
Åmåls ok2:257:011:171:071:155:591:581:581:022:101:510:41
4Vidar Wallin29:376:109:1111:3213:5716:0218:0220:1622:3223:4626:1429:0229:37
IK Trenne Ullared6:103:012:212:252:052:002:142:161:142:282:480:35
5Isak Graasbøl Ødum32:502:237:559:4611:0713:0616:0819:4023:0324:3628:2532:0632:50
OK ØST Birkerød2:235:321:511:211:593:023:323:231:333:493:410:44
6Alfred Winnberg49:036:3317:1218:3820:1722:2332:2034:5637:3239:1643:2448:0849:03
IK Trenne Ullared6:3310:391:261:392:069:572:362:361:444:084:440:55
7Vigurd Skannrup1:00:193:147:4711:4216:0020:3125:2032:0638:3742:4151:5359:361:00:19
OK Melfar3:144:333:554:184:314:496:466:314:049:127:430:43
 
Albert NorbergFejlkl.14:20---------------------------------------------27:0229:05
IF Marin Väst14:2012:422:03
Lasse Brunstedt JacobsenIkke startet
OK ØST Birkerød
 
 
 
H12 (19)3,3 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(177)2(187)3(195)4(198)5(196)6(190)7(175)8(160)9(162)10(141)11(137)12(130)13(140)14(255)
Mål
 
1Troj Gunnarsson19:410:442:213:485:256:057:088:028:4310:0111:4112:4514:2216:3419:04
OK Vilse 870:441:371:271:370:401:030:540:411:181:401:041:372:122:30
19:41
0:37
2Simon Skott21:380:492:284:176:177:078:319:4910:3212:0014:0315:1017:0019:1121:04
Åmåls ok0:491:391:492:000:501:241:180:431:282:031:071:502:111:53
21:38
0:34
3Fabian Tillander25:580:442:203:465:205:5912:2413:2314:0015:1817:0220:1221:3823:2925:21
Ystads OK0:441:361:261:340:396:250:590:371:181:443:101:261:511:52
25:58
0:37
4Rasmus Dalgaard27:440:582:474:396:387:2411:0615:3316:1618:0219:5520:5122:4225:0127:11
Kolding OK0:581:491:521:590:463:424:270:431:461:530:561:512:192:10
27:44
0:33
5Rune Cederberg31:211:113:366:148:489:4014:0416:0017:0019:0621:5223:2825:5728:2730:44
Ballerup OK1:112:252:382:340:524:241:561:002:062:461:362:292:302:17
31:21
0:37
6Lasse Kalle Pedersen35:371:424:007:409:5810:5215:1117:2218:1420:0923:2326:4428:4231:4834:47
Holbæk OK1:422:183:402:180:544:192:110:521:553:143:211:583:062:59
35:37
0:50
7Dominykas Prakapas45:358:4522:3123:5625:3426:1627:1428:1028:5130:1332:0333:1736:4940:1344:25
OK Vilse 878:4513:461:251:380:420:580:560:411:221:501:143:323:244:12
45:3527:42
1:10*186
8Oliwer Sjökvist56:443:5516:4519:3823:0924:1126:5033:0334:1337:2441:0545:0548:1952:3656:10
OK Orion3:5512:502:533:311:022:396:131:103:113:414:003:144:173:34
56:44
0:34
9Theodore Snedker Østervemb1:04:093:468:0512:5617:5420:0926:2630:0132:0937:5144:4347:0952:2958:001:03:31
Holbæk OK3:464:194:514:582:156:173:352:085:426:522:265:205:315:31
1:04:09
0:38
10Caspian Bo Christensen1:19:5716:5823:2628:5432:5234:1739:4943:3445:0951:2757:471:00:171:05:561:11:181:19:21
Holbæk OK16:586:285:283:581:255:323:451:356:186:202:305:395:228:03
1:19:57
0:36
11Nils Björk Sandqvist1:36:253:509:4115:4121:3824:0530:0535:0638:4946:5754:5558:511:09:251:20:281:33:18
Frosta OK3:505:516:005:572:276:005:013:438:087:583:5610:3411:0312:50
1:36:2517:5332:4433:151:33:221:33:24
3:07*199*186*186*255*255
12Daniel Basballe1:40:502:346:4513:4221:4223:4529:1454:1558:111:04:491:11:161:17:071:23:081:34:561:40:01
FSK Orientering2:344:116:578:002:035:2925:013:566:386:275:516:0111:485:05
1:40:50
0:49
 
Arild NorbergFejlkl.1:54------------------------------7:009:5312:04-----14:4817:43-----
IF Marin Väst1:545:062:532:112:442:55
22:373:234:455:3713:35
4:54*185*188*186*131
Emil LindahlFejlkl.0:582:464:276:197:0611:33-----13:0915:1217:4720:3422:2724:4526:46
OK Melfar0:581:481:411:520:474:271:362:032:352:471:532:182:01
27:2212:0524:25
0:36*186*139
Henrik Kärner GroossFejlkl.2:334:336:238:459:48-----16:4217:3219:0121:0022:2524:0926:5029:03
Allerød OK2:332:001:502:221:036:540:501:291:591:251:442:412:13
29:3811:0526:21
0:35*189*139
Magnus Mølgaard NielsenUdgået0:442:234:286:056:469:01-----11:29-------------------------35:14
Odense OK0:441:392:051:370:412:152:2823:45
37:24
2:10
Anton David KoueUdgået1:30-----------------------------------------------------------------
Søllerød OK1:30
Emil JohanssonIkke startet
OK Orion
Benjamin KrabekIkke startet
Odense OK
 
 
 
H14 (15)3,8 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(169)2(190)3(204)4(200)5(217)6(215)7(179)8(175)9(150)10(134)11(136)12(255)Mål
 
1Filip Myrén29:392:404:346:567:5112:4514:2018:2120:5822:5125:2226:3929:1029:39
OK Orion2:401:542:220:554:541:354:012:371:532:311:172:310:29
2Emil Dalgaard33:571:465:468:139:1212:2716:3120:2123:0426:4529:2830:5233:2433:57
Kolding OK1:464:002:270:593:154:043:502:433:412:431:242:320:33
3Arvid Gunnarsson35:373:356:359:2110:1817:5019:5123:5527:0828:5431:3332:4935:0635:37
Järfälla OK3:353:002:460:577:322:014:043:131:462:391:162:170:31
4Anders Sigvardt37:422:184:276:467:4111:1012:4716:2121:2928:0532:5034:1737:1137:42
Odense OK2:182:092:190:553:291:373:345:086:364:451:272:540:31
5Eric Jensen Åhl40:093:1610:4012:3613:2617:1518:4121:5924:2433:4736:3237:3539:4340:09
Åmåls ok3:167:241:560:503:491:263:182:259:232:451:032:080:26
6Johan Dalgaard41:121:595:5910:2811:3115:3618:2824:2528:1231:2935:5837:3840:3341:12
Kolding OK1:594:004:291:034:052:525:573:473:174:291:402:550:39
7Tore Emil Maarup47:542:385:5710:2611:2419:1721:5830:0734:1638:0442:4744:2147:2947:54
Allerød OK2:383:194:290:587:532:418:094:093:484:431:343:080:25
8Bertram Bro Fejring54:522:2819:4822:4524:1427:5031:5936:3539:1341:5449:3450:4654:1854:52
OK Melfar2:2817:202:571:293:364:094:362:382:417:401:123:320:34
9Sebastian Gotfred-Iversen1:03:422:2510:1516:1818:2623:1326:2132:2736:5551:4357:0059:231:03:071:03:42
Odense OK2:257:506:032:084:473:086:064:2814:485:172:233:440:35
10Jakob Skousen1:56:508:5113:3433:3536:1350:4658:081:08:271:27:341:31:191:39:201:51:171:56:111:56:50
OK Melfar8:514:4320:012:3814:337:2210:1919:073:458:0111:574:540:39
11Melker Wahlström Nilsson2:05:466:2716:1938:0140:2852:031:07:471:21:501:39:551:48:041:53:501:56:222:04:202:05:46
OK Orion6:279:5221:422:2711:3515:4414:0318:058:095:462:327:581:26
 
Tobias WihanFejlkl.2:304:296:477:4312:0024:1028:1731:2533:41----------50:5551:26
Fyns PI2:301:592:180:564:1712:104:073:082:1617:140:31
August LoendorfFejlkl.3:527:0414:02-----27:4436:5044:3253:0658:561:03:521:06:581:11:301:11:57
OK Melfar3:523:126:5813:429:067:428:345:504:563:064:320:27
Noah KlogborgIkke startet
OK H.T.F.
Erik LeopoldIkke startet
OK Orion
 
 
 
H16 (23)5,2 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(181)2(166)3(159)4(189)5(208)6(211)7(218)8(221)9(210)10(183)11(156)12(143)13(132)14(148)
15(157)16(164)17(255)Mål
 
1Oliver Håkansson36:112:503:445:247:5713:0713:3315:3818:0021:2124:5827:3828:5031:2733:11
OK Orion2:500:541:402:335:100:262:052:223:213:372:401:122:371:44
34:3035:1935:4736:11
1:190:490:280:24
2Erik Grønborg Nielsen38:162:513:535:458:3212:1112:4016:5519:3522:3726:1728:5430:2533:2635:24
Allerød OK2:511:021:522:473:390:294:152:403:023:402:371:313:011:58
36:3337:2237:4838:16
1:090:490:260:28
3Mads Christian Maarup38:293:484:496:319:1413:0413:3315:5119:3222:4326:2529:3230:5533:3235:15
Allerød OK3:481:011:422:433:500:292:183:413:113:423:071:232:371:43
36:3837:3037:5738:2933:07
1:230:520:270:32*134
4Niels Dalgaard40:415:476:468:3811:1315:0215:3417:5321:4124:3928:3231:2932:5435:2537:13
Kolding OK5:470:591:522:353:490:322:193:482:583:532:571:252:311:48
38:3739:2839:5840:41
1:240:510:300:43
5Nils Swartz42:464:014:586:369:1915:0315:3117:1720:4724:1828:0732:0334:1537:2239:17
OK Orion4:010:571:382:435:440:281:463:303:313:493:562:123:071:55
40:2841:2542:2242:46
1:110:570:570:24
6Edvard Pelander42:473:487:249:2012:4016:5817:2819:2022:4926:1930:0632:1433:5337:0439:22
OK Djerf, Sverige3:483:361:563:204:180:301:523:293:303:472:081:393:112:18
40:4341:4242:1442:47
1:210:590:320:33
7Emil Albinsson44:554:135:137:1710:2414:2515:0617:1620:0624:1628:4632:0334:3237:1040:33
OK Orion4:131:002:043:074:010:412:102:504:104:303:172:292:383:23
42:1643:1444:3144:55
1:430:581:170:24
8Vincent Becker47:105:286:508:5212:3416:2217:0220:5223:4626:5830:2633:1035:0939:1442:25
Søllerød OK5:281:222:023:423:480:403:502:543:123:282:441:594:053:11
45:1646:1446:4347:10
2:510:580:290:27
9Axel Bratt49:193:098:3310:3113:2019:4523:4326:3129:4732:5236:2438:5140:2443:1845:39
OK Orion3:095:241:582:496:253:582:483:163:053:322:271:332:542:21
47:0648:0848:5549:19
1:271:020:470:24
10Niels Elton Jokumsen50:193:527:479:4615:1221:4624:2728:5631:4234:5538:2541:0042:2945:2147:27
FIF Hillerød3:523:551:595:266:342:414:292:463:133:302:351:292:522:06
48:3749:2449:5250:19
1:100:470:280:27
11Albin Skott50:414:205:347:3510:2915:4516:1518:5921:4425:2830:4735:2138:1941:1646:56
Åmåls ok4:201:142:012:545:160:302:442:453:445:194:342:582:575:40
48:2549:4350:1250:4145:21
1:291:180:290:29*147
12Johannes Marager52:0012:5713:5516:1319:2123:1624:0126:0829:1433:4437:4439:5543:0246:0048:09
Allerød OK12:570:582:183:083:550:452:073:064:304:002:113:072:582:09
50:0050:5851:3152:00
1:510:580:330:29
13Torbjørn Høyer Staugaard58:3410:0411:1513:2217:1822:1323:0925:2929:1434:5442:0346:5849:0952:1154:31
FIF Hillerød10:041:112:073:564:550:562:203:455:407:094:552:113:022:20
56:1357:3158:0558:34
1:421:180:340:29
14Gunnar Wessberg59:334:557:089:5213:3318:1919:0224:1628:3934:0139:1542:0045:0151:4555:01
Härlövs IF4:552:132:443:414:460:435:144:235:225:142:453:016:443:16
57:2858:2559:0059:33
2:270:570:350:33
15Magnus Lindahl1:00:545:046:559:2412:3216:5517:2720:2224:2229:4038:2941:2544:3548:3856:10
OK Melfar5:041:512:293:084:230:322:554:005:188:492:563:104:037:32
58:2059:461:00:211:00:54
2:101:260:350:33
16Samuel Dahlberg1:04:0311:4613:2619:3524:0628:2229:0532:1836:3541:3347:3150:0151:4855:2959:03
IK Trenne Ullared11:461:406:094:314:160:433:134:174:585:582:301:473:413:34
1:02:061:02:581:03:311:04:03
3:030:520:330:32
17Elias Persson1:07:294:127:039:4913:3118:1318:5023:4627:5836:4542:0250:2757:271:00:501:03:42
Helsingborgs SOK4:122:512:463:424:420:374:564:128:475:178:257:003:232:52
1:05:311:06:321:07:011:07:29
1:491:010:290:28
18Sebastian Røysla Maltby1:09:304:277:5813:2416:3720:2821:0324:4728:1231:4046:4252:5955:5359:231:05:43
Søllerød OK4:273:315:263:133:510:353:443:253:2815:026:172:543:306:20
1:07:391:08:331:09:011:09:3054:43
1:560:540:280:29*151
19Jonas Aadal Wihan1:19:417:219:5412:5217:0222:1823:0227:4832:4541:5953:401:00:571:03:591:09:151:13:13
Fyns PI7:212:332:584:105:160:444:464:579:1411:417:173:025:163:58
1:16:211:18:071:19:051:19:41
3:081:460:580:36
20Rasmus Foss1:20:2013:5315:5118:4122:4129:5330:4233:4738:5248:0455:561:01:291:05:081:09:071:12:38
OK Melfar13:531:582:504:007:120:493:055:059:127:525:333:393:593:31
1:17:361:19:061:19:511:20:20
4:581:300:450:29
21Viktor Ahltin1:43:227:4219:4522:1627:0455:1056:111:01:181:05:591:11:141:17:051:22:101:29:181:33:341:38:46
Malmö OK7:4212:032:314:4828:061:015:074:415:155:515:057:084:165:12
1:40:471:42:061:42:411:43:22
2:011:190:350:41
22Lasse Klogborg1:58:435:517:4710:4415:2226:2927:4332:5642:4252:351:15:511:21:551:27:191:34:481:41:30
OK H.T.F.5:511:562:574:3811:071:145:139:469:5323:166:045:247:296:42
1:53:191:55:401:56:551:58:43
11:492:211:151:48
 
Daniel MikkelsenUdgået7:5413:3422:2933:2443:5644:5148:48-----------------------------------
OK Melfar7:545:408:5510:5510:320:553:57
1:22:271:23:501:24:361:25:07
33:391:230:460:31
 
 
 
H20 (14)7,0 km 0 Hm22 K
PlNavnTid
1(184)2(166)3(149)4(171)5(201)6(204)7(192)8(207)9(211)10(219)11(225)12(227)13(229)14(222)
15(210)16(180)17(143)18(145)19(135)20(152)21(164)22(255)Mål
 
1Hans Grønborg Nielsen58:013:455:397:4110:3313:5715:3016:5319:5121:0423:4628:5030:3032:2634:52
Allerød OK3:451:542:022:523:241:331:232:581:132:425:041:401:562:26
39:0544:5248:1453:1854:4355:4357:0657:3458:01
4:135:473:225:041:251:001:230:280:27
2Filip Håkansson1:04:054:376:579:2111:4515:3817:2318:5223:5724:4829:1035:5537:3940:1942:40
OK Orion4:372:202:242:243:531:451:295:050:514:226:451:442:402:21
47:3552:1455:1159:081:00:421:01:451:03:101:03:431:04:05
4:554:392:573:571:341:031:250:330:22
3Viktor Bro Fejring1:12:133:055:378:2311:2416:2718:2620:5328:1129:1432:0039:0841:2243:4646:43
OK Melfar3:052:322:463:015:031:592:277:181:032:467:082:142:242:57
51:5157:211:02:061:06:481:08:301:09:361:11:041:11:381:12:13
5:085:304:454:421:421:061:280:340:35
4Justin Gillet1:13:124:006:068:2010:5816:1418:1120:0524:1727:2132:1238:3841:0042:5645:00
CO Liège4:002:062:142:385:161:571:544:123:044:516:262:221:562:04
52:3158:091:02:131:05:541:09:251:10:381:12:081:12:411:13:12
7:315:384:043:413:311:131:300:330:31
5Melker Larsson1:17:474:306:268:3411:3515:0917:0922:4026:2427:5736:4242:0343:4845:4347:42
OK Orion4:301:562:083:013:342:005:313:441:338:455:211:451:551:59
52:1956:581:05:031:11:231:14:151:15:101:16:451:17:241:17:47
4:374:398:056:202:520:551:350:390:23
6Hannes Rosendahl1:20:164:168:3712:2616:5521:4823:4226:0230:4632:1536:1142:3245:1847:5551:22
IF Marin Väst4:164:213:494:294:531:542:204:441:293:566:212:462:373:27
57:171:03:131:10:111:14:351:16:451:18:001:19:201:19:471:20:16
5:555:566:584:242:101:151:200:270:29
7Alfred Ahltin1:23:414:268:3711:0614:3219:1721:3726:0132:2334:5638:4547:4650:1952:5655:29
Malmö OK4:264:112:293:264:452:204:246:222:333:499:012:332:372:33
1:02:181:09:071:12:511:17:151:19:421:20:531:22:271:23:021:23:41
6:496:493:444:242:271:111:340:350:39
8Simon Giselsson1:27:345:478:1010:0712:3917:1918:5424:4428:1930:0944:1751:0252:5557:361:00:04
Ronneby OK5:472:231:572:324:401:355:503:351:5014:086:451:534:412:28
1:05:511:15:061:18:541:22:381:24:101:25:071:26:401:27:061:27:34
5:479:153:483:441:320:571:330:260:28
9David Hermansson1:29:3310:4812:4616:2519:5825:4227:2129:0534:1235:2340:1047:1855:0257:401:00:16
Åmåls ok10:481:583:393:335:441:391:445:071:114:477:087:442:382:36
1:07:581:16:541:20:421:24:351:26:041:27:061:28:371:29:051:29:33
7:428:563:483:531:291:021:310:280:28
10Jens Martin Jeri Clausen1:40:456:4821:1723:5327:3837:2139:0040:4144:1046:1451:1957:131:03:451:05:431:09:17
Panumrunners6:4814:292:363:459:431:391:413:292:045:055:546:321:583:34
1:14:351:20:391:26:531:33:471:36:181:37:421:39:411:40:121:40:45
5:186:046:146:542:311:241:590:310:33
 
Edvin PerssonUdgået13:5515:3321:1124:5030:1132:0434:3140:0046:231:12:461:20:481:25:491:28:591:31:51
OK Orion13:551:385:383:395:211:532:275:296:2326:238:025:013:102:52
2:19:20-----------------------------------
47:29
Jens DalgaardIkke startet
Kolding OK
Magnus AndersenIkke startet
Ballerup OK
Valdemar MaragerIkke startet
Allerød OK
 
 
 
H21 (33)9,4 km 0 Hm25 K
PlNavnTid
1(197)2(205)3(202)4(193)5(180)6(166)7(168)8(171)9(226)10(227)11(229)12(222)13(224)14(207)
15(211)16(219)17(221)18(213)19(153)20(143)21(132)22(133)23(146)24(164)25(255)Mål
 
1Gernot Ymsén1:01:424:175:378:109:5013:2714:2616:1516:4825:0526:2727:4329:2033:3437:28
OK Pan-Kristianstad4:171:202:331:403:370:591:490:338:171:221:161:374:143:54
38:1040:0143:0347:0953:3854:1456:3157:2059:161:00:441:01:111:01:42
0:421:513:024:066:290:362:170:491:561:280:270:31
2Gustav Runefors1:04:304:295:548:4510:2514:0415:1917:2117:5226:0027:0928:3430:4334:4539:23
Växjö OK4:291:252:511:403:391:152:020:318:081:091:252:094:024:38
40:0341:5445:4549:4956:2056:5559:191:00:051:01:561:03:351:04:011:04:30
0:401:513:514:046:310:352:240:461:511:390:260:29
3Edvin Smedberg1:10:504:295:508:3910:1614:1915:2417:2918:3529:0730:2431:4733:2936:5940:47
OK Pan-Kristianstad4:291:212:491:374:031:052:051:0610:321:171:231:423:303:48
41:3643:3550:0854:191:02:041:02:391:05:361:06:211:08:221:09:531:10:201:10:5047:51
0:491:596:334:117:450:352:570:452:011:310:270:30*220
4Rico Hejlskov Mogensen1:13:055:016:289:4211:3816:5718:0219:5120:3030:1531:4733:4136:2340:4744:42
Silkeborg OK5:011:273:141:565:191:051:490:399:451:321:542:424:243:55
45:4148:0851:2356:161:03:181:03:581:06:271:07:541:09:551:12:121:12:351:13:05
0:592:273:154:537:020:402:291:272:012:170:230:30
5David Sundström1:19:385:517:2110:4512:3717:4418:5120:5821:4431:4233:1434:5537:4342:1946:47
Söderhamns OK5:511:303:241:525:071:072:070:469:581:321:412:484:364:28
47:4050:3854:211:02:001:09:201:10:051:12:561:13:481:16:471:18:411:19:081:19:381:16:11
0:532:583:437:397:200:452:510:522:591:540:270:30*145
6Dag Steinar Ragvin1:26:587:539:4113:1615:2520:2321:4524:1325:0235:5337:2339:1042:0246:5852:11
Bö OL7:531:483:352:094:581:222:280:4910:511:301:472:524:565:13
53:1656:031:00:221:05:521:14:581:16:041:19:181:20:151:23:321:25:381:26:141:26:58
1:052:474:195:309:061:063:140:573:172:060:360:44
7Steen Piil1:29:145:026:4310:0412:2025:0426:4028:5729:4443:1445:0446:4649:0653:2958:30
Søllerød OK5:021:413:212:1612:441:362:170:4713:301:501:422:204:235:01
59:231:01:391:05:491:11:191:18:291:19:481:22:431:23:361:26:161:28:051:28:351:29:14
0:532:164:105:307:101:192:550:532:401:490:300:39
8Gabriel Bengtsson1:31:166:088:1613:0415:4521:0022:4725:1125:5740:0942:0844:4847:1952:5257:53
Stigmännen Karlshamns OK6:082:084:482:415:151:472:240:4614:121:592:402:315:335:01
58:561:01:521:06:211:11:361:19:461:21:271:24:131:25:101:28:061:30:021:30:371:31:16
1:032:564:295:158:101:412:460:572:561:560:350:39
9Andreas Toft Mikkelsen1:35:015:327:1510:5212:5617:5920:1422:4223:5336:5242:2844:3246:4152:2457:34
Søllerød OK5:321:433:372:045:032:152:281:1112:595:362:042:095:435:10
59:451:05:041:08:551:14:141:21:281:22:161:28:561:29:511:32:021:33:591:34:261:35:01
2:115:193:515:197:140:486:400:552:111:570:270:35
10Emil Olander Lorenz1:37:017:509:2513:0115:0220:2622:2624:3125:2240:3042:0843:5546:4051:3556:32
Allerød OK7:501:353:362:015:242:002:050:5115:081:381:472:454:554:57
59:161:03:331:07:311:16:471:24:551:26:011:29:131:30:131:32:501:35:501:36:261:37:01
2:444:173:589:168:081:063:121:002:373:000:360:35
11Rasmus Sørensen1:37:197:049:3913:5816:4122:0823:1325:5726:3640:5342:5145:0147:1552:3358:28
OK Melfar7:042:354:192:435:271:052:440:3914:171:582:102:145:185:55
59:311:02:161:06:481:12:411:21:211:22:031:27:241:28:261:33:331:36:101:36:401:37:19
1:032:454:325:538:400:425:211:025:072:370:300:39
12Mikkel Kaae-Nielsen1:39:208:029:5713:3615:5322:5725:1727:4528:3441:3143:0345:2049:0455:191:02:44
Søllerød OK8:021:553:392:177:042:202:280:4912:571:322:173:446:157:25
1:08:281:11:401:15:541:21:581:29:351:30:201:33:081:34:031:36:271:38:251:38:531:39:20
5:443:124:146:047:370:452:480:552:241:580:280:27
13Holger V Petersen1:52:258:3510:0813:4616:4723:1730:1633:0333:4747:5749:5253:4157:181:06:061:11:21
OK GORM8:351:333:383:016:306:592:470:4414:101:553:493:378:485:15
1:12:291:15:131:20:451:27:071:35:141:36:471:43:401:45:391:49:261:51:241:51:501:52:25
1:082:445:326:228:071:336:531:593:471:580:260:35
14Daniel H. Jensen1:52:368:1610:2515:0117:4523:4125:1128:0029:5245:2046:5049:1551:3559:271:05:57
OK H.T.F.8:162:094:362:445:561:302:491:5215:281:302:252:207:526:30
1:07:161:14:141:20:011:28:271:37:491:40:331:44:401:45:341:49:031:51:231:51:581:52:361:43:46
1:196:585:478:269:222:444:070:543:292:200:350:38*134
15Anders Winther Mortensen1:58:217:009:0113:5816:3222:1023:4326:5427:4145:4748:1352:5455:141:00:291:06:53
Odense OK7:002:014:572:345:381:333:110:4718:062:264:412:205:156:24
1:07:591:19:231:25:071:33:221:43:591:46:421:50:331:51:281:55:191:57:221:57:511:58:21
1:0611:245:448:1510:372:433:510:553:512:030:290:30
16Andreas Schrøder1:59:216:168:0912:1115:1330:0832:0435:0536:0356:4258:481:01:281:03:241:10:361:18:00
AMOK6:161:534:023:0214:551:563:010:5820:392:062:401:567:127:24
1:19:591:22:381:27:291:33:551:46:301:48:041:52:461:53:481:56:131:58:231:58:501:59:21
1:592:394:516:2612:351:344:421:022:252:100:270:31
17Emil Illemann Andreasen1:59:265:507:5512:3915:2924:4227:0129:4832:0047:5749:4152:2454:361:01:101:08:46
Viking Atletik5:502:054:442:509:132:192:472:1215:571:442:432:126:347:36
1:14:531:18:311:22:241:32:011:46:241:48:171:51:171:52:091:56:151:58:171:58:431:59:26
6:073:383:539:3714:231:533:000:524:062:020:260:43
18Hans Martin Kjer2:00:057:4210:2614:5117:2427:1129:3233:2235:3550:2952:3854:5759:351:05:311:10:37
Lyngby OK7:422:444:252:339:472:213:502:1314:542:092:194:385:565:06
1:12:541:16:161:20:331:31:411:40:481:41:341:46:581:48:021:56:441:59:031:59:342:00:05
2:173:224:1711:089:070:465:241:048:422:190:310:31
19Janus Helbo2:00:4812:1614:0419:0121:3827:4235:5938:2139:2455:4358:0259:571:02:181:08:171:19:08
Lyngby OK12:161:484:572:376:048:172:221:0316:192:191:552:215:5910:51
1:20:081:23:281:31:241:39:461:48:431:49:531:52:561:53:541:57:021:59:502:00:172:00:481:14:09
1:003:207:568:228:571:103:030:583:082:480:270:31*219
20Peter D. Frandsen2:02:056:268:5414:2317:1927:4630:3933:5534:5951:1659:281:01:401:04:021:11:531:19:32
Kolding OK6:262:285:292:5610:272:533:161:0416:178:122:122:227:517:39
1:20:351:24:181:30:041:37:101:47:201:48:171:51:521:53:091:58:002:00:402:01:172:02:05
1:033:435:467:0610:100:573:351:174:512:400:370:48
21Magnus Woxholtt-Jensen2:05:179:4212:1516:4119:4030:0532:1735:1336:1350:4653:0557:061:00:131:07:061:12:31
Nydalen SK9:422:334:262:5910:252:122:561:0014:332:194:013:076:535:25
1:13:531:20:041:25:031:33:421:48:111:49:301:54:291:55:432:01:072:04:092:04:392:05:17
1:226:114:598:3914:291:194:591:145:243:020:300:38
22Svend Christiansen2:30:479:2511:5516:5819:5828:0237:3740:3941:541:05:271:08:171:11:071:15:121:24:521:31:45
PI-København9:252:305:033:008:049:353:021:1523:332:502:504:059:406:53
1:33:431:38:041:45:051:52:132:13:142:14:152:18:522:20:062:27:022:29:302:30:052:30:472:17:51
1:584:217:017:0821:011:014:371:146:562:280:350:42*134
23Frode Konst2:49:579:3812:1719:2722:5137:1340:5344:5046:341:08:581:14:051:17:261:20:461:33:131:42:10
Tyrving IL9:382:397:103:2414:223:403:571:4422:245:073:213:2012:278:57
1:43:371:48:491:56:182:07:512:23:592:25:132:35:412:37:542:43:502:48:042:49:062:49:57
1:275:127:2911:3316:081:1410:282:135:564:141:020:51
24Søren Vestergaard2:50:5411:5815:0420:1423:0535:2938:5142:3743:471:15:151:18:211:26:091:32:031:42:551:49:59
PI-København11:583:065:102:5112:243:223:461:1031:283:067:485:5410:527:04
1:51:471:57:222:07:012:16:122:29:282:32:272:39:112:40:512:46:062:49:412:50:162:50:54
1:485:359:399:1113:162:596:441:405:153:350:350:38
25Jonas Lassen3:21:3822:1924:5829:4934:3551:4253:221:01:301:02:451:19:361:21:551:25:011:27:591:36:021:45:04
OK Roskilde22:192:394:514:4617:071:408:081:1516:512:193:062:588:039:02
1:46:491:50:372:00:552:18:362:36:262:39:012:43:352:44:513:17:033:20:333:21:073:21:38
1:453:4810:1817:4117:502:354:341:1632:123:300:340:31
26Ken Håkansson3:31:4232:2834:5439:4644:291:01:491:03:331:11:281:12:361:29:321:31:511:35:051:38:011:46:041:55:06
OK Roskilde32:282:264:524:4317:201:447:551:0816:562:193:142:568:039:02
1:56:472:00:302:11:172:28:312:46:242:48:432:53:372:54:553:27:503:30:323:31:093:31:42
1:413:4310:4717:1417:532:194:541:1832:552:420:370:33
27Casper Strecke Skovgaard3:38:3526:3729:4233:3536:441:02:151:21:081:26:071:31:371:50:351:53:371:56:222:01:052:14:472:22:55
OK Melfar26:373:053:533:0925:3118:534:595:3018:583:022:454:4313:428:08
2:30:302:39:222:48:353:07:113:17:523:21:013:25:423:28:393:34:133:36:583:37:433:38:35
7:358:529:1318:3610:413:094:412:575:342:450:450:52
 
Niels Peder MøllerFejlkl.7:1010:3816:1418:5325:1526:4130:0031:2446:1849:4652:5058:081:04:20-----
Lyngby OK7:103:285:362:396:221:263:191:2414:543:283:045:186:12
1:19:001:22:201:27:531:37:261:47:531:49:071:52:531:53:562:11:352:15:382:16:202:16:541:18:25
14:403:205:339:3310:271:143:461:0317:394:030:420:34*208
Kasper Gabs HansenFejlkl.14:5918:0122:3426:1840:1142:4254:5958:111:18:021:21:221:25:501:28:041:42:271:51:57
OK S.G.14:593:024:333:4413:532:3112:173:1219:513:204:282:1414:239:30
1:54:23---------------2:10:392:12:21---------------2:21:472:22:212:22:512:20:49
2:2616:161:429:260:340:30*163
Mads Møller SkaugUdgået5:487:4612:0514:2519:4021:09----------------------------------------
OK Pan5:481:584:192:205:151:29
--------------------23:1223:5726:2927:2430:4533:0333:4034:04
2:030:452:320:553:212:180:370:24
Peter LauritzenUdgået14:1016:4723:3226:4634:4639:3043:0644:361:10:451:13:141:15:571:19:321:26:481:34:37
Holbæk OK14:102:376:453:148:004:443:361:3026:092:292:433:357:167:49
1:36:191:46:07---------------------------------------------2:05:46
1:429:4819:39
Emil BundgaardUdgået11:2215:2421:0424:4238:2848:5954:0955:191:17:181:19:481:22:431:28:471:40:031:50:39
PI-København11:224:025:403:3813:4610:315:101:1021:592:302:556:0411:1610:36
1:52:28--------------------------------------------------2:06:09
1:4913:41
Alexander NoordegraafIkke startet
Viking Atletik
 
 
 
H21M (12)6,7 km 0 Hm19 K
PlNavnTid
1(190)2(203)3(194)4(188)5(204)6(200)7(217)8(228)9(230)10(212)11(215)12(179)13(175)14(144)
15(131)16(134)17(136)18(163)19(255)Mål
 
1Johan Engström47:153:305:477:198:2510:1811:1214:2717:0420:3126:3730:4534:0236:3438:49
OK Orion3:302:171:321:061:530:543:152:373:276:064:083:172:322:15
40:5642:4743:5846:0346:4847:15
2:071:511:112:050:450:27
2Johan Myrén51:553:435:557:028:099:4510:4114:2716:5420:3728:5733:3337:0840:4442:57
OK Orion3:432:121:071:071:360:563:462:273:438:204:363:353:362:13
45:0647:0348:2550:3351:2051:5542:24
2:091:571:222:080:470:35*154
3Markus Dresel1:03:324:026:297:539:0810:5311:5415:5218:4628:5435:4441:3946:0450:0853:13
SC Klecken4:022:271:241:151:451:013:582:5410:086:505:554:254:043:05
55:3757:4659:151:02:111:02:561:03:32
2:242:091:292:560:450:36
4Patrick Dresel1:13:125:478:219:3810:5812:4613:5222:2126:2530:4944:1950:2754:5858:351:01:42
SC Klecken5:472:341:171:201:481:068:294:044:2413:306:084:313:373:07
1:04:191:06:391:08:191:11:351:12:331:13:12
2:372:201:403:160:580:39
5Harald Rooth1:16:2812:1714:5516:2917:4319:2920:2823:4426:3835:3344:5150:1554:5657:351:03:50
OK Orion12:172:381:341:141:460:593:162:548:559:185:244:412:396:15
1:07:131:09:321:12:201:15:041:16:011:16:28
3:232:192:482:440:570:27
6Peter Hansen1:19:285:128:039:3811:2113:5215:0723:3930:4937:5148:3755:1259:131:02:221:05:42
OK Sorø5:122:511:351:432:311:158:327:107:0210:466:354:013:093:20
1:09:201:12:451:14:381:17:511:18:481:19:28
3:383:251:533:130:570:40
7Erik Liljenberg1:31:536:339:3011:2012:4314:4816:0220:0326:2140:5250:2956:121:01:391:14:381:17:42
Eslövs FK6:332:571:501:232:051:144:016:1814:319:375:435:2712:593:04
1:21:251:24:021:25:561:30:171:31:151:31:53
3:432:371:544:210:580:38
8Svante Lorentzson1:34:3410:5014:0115:4717:2819:5421:2229:0132:2640:2053:111:01:491:09:051:16:401:20:47
Stigmännen Karlshamns OK10:503:111:461:412:261:287:393:257:5412:518:387:167:354:07
1:23:571:27:211:29:151:32:441:33:561:34:34
3:103:241:543:291:120:38
9Anders Sundelin1:39:1713:5116:3818:4420:4222:5524:1128:3037:2651:361:03:421:11:061:16:421:20:091:24:41
OK Orion13:512:472:061:582:131:164:198:5614:1012:067:245:363:274:32
1:28:241:31:331:33:471:37:291:38:421:39:17
3:433:092:143:421:130:35
10Rasmus Christensen1:39:5413:4817:0919:0620:3523:3925:0629:3033:3545:4657:521:04:591:11:101:17:161:21:49
OK H.T.F.13:483:211:571:293:041:274:244:0512:1112:067:076:116:064:33
1:27:371:30:411:34:201:38:101:39:091:39:54
5:483:043:393:500:590:45
11Jannick Koch Wienike2:57:5822:2431:2740:5143:4548:1050:5258:291:16:251:26:211:45:282:00:072:11:172:22:222:29:07
Karup OK22:249:039:242:544:252:427:3717:569:5619:0714:3911:1011:056:45
2:34:452:40:082:45:272:54:072:56:152:57:58
5:385:235:198:402:081:43
 
Daniel LennartssonUdgået5:3810:1613:5415:0617:2718:3121:5047:1751:011:04:541:12:211:17:13----------
FK Friskus-Varberg5:384:383:381:122:211:043:1925:273:4413:537:274:52
--------------------1:36:271:37:13
19:140:46
 
 
 
H35 (13)7,0 km 0 Hm22 K
PlNavnTid
1(184)2(166)3(149)4(171)5(201)6(204)7(192)8(207)9(211)10(219)11(225)12(227)13(229)14(222)
15(210)16(180)17(143)18(145)19(135)20(152)21(164)22(255)Mål
 
1Tobias Thorsson1:02:017:078:4911:2313:4317:2819:1320:3824:3925:2928:0633:3535:2137:1139:12
OK Löftan7:071:422:342:203:451:451:254:010:502:375:291:461:502:01
44:2948:5652:0056:5658:4059:411:00:571:01:261:02:01
5:174:273:044:561:441:011:160:290:35
2Troels Thøgersen1:04:393:356:318:4611:2315:1416:4218:2421:2022:2825:2430:5837:1739:0041:44
Viking Atletik3:352:562:152:373:511:281:422:561:082:565:346:191:432:44
46:5652:0355:5059:431:01:161:02:171:03:341:04:041:04:39
5:125:073:473:531:331:011:170:300:35
3Dan Winnberg1:09:0311:2513:4815:3618:1821:3823:0524:2828:3229:4832:2737:5739:5441:3344:55
IK Trenne Ullared11:252:231:482:423:201:271:234:041:162:395:301:571:393:22
49:0256:421:00:371:04:011:05:481:06:481:08:031:08:311:09:03
4:077:403:553:241:471:001:150:280:32
4Kenn Heldgaard Kristensen1:36:408:1310:3613:1516:3822:2925:2527:4933:4535:1439:3051:5954:3657:231:00:21
Herning Orienteringsklub8:132:232:393:235:512:562:245:561:294:1612:292:372:472:58
1:08:261:20:431:25:061:30:041:32:111:33:321:35:211:35:581:36:40
8:0512:174:234:582:071:211:490:370:42
5Kim Gotfred-Iversen1:46:388:0310:5114:0518:3125:1728:0731:3937:5039:4143:5754:0857:521:01:351:04:57
Odense OK8:032:483:144:266:462:503:326:111:514:1610:113:443:433:22
1:13:391:22:531:28:421:35:591:38:061:41:391:45:251:45:581:46:38
8:429:145:497:172:073:333:460:330:40
6Casper Vindegaar Sørensen1:48:315:278:5912:5516:0521:0324:2835:1939:2942:4550:521:02:041:04:271:08:361:11:32
Kildeholm OK5:273:323:563:104:583:2510:514:103:168:0711:122:234:092:56
1:20:461:29:291:35:341:43:001:44:491:46:001:47:271:47:571:48:31
9:148:436:057:261:491:111:270:300:34
7Jens Maagaard Pedersen1:50:437:0510:1015:5319:4125:1628:0331:2037:1540:2545:2958:331:02:051:05:451:09:13
PI-København7:053:055:433:485:352:473:175:553:105:0413:043:323:403:28
1:17:091:27:251:32:551:39:571:42:021:45:351:49:311:50:081:50:43
7:5610:165:307:022:053:333:560:370:35
8Kasper Tofte1:56:0312:1015:3718:3823:3929:3031:4835:3241:2443:2047:421:00:251:04:251:09:111:12:06
Odense OK12:103:273:015:015:512:183:445:521:564:2212:434:004:462:55
1:19:341:36:311:42:261:48:471:51:241:53:001:54:481:55:241:56:03
7:2816:575:556:212:371:361:480:360:39
9Søren Andersen1:56:2422:2424:3927:2531:4237:4940:2542:2748:2850:0155:191:12:171:14:501:17:031:20:57
Herning Orienteringsklub22:242:152:464:176:072:362:026:011:335:1816:582:332:133:54
1:28:351:35:391:42:381:48:461:51:561:53:211:55:071:55:441:56:24
7:387:046:596:083:101:251:460:370:40
10Nicolai Krabek2:02:026:4921:1323:5827:4033:2135:3840:4045:5347:3453:521:03:571:06:291:08:581:12:31
Odense OK6:4914:242:453:425:412:175:025:131:416:1810:052:322:293:33
1:22:151:28:551:38:101:54:261:57:161:59:392:01:082:01:352:02:02
9:446:409:1516:162:502:231:290:270:27
11Roar Birkedahl Bang2:29:3110:4715:0517:5822:5629:2532:0934:1839:4942:1751:591:04:221:07:531:15:141:21:12
AMOK10:474:182:534:586:292:442:095:312:289:4212:233:317:215:58
1:28:581:48:541:58:152:14:452:24:202:26:182:28:262:29:032:29:31
7:4619:569:2116:309:351:582:080:370:28
12Nikolaj Dam2:55:5314:0727:4632:5742:1057:151:01:521:07:431:14:021:15:471:20:202:00:192:04:022:07:102:14:29
Copenhagen Adventure Sport14:0713:395:119:1315:054:375:516:191:454:3339:593:433:087:19
2:21:432:30:392:37:112:46:312:51:332:52:502:54:322:55:162:55:53
7:148:566:329:205:021:171:420:440:37
 
Gorm StreckeUdgået----------------------------------------------------------------------
OK Melfar
----------------------------------------
 
 
 
H35M (11)4,3 km 0 Hm16 K
PlNavnTid
1(188)2(194)3(203)4(204)5(200)6(212)7(217)8(215)9(179)10(173)11(144)12(137)13(134)14(139)
15(163)16(255)Mål
 
1Patrik Sjökvist32:522:474:165:427:078:0910:1614:1716:0720:5722:5224:5526:0927:4029:44
OK Orion2:471:291:261:251:022:074:011:504:501:552:031:141:312:04
31:2332:1732:52
1:390:540:35
2Niklas Bratt35:382:504:345:417:279:4012:1416:3118:4123:0825:0927:1128:3029:5231:58
OK Orion2:501:441:071:462:132:344:172:104:272:012:021:191:222:06
33:5234:5335:38
1:541:010:45
3Peter Wilhelmsson38:393:385:256:448:099:2811:5116:3418:4923:2525:5828:3830:1332:0734:28
Karlskrona SOK3:381:471:191:251:192:234:432:154:362:332:401:351:542:21
36:4237:5638:39
2:141:140:43
4Anders Petterson39:344:376:087:188:289:2911:2317:0018:2626:2628:3931:2232:4034:1036:10
OK Orion4:371:311:101:101:011:545:371:268:002:132:431:181:302:00
37:5938:5839:3423:40
1:490:590:36*178
5Erik Sternemalm42:545:257:108:3910:0111:0814:0718:2322:1726:5929:1532:1134:2536:2439:20
IK Stern5:251:451:291:221:072:594:163:544:422:162:562:141:592:56
41:2642:2242:54
2:060:560:32
6Daniel Lorentzson44:594:366:227:599:2610:4113:0721:0623:3329:1231:3535:1937:0438:5241:23
Stigmännen Karlshamns OK4:361:461:371:271:152:267:592:275:392:233:441:451:482:31
43:2044:1744:59
1:570:570:42
7Johan Swartz45:023:596:157:489:2110:3613:2919:1321:5827:5130:2833:1734:5537:0539:52
OK Orion3:592:161:331:331:152:535:442:455:532:372:491:382:102:47
42:0644:2945:02
2:142:230:33
8Torben Koue56:006:0613:1214:4816:0217:0220:4125:0427:1235:3137:3240:4446:4648:4451:48
Søllerød OK6:067:061:361:141:003:394:232:088:192:013:126:021:583:04
54:2655:1856:00
2:380:520:42
9Klaus Koziara1:06:5513:3017:0018:5020:0021:0025:3928:5631:3937:1840:5254:1756:0558:011:01:04
Køge OK13:303:301:501:101:004:393:172:435:393:3413:251:481:563:03
1:05:171:06:201:06:55
4:131:030:35
10Carl Lejonberg1:15:577:349:1811:3412:4413:4816:5721:1924:5933:1835:501:02:481:05:131:07:371:12:11
Helsingborgs SOK7:341:442:161:101:043:094:223:408:192:3226:582:252:244:34
1:14:221:15:141:15:57
2:110:520:43
 
Anders LeopoldIkke startet
OK Orion
 
 
 
H40 (24)7,0 km 0 Hm22 K
PlNavnTid
1(184)2(166)3(149)4(171)5(201)6(204)7(192)8(207)9(211)10(219)11(225)12(227)13(229)14(222)
15(210)16(180)17(143)18(145)19(135)20(152)21(164)22(255)Mål
 
1Michael Sørensen1:00:294:096:449:0211:2715:2316:5418:2021:3722:5725:2930:3832:2335:5338:04
OK ØST Birkerød4:092:352:182:253:561:311:263:171:202:325:091:453:302:11
42:4847:2750:2453:4055:0858:0959:2559:541:00:29
4:444:392:573:161:283:011:160:290:35
2Asger Habekost Nielsen1:02:204:266:188:4611:4215:3217:2819:0322:5824:0627:0232:4134:3336:3839:12
Allerød OK4:261:522:282:563:501:561:353:551:082:565:391:522:052:34
44:1749:2852:5156:3958:2059:531:01:191:01:491:02:20
5:055:113:233:481:411:331:260:300:31
3Mats Troeng1:02:294:206:318:2911:0214:3416:1818:1721:4523:2225:5532:4034:5636:3839:11
OK Linné4:202:111:582:333:321:441:593:281:372:336:452:161:422:33
43:4151:0654:1357:3758:5959:581:01:181:01:501:02:29
4:307:253:073:241:220:591:200:320:39
4Jörgen Åhl1:04:306:018:0110:0112:4416:3918:2719:5723:4824:5027:1834:2436:5138:4740:46
Åmåls ok6:012:002:002:433:551:481:303:511:022:287:062:271:561:59
46:2051:4255:2658:581:00:501:01:571:03:241:03:541:04:30
5:345:223:443:321:521:071:270:300:36
5Göran Sundblom1:10:555:077:3010:2413:5318:0020:0321:5626:3328:1531:4738:2741:3743:2646:33
Lunds OK5:072:232:543:294:072:031:534:371:423:326:403:101:493:07
51:4856:531:00:221:04:071:05:261:08:001:09:341:10:101:10:55
5:155:053:293:451:192:341:340:360:45
6Esben Heltoft1:12:416:098:0110:0412:4716:4218:5320:5524:5026:0328:3736:1939:1241:5845:04
Viking Atletik6:091:522:032:433:552:112:023:551:132:347:422:532:463:06
51:2357:441:01:151:05:261:08:071:09:181:11:151:11:581:12:41
6:196:213:314:112:411:111:570:430:43
7Tomas Johansson1:12:445:047:079:2411:3115:1116:5719:0426:1026:5534:5541:2443:4946:1249:30
Åmåls ok5:042:032:172:073:401:462:077:060:458:006:292:252:233:18
54:0259:351:03:141:07:591:09:411:10:441:11:541:12:181:12:44
4:325:333:394:451:421:031:100:240:26
8Laust Sørensen1:18:015:187:3611:0814:4719:0321:1322:5728:4029:5432:3740:3342:3644:4646:56
Göteborg-Majorna OK5:182:183:323:394:162:101:445:431:142:437:562:032:102:10
55:341:01:511:08:321:12:421:14:221:15:261:16:481:17:211:18:01
8:386:176:414:101:401:041:220:330:40
9Frank Aasgård1:33:365:0011:2618:0821:1226:2728:5831:0035:5937:2544:5554:2656:5959:481:03:07
Wing OK5:006:266:423:045:152:312:024:591:267:309:312:332:493:19
1:09:541:16:361:21:021:27:091:29:011:30:221:32:111:32:491:33:36
6:476:424:266:071:521:211:490:380:47
10Kenneth Thomsen1:37:4014:0616:2719:0322:5727:2429:3331:2539:4040:4444:5554:1056:261:00:481:03:23
OK Sorø14:062:212:363:544:272:091:528:151:044:119:152:164:222:35
1:11:181:19:371:27:091:31:331:33:251:34:341:36:261:36:591:37:40
7:558:197:324:241:521:091:520:330:41
11Anders Thygesen1:41:4911:4213:5217:3123:0928:5131:1332:5938:0740:3944:1154:3157:231:05:271:07:45
Kolding OK11:422:103:395:385:422:221:465:082:323:3210:202:528:042:18
1:14:251:22:311:28:291:35:531:37:561:39:061:40:351:41:101:41:49
6:408:065:587:242:031:101:290:350:39
12André Bjärby1:43:235:358:2311:2416:0322:3624:5127:0632:0733:5838:1147:5350:3954:3657:59
Frosta OK5:352:483:014:396:332:152:155:011:514:139:422:463:573:23
1:06:481:23:511:31:071:36:061:38:451:40:221:42:171:42:491:43:23
8:4917:037:164:592:391:371:550:320:34
13Peter Wihan1:46:3711:5113:5016:1119:0023:1625:2427:0331:2533:0842:3757:241:00:491:03:461:09:37
Fyns PI11:511:592:212:494:162:081:394:221:439:2914:473:252:575:51
1:18:361:24:421:30:191:39:531:41:541:43:331:45:131:45:511:46:37
8:596:065:379:342:011:391:400:380:46
14Christian Wennecke1:46:4422:5625:2127:4831:3336:4938:5940:5345:4147:5053:021:01:281:03:381:06:121:10:24
Nuuk Orienteringsklub22:562:252:273:455:162:101:544:482:095:128:262:102:344:12
1:17:301:24:531:32:151:38:561:41:521:43:491:45:321:46:111:46:44
7:067:237:226:412:561:571:430:390:33
15Jesper Madsen1:46:459:4512:3215:0821:0527:0930:1532:2537:4339:0144:5056:3658:451:02:091:06:53
OK Melfar9:452:472:365:576:043:062:105:181:185:4911:462:093:244:44
1:15:231:28:351:34:011:40:201:42:381:43:531:45:321:46:061:46:45
8:3013:125:266:192:181:151:390:340:39
16Jonas Bo Kirk Egdal1:53:268:3611:0314:0318:4026:5129:0031:3237:3139:0843:4951:401:01:591:05:171:08:18
OK Melfar8:362:273:004:378:112:092:325:591:374:417:5110:193:183:01
1:16:581:28:371:35:121:44:161:48:441:50:111:51:571:52:361:53:261:33:29
8:4011:396:359:044:281:271:460:390:50*153
17Peter Sigvardt1:57:2114:1220:5924:3630:4237:3340:4142:4848:1951:2055:121:04:261:07:141:10:271:13:17
Odense OK14:126:473:376:066:513:082:075:313:013:529:142:483:132:50
1:21:521:34:511:40:031:48:321:53:031:54:291:56:151:56:471:57:21
8:3512:595:128:294:311:261:460:320:34
18Kim Lindahl1:58:3115:0418:0421:1625:4038:0440:3043:5750:2852:3157:151:06:491:10:521:14:301:19:22
OK Melfar15:043:003:124:2412:242:263:276:312:034:449:344:033:384:52
1:29:161:40:281:46:041:52:221:54:301:55:521:57:261:57:581:58:31
9:5411:125:366:182:081:221:340:320:33
19Esben Blicher1:59:196:3418:3521:2226:4632:3835:0537:0552:4654:1458:331:08:031:16:451:19:471:22:33
OK Melfar6:3412:012:475:245:522:272:0015:411:284:199:308:423:022:46
1:30:121:39:051:46:361:51:491:54:061:56:151:57:571:58:351:59:19
7:398:537:315:132:172:091:420:380:44
20Walther Kamp2:02:4016:5720:5225:4230:5640:5144:0048:0156:0859:551:05:051:14:221:17:181:20:321:23:26
OK Melfar16:573:554:505:149:553:094:018:073:475:109:172:563:142:54
1:31:491:44:491:49:491:56:111:58:361:59:502:01:342:02:052:02:40
8:2313:005:006:222:251:141:440:310:35
21Søren Mikkelsen2:06:2410:3114:1722:4028:2135:1438:0941:3649:0651:2657:141:11:561:17:551:21:141:25:09
OK Melfar10:313:468:235:416:532:553:277:302:205:4814:425:593:193:55
1:34:031:43:341:50:061:57:182:00:452:02:462:04:562:05:432:06:24
8:549:316:327:123:272:012:100:470:41
 
Mikkel Laust BroeUdgået----------------------------------------------------------------------
OK Melfar
----------------------------------------
Daniel Nørgaard BachmannIkke startet
AMOK
Simon MundusIkke startet
Herlufsholm OK
 
 
 
H45 (20)6,0 km 0 Hm19 K
PlNavnTid
1(176)2(174)3(149)4(161)5(193)6(201)7(192)8(208)9(216)10(219)11(220)12(210)13(180)14(153)
15(145)16(148)17(152)18(164)19(255)Mål
 
1Fredrik Karlsson49:393:184:277:099:0012:3014:4417:4221:0122:1124:2229:5433:3438:1840:36
Göteborg-Majorna OK3:181:092:421:513:302:142:583:191:102:115:323:404:442:18
44:5846:3647:1248:3449:0449:39
4:221:380:361:220:300:35
2Mads K. Larsen52:183:525:027:149:5413:4216:4619:5223:1124:1926:3331:5835:3840:2342:45
FIF Hillerød3:521:102:122:403:483:043:063:191:082:145:253:404:452:22
47:0249:0049:3951:0951:4052:18
4:171:580:391:300:310:38
3Patrik Gunnarsson55:124:235:277:479:5814:3116:5919:5223:4925:3027:5934:1537:5643:3045:56
Big Foot Orienteers4:231:042:202:114:332:282:533:571:412:296:163:415:342:26
50:2052:0152:3654:1554:4355:125:09
4:241:410:351:390:280:29*173
4Anders Dalgaard1:02:136:308:0310:1712:4617:2619:4822:4727:2329:4032:5039:0042:2747:4350:40
Kolding OK6:301:332:142:294:402:222:594:362:173:106:103:275:162:57
56:0359:0159:331:00:591:01:341:02:13
5:232:580:321:260:350:39
4Anders Pelander1:02:133:444:527:349:5614:1517:0020:2424:5326:3430:0436:2240:4347:2051:14
OK Djerf, Sverige3:441:082:422:224:192:453:244:291:413:306:184:216:373:54
56:1658:2759:121:00:511:01:291:02:13
5:022:110:451:390:380:44
6Jonas Eklund1:05:187:118:1010:1212:1615:4618:0521:0624:4225:5231:2239:1645:0950:2955:24
OK Rodhen7:110:592:022:043:302:193:013:361:105:307:545:535:204:55
1:00:041:01:561:02:291:03:581:04:361:05:18
4:401:520:331:290:380:42
7Niels-Peter Vest Nielsen1:08:313:385:187:5212:0716:1119:0422:3227:0829:2132:1638:0242:4352:2857:04
Allerød OK3:381:402:344:154:042:533:284:362:132:555:464:419:454:36
1:01:431:04:221:05:451:07:201:07:541:08:31
4:392:391:231:350:340:37
8Quentin Gillet1:10:293:115:478:1310:2917:4520:4824:1331:0733:0735:4941:4147:5854:4357:59
CO Liège3:112:362:262:167:163:033:256:542:002:425:526:176:453:16
1:05:011:06:471:07:451:09:141:09:521:10:29
7:021:460:581:290:380:37
9Nicolaj Nielsen1:11:053:284:326:479:0013:2616:2320:0227:2829:1132:1239:2545:1352:1855:57
Horsens OK3:281:042:152:134:262:573:397:261:433:017:135:487:053:39
1:04:541:07:141:07:581:09:411:10:191:11:05
8:572:200:441:430:380:46
10Magnus Wallin1:17:593:214:288:0210:1814:1017:1321:1526:1428:0731:2445:5551:2158:551:02:16
IK Trenne Ullared3:211:073:342:163:523:034:024:591:533:1714:315:267:343:21
1:10:241:14:241:15:041:16:491:17:221:17:59
8:084:000:401:450:330:37
11Jakob Q Christensen1:20:343:455:108:4911:0415:1118:2222:0226:0527:5239:1946:1250:2959:091:07:28
Odense OK3:451:253:392:154:073:113:404:031:4711:276:534:178:408:19
1:13:101:16:521:17:351:19:151:19:511:20:34
5:423:420:431:400:360:43
12Mathias Persson1:20:425:106:178:2910:3414:5518:0621:3125:3127:0530:5737:0441:5856:041:08:22
Helsingborgs SOK5:101:072:122:054:213:113:254:001:343:526:074:5414:0612:18
1:14:391:16:481:17:321:19:211:19:581:20:421:14:01
6:172:090:441:490:370:44*146
13Sebastian I.V. From1:47:075:587:4210:4615:4320:2023:1527:4933:3538:0243:2859:331:06:021:14:031:30:22
Lyngby OK5:581:443:044:574:372:554:345:464:275:2616:056:298:0116:19
1:40:591:43:231:44:111:45:511:46:321:47:07
10:372:240:481:400:410:35
14Morten Kisbæk1:51:595:489:5915:5819:3524:4528:2133:2338:2740:3944:4152:4758:571:16:011:25:21
AMOK5:484:115:593:375:103:365:025:042:124:028:066:1017:049:20
1:38:521:45:201:46:581:50:301:51:161:51:59
13:316:281:383:320:460:43
15Pierre Husted Sigvardsen2:39:424:308:2711:2014:3319:0640:441:01:301:24:101:27:251:42:311:55:002:04:332:17:262:25:31
Holbæk OK4:303:572:533:134:3321:3820:4622:403:1515:0612:299:3312:538:05
2:32:022:35:132:36:312:38:242:39:042:39:42
6:313:111:181:530:400:38
16Roland Dumong3:09:5327:3430:4835:0039:1747:3454:591:05:021:14:511:18:341:24:501:47:261:54:122:38:402:46:19
OK ØST Birkerød27:343:144:124:178:177:2510:039:493:436:1622:366:4644:287:39
2:58:313:02:453:04:193:07:233:08:453:09:53
12:124:141:343:041:221:08
 
Mats ÅbergUdgået6:357:4310:4213:0116:2919:0922:1625:5327:5434:0439:5943:5049:05-----
OK Linné6:351:082:592:193:282:403:073:372:016:105:553:515:15
-------------------------
Per WesterlundIkke startet
Skogsluffarna
Blassius ChinIkke startet
Køge OK
Torben SpeldtIkke startet
AMOK
 
 
 
H50 (38)6,0 km 0 Hm19 K
PlNavnTid
1(176)2(174)3(149)4(161)5(193)6(201)7(192)8(208)9(216)10(219)11(220)12(210)13(180)14(153)
15(145)16(148)17(152)18(164)19(255)Mål
 
1Jakob Ødum49:302:533:496:037:5812:1914:3417:2620:2623:1925:3530:3833:5838:2941:06
OK ØST Birkerød2:530:562:141:554:212:152:523:002:532:165:033:204:312:37
44:5946:2246:5848:2548:5549:30
3:531:230:361:270:300:35
2Ingvar Åkesson53:422:433:396:148:0511:5514:1317:2221:0022:3225:1430:1833:4039:2545:01
IFK Göteborg2:430:562:351:513:502:183:093:381:322:425:043:225:455:36
48:5450:3051:0352:3453:0553:4238:38
3:531:360:331:310:310:37*183
3Jesper Jensen54:153:064:146:088:1011:3013:4216:3319:4821:1924:4431:3735:1240:4743:10
Farum OK3:061:081:542:023:202:122:513:151:313:256:533:355:352:23
47:1050:1051:2653:1353:3954:1552:37
4:003:001:161:470:260:36*163
4Jens Knud Maarup54:334:199:3011:1813:3216:4618:5721:4525:5026:5329:1334:2637:4942:3444:47
Allerød OK4:195:111:482:143:142:112:484:051:032:205:133:234:452:13
49:2451:3752:0953:2953:5654:33
4:372:130:321:200:270:37
5Ulrik Staugaard56:213:304:346:468:5412:4015:1419:0323:0724:2627:2133:4337:1843:2546:04
FIF Hillerød3:301:042:122:083:462:343:494:041:192:556:223:356:072:39
51:2853:0253:3755:0955:4356:21
5:241:340:351:320:340:38
6Peter Aronsson56:353:114:256:278:3913:5716:1119:2523:0224:3527:1732:1635:3241:1447:03
FK Friskus-Varberg3:111:142:022:125:182:143:143:371:332:424:593:165:425:49
51:2153:1053:5855:2355:5656:35
4:181:490:481:250:330:39
7Fredrik Smedberg57:053:284:356:468:4612:3815:2919:0423:1224:4427:5134:0738:1443:3646:33
OK Skogsfalken3:281:072:112:003:522:513:354:081:323:076:164:075:222:57
51:5853:3154:0855:4656:2257:05
5:251:330:371:380:360:43
8Carsten Gemmer Hanghøj1:02:054:015:027:139:5714:2316:4319:4826:1527:5230:3036:5040:0446:1149:57
Ballerup OK4:011:012:112:444:262:203:056:271:372:386:203:146:073:46
56:2958:1659:011:00:421:01:191:02:05
6:321:470:451:410:370:46
9Peter Knudsen1:05:293:435:327:3810:0113:5116:3519:5224:2726:0729:1535:3141:3646:5852:38
OK Melfar3:431:492:062:233:502:443:174:351:403:086:166:055:225:40
1:00:171:02:251:02:591:04:201:04:531:05:29
7:392:080:341:210:330:36
10Thomas Nilsson1:07:483:546:308:4411:1018:1020:4824:0928:2229:5735:3741:2845:1250:4156:56
Eslövs FK3:542:362:142:267:002:383:214:131:355:405:513:445:296:15
1:01:241:03:331:04:071:06:321:07:061:07:485:48
4:282:090:342:250:340:42*166
11Anders Marager1:09:204:586:178:4411:3315:2920:1223:4729:1930:4734:4841:1646:2055:4758:47
Allerød OK4:581:192:272:493:564:433:355:321:284:016:285:049:273:00
1:04:051:05:531:06:301:08:101:08:411:09:20
5:181:480:371:400:310:39
12Claus Cederberg1:10:443:465:048:2111:3515:2818:5322:0026:0128:2033:4539:4443:4253:4356:33
Ballerup OK3:461:183:173:143:533:253:074:012:195:255:593:5810:012:50
1:05:251:07:301:08:121:09:341:10:041:10:44
8:522:050:421:220:300:40
13Lars-Ola Larsson1:11:163:224:256:459:1313:0315:5619:2923:2225:0433:1846:0450:4157:231:00:17
OK Orion3:221:032:202:283:502:533:333:531:428:1412:464:376:422:54
1:05:061:07:011:07:431:09:361:10:291:11:16
4:491:550:421:530:530:47
14Håkan Grubb1:11:534:185:308:1310:3214:5518:0523:1428:3130:5134:2542:1748:4056:151:00:21
Malmö OK4:181:122:432:194:233:105:095:172:203:347:526:237:354:06
1:05:591:07:551:08:391:10:291:11:051:11:53
5:381:560:441:500:360:48
15Jonas Svensson1:12:453:274:377:089:1819:5823:1926:5631:3233:2938:4745:3251:2658:271:01:42
OK Orion3:271:102:312:1010:403:213:374:361:575:186:455:547:013:15
1:07:031:09:011:09:411:11:231:12:021:12:45
5:211:580:401:420:390:43
16Ronny Liljenberg1:15:013:555:177:5710:4316:0519:1023:2528:1033:0537:2246:4351:0758:421:02:33
Eslövs FK3:551:222:402:465:223:054:154:454:554:179:214:247:353:51
1:08:461:11:151:11:521:13:361:14:171:15:01
6:132:290:371:440:410:44
17Anders Håkansson1:16:064:586:179:2812:2317:2920:2924:5430:0131:3836:5943:1848:4357:111:01:19
OK Orion4:581:193:112:555:063:004:255:071:375:216:195:258:284:08
1:07:381:09:501:10:511:13:421:14:401:16:06
6:192:121:012:510:581:26
18Stefan Adolfsson1:26:346:508:1511:0114:5419:3723:0927:2432:5435:0039:4749:1355:261:04:501:08:05
Eslövs FK6:501:252:463:534:433:324:155:302:064:479:266:139:243:15
1:19:401:22:031:22:591:24:501:25:391:26:34
11:352:230:561:510:490:55
19Morten Mølgaard Nielsen1:35:1818:4520:1622:4425:1929:4234:5338:2943:3145:3454:561:02:561:07:121:14:541:18:33
Odense OK18:451:312:282:354:235:113:365:022:039:228:004:167:423:39
1:30:071:32:091:32:491:34:201:34:461:35:18
11:342:020:401:310:260:32
20Lars Klogborg1:39:475:197:0810:0312:4418:1421:5626:3432:3235:1140:2948:4753:391:08:291:17:49
OK H.T.F.5:191:492:552:415:303:424:385:582:395:188:184:5214:509:20
1:24:381:35:301:36:141:38:081:38:531:39:47
6:4910:520:441:540:450:54
21Christian L Rasmussen1:41:1010:5412:2815:4019:5025:0929:0034:5241:4645:4752:101:02:311:09:281:18:431:23:45
Karup OK10:541:343:124:105:193:515:526:544:016:2310:216:579:155:02
1:30:561:34:521:37:111:39:271:40:191:41:10
7:113:562:192:160:520:51
22Michael Termansen1:43:307:5310:3316:1119:0324:4829:2734:4240:2944:0355:221:03:431:09:591:20:351:25:25
OK Syd7:532:405:382:525:454:395:155:473:3411:198:216:1610:364:50
1:33:421:38:211:40:071:42:071:42:481:43:30
8:174:391:462:000:410:42
23Thomas Sørensen1:48:385:2311:4314:4918:1024:1128:2732:3945:4547:4352:231:04:071:13:391:26:461:34:34
OK Melfar5:236:203:063:216:014:164:1213:061:584:4011:449:3213:077:48
1:41:001:44:111:45:301:47:151:47:581:48:38
6:263:111:191:450:430:40
24Sten Egholm Jørgensen1:50:1613:5315:4518:3321:3627:1830:5836:1051:1055:381:01:171:11:091:17:191:31:081:36:14
OK Melfar13:531:522:483:035:423:405:1215:004:285:399:526:1013:495:06
1:43:181:46:391:47:251:48:581:49:381:50:1648:48
7:043:210:461:330:400:38*216
25Peter Becker1:53:337:509:3414:0319:2026:4435:0239:4646:1250:3055:581:06:231:17:401:26:521:37:17
Søllerød OK7:501:444:295:177:248:184:446:264:185:2810:2511:179:1210:25
1:46:421:49:461:50:281:52:191:52:561:53:33
9:253:040:421:510:370:37
26Peter R. Pallesen1:57:3433:0634:3337:5340:3045:5149:2856:481:02:031:05:291:10:361:18:231:25:151:32:211:40:57
OK Syd33:061:273:202:375:213:377:205:153:265:077:476:527:068:36
1:48:511:53:351:54:171:56:141:56:531:57:34
7:544:440:421:570:390:41
27Jacob Bang2:00:395:249:2412:4616:1521:4426:1930:4246:4249:3155:001:07:221:16:491:27:101:32:27
OK GORM5:244:003:223:295:294:354:2316:002:495:2912:229:2710:215:17
1:46:231:54:501:57:171:59:111:59:522:00:39
13:568:272:271:540:410:47
28Niels Torm2:07:4420:0124:0228:0730:4335:2240:3945:0350:1953:1259:391:21:131:33:051:41:271:46:49
Køge OK20:014:014:052:364:395:174:245:162:536:2721:3411:528:225:22
1:54:402:03:362:04:222:06:112:06:572:07:44
7:518:560:461:490:460:47
29Jesper Sørensen2:10:0117:1118:3125:0228:3737:3342:5951:0956:401:00:351:06:271:16:381:28:331:43:311:49:34
OK Skærmen Værløse17:111:206:313:358:565:268:105:313:555:5210:1111:5514:586:03
2:01:042:05:192:06:222:08:332:09:172:10:01
11:304:151:032:110:440:44
30Stig Hansen2:15:446:368:3412:5116:3721:5527:3133:3039:2647:4956:001:12:141:17:281:37:001:45:05
OK Melfar6:361:584:173:465:185:365:595:568:238:1116:145:1419:328:05
2:02:552:11:552:12:412:14:282:15:102:15:44
17:509:000:461:470:420:34
31Carsten Djursaa2:20:525:128:3911:2424:4831:4535:3939:4450:371:02:301:07:031:19:071:27:081:35:441:41:43
Odense OK5:123:272:4513:246:573:544:0510:5311:534:3312:048:018:365:59
2:11:382:15:492:16:362:19:302:20:082:20:52
29:554:110:472:540:380:44
32Jesper Allan Jensen2:21:596:428:5213:3725:2632:1838:3648:2655:4559:271:03:571:20:151:31:101:54:181:59:17
OK Roskilde6:422:104:4511:496:526:189:507:193:424:3016:1810:5523:084:59
2:08:132:14:312:15:542:19:472:21:022:21:59
8:566:181:233:531:150:57
 
Tommy IversenFejlkl.5:217:0310:0312:3619:07-----24:3533:3338:2642:1053:361:02:271:10:451:15:13
Odense OK5:211:423:002:336:315:288:584:533:4411:268:518:184:28
1:21:581:25:021:26:221:28:291:29:301:30:06
6:453:041:202:071:010:36
Peter NorbergUdgået31:5733:5248:0952:1957:561:01:471:09:421:17:161:19:051:31:48----------1:42:47-----
IF Marin Väst31:571:5514:174:105:373:517:557:341:4912:4310:59
---------------2:03:312:04:092:04:38
20:440:380:29
Kenneth Graasbøl PetersenUdgået6:349:1217:5422:0031:1635:3946:2159:151:02:42-------------------------
OK H.T.F.6:342:388:424:069:164:2310:4212:543:27
-------------------------
Hans A. SkjevdalIkke startet
Røros IL orientering
Jan HildingIkke startet
Göteborg-Majorna OK
Tomas VensrydIkke startet
Eslövs FK
 
 
 
H50M (24)3,8 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(169)2(190)3(204)4(200)5(217)6(215)7(179)8(175)9(150)10(134)11(136)12(255)Mål
 
1Magnus Håkansson39:292:284:579:0710:1815:0317:2323:3126:5229:5433:4335:2538:5439:29
OK Orion2:282:294:101:114:452:206:083:213:023:491:423:290:35
2Per-Ivan Engström40:076:439:0311:5013:0718:0619:5725:0328:4431:1234:3236:2039:3240:07
OK Orion6:432:202:471:174:591:515:063:412:283:201:483:120:35
3Mikael Söderström40:513:146:219:3111:0017:3319:4424:2928:1130:4634:5236:3040:0140:51
Malmö OK3:143:073:101:296:332:114:453:422:354:061:383:310:50
4Anders Nilsson40:572:159:5712:3313:4818:3720:4025:1728:5931:4235:1737:0240:2140:57
OK Orion2:157:422:361:154:492:034:373:422:433:351:453:190:36
5Svein Godager41:132:349:1612:1613:2719:2121:1326:0329:2132:0035:2437:0240:2641:13
Löten IL2:346:423:001:115:541:524:503:182:393:241:383:240:47
6Per Arne Arnesen41:522:315:188:239:4815:1017:2422:5827:0630:1234:3636:4040:5141:52
Nordre Follo Orientering2:312:473:051:255:222:145:344:083:064:242:044:111:01
7Ulf Björkdahl47:082:485:489:1810:4916:4819:3125:4130:5134:1838:4140:5145:5747:08
Herrestads AIF2:483:003:301:315:592:436:105:103:274:232:105:061:11
8Lennart Sohlin47:572:084:317:439:2614:5618:2732:3536:0438:4542:0843:4947:1847:57
OK Orion2:082:233:121:435:303:3114:083:292:413:231:413:290:39
9Frank Rasmussen49:002:488:0610:4912:0917:2720:1226:1030:4233:5240:5443:2448:0549:00
Ballerup OK2:485:182:431:205:182:455:584:323:107:022:304:410:55
10Mats Petersson50:412:3717:2620:5522:0426:5729:1934:1938:1542:0345:2847:0750:0850:41
Stigmännen Karlshamns OK2:3714:493:291:094:532:225:003:563:483:251:393:010:33
11Eskil Johansson52:103:238:0110:4211:5917:5821:0626:5635:2639:1546:0947:5351:3452:10
OK Orion3:234:382:411:175:593:085:508:303:496:541:443:410:36
12Krister Wahlström54:132:436:369:2110:4918:1922:4432:2937:2640:5946:4649:1753:3054:13
OK Orion2:433:532:451:287:304:259:454:573:335:472:314:130:43
13Pi Persson54:283:025:489:0510:3216:2318:4724:3935:1241:5446:3448:4653:5754:28
OK Orion3:022:463:171:275:512:245:5210:336:424:402:125:110:31
14Karl-Axel Engström54:552:405:349:2710:4415:5527:4032:5941:1044:3248:2250:2854:1054:55
OK Orion2:402:543:531:175:1111:455:198:113:223:502:063:420:45
15Bosse Jönsson1:06:5720:0822:4631:2232:3338:0341:0948:0852:4356:061:00:421:02:301:06:091:06:57
Stigmännen Karlshamns OK20:082:388:361:115:303:066:594:353:234:361:483:390:48
16Jesper Kracht1:11:163:128:4612:1213:4330:3235:4943:0448:0958:571:04:191:06:191:10:211:11:16
PI-København3:125:343:261:3116:495:177:155:0510:485:222:004:020:55
17Per Gersne1:19:124:108:4315:4717:3724:0228:4736:3449:1652:491:06:271:11:561:17:551:19:12
Skåneslättens OL4:104:337:041:506:254:457:4712:423:3313:385:295:591:17
18Bjarne Andersen1:22:443:5219:0624:5126:5934:2445:4353:3859:261:03:511:11:121:14:391:21:141:22:44
Svendborg OK3:5215:145:452:087:2511:197:555:484:257:213:276:351:30
19Anton Lauritzen1:31:1117:0627:3632:4134:2541:0747:081:07:071:12:551:17:151:22:531:25:191:30:211:31:11
Holbæk OK17:0610:305:051:446:426:0119:595:484:205:382:265:020:50
20Nils Lind Petersen1:31:1318:4124:3331:0233:2241:4448:4059:481:07:521:13:261:20:211:23:171:29:571:31:13
FSK Orientering18:415:526:292:208:226:5611:088:045:346:552:566:401:16
21Ole Bøggild1:44:125:3726:4832:4235:0142:1648:1657:321:23:361:28:311:34:451:37:471:43:071:44:12
OK Roskilde5:3721:115:542:197:156:009:1626:044:556:143:025:201:05
22Jan Lindemann1:54:417:4611:2028:3131:0544:231:07:541:16:141:25:291:34:241:45:241:47:541:53:501:54:41
OK Roskilde7:463:3417:112:3413:1823:318:209:158:5511:002:305:560:51
 
Mats GavleforsFejlkl.-----6:319:2810:4726:3729:0334:3839:1241:5745:3347:1451:1052:04
OK Hammaren6:312:571:1915:502:265:354:342:453:361:413:560:54
1:52
*168
Carsten ThyssenIkke startet
Horsens OK
 
 
 
H55 (58)5,2 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(181)2(166)3(159)4(189)5(208)6(211)7(218)8(221)9(210)10(183)11(156)12(143)13(132)14(148)
15(157)16(164)17(255)Mål
 
1Tim Falck Weber44:003:434:527:0310:1914:3415:4018:0921:3325:1529:3732:5134:3337:2139:59
Tisvilde Hegn OK3:431:092:113:164:151:062:293:243:424:223:141:422:482:38
41:5543:0143:2944:00
1:561:060:280:31
2Staffan Ahltin49:223:465:227:1710:3016:1016:5419:3722:4329:0634:1537:0839:4543:1446:02
Malmö OK3:461:361:553:135:400:442:433:066:235:092:532:373:292:48
47:1748:1648:4649:22
1:150:590:300:36
3Ole Lind54:313:485:227:5411:3916:3817:3320:4225:2931:4837:2940:3042:4646:0950:24
Ballerup OK3:481:342:323:454:590:553:094:476:195:413:012:163:234:15
52:0753:1253:4854:31
1:431:050:360:43
3Pablo Jensen54:313:424:467:0612:1316:4417:2419:5825:4732:1239:4942:1844:1548:3050:41
Farum OK3:421:042:205:074:310:402:345:496:257:372:291:574:152:11
52:1753:1853:5154:31
1:361:010:330:40
5Thomas Hedlund55:014:336:409:0813:4318:3119:3222:2927:4833:3238:5541:5543:5747:3350:06
Åmåls ok4:332:072:284:354:481:012:575:195:445:233:002:023:362:33
52:3353:3554:1755:01
2:271:020:420:44
6Per Källvik55:153:336:338:5212:2717:3718:1422:1528:0332:5637:5641:2844:1047:3650:55
Åmåls ok3:333:002:193:355:100:374:015:484:535:003:322:423:263:19
52:4153:5254:3155:15
1:461:110:390:44
7Christer Borg55:294:086:168:4012:3818:2819:3722:2426:4730:4237:1042:3744:5248:1150:45
Göteborg-Majorna OK4:082:082:243:585:501:092:474:233:556:285:272:153:192:34
52:4954:2254:5555:29
2:041:330:330:34
8Michael Graae55:444:105:488:1211:4718:2019:1321:5325:3531:0336:1938:5542:2448:5851:36
Søllerød OK4:101:382:243:356:330:532:403:425:285:162:363:296:342:38
53:3754:3855:1055:44
2:011:010:320:34
8Ulf Nyström55:444:067:0510:3314:4520:1020:5623:4228:0432:4038:3041:2344:1747:4651:21
Trollhättans SOK4:062:593:284:125:250:462:464:224:365:502:532:543:293:35
53:1354:2255:0055:44
1:521:090:380:44
10Mats Andersson55:543:404:567:2010:5915:3716:1719:2022:5729:4735:4438:4044:0948:0151:51
Göteborg-Majorna OK3:401:162:243:394:380:403:033:376:505:572:565:293:523:50
53:4954:5355:2555:54
1:581:040:320:29
11Pesho Hedberg56:385:016:148:5813:3119:5120:3223:5228:0533:4139:2142:2944:5149:0251:39
Lunds OK5:011:132:444:336:200:413:204:135:365:403:082:224:112:37
53:4054:5655:4356:38
2:011:160:470:55
12Søren Madsen57:014:175:478:3412:4618:3319:3225:4030:4835:3740:4543:5846:0749:4852:28
OK Sorø4:171:302:474:125:470:596:085:084:495:083:132:093:412:40
54:2555:3156:1057:01
1:571:060:390:51
13Jan Petter Hansen58:457:569:1011:5515:5020:5521:4424:5128:3734:3040:4546:0548:1851:5654:32
Göteborg-Majorna OK7:561:142:453:555:050:493:073:465:536:155:202:133:382:36
56:1257:2958:0358:45
1:401:170:340:42
14Morten Ebbensgaard1:00:504:085:198:0113:2019:5721:0225:1729:4937:2743:1147:1549:2153:1155:36
OK ØST Birkerød4:081:112:425:196:371:054:154:327:385:444:042:063:502:25
57:5059:1659:591:00:50
2:141:260:430:51
14Helge Lang Pedersen1:00:504:426:329:1013:4819:2320:3324:3028:4234:3541:3744:3748:1252:1055:59
Farum OK4:421:502:384:385:351:103:574:125:537:023:003:353:583:49
57:5159:1359:571:00:50
1:521:220:440:53
16Kent Pihl1:01:256:157:3010:0014:1220:0320:5326:5931:2336:2342:5745:5049:5653:5156:31
OK Roskilde6:151:152:304:125:510:506:064:245:006:342:534:063:552:40
58:2759:571:00:361:01:25
1:561:300:390:49
17Uffe Sudergaard1:02:214:476:168:3513:1521:2522:1625:5631:5837:1343:2846:3250:0155:1158:20
OK Melfar4:471:292:194:408:100:513:406:025:156:153:043:295:103:09
1:00:051:01:141:01:471:02:21
1:451:090:330:34
18Per Eg Pedersen1:03:124:006:179:1013:4919:4820:3525:0230:2736:3143:1847:3750:3354:5458:06
Kolding OK4:002:172:534:395:590:474:275:256:046:474:192:564:213:12
1:00:041:01:331:02:211:03:12
1:581:290:480:51
19Tomas Hermansson1:03:296:277:4010:1316:2321:4522:3531:0334:4240:1946:2849:1351:3655:1858:46
Åmåls ok6:271:132:336:105:220:508:283:395:376:092:452:233:423:28
1:00:381:01:591:02:421:03:29
1:521:210:430:47
20Hans Kööhler1:05:475:407:0710:1515:0623:1724:1927:3333:3339:2746:5950:2253:0357:001:00:14
Trollhättans SOK5:401:273:084:518:111:023:146:005:547:323:232:413:573:14
1:02:491:04:151:05:021:05:47
2:351:260:470:45
21Anders Johansson1:07:226:1114:4318:1422:5528:4529:3433:4638:1044:2450:4853:5055:5359:311:02:35
Göteborg-Majorna OK6:118:323:314:415:500:494:124:246:146:243:022:033:383:04
1:04:411:05:541:06:361:07:22
2:061:130:420:46
22Jan-Olov Andersson1:07:525:1810:3413:1918:3124:2725:1027:5131:5637:0943:4054:3856:411:00:181:03:07
OK Älgen5:185:162:455:125:560:432:414:055:136:3110:582:033:372:49
1:05:121:06:241:07:051:07:52
2:051:120:410:47
23Johan Carlsson1:08:488:0913:1116:5620:4526:1227:0130:0034:5041:4948:0851:3854:2758:311:01:44
Trollhättans SOK8:095:023:453:495:270:492:594:506:596:193:302:494:043:13
1:05:491:07:151:07:571:08:48
4:051:260:420:51
24Anders Knudsen1:12:305:517:3910:3714:4527:4428:3433:0938:3644:5352:4156:311:00:281:04:271:07:59
Herlufsholm OK5:511:482:584:0812:590:504:355:276:177:483:503:573:593:32
1:09:531:11:101:11:451:12:30
1:541:170:350:45
25Sten Magnus Moen1:13:346:037:5011:2816:1223:1424:1729:4637:0143:4453:3557:041:00:361:04:211:07:55
Grue IL6:031:473:384:447:021:035:297:156:439:513:293:323:453:34
1:10:351:12:051:12:461:13:34
2:401:300:410:48
26Per Larsson1:13:465:367:1711:1516:3523:4424:4528:1733:4239:0849:0154:4457:441:02:161:07:01
OK Klemmingen5:361:413:585:207:091:013:325:255:269:535:433:004:324:45
1:09:461:11:231:12:351:13:46
2:451:371:121:11
27Karsten Jøhnk1:14:164:025:218:3112:4018:0919:0928:2132:1539:0745:3454:431:02:251:06:191:09:22
OK Syd4:021:193:104:095:291:009:123:546:526:279:097:423:543:03
1:11:231:12:381:13:221:14:16
2:011:150:440:54
28Arne Thell1:15:214:537:0910:2715:1622:3923:4127:4534:0143:0049:4755:231:01:561:06:351:10:11
Eslövs FK4:532:163:184:497:231:024:046:168:596:475:366:334:393:36
1:12:151:13:461:14:341:15:21
2:041:310:480:47
29Michael Andersson1:16:177:278:5111:0914:5421:2127:0336:5541:4746:581:00:151:03:161:05:331:09:101:12:01
Lunds OK7:271:242:183:456:275:429:524:525:1113:173:012:173:372:51
1:13:381:15:021:15:371:16:17
1:371:240:350:40
30Jan Thiesen1:21:225:367:139:5514:4925:2926:3934:0941:2846:4052:3958:201:10:081:14:311:17:14
Holbæk OK5:361:372:424:5410:401:107:307:195:125:595:4111:484:232:43
1:18:591:20:111:20:461:21:22
1:451:120:350:36
31Peter Karberg1:24:3410:1715:4019:2724:5730:3631:3037:4842:4248:3056:521:02:421:06:311:15:111:18:43
Herlufsholm OK10:175:233:475:305:390:546:184:545:488:225:503:498:403:32
1:21:241:23:161:23:541:24:34
2:411:520:380:40
32Janne Nygren1:28:528:3520:5524:1729:4138:3239:1744:4950:0856:391:04:201:07:361:14:201:20:271:23:56
FK Boken8:3512:203:225:248:510:455:325:196:317:413:166:446:073:29
1:26:081:27:281:28:061:28:52
2:121:200:380:46
33Jesper Andersen1:32:0312:5216:5520:0326:3535:5340:2846:0651:3957:571:05:301:11:301:15:531:21:151:27:11
FSK Orientering12:524:033:086:329:184:355:385:336:187:336:004:235:225:56
1:29:221:30:441:31:191:32:03
2:111:220:350:44
34Stefan Hornebrant1:34:297:289:5614:1120:2729:3830:4836:0142:5350:131:04:441:11:261:14:251:21:201:28:07
Trollhättans SOK7:282:284:156:169:111:105:136:527:2014:316:422:596:556:47
1:30:441:32:291:33:301:34:29
2:371:451:010:59
35Jesper Børsting1:36:1419:1620:5624:1528:5334:4735:5348:1954:3559:541:08:111:14:181:22:121:26:341:30:31
Herlufsholm OK19:161:403:194:385:541:0612:266:165:198:176:077:544:223:57
1:32:521:34:321:35:211:36:14
2:211:400:490:53
36Ernst Poulsen1:38:336:188:1812:0517:2338:0139:2944:2651:181:00:491:16:331:20:551:23:571:29:141:32:46
AMOK6:182:003:475:1820:381:284:576:529:3115:444:223:025:173:32
1:35:221:37:071:37:521:38:33
2:361:450:450:41
37Sören Andersson1:39:178:2912:0617:2524:0234:2936:0340:4847:3055:181:08:331:14:241:18:581:24:591:30:56
FK Boken8:293:375:196:3710:271:344:456:427:4813:155:514:346:015:57
1:34:051:36:201:37:291:39:17
3:092:151:091:48
38Leif Sudergaard1:48:4727:4138:5241:5847:0355:3458:361:02:361:09:361:17:181:25:591:30:221:33:371:38:101:42:51
Kildeholm OK27:4111:113:065:058:313:024:007:007:428:414:233:154:334:41
1:45:171:47:021:47:521:48:47
2:261:450:500:55
39Erik Lindholdt1:48:5612:3015:3219:3326:2435:4437:2543:3750:071:00:301:14:241:20:161:31:461:36:331:42:22
OK Esbjerg12:303:024:016:519:201:416:126:3010:2313:545:5211:304:475:49
1:45:561:47:211:48:061:48:56
3:341:250:450:50
40Henrik Mathiesen1:54:3222:5625:4629:4949:1659:0459:551:05:271:12:511:18:361:26:561:32:401:36:281:45:131:48:46
Herlufsholm OK22:562:504:0319:279:480:515:327:245:458:205:443:488:453:33
1:51:291:53:141:53:521:54:32
2:431:450:380:40
41Dan Frederiksen1:57:3511:3013:4516:5924:0733:1735:3848:5258:491:10:041:19:571:33:131:36:281:45:441:50:59
PI-København11:302:153:147:089:102:2113:149:5711:159:5313:163:159:165:15
1:54:021:55:461:56:421:57:35
3:031:440:560:53
42Christian Thorsen2:00:235:517:3611:1617:3648:4449:4854:161:03:441:16:351:35:281:39:171:43:421:48:481:54:08
OK Roskilde5:511:453:406:2031:081:044:289:2812:5118:533:494:255:065:20
1:56:271:58:501:59:332:00:23
2:192:230:430:50
43Krister Österblad2:06:5610:0013:0118:3227:3742:4144:4052:391:02:161:12:111:28:051:35:441:40:341:48:561:57:03
FK Boken10:003:015:319:0515:041:597:599:379:5515:547:394:508:228:07
2:00:482:03:552:05:152:06:56
3:453:071:201:41
44Henrik Petersen2:10:058:1914:5519:1130:2342:5444:2951:3059:471:12:441:23:421:36:511:44:401:53:102:00:00
Ballerup OK8:196:364:1611:1212:311:357:018:1712:5710:5813:097:498:306:50
2:04:392:07:232:08:492:10:05
4:392:441:261:16
45Jan Kofoed Nielsen2:18:4111:2121:2633:2241:3552:2553:441:00:051:07:121:18:541:38:281:59:362:02:352:08:332:12:14
PI-København11:2110:0511:568:1310:501:196:217:0711:4219:3421:082:595:583:41
2:15:482:17:122:17:572:18:41
3:341:240:450:44
 
Per-Åke NilssonFejlkl.3:444:537:2311:2316:1620:39---------------31:5635:4438:2643:0346:46
OK Pan-Kristianstad3:441:092:304:004:534:2311:173:482:424:373:43
49:1551:0351:5252:47
2:291:480:490:55
Frode SjøvoldFejlkl.9:2710:3913:2117:12-----23:1525:5330:0435:0140:1643:4146:3549:3152:01
Røros IL orientering9:271:122:423:516:032:384:114:575:153:252:542:562:30
54:0555:1655:5656:37
2:041:110:400:41
Jørgen Rolighed ThymeFejlkl.5:2112:5615:42-----24:1826:1429:4934:1440:0745:5749:1951:3956:241:00:21
Allerød OK5:217:352:468:361:563:354:255:535:503:222:204:453:57
1:02:061:03:281:04:021:04:36
1:451:220:340:34
Brian KnudsenFejlkl.7:3412:3518:3224:3233:0434:1539:2744:3151:541:05:021:11:191:14:101:20:001:26:00
OK Snab7:345:015:576:008:321:115:125:047:2313:086:172:515:506:00
-----1:29:341:30:171:31:23
3:340:431:06
Kjell EinarssonUdgået9:10-----22:4529:24-------------------------36:1841:2445:1751:2856:53
Ok Skogshjortarna9:1013:356:396:545:063:536:115:25
1:00:411:02:441:03:591:05:4111:17
3:482:031:151:42*165
Anders WesterlundUdgået17:4025:2833:2149:471:04:181:06:211:29:391:44:341:57:13-------------------------
FK Boken17:407:487:5316:2614:312:0323:1814:5512:39
---------------2:41:38
44:25
Jens FrandsenUdgået22:0325:4729:5237:0253:0954:11----------------------------------------
OK Sorø22:033:444:057:1016:071:02
---------------
Rune LarsenUdgået10:5113:2118:1725:3650:2151:58----------------------------------------
AMOK10:512:304:567:1924:451:37
---------------
Carsten MogensenIkke startet
Køge OK
Kristian Kærsgaa HansenIkke startet
OK Sorø
Göran MånssonIkke startet
Stigmännen Karlshamns OK
Jörgen HallénIkke startet
Trollhättans SOK
Jakob AlbahnIkke startet
Tisvilde Hegn OK
 
 
 
H60 (76)4,5 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(189)2(197)3(209)4(223)5(221)6(225)7(206)8(183)9(178)10(153)11(143)12(145)13(163)14(164)
15(255)Mål
 
1Maths Carlsson43:484:267:1211:2314:3716:2720:2125:0929:1631:4034:5635:4440:0041:5942:38
Tolered-Utby OL-klubb4:262:464:113:141:503:544:484:072:243:160:484:161:590:39
43:0843:48
0:300:40
2Thomas Sellgren47:006:359:1713:4117:3519:3323:1528:1133:3035:2737:5838:5042:5745:0245:42
Göteborg-Majorna OK6:352:424:243:541:583:424:565:191:572:310:524:072:050:40
46:1447:00
0:320:46
3Terje Schjølberg49:214:537:4313:0516:1818:2823:0028:2433:1434:3737:5638:5343:2547:2548:06
Røros IL orientering4:532:505:223:132:104:325:244:501:233:190:574:324:000:41
48:4349:21
0:370:38
4Anders Björklund50:275:178:2413:4919:2721:5624:5329:4435:0437:1840:0440:5945:3448:2549:15
Sävedalens AIK5:173:075:255:382:292:574:515:202:142:460:554:352:510:50
49:4850:27
0:330:39
5Andrew Lago53:035:399:4615:3919:2921:5526:0031:4537:1039:0541:5843:0047:4150:4051:28
Göteborg-Majorna OK5:394:075:533:502:264:055:455:251:552:531:024:412:590:48
52:1753:03
0:490:46
6Sven-Erik Dahlberg53:155:008:4013:5517:4420:1422:4628:5335:1637:4041:1142:2648:2850:5951:42
IK Trenne Ullared5:003:405:153:492:302:326:076:232:243:311:156:022:310:43
52:2753:15
0:450:48
7Jens Viktor Nørgaard53:355:017:4212:2516:4319:4022:0729:0133:3835:3338:5543:2247:4351:2452:19
FIF Hillerød5:012:414:434:182:572:276:544:371:553:224:274:213:410:55
52:5653:35
0:370:39
8Andres Laas54:1311:3014:0318:0820:4122:4227:5633:5339:0041:5644:1245:0649:5452:2653:04
Ok Skogshjortarna11:302:334:052:332:015:145:575:072:562:160:544:482:320:38
53:3754:13
0:330:36
9Laus Seir Hansen55:175:348:3613:5317:3520:0022:3129:1034:4938:2941:4542:5648:2952:3853:36
Helsingør SOK5:343:025:173:422:252:316:395:393:403:161:115:334:090:58
54:2255:17
0:460:55
10Sven Börjeson55:425:529:3314:3918:1920:4226:1933:0138:4140:5844:0645:1550:2953:1254:12
Göteborg-Majorna OK5:523:415:063:402:235:376:425:402:173:081:095:142:431:00
54:5455:42
0:420:48
11Ingvar Larsson56:375:018:5613:5619:1721:3324:4030:5536:2238:4441:4443:1551:4654:1555:00
Göteborg-Majorna OK5:013:555:005:212:163:076:155:272:223:001:318:312:290:45
55:5056:37
0:500:47
12Ulf Jungstrand57:203:516:2321:1825:5527:3829:4836:1942:2344:4047:2648:2752:4155:1456:03
OK Skogsfalken3:512:3214:554:371:432:106:316:042:172:461:014:142:330:49
56:4657:20
0:430:34
13Ulf Andersson57:394:407:4212:3116:1620:4125:4033:4839:5142:4945:5446:5852:0855:0756:05
Göteborg-Majorna OK4:403:024:493:454:254:598:086:032:583:051:045:102:590:58
56:4857:39
0:430:51
14Mats Eriksson58:117:4011:0816:1420:5623:2926:4033:0638:5640:5343:4645:1653:5556:0656:45
Göteborg-Majorna OK7:403:285:064:422:333:116:265:501:572:531:308:392:110:39
57:2158:11
0:360:50
15Henrik Nielsen58:385:008:0813:5718:2521:4425:4134:0339:2242:4546:0447:0252:1956:0757:09
Holbæk OK5:003:085:494:283:193:578:225:193:233:190:585:173:481:02
57:5558:38
0:460:43
16Eddie Bjärrenholt59:195:289:0414:4919:1422:0427:1334:2341:5044:1247:2648:3053:4156:5157:44
Rånäs OK5:283:365:454:252:505:097:107:272:223:141:045:113:100:53
58:2659:19
0:420:53
16Arne Kristensen59:197:5511:4816:4420:1422:4625:0130:5638:0340:2144:1645:4751:1457:2058:02
Herlufsholm OK7:553:534:563:302:322:155:557:072:183:551:315:276:060:42
58:3759:19
0:350:42
18Kim Kongstad59:388:2311:0415:4920:1023:3828:1235:2940:0644:0947:3350:0354:4457:3958:26
Odense OK8:232:414:454:213:284:347:174:374:033:242:304:412:550:47
59:0359:38
0:370:35
19Kim Gottlieb1:00:225:299:0916:3520:2224:0026:0732:0139:0042:2145:1846:2052:1058:1859:01
Herning Orienteringsklub5:293:407:263:473:382:075:546:593:212:571:025:506:080:43
59:401:00:22
0:390:42
20Jan Haugland1:01:076:0214:1419:0223:0129:0931:5038:0743:4245:5349:0050:0555:4058:3159:30
Årstad IL6:028:124:483:596:082:416:175:352:113:071:055:352:510:59
1:00:181:01:07
0:480:49
21Gregers Jørgensen1:01:5111:0414:1120:3324:4627:4530:0837:1341:4543:3748:5650:0655:4659:211:00:23
Ballerup OK11:043:076:224:132:592:237:054:321:525:191:105:403:351:02
1:01:051:01:51
0:420:46
22Asgeir Edvardsen1:03:514:508:5614:2717:5820:2322:3328:3833:0834:5037:4138:5354:481:00:541:02:12
Göteborg-Majorna OK4:504:065:313:312:252:106:054:301:422:511:1215:556:061:18
1:02:561:03:51
0:440:55
23Anders Spånér1:04:506:319:5916:4120:5225:3830:4339:3147:5849:4352:5853:5959:101:02:351:03:27
Göteborg-Majorna OK6:313:286:424:114:465:058:488:271:453:151:015:113:250:52
1:04:031:04:50
0:360:47
24Hans Jørgen Vad1:05:049:4313:1721:3225:3828:4432:4639:2145:5748:2752:4455:0859:581:02:461:03:37
Horsens OK9:433:348:154:063:064:026:356:362:304:172:244:502:480:51
1:04:171:05:04
0:400:47
25Søren Klingenberg1:05:267:0610:2517:1322:3125:3228:3536:1341:1445:0448:2350:4959:181:03:051:04:08
Faaborg OK7:063:196:485:183:013:037:385:013:503:192:268:293:471:03
1:04:421:05:26
0:340:44
26Peter H Juhl1:06:075:528:5715:1423:5030:4933:2340:3645:5648:3751:4452:5058:141:03:321:04:29
OK H.T.F.5:523:056:178:366:592:347:135:202:413:071:065:245:180:57
1:05:181:06:07
0:490:49
27Bjarne Iversen1:06:197:4310:5716:3820:1122:5525:2032:5242:5046:1651:5952:521:00:291:03:411:04:49
FSK Orientering7:433:145:413:332:442:257:329:583:265:430:537:373:121:08
1:05:311:06:19
0:420:48
28Tommy Johnsson1:07:129:1412:0717:2321:0023:4826:1337:1644:2447:0852:4453:431:01:511:04:301:05:39
OK Nackhe9:142:535:163:372:482:2511:037:082:445:360:598:082:391:09
1:06:261:07:12
0:470:46
29Søren Sloth1:07:407:1910:5417:3721:4629:1532:3241:2947:5250:4556:0057:001:02:101:05:201:06:12
FIF Hillerød7:193:356:434:097:293:178:576:232:535:151:005:103:100:52
1:06:541:07:40
0:420:46
30Lars Basballe1:07:565:548:4814:3221:1624:3927:4337:2846:1452:2055:5056:531:02:081:05:431:06:33
FSK Orientering5:542:545:446:443:233:049:458:466:063:301:035:153:350:50
1:07:141:07:56
0:410:42
31Jens Peder Jensen1:12:226:159:4116:1121:1625:5728:5037:5344:4952:4556:3457:561:04:091:09:171:10:13
OK H.T.F.6:153:266:305:054:412:539:036:567:563:491:226:135:080:56
1:11:161:12:22
1:031:06
32Henrik Albahn1:12:504:3315:4921:1227:2430:5036:2343:3748:5251:4958:3159:231:07:301:10:281:11:22
Lyngby OK4:3311:165:236:123:265:337:145:152:576:420:528:072:580:54
1:12:091:12:50
0:470:41
32Bruno Stub1:12:5010:5613:3918:5122:4225:1027:4734:0748:2549:5656:5458:471:04:381:09:021:10:17
PI-København10:562:435:123:512:282:376:2014:181:316:581:535:514:241:15
1:11:111:12:50
0:541:39
34Morten Jensen1:13:417:1312:2920:2926:2129:3532:3941:5850:2655:581:00:161:01:361:07:051:10:461:11:52
OK Roskilde7:135:168:005:523:143:049:198:285:324:181:205:293:411:06
1:12:451:13:41
0:530:56
35Bo Konring1:13:496:5911:1618:1222:5726:1430:3238:2246:0649:4053:4756:071:06:191:10:291:11:34
Søllerød OK6:594:176:564:453:174:187:507:443:344:072:2010:124:101:05
1:12:291:13:49
0:551:20
36Bent Aakjær1:14:148:1312:4621:4228:5531:5634:2842:2552:0154:271:00:061:01:201:07:311:11:421:12:35
Odense OK8:134:338:567:133:012:327:579:362:265:391:146:114:110:53
1:13:301:14:14
0:550:44
37Jens Bentsen1:14:517:1611:2720:3727:4031:5836:4547:4954:0356:311:00:031:01:241:07:501:12:301:13:13
OK ØST Birkerød7:164:119:107:034:184:4711:046:142:283:321:216:264:400:43
1:13:591:14:51
0:460:52
38Lars Bech Jensen1:15:5413:0417:3024:1528:5832:1237:4446:4355:1357:351:01:431:03:211:10:041:13:261:14:24
Ballerup OK13:044:266:454:433:145:328:598:302:224:081:386:433:220:58
1:15:041:15:54
0:400:50
39Jørn Lind1:16:076:319:5914:4119:5522:4025:4233:4239:1641:3350:3557:541:07:571:13:131:14:42
PI-København6:313:284:425:142:453:028:005:342:179:027:1910:035:161:29
1:15:231:16:07
0:410:44
40Ole Binder1:17:099:2122:0927:1232:4538:2840:5749:311:01:511:03:551:06:391:07:451:12:401:15:121:15:54
OK GORM9:2112:485:035:335:432:298:3412:202:042:441:064:552:320:42
1:16:341:17:09
0:400:35
41Peder Stephansen1:17:2211:0815:3223:3627:5631:1834:0242:2549:1253:461:01:051:04:281:10:591:14:551:15:47
OK Esbjerg11:084:248:044:203:222:448:236:474:347:193:236:313:560:52
1:16:321:17:22
0:450:50
42Björn Olav Bergslökken1:17:557:4014:4324:5033:2835:4741:2749:5057:411:00:311:05:121:06:251:12:301:15:331:16:24
Grue IL7:407:0310:078:382:195:408:237:512:504:411:136:053:030:51
1:17:081:17:55
0:440:47
43Troels Bent Hansen1:18:3920:5924:1233:0438:1441:1044:4351:5757:401:02:501:05:511:07:091:12:201:16:141:17:09
Allerød OK20:593:138:525:102:563:337:145:435:103:011:185:113:540:55
1:17:521:18:39
0:430:47
44Per Windfeld-Hansen1:19:395:369:0816:1920:1422:5332:3439:531:00:221:02:371:05:341:06:491:14:291:17:281:18:17
OK ØST Birkerød5:363:327:113:552:399:417:1920:292:152:571:157:402:590:49
1:18:561:19:39
0:390:43
45Lars T. Munch1:19:467:1811:0417:1522:0426:3935:1743:5350:3653:5159:211:02:271:12:331:16:181:18:01
OK Snab7:183:466:114:494:358:388:366:433:155:303:0610:063:451:43
1:18:511:19:46
0:500:55
46Jørgen Pedersen1:19:506:179:2014:2828:1331:1735:4356:281:01:031:03:311:06:261:07:581:12:591:17:331:18:28
Ballerup OK6:173:035:0813:453:044:2620:454:352:282:551:325:014:340:55
1:19:051:19:50
0:370:45
47Per Bundgaard Larsen1:21:027:2011:0317:5930:4334:4638:5248:4455:0758:551:07:031:09:201:15:431:18:531:19:43
Holbæk OK7:203:436:5612:444:034:069:526:233:488:082:176:233:100:50
1:20:231:21:02
0:400:39
48Per Rasmussen1:22:2322:1725:4131:2438:0641:3949:0157:561:04:091:06:421:09:531:10:581:16:501:20:051:21:01
AMOK22:173:245:436:423:337:228:556:132:333:111:055:523:150:56
1:21:381:22:23
0:370:45
49Bert-Ove Larsson1:23:086:0514:2422:5330:3433:2340:5849:5658:251:00:351:04:331:06:031:14:371:20:281:21:43
Uddevalla OK6:058:198:297:412:497:358:588:292:103:581:308:345:511:15
1:22:221:23:08
0:390:46
50Arvid Bratlie1:25:177:0711:0819:4329:3532:2335:3145:5152:3955:291:05:121:10:121:16:561:22:281:23:38
Löten IL7:074:018:359:522:483:0810:206:482:509:435:006:445:321:10
1:24:281:25:17
0:500:49
51Arne Bertelsen1:25:2013:2516:2930:0033:4836:2038:5344:5850:1552:491:05:461:07:111:17:191:23:231:24:05
OK H.T.F.13:253:0413:313:482:322:336:055:172:3412:571:2510:086:040:42
1:24:381:25:20
0:330:42
52Claus Wigen1:26:006:1612:3817:5230:5833:5236:4648:0759:041:02:131:08:341:12:591:20:101:23:411:24:37
FSK Orientering6:166:225:1413:062:542:5411:2110:573:096:214:257:113:310:56
1:25:201:26:00
0:430:40
53Niels Aabye1:30:0310:4415:2323:1941:2644:0848:0956:331:05:281:08:531:12:521:16:341:23:471:26:571:27:52
Ballerup OK10:444:397:5618:072:424:018:248:553:253:593:427:133:100:55
1:28:551:30:03
1:031:08
54Frede Scheye1:34:1211:1220:3928:0236:1139:4444:0554:291:02:011:06:301:09:441:11:091:28:211:31:471:32:54
Herlufsholm OK11:129:277:238:093:334:2110:247:324:293:141:2517:123:261:07
1:33:341:34:12
0:400:38
55Göran Mattsson1:35:2513:5823:3231:3145:0848:0050:291:02:421:15:081:16:551:22:221:23:381:29:071:32:481:33:54
Skåneslättens OL13:589:347:5913:372:522:2912:1312:261:475:271:165:293:411:06
1:34:411:35:25
0:470:44
56Kaj Munck1:36:5711:1216:2423:4437:0542:3746:2057:291:10:311:14:031:22:111:24:411:30:371:34:001:34:53
Herlufsholm OK11:125:127:2013:215:323:4311:0913:023:328:082:305:563:230:53
1:35:561:36:57
1:031:01
57Torben Kristensen1:37:1412:2119:2329:4737:1245:0353:461:04:071:10:581:14:101:18:411:20:211:27:291:34:051:35:14
Herlufsholm OK12:217:0210:247:257:518:4310:216:513:124:311:407:086:361:09
1:36:161:37:14
1:020:58
58Jonas Rutberg1:37:3416:4520:3726:4635:2947:5853:331:03:481:11:151:15:171:21:241:22:511:29:231:34:001:35:21
IK Stern16:453:526:098:4312:295:3510:157:274:026:071:276:324:371:21
1:36:271:37:34
1:061:07
58Uwe Dresel1:37:3415:2019:4026:4435:1938:4349:551:00:061:08:191:12:111:17:191:19:111:26:361:34:241:35:46
SC Klecken15:204:207:048:353:2411:1210:118:133:525:081:527:257:481:22
1:36:411:37:34
0:550:53
60Søren Bertelsen1:41:4110:1416:5224:1136:0841:5546:211:01:421:08:561:13:441:20:191:23:491:32:511:37:351:39:40
OK H.T.F.10:146:387:1911:575:474:2615:217:144:486:353:309:024:442:05
1:40:531:41:41
1:130:48
61Lars Almer1:44:3414:4522:1834:0041:5545:2548:5559:591:07:481:10:331:15:001:17:551:36:491:40:351:41:55
PI-København14:457:3311:427:553:303:3011:047:492:454:272:5518:543:461:20
1:42:571:44:34
1:021:37
62Finn Henriksen1:50:207:2914:3823:1028:5435:4744:2855:171:15:391:20:411:31:171:32:571:41:361:46:521:48:19
Svendborg OK7:297:098:325:446:538:4110:4920:225:0210:361:408:395:161:27
1:49:121:50:20
0:531:08
63Michael Anderson1:51:5116:2622:0135:2440:3643:5049:521:01:341:11:471:16:161:21:161:25:571:32:461:47:481:49:41
Göteborg-Majorna OK16:265:3513:235:123:146:0211:4210:134:295:004:416:4915:021:53
1:50:431:51:51
1:021:08
64Sven-Åke Emanuelsson1:59:2711:2319:2228:2734:1239:4643:3652:141:01:041:05:121:09:411:11:031:49:261:55:041:56:41
Helsingborgs SOK11:237:599:055:455:343:508:388:504:084:291:2238:235:381:37
1:58:091:59:27
1:281:18
65Svend Erik Skovsgaard2:05:0915:1920:2430:1048:4552:591:00:441:17:341:27:441:31:591:37:371:42:081:53:122:01:382:03:08
Viborg OK15:195:059:4618:354:147:4516:5010:104:155:384:3111:048:261:30
2:04:092:05:09
1:011:00
66Rolf Spångberg2:20:187:4714:1323:0745:0749:3752:461:00:571:51:171:54:472:03:182:04:452:12:342:17:572:18:42
Lunds OK7:476:268:5422:004:303:098:1150:203:308:311:277:495:230:45
2:19:282:20:18
0:460:50
 
Ulf SundinFejlkl.-------------------------------------------------------32:2341:0043:21
Göteborg-Majorna OK32:238:372:21
45:1047:45
1:492:35
Torben SchorlemmerFejlkl.-------------------------------------------------------44:4247:4848:43
Ballerup OK44:423:060:55
49:2149:56
0:380:35
Petter GullikstadFejlkl.4:167:1514:0418:3328:5933:1438:5146:0048:44-----1:00:23---------------
Røros IL orientering4:162:596:494:2910:264:155:377:092:4411:39
-----1:06:01
5:38
Ingvar BraatenFejlkl.6:4210:3217:1121:3024:4327:1535:1542:1845:0549:1451:38-----1:03:071:04:07
Modum IL6:423:506:394:193:132:328:007:032:474:092:2411:291:00
1:05:121:06:1758:37
1:051:05*138
Kurt ThuesenFejlkl.12:4916:1023:5034:0738:0241:4248:4355:3758:231:01:31-----1:06:421:14:101:15:02
FSK Orientering12:493:217:4010:173:553:407:016:542:463:085:117:280:52
1:15:491:16:47
0:470:58
Stig LarssonFejlkl.5:4816:2524:2928:4931:5936:3552:191:01:061:03:201:07:051:08:101:14:27-----1:20:51
Göteborg-Majorna OK5:4810:378:044:203:104:3615:448:472:143:451:056:176:24
1:21:401:22:32
0:490:52
Gordon JohnsonFejlkl.18:2023:0430:5052:1355:31-----1:12:301:45:071:49:021:52:541:54:202:17:362:26:242:27:29
Viking Atletik18:204:447:4621:233:1816:5932:373:553:521:2623:168:481:05
2:28:182:29:06
0:490:48
Jens Jørgen LykkegaardUdgået26:5034:56------------------------------------------------------------
AMOK26:508:06
-----1:25:00
50:04
Henrik Snedker PedersenUdgået7:5519:26------------------------------------------------------------
Holbæk OK7:5511:31
-----
Jan Frank NielsenIkke startet
FSK Orientering
 
 
 
H65 (50)4,2 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(176)2(191)3(197)4(216)5(218)6(221)7(214)8(206)9(165)10(151)11(143)12(146)13(157)14(164)
15(255)Mål
 
1Henrik Undeland47:084:137:049:0213:1617:0221:2024:3426:3434:0636:5437:4643:0744:3145:44
IFK Göteborg4:132:511:584:143:464:183:142:007:322:480:525:211:241:13
46:2147:08
0:370:47
2Karl-Gunnar Olsson48:353:536:148:4014:1917:1721:0424:3126:5333:4138:3239:3644:5946:2647:26
Lunds OK3:532:212:265:392:583:473:272:226:484:511:045:231:271:00
47:5948:35
0:330:36
3Are Eriksen53:183:566:399:3114:3719:3823:3926:4228:3936:4239:4440:3849:1550:5351:58
OSI3:562:432:525:065:014:013:031:578:033:020:548:371:381:05
52:3753:18
0:390:41
4Mats Strandhagen54:324:247:329:4814:4719:0524:0127:4130:1438:0642:0443:1849:3651:2452:50
Göteborg-Majorna OK4:243:082:164:594:184:563:402:337:523:581:146:181:481:26
53:3654:32
0:460:56
5Dan Johansson54:506:028:5411:0815:5520:1424:5528:2931:4238:5742:2343:2749:2651:5053:29
Helsingborgs SOK6:022:522:144:474:194:413:343:137:153:261:045:592:241:39
54:0854:50
0:390:42
6Olle Bohman55:485:098:4310:4515:5220:2127:1931:1734:1342:1045:0645:5951:1452:4654:12
Hjärnarps OL5:093:342:025:074:296:583:582:567:572:560:535:151:321:26
54:5855:48
0:460:50
7Stellan Martinsson56:344:197:029:0313:5117:4523:0326:5029:0837:3242:0343:0551:3053:1954:49
OK Tyringe4:192:432:014:483:545:183:472:188:244:311:028:251:491:30
55:3656:34
0:470:58
8Per Nilsson59:385:459:2011:1020:4424:3129:0333:0235:3343:4246:4247:3255:2056:5358:08
Stigmännen Karlshamns OK5:453:351:509:343:474:323:592:318:093:000:507:481:331:15
58:5159:38
0:430:47
9Rolf Lund1:01:243:225:269:1718:3321:3825:0730:4833:0741:0747:0251:1057:1859:101:00:13
Helsingør SOK3:222:043:519:163:053:295:412:198:005:554:086:081:521:03
1:00:451:01:24
0:320:39
10Jens Kaminsky1:03:434:427:1310:0714:5019:2025:0429:1431:1846:3451:0251:4558:441:00:331:02:12
Göteborg-Majorna OK4:422:312:544:434:305:444:102:0415:164:280:436:591:491:39
1:02:551:03:43
0:430:48
11Kalle Lindqvist1:05:365:058:3410:4916:4923:2628:5533:3137:2046:0750:4651:4258:591:01:041:03:37
Växjö OK5:053:292:156:006:375:294:363:498:474:390:567:172:052:33
1:04:391:05:36
1:020:57
12Bengt Jonasson1:06:437:4311:0713:3118:0121:3426:2830:1232:5643:3849:2950:441:01:491:03:571:05:21
Göteborg-Majorna OK7:433:242:244:303:334:543:442:4410:425:511:1511:052:081:24
1:06:031:06:43
0:420:40
13Torben Seir1:09:185:489:5111:5517:1821:4927:2633:2636:3144:4049:2350:131:04:291:06:201:07:36
Helsingør SOK5:484:032:045:234:315:376:003:058:094:430:5014:161:511:16
1:08:241:09:18
0:480:54
14Stig Barrett1:10:1710:4613:3115:3121:0225:3733:3538:2141:1850:2754:3555:211:04:331:07:121:08:50
Viborg OK10:462:452:005:314:357:584:462:579:094:080:469:122:391:38
1:09:321:10:17
0:420:45
15Ingemar Persson1:10:284:246:589:0414:4422:2227:0330:4634:0443:0653:4454:391:05:301:07:291:09:01
Gamleby OK4:242:342:065:407:384:413:433:189:0210:380:5510:511:591:32
1:09:431:10:28
0:420:45
16Bo Davidsson1:10:434:508:0510:0715:2324:5730:1435:3738:5753:2356:4258:031:05:051:07:001:08:39
Solna OK4:503:152:025:169:345:175:233:2014:263:191:217:021:551:39
1:09:331:10:43
0:541:10
17Dan Widercrantz1:10:564:5011:3919:4025:0528:4733:5137:4540:4954:0458:4859:351:05:431:07:401:09:10
OK Skärmen4:506:498:015:253:425:043:543:0413:154:440:476:081:571:30
1:10:021:10:56
0:520:54
18Mats Zackrisson1:11:375:329:1619:2825:1230:3537:0240:4943:1551:1757:3358:541:06:291:08:301:09:52
OK Älvsjö Örby5:323:4410:125:445:236:273:472:268:026:161:217:352:011:22
1:10:371:11:37
0:451:00
19Per Storm Hansen1:13:107:2910:0812:1416:2220:3825:3129:3632:1840:1448:0949:071:07:241:10:441:11:54
Svendborg OK7:292:392:064:084:164:534:052:427:567:550:5818:173:201:10
1:12:301:13:10
0:360:40
20Peter Svensson1:13:596:099:2911:2816:2821:1326:5531:3434:1756:221:01:291:02:321:08:431:10:401:12:14
Avesta OK6:093:201:595:004:455:424:392:4322:055:071:036:111:571:34
1:13:041:13:59
0:500:55
21Niels la Cour Bentzon1:14:278:1011:1414:4621:5727:5338:4042:3445:4153:1757:5059:021:08:261:11:241:13:02
Søllerød OK8:103:043:327:115:5610:473:543:077:364:331:129:242:581:38
1:13:461:14:27
0:440:41
22Søren Peter Larsen1:16:277:0710:0613:3020:2025:1732:5838:4542:2353:3858:551:00:251:09:291:12:031:14:02
FIF Hillerød7:072:593:246:504:577:415:473:3811:155:171:309:042:341:59
1:14:571:16:27
0:551:30
23Björn Olof Valdemarsson1:17:405:208:3911:3517:1422:4528:1533:2736:1245:3049:5151:151:11:301:13:461:15:34
OK Nackhe5:203:192:565:395:315:305:122:459:184:211:2420:152:161:48
1:16:371:17:40
1:031:03
24Claes Ø. Larsen1:18:154:578:2811:1417:5623:3529:3734:1538:2547:1057:011:02:101:13:081:15:091:16:37
Odense OK4:573:312:466:425:396:024:384:108:459:515:0910:582:011:28
1:17:281:18:15
0:510:47
25Lars Hanghøj Petersen1:22:5818:2221:0323:2531:5536:2445:0450:3353:021:03:081:11:491:12:391:17:571:19:451:21:25
Ballerup OK18:222:412:228:304:298:405:292:2910:068:410:505:181:481:40
1:22:101:22:581:09:22
0:450:48*153
26Roger Thörn1:25:3315:2118:3920:4625:1228:5232:5437:0540:561:02:481:07:171:08:401:18:011:20:321:22:34
OK Vilse 8715:213:182:074:263:404:024:113:5121:524:291:239:212:312:02
1:23:441:25:33
1:101:49
27Gerhard Jensen1:26:168:4811:4014:2725:4630:4235:4839:5443:0853:321:10:271:11:221:20:151:22:171:24:25
Odense OK8:482:522:4711:194:565:064:063:1410:2416:550:558:532:022:08
1:25:181:26:1659:01
0:530:58*143
28Frode Mogensen1:26:3611:5518:0621:4228:2834:0740:2645:1348:311:02:331:07:511:09:051:20:201:23:011:24:50
Mariager Fjord OK11:556:113:366:465:396:194:473:1814:025:181:1411:152:411:49
1:25:411:26:36
0:510:55
29Bent Johansen1:27:2114:5919:5923:2630:4437:3846:5751:3954:471:05:051:10:371:11:561:21:271:23:571:25:50
OK7314:595:003:277:186:549:194:423:0810:185:321:199:312:301:53
1:26:341:27:21
0:440:47
30Finn Petersen1:28:129:5512:3914:5921:0430:1837:2348:3852:201:04:251:11:311:12:351:22:341:25:021:26:38
OK Roskilde9:552:442:206:059:147:0511:153:4212:057:061:049:592:281:36
1:27:261:28:12
0:480:46
31Ole D. Jensen1:32:3414:2618:1921:3728:4738:2746:2551:4756:371:08:431:13:181:18:091:25:581:28:531:30:46
Tisvilde Hegn OK14:263:533:187:109:407:585:224:5012:064:354:517:492:551:53
1:31:381:32:34
0:520:56
32Jan From1:33:2212:1115:3117:5127:4832:3137:3542:3545:0456:501:11:001:12:251:27:241:29:401:31:31
IK Stern12:113:202:209:574:435:045:002:2911:4614:101:2514:592:161:51
1:32:241:33:22
0:530:58
33Asger Jensen1:34:247:0910:0413:2721:1528:1135:5240:2144:261:08:031:13:421:15:041:24:431:28:001:32:32
OK Roskilde7:092:553:237:486:567:414:294:0523:375:391:229:393:174:32
1:33:311:34:24
0:590:53
34Max Prang1:34:5914:2417:3321:2428:0333:2341:4955:0458:211:08:061:19:421:20:441:29:501:31:481:33:24
Fredensborg OK14:243:093:516:395:208:2613:153:179:4511:361:029:061:581:36
1:34:081:34:591:14:041:26:59
0:440:51*143*138
35Kent Ivarsson1:35:405:4710:2113:5419:3527:4934:3440:0144:0858:121:12:311:13:271:29:581:32:051:33:51
Ok Skogshjortarna5:474:343:335:418:146:455:274:0714:0414:190:5616:312:071:46
1:34:451:35:401:09:19
0:540:55*143
36Bjarne Skram1:41:038:4319:0622:0231:4736:4143:1552:5059:151:09:381:21:411:22:341:34:581:37:491:39:34
FIF Hillerød8:4310:232:569:454:546:349:356:2510:2312:030:5312:242:511:45
1:40:181:41:03
0:440:45
37Bent Jensen1:49:4622:3225:5329:0537:1843:0851:2156:421:00:061:14:331:21:521:22:511:43:171:46:211:48:01
Holbæk OK22:323:213:128:135:508:135:213:2414:277:190:5920:263:041:40
1:48:591:49:46
0:580:47
38Bengt Hansson1:53:2218:0323:4127:1436:0242:5751:111:00:271:07:571:21:481:30:181:33:201:44:511:48:141:51:10
Säterbygdens OK18:035:383:338:486:558:149:167:3013:518:303:0211:313:232:56
1:52:171:53:22
1:071:05
39Hans Jessen1:55:3320:0137:1345:1452:1958:071:06:331:11:561:15:011:23:591:27:351:28:491:50:301:52:351:54:05
OK Roskilde20:0117:128:017:055:488:265:233:058:583:361:1421:412:051:30
1:54:451:55:33
0:400:48
40Torben Rasmussen1:59:317:5911:5015:1122:0127:591:04:041:15:061:18:201:30:311:41:481:43:111:52:291:54:571:56:47
Odense OK7:593:513:216:505:5836:0511:023:1412:1111:171:239:182:281:50
1:57:571:59:31
1:101:34
41Lars Olsen2:03:2620:1624:4629:2339:5348:4659:291:06:251:13:241:27:291:36:251:40:321:54:491:58:142:00:47
OK Roskilde20:164:304:3710:308:5310:436:566:5914:058:564:0714:173:252:33
2:01:592:03:26
1:121:27
 
Jørgen SkaarupFejlkl.4:056:478:3514:1717:1628:2131:3834:33--------------------1:10:051:11:21
Ballerup OK4:052:421:485:422:5911:053:172:5535:321:16
1:12:031:12:531:08:20
0:420:50*147
Torbjörn OlssonFejlkl.6:29-----------------------------------45:0350:2552:011:07:171:09:111:11:08
Göteborg-Majorna OK6:2938:345:221:3615:161:541:57
1:12:091:13:07
1:010:58
Roland DahlmanFejlkl.41:02---------------------------------------------1:03:05-----1:17:151:20:47
Malmö OK41:0222:0314:103:32
1:21:531:23:211:11:50
1:061:28*135
Ebbe KajbergFejlkl.13:17-----48:3055:301:04:411:20:251:34:441:39:24--------------------3:11:203:13:24
OK Sorø13:1735:137:009:1115:4414:194:401:31:562:04
3:14:353:15:352:01:202:53:28
1:111:00*159*147
Håkan AnderssonUdgået4:4717:0123:3036:4842:2449:0153:341:01:04------------------------------
Markbygdens Ok4:4712:146:2913:185:366:374:337:30
-----1:12:53
11:49
Magnus RehnUdgået3:425:5711:0819:40--------------------------------------------------
Sävedalens AIK3:422:155:118:32
-----
Helge SundbergIkke startet
Røros IL orientering
Jens V NielsenIkke startet
Helsingør SOK
Peter NørgaardIkke startet
Ballerup OK
 
 
 
H70 (57)4,1 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(181)2(165)3(149)4(161)5(189)6(208)7(211)8(154)9(138)10(147)11(164)12(255)Mål
 
1Keld Johnsen42:264:035:488:5111:1115:0021:2024:3130:5936:0638:2641:1141:4942:26
Tisvilde Hegn OK4:031:453:032:203:496:203:116:285:072:202:450:380:37
2Carl-Henry Andersson,46:254:156:109:2612:2816:3521:5923:0329:5836:1541:5745:0045:4146:25
OK Orinto4:151:553:163:024:075:241:046:556:175:423:030:410:44
35:31
*136
3Svein S Jacobsen48:184:137:1410:3412:4917:2422:4126:1632:3338:3643:5546:4647:3048:18
Tyrving IL4:133:013:202:154:355:173:356:176:035:192:510:440:48
4Niels Rabølle51:194:477:0310:3813:4222:4530:0730:5538:1244:5947:4650:0550:4151:19
Odense OK4:472:163:353:049:037:220:487:176:472:472:190:360:38
5Torbjörn Wikström53:235:547:3912:1115:5124:4330:5731:5839:5147:0448:4351:4252:2853:23
OK Orinto5:541:454:323:408:526:141:017:537:131:392:590:460:55
6Janne Brunstedt53:378:5611:1316:0819:4324:4633:2334:1241:0746:4648:3852:0052:5053:37
OK Roskilde8:562:174:553:355:038:370:496:555:391:523:220:500:47
7Hans Aage Hvalsø Hansen53:395:107:2815:4618:3326:5133:2334:2242:0448:0149:3452:1252:5653:39
Fyns PI5:102:188:182:478:186:320:597:425:571:332:380:440:43
9:57
*154
8Håkan Winnberg54:077:5611:1716:3319:2325:5431:5932:5240:5546:5548:2552:3653:2154:07
IK Trenne Ullared7:563:215:162:506:316:050:538:036:001:304:110:450:46
9Nils-Arne Håkansson55:095:158:1312:0817:2822:3229:3031:2140:0646:5350:1053:3854:2055:09
Stigmännen Karlshamns OK5:152:583:555:205:046:581:518:456:473:173:280:420:49
10Gunnar Grue-Sørensen57:494:416:4115:4421:1227:3534:3735:3243:1951:0553:3956:1957:0057:49
Køge OK4:412:009:035:286:237:020:557:477:462:342:400:410:49
11Kurt Petersen57:5210:3115:3919:4322:3030:3037:2038:2646:0751:5953:3256:1657:0457:52
Faaborg OK10:315:084:042:478:006:501:067:415:521:332:440:480:48
12Sten Blomström58:354:548:2012:2318:2630:3439:3440:4047:3553:1154:3657:1157:5058:35
IK Stern4:543:264:036:0312:089:001:066:555:361:252:350:390:45
13Kent Jogeland58:365:407:4512:1915:3821:2031:3632:5842:0150:0753:4056:4057:4158:36
IK Ymer5:402:054:343:195:4210:161:229:038:063:333:001:010:55
14Kim Folander1:00:156:289:1013:3916:4722:3530:2338:1346:2553:4855:3758:5259:311:00:15
FSK Orientering6:282:424:293:085:487:487:508:127:231:493:150:390:44
15Leif Skovgaard Knudsen1:00:345:297:5912:2616:1226:1635:1936:1544:5252:5356:1659:0659:471:00:34
Faaborg OK5:292:304:273:4610:049:030:568:378:013:232:500:410:47
16Niels Møller Petersen1:00:586:5711:4916:5420:3427:0935:3836:4645:0054:1555:5859:141:00:051:00:58
OK FROS6:574:525:053:406:358:291:088:149:151:433:160:510:53
17Tage Ebbensgaard1:00:596:209:2414:4021:4529:4636:4637:5347:0954:1856:1759:171:00:061:00:59
Køge OK6:203:045:167:058:017:001:079:167:091:593:000:490:53
18Torben Isen1:01:005:338:2813:3617:2428:3436:3037:3146:3353:5355:3559:131:00:111:01:00
Herning Orienteringsklub5:332:555:083:4811:107:561:019:027:201:423:380:580:49
19Claes Lindegårdh1:02:015:477:3511:4014:2821:0935:3936:2445:1256:0357:381:00:131:01:021:02:01
Tolereds AIK5:471:484:052:486:4114:300:458:4810:511:352:350:490:59
20Hans Christian Strib1:02:598:4110:2819:5723:2631:2137:5139:0648:3154:5756:461:01:151:02:081:02:59
OK GORM8:411:479:293:297:556:301:159:256:261:494:290:530:51
21Kenth Sundgren1:03:045:2410:0113:5017:2723:1135:5536:4844:3451:1557:251:01:121:02:051:03:04
Skåneslättens OL5:244:373:493:375:4412:440:537:466:416:103:470:530:59
22Emil Olesen1:03:156:158:3318:1022:0828:0236:3537:4147:4554:4856:451:01:321:02:231:03:15
FIF Hillerød6:152:189:373:585:548:331:0610:047:031:574:470:510:52
14:00
*154
23Jimmy Hoen1:03:189:3112:3518:0522:2332:1839:4840:4848:0856:0958:091:01:561:02:381:03:18
Ballerup OK9:313:045:304:189:557:301:007:208:012:003:470:420:40
24Peer Straarup1:04:3413:5916:0820:3323:5632:0142:5243:5251:2858:131:00:101:02:591:03:451:04:34
Horsens OK13:592:094:253:238:0510:511:007:366:451:572:490:460:49
25Kjell Jeppson1:06:568:0912:3118:4224:0430:2938:5740:3450:0457:4559:591:05:181:06:011:06:56
IF Rigor8:094:226:115:226:258:281:379:307:412:145:190:430:55
26Karsten Richardt1:08:307:569:5813:5918:1529:4338:2239:3550:381:00:431:03:461:06:391:07:351:08:30
Køge OK7:562:024:014:1611:288:391:1311:0310:053:032:530:560:55
27Erik Damgaard1:14:407:1511:5722:3527:2033:3747:4248:3558:521:07:221:09:241:12:461:13:511:14:40
Faaborg OK7:154:4210:384:456:1714:050:5310:178:302:023:221:050:49
46:06
*211
28Owe Nilsson1:15:226:5216:0421:4335:3541:5349:0150:201:01:091:07:531:10:021:13:361:14:281:15:22
Stigmännen Karlshamns OK6:529:125:3913:526:187:081:1910:496:442:093:340:520:54
29Christer Nordström1:15:554:5514:4818:4121:4939:1449:0450:0058:031:07:441:09:511:14:081:14:581:15:55
OK Älvsjö Örby4:559:533:533:0817:259:500:568:039:412:074:170:500:57
30Ronnie McGrail1:16:28