Bornholm Höst-Open 2019sø 27-10-2019 13:54
Split resultater - Etape 2Oprettet af OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (8)2,5 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(220)2(210)3(211)4(184)5(186)6(178)7(176)8(183)9(190)10(189)11(192)12(199)13(215)14(221)
15(227)16(234)17(255)Mål
 
1Kaya Funder Skovlyst28:551:202:224:176:058:2510:1012:3714:2316:4217:5619:0320:5022:4823:57
FIF Hillerød1:201:021:551:482:201:452:271:462:191:141:071:471:581:09
26:3027:5828:2928:55
2:331:280:310:26
2Astrid Treptow30:541:343:055:138:1710:4712:5114:5616:3318:4519:5921:0922:5924:5626:11
Anderstorps OK1:341:312:083:042:302:042:051:372:121:141:101:501:571:15
28:2529:5930:2930:54
2:141:340:300:25
3Emma Lundsgaard33:311:202:083:495:3814:5616:3918:3320:1022:2723:4924:5226:5228:0829:14
OK Kontinent1:200:481:411:499:181:431:541:372:171:221:032:001:161:06
31:0832:3233:0033:3126:04
1:541:240:280:31*191
4Dagmar Marager35:271:462:434:486:569:4312:0115:3317:3820:4222:2023:4225:4727:4829:19
Allerød OK1:460:572:052:082:472:183:322:053:041:381:222:052:011:31
32:0034:2234:5835:27
2:412:220:360:29
5Artisha Wongdee Lind44:461:402:374:376:449:2111:5714:5717:0220:2522:2623:4426:4537:1438:51
Ballerup OK1:400:572:002:072:372:363:002:053:232:011:183:0110:291:37
41:1943:3544:0844:4625:22
2:282:160:330:38*191
6Tuva Christensen49:331:529:5912:0513:5921:3325:1928:1630:2533:1935:2236:4038:5441:3543:15
Skåneslättens OL1:528:072:061:547:343:462:572:092:542:031:182:142:411:40
46:3348:3049:0349:33
3:181:570:330:30
7Moa Johansson1:14:132:112:517:3510:0922:3930:0332:2234:3437:3339:3541:0143:0550:0251:59
OK Gisle2:110:404:442:3412:307:242:192:122:592:021:262:046:571:57
1:11:261:13:091:13:441:14:13
19:271:430:350:29
 
Olivia MyrénUdgået1:192:075:347:139:3211:2914:03-----------------------------------
OK Orion1:190:483:271:392:191:572:34
---------------34:17
20:14
 
 
 
D11-12 (12)3,1 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(220)2(208)3(195)4(174)5(167)6(153)7(152)8(155)9(172)10(158)11(157)12(171)13(191)14(201)
15(217)16(222)17(232)18(255)Mål
 
1Vera Folkestad29:421:042:093:575:246:588:2110:2912:0613:4414:3215:5718:4621:0022:14
Anderstorps OK1:041:051:481:271:341:232:081:371:380:481:252:492:141:14
23:5226:1228:1029:1929:42
1:382:201:581:090:23
2Liv Lundsgaard34:270:582:064:415:536:5713:4514:4616:0917:3818:2119:3923:1026:2528:07
OK Kontinent0:581:082:351:121:046:481:011:231:290:431:183:313:151:42
29:2631:0032:5134:0334:27
1:191:341:511:120:24
3Mathea Yngve38:430:592:076:538:199:3011:0212:1319:3621:2222:1923:4526:5930:2332:03
OK Kontinent0:591:084:461:261:111:321:117:231:460:571:263:143:241:40
33:2935:0737:0638:1938:43
1:261:381:591:130:24
4Frida Emilsson40:161:102:445:357:148:5210:4912:0915:1817:2318:3020:1823:2526:3427:55
FK Åsen1:101:342:511:391:381:571:203:092:051:071:483:073:091:21
29:2536:5338:4139:4940:16
1:307:281:481:080:27
5Olivia Svensson40:331:022:346:219:0610:3515:3020:1921:4223:3524:2425:4329:1232:4234:09
FK Åsen1:021:323:472:451:294:554:491:231:530:491:193:293:301:27
35:3037:0438:5340:0640:33
1:211:341:491:130:27
6Edit Treptow43:021:132:378:5310:3612:4314:2115:4320:3522:3023:2625:1629:1632:4834:40
Anderstorps OK1:131:246:161:432:071:381:224:521:550:561:504:003:321:52
36:1138:0341:1142:3343:02
1:311:523:081:220:29
7Saga Christensen48:111:002:224:166:217:408:5610:0413:2115:0116:0017:2027:5630:4832:12
Skåneslättens OL1:001:221:542:051:191:161:083:171:400:591:2010:362:521:24
36:5244:4646:2847:4848:11
4:407:541:421:200:23
8Linnéa Sandström49:381:273:556:288:2610:2012:1513:5717:2622:4324:0425:5730:0334:1335:57
OK Älme1:272:282:331:581:541:551:423:295:171:211:534:064:101:44
37:5440:3547:0849:1049:38
1:572:416:332:020:28
9Olivia Tillander56:210:523:254:536:2510:1611:3812:3114:2316:1420:2837:4140:3243:3449:20
Ystads OK0:522:331:281:323:511:220:531:521:514:1417:132:513:025:46
51:0752:3954:3555:5756:21
1:471:321:561:220:24
10Ida Marie Lyng Landsperg1:05:321:244:028:0811:0514:4216:3517:5622:4129:0831:0033:4739:2443:3546:37
Tisvilde Hegn OK1:242:384:062:573:371:531:214:456:271:522:475:374:113:02
48:4257:021:03:061:05:041:05:32
2:058:206:041:580:28
 
Saga SehlerIkke startet
OK Kolmården
Julie CasselsjöIkke startet
OK Kolmården
 
 
 
D13-14 (10)3,4 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(154)4(152)5(151)6(164)7(168)8(160)9(181)10(200)11(216)12(219)13(230)14(255)
Mål
 
1Alice Johansson36:484:468:3511:3212:4114:2116:4318:0020:4624:2326:3429:2331:3635:3336:28
FK Boken4:463:492:571:091:402:221:172:463:372:112:492:133:570:55
36:48
0:20
2Ellen Andersson44:303:057:029:4811:2620:1122:1623:2626:0529:0831:1634:4237:2142:2844:05
OK Pan-Kristianstad3:053:572:461:388:452:051:102:393:032:083:262:395:071:37
44:30
0:25
3Anna Benatti46:583:497:3610:2311:3415:2717:4419:3622:0726:0328:2832:0734:5444:5846:39
Skåneslättens OL3:493:472:471:113:532:171:522:313:562:253:392:4710:041:41
46:58
0:19
4Saga Palmertz54:015:249:1412:3417:3120:2922:4123:5129:5833:4436:1438:5147:0752:4453:38
Helsingborgs Sok5:243:503:204:572:582:121:106:073:462:302:378:165:370:54
54:01
0:23
5Johanna Ottosson55:4913:0616:1919:3220:4422:3824:3625:4732:0035:4137:5340:3149:1354:3755:32
Örkelljunga FK13:063:133:131:121:541:581:116:133:412:122:388:425:240:55
55:49
0:17
6Emelia Carlström57:043:5811:1714:3216:0920:2623:3225:0328:5734:4837:3845:3449:4755:3656:42
FK Boken3:587:193:151:374:173:061:313:545:512:507:564:135:491:06
57:04
0:22
7Linnéa Bjärby1:06:183:478:0711:0815:2727:5533:3435:0240:5745:2148:0052:4056:111:04:391:05:59
Frosta OK3:474:203:014:1912:285:391:285:554:242:394:403:318:281:20
1:06:18
0:19
8Sofia Melin1:11:525:1710:5714:4217:1632:4336:4039:0043:1547:4750:4656:361:05:131:10:041:11:25
OK Kolmården5:175:403:452:3415:273:572:204:154:322:595:508:374:511:21
1:11:52
0:27
9Nanna Sundelin1:33:119:0320:4827:3031:0437:3143:2345:4551:421:02:511:06:501:14:451:21:571:31:121:32:50
OK Orion9:0311:456:423:346:275:522:225:5711:093:597:557:129:151:38
1:33:11
0:21
 
Wilma JönssonFejlkl.-----12:2716:0919:1222:5126:5328:4032:4342:0552:351:08:491:12:311:20:351:23:33
Örkelljunga FK12:273:423:033:394:021:474:039:2210:3016:143:428:042:58
1:23:565:41
0:23*207
 
 
 
D15-16 (6)4,0 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(193)2(166)3(143)4(142)5(149)6(156)7(170)8(204)9(223)10(226)11(233)12(255)Mål
 
1Lisa Swartz48:544:187:5511:1213:3019:2525:4128:4935:2941:4246:0647:3948:3748:54
OK Orion4:183:373:172:185:556:163:086:406:134:241:330:580:17
2Anna Simonsson-Søndenå53:386:099:4216:4019:5123:1230:5534:0739:4645:0250:1752:2053:1953:38
Stigmännen Karlshamns OK6:093:336:583:113:217:433:125:395:165:152:030:590:19
3Enni Lindskog1:02:414:599:4514:3018:2823:3433:3238:3545:0453:0358:291:01:121:02:161:02:41
OK Älme4:594:464:453:585:069:585:036:297:595:262:431:040:25
4Elsa Wiberg1:08:016:3411:3615:5819:4425:4135:2039:0046:2651:491:02:511:06:261:07:411:08:01
Helsingborgs Sok6:345:024:223:465:579:393:407:265:2311:023:351:150:20
5Wilma Leickt1:19:437:0814:2120:0223:2130:0740:3445:1753:341:03:301:13:421:17:031:18:491:19:43
Tullinge SK7:087:135:413:196:4610:274:438:179:5610:123:211:460:54
6Hanna Larsson1:44:429:4314:2431:2545:1850:0759:271:15:281:26:131:32:381:38:181:43:011:44:191:44:42
Ystads OK9:434:4117:0113:534:499:2016:0110:456:255:404:431:180:23
 
 
 
D17-20 (7)4,4 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(197)2(187)3(160)4(143)5(142)6(149)7(163)8(156)9(170)10(204)11(205)12(223)13(226)14(233)
15(255)Mål
 
1Agnes Lindblom52:482:547:469:2615:3317:5820:4423:2428:3835:2641:0242:3344:5250:2351:44
Malmö OK2:544:521:406:072:252:462:405:146:485:361:312:195:311:21
52:2752:48
0:430:21
2Johanna Nilsson52:533:038:2610:1915:4519:0523:1325:4731:0034:0339:5041:5044:5450:1151:42
FK Göingarna3:035:231:535:263:204:082:345:133:035:472:003:045:171:31
52:3452:53
0:520:19
3Elin Hugosson53:063:038:5711:0315:1117:4321:0823:3630:0733:0138:3340:3544:1749:5451:51
Lunds OK3:035:542:064:082:323:252:286:312:545:322:023:425:371:57
52:4553:06
0:540:21
4Elin Nilsson59:263:156:598:4115:1718:2721:4424:4730:0432:5740:3942:3445:3756:3958:10
Andrarums IF3:153:441:426:363:103:173:035:172:537:421:553:0311:021:31
59:0259:26
0:520:24
 
Elin NetzFejlkl.6:4514:3319:47--------------------------------------------------50:44
OK Kolmården6:457:485:1430:57
52:2953:3134:1235:32
1:451:02*189*192
Anna Seerup KirkebyFejlkl.3:489:4912:1318:3321:3826:0029:5737:5245:201:01:201:04:39-----1:17:421:20:26
Viking Atletik3:486:012:246:203:054:223:577:557:2816:003:1913:032:44
1:21:221:21:45
0:560:23
Katja LeicktUdgået4:5813:4416:51-------------------------------------------------------
Tullinge SK4:588:463:07
1:13:491:14:19
56:580:30
 
 
 
D21 (21)6,7 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(196)2(165)3(131)4(133)5(136)6(148)7(143)8(135)9(134)10(141)11(161)12(163)13(150)14(203)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Jannie Hagård58:313:187:0714:3215:2316:5921:2522:4925:3427:2430:1132:4734:4539:0146:28
OK Pan-Kristianstad3:183:497:250:511:364:261:242:451:502:472:361:584:167:27
50:5854:4957:1258:1158:31
4:303:512:230:590:20
2Cecilia Bratt1:05:083:327:5515:3616:2818:1623:2625:2128:0330:2133:4236:3838:3942:5751:26
OK Orion3:324:237:410:521:485:101:552:422:183:212:562:014:188:29
56:501:00:541:03:261:04:461:05:08
5:244:042:321:200:22
3Linnea Johnsson1:07:413:327:3415:1516:1218:1123:3825:2129:0331:2635:4939:2641:5546:2254:41
OK Nackhe3:324:027:410:571:595:271:433:422:234:233:372:294:278:19
59:201:03:121:06:001:07:191:07:41
4:393:522:481:190:22
4Line Søderlund1:15:543:317:3414:5615:5517:5222:1324:5731:3134:2038:2642:1444:2749:4357:55
Farum OK3:314:037:220:591:574:212:446:342:494:063:482:135:168:12
1:02:131:10:421:14:051:15:331:15:54
4:188:293:231:280:21
5Mathilde Nørgård Kracht1:16:353:169:4820:3721:3523:0427:3829:3637:3340:0443:5047:1649:4155:031:02:53
Tisvilde Hegn OK3:166:3210:490:581:294:341:587:572:313:463:262:255:227:50
1:07:361:11:441:15:011:16:111:16:35
4:434:083:171:100:24
6Stina Persson1:16:554:219:0916:3719:0221:0625:3929:5432:3435:1438:2541:4444:2449:5558:08
Gamleby OK4:214:487:282:252:044:334:152:402:403:113:192:405:318:13
1:04:251:10:551:15:261:16:321:16:55
6:176:304:311:060:23
7Mette Stub1:17:044:128:1816:4518:0119:5426:0535:3738:3340:4944:2247:2449:5954:511:05:26
PI-København4:124:068:271:161:536:119:322:562:163:333:022:354:5210:35
1:09:551:13:141:15:371:16:421:17:04
4:293:192:231:050:22
8Anna Håkansson1:18:083:468:3717:3318:3524:1529:5632:2536:3339:1343:0046:1348:4154:531:03:13
OK Kolmården3:464:518:561:025:405:412:294:082:403:473:132:286:128:20
1:08:201:13:241:16:341:17:431:18:08
5:075:043:101:090:25
9Pernilla Olsson1:22:446:1710:5919:0720:2222:5828:3530:2933:4836:2240:1644:0146:5353:391:05:49
Skåneslättens OL6:174:428:081:152:365:371:543:192:343:543:452:526:4612:10
1:11:201:17:071:20:481:22:121:22:44
5:315:473:411:240:32
10Lilja Österman1:22:514:309:5219:4820:5523:2730:1532:1835:1938:2142:1647:0849:4756:371:06:49
Malmö OK4:305:229:561:072:326:482:033:013:023:554:522:396:5010:12
1:11:521:17:331:21:051:22:231:22:51
5:035:413:321:180:28
11Iben Valery1:28:233:337:5426:3827:5830:1836:1538:2841:2544:0848:4553:0856:341:02:241:12:40
Tisvilde Hegn OK3:334:2118:441:202:205:572:132:572:434:374:233:265:5010:16
1:17:581:23:341:26:291:28:001:28:23
5:185:362:551:310:23
12Julia Birath1:30:555:3411:0121:1922:3626:0536:3038:3643:2346:3951:0055:5058:291:05:281:16:18
Stenungsunds Orienteringsklubb5:345:2710:181:173:2910:252:064:473:164:214:502:396:5910:50
1:21:111:26:161:29:311:30:351:30:55
4:535:053:151:040:20
13Anna Algotson1:31:294:2610:2221:1723:4726:3134:4936:5440:2943:1947:3851:5854:561:00:511:11:17
Motala AIF OL4:265:5610:552:302:448:182:053:352:504:194:202:585:5510:26
1:21:121:26:201:29:411:31:031:31:29
9:555:083:211:220:26
14Melissa Ulsøe Jessen1:38:044:429:5521:0622:2825:0835:2837:5841:5345:3752:2757:481:02:111:08:341:21:20
OK Roskilde4:425:1311:111:222:4010:202:303:553:446:505:214:236:2312:46
1:27:381:32:431:36:091:37:421:38:04
6:185:053:261:330:22
15Tonje Pihl1:40:055:0710:4321:2922:4325:2732:1335:5440:0043:1350:0553:4857:201:04:461:18:23
OK Roskilde5:075:3610:461:142:446:463:414:063:136:523:433:327:2613:37
1:25:291:33:381:37:231:39:321:40:05
7:068:093:452:090:33
16Marie Sofie Møller2:08:196:2212:2427:3531:2134:3946:0451:4456:0259:281:05:341:11:391:15:281:22:161:37:20
Lyngby OK6:226:0215:113:463:1811:255:404:183:266:066:053:496:4815:04
1:47:521:58:442:06:092:07:482:08:19
10:3210:527:251:390:31
 
Petra EklundFejlkl.9:3215:5230:5333:5241:0349:1156:401:05:361:09:591:16:321:25:031:32:161:39:431:54:14
Døvania9:326:2015:012:597:118:087:298:564:236:338:317:137:2714:31
----------2:15:432:17:252:17:54
21:291:420:29
Klara AnderssonUdgået4:219:2522:2323:2325:52---------------------------------------------
OK Pan-Kristianstad4:215:0412:581:002:29
--------------------52:34
26:42
Sara ForsbergUdgået7:1917:1942:1844:3248:5458:51----------------------------------------
OK Kolmården7:1910:0024:592:144:229:57
--------------------1:19:25
20:34
Maiken EspersenUdgået12:2820:371:02:161:03:35--------------------------------------------------
OK S.G.12:288:0941:391:19
--------------------1:33:23
29:48
Charlotte AgerUdgået10:2918:1436:5538:3042:4456:121:35:511:41:291:46:341:53:222:01:222:07:122:23:04-----
OK Skærmen Værløse10:297:4518:411:354:1413:2839:395:385:056:488:005:5015:52
---------------2:54:412:55:17
31:370:36
 
 
 
D21M (16)4,2 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(213)2(179)3(139)4(142)5(148)6(151)7(164)8(168)9(160)10(181)11(200)12(216)13(219)14(230)
15(255)Mål
 
1Ida Binder Larsen52:562:507:2613:5819:3320:3023:4726:4428:0831:2636:4539:1142:1745:4351:24
Holbæk OK2:504:366:325:350:573:172:571:243:185:192:263:063:265:41
52:3452:56
1:100:22
2Marie B. Bertelsen57:554:239:5421:0724:5526:2629:0531:3833:1036:1340:2543:0246:1049:4856:34
OK H.T.F.4:235:3111:133:481:312:392:331:323:034:122:373:083:386:46
57:3457:55
1:000:21
3Carolin Håkansson57:573:007:5715:3428:0529:0132:2034:5036:0139:0042:1944:3647:3951:5956:30
OK Orion3:004:577:3712:310:563:192:301:112:593:192:173:034:204:31
57:3557:57
1:050:22
4Cecilie Buch1:04:212:5810:2221:1428:5430:1533:0137:0938:2742:4546:0148:4353:4957:171:02:41
Team Søs2:587:2410:527:401:212:464:081:184:183:162:425:063:285:24
1:03:531:04:21
1:120:28
5Ebba Leickt1:06:074:3611:4920:1124:3626:0533:3836:4638:1242:0947:1150:2553:5258:251:04:04
Tullinge SK4:367:138:224:251:297:333:081:263:575:023:143:274:335:39
1:05:361:06:07
1:320:31
6Louise Kowsky1:11:243:149:1717:5630:0432:2835:5238:5840:2244:1748:3851:0454:4559:071:09:44
Rønne3:146:038:3912:082:243:243:061:243:554:212:263:414:2210:37
1:10:551:11:24
1:110:29
7Hanna Locking1:16:024:2210:4420:4932:3134:1137:4641:1442:4946:0150:1152:491:04:031:07:321:14:06
OK Orion4:226:2210:0511:421:403:353:281:353:124:102:3811:143:296:34
1:15:441:16:02
1:380:18
8Sara Bengtsson1:19:173:339:4619:2935:0537:2840:5444:0545:3350:2855:091:00:041:03:561:11:281:16:56
Malmö OK3:336:139:4315:362:233:263:111:284:554:414:553:527:325:28
1:18:541:19:17
1:580:23
9Evelina Bengtsson1:23:085:1114:0225:3431:3433:1737:4141:2143:3348:1154:0158:061:03:091:11:511:20:24
OK Tyringe5:118:5111:326:001:434:243:402:124:385:504:055:038:428:33
1:22:401:23:08
2:160:28
10Ida Wennerlund1:23:144:3318:0828:1933:4735:2139:0843:4645:5053:541:00:201:04:151:11:521:15:531:21:33
OK Kompassen4:3313:3510:115:281:343:474:382:048:046:263:557:374:015:40
1:22:461:23:14
1:130:28
11Christina Krogh-Jensen1:33:192:5110:1118:2934:0441:5345:4048:4950:181:01:211:05:241:08:311:13:121:21:301:31:21
Team Søs2:517:208:1815:357:493:473:091:2911:034:033:074:418:189:51
1:32:491:33:19
1:280:30
12Linnea Nørgaard1:49:139:3316:3739:1446:191:06:301:09:421:13:311:14:511:18:081:23:561:28:111:33:081:36:511:47:31
Ballerup OK9:337:0422:377:0520:113:123:491:203:175:484:154:573:4310:40
1:48:471:49:13
1:160:26
 
Pia KarlssonUdgået3:0213:5324:4041:5743:1546:59----------------------------------------
OK Orion3:0210:5110:4717:171:183:44
1:21:521:22:13
34:530:21
Filippa BengtssonIkke startet
OK Tyringe
Annberrit OlsenIkke startet
Odense
Martina SundelinIkke startet
OK Orion
 
 
 
D35 (10)5,8 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(194)2(185)3(160)4(131)5(133)6(136)7(138)8(161)9(163)10(162)11(143)12(145)13(175)14(202)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Ulrika Bornetun1:10:105:028:2910:2221:0522:1224:1228:0032:1035:1637:3742:0344:2750:4855:27
Skillingaryds FK5:023:271:5310:431:072:003:484:103:062:214:262:246:214:39
1:01:021:05:201:08:291:09:451:10:10
5:354:183:091:160:25
2Pernille Sommer1:17:165:007:479:4919:4020:5723:3827:2031:5934:5637:2141:0843:2351:1256:10
OK ØST Birkerød5:002:472:029:511:172:413:424:392:572:253:472:157:494:58
1:02:071:10:341:15:271:16:461:17:16
5:578:274:531:190:30
3Camilla Rath Nielsen1:22:174:108:0810:0619:4120:3827:5231:3536:1239:0741:1144:5252:1558:111:04:51
PI-København4:103:581:589:350:577:143:434:372:552:043:417:235:566:40
1:10:281:16:421:20:531:21:581:22:17
5:376:144:111:050:19
4Kristina Lorentzon1:25:575:189:3913:2124:3626:5930:2933:5243:1546:0248:5153:2456:381:03:311:09:46
Göteborg-Majorna OK5:184:213:4211:152:233:303:239:232:472:494:333:146:536:15
1:16:121:20:081:24:071:25:341:25:57
6:263:563:591:270:23
5Runa Ulsøe2:05:5912:4417:4420:4337:0339:0244:1949:5056:421:00:411:03:401:20:571:23:531:32:381:41:27
OK Roskilde12:445:002:5916:201:595:175:316:523:592:5917:172:568:458:49
1:48:511:59:492:03:362:05:262:05:598:25
7:2410:583:471:500:33*193
6Tine Meyhoff Petersen2:10:467:2711:4514:0229:2130:3736:5641:2248:0751:4554:561:09:241:18:361:29:131:38:39
Herlufsholm OK7:274:182:1715:191:166:194:266:453:383:1114:289:1210:379:26
1:49:242:03:032:08:182:10:122:10:46
10:4513:395:151:540:34
7Ea Busch Nielsen2:11:279:2915:3518:0531:5433:1537:1451:0857:071:00:501:04:071:11:291:25:331:36:361:43:59
PI-København9:296:062:3013:491:213:5913:545:593:433:177:2214:0411:037:23
1:56:302:05:592:09:362:11:062:11:27
12:319:293:371:300:21
8Lise Ravnshøj Andersen2:14:398:3913:0617:3438:1943:0447:5553:001:01:071:07:381:11:221:21:201:26:551:37:591:48:25
Herlufsholm OK8:394:274:2820:454:454:515:058:076:313:449:585:3511:0410:26
1:57:172:07:032:12:252:14:152:14:39
8:529:465:221:500:24
9Lykke Berg2:22:548:4416:3120:1146:3251:0855:431:01:051:09:041:15:501:19:211:29:091:34:531:46:061:56:34
Herlufsholm OK8:447:473:4026:214:364:355:227:596:463:319:485:4411:1310:28
2:05:242:15:082:20:332:22:272:22:54
8:509:445:251:540:27
 
Astrid RiisFejlkl.5:418:5510:4322:5224:0726:0629:35-----44:1046:4753:4655:501:03:211:08:08
Holbæk OK5:413:141:4812:091:151:593:2914:352:376:592:047:314:47
1:15:331:29:271:32:451:34:221:34:4440:14
7:2513:543:181:370:22*148
 
 
 
D35K (11)3,8 km 0 Hm13 K
PlNavnTid
1(197)2(173)3(166)4(143)5(142)6(147)7(156)8(198)9(203)10(218)11(223)12(233)13(255)Mål
 
1Carolina Nilsson50:313:328:3210:2915:0718:2121:0827:2734:5737:5941:0644:5448:5650:0350:31
OK Kompassen3:325:001:574:383:142:476:197:303:023:073:484:021:070:28
2Pia Olsson52:303:309:1410:5518:0521:2523:5030:0436:3439:0941:4843:4250:4251:5752:30
Skåneslättens OL3:305:441:417:103:202:256:146:302:352:391:547:001:150:33
3Veronika Palmertz1:05:545:0511:5314:2921:0024:4528:1936:3545:1748:1151:2954:011:03:341:05:231:05:54
Helsingborgs Sok5:056:482:366:313:453:348:168:422:543:182:329:331:490:31
4Hanna Krynh Öberg1:06:293:558:4310:5819:4723:0525:5136:2643:3846:1051:2553:431:04:411:06:021:06:29
Malmö OK3:554:482:158:493:182:4610:357:122:325:152:1810:581:210:27
5Evelina Ekelund1:15:065:4516:0118:2323:5127:5930:4442:3551:3058:501:03:441:07:351:13:021:14:361:15:06
Malmö OK5:4510:162:225:284:082:4511:518:557:204:543:515:271:340:30
6Carolina Landin1:24:054:5610:4113:0819:3723:4026:4340:3048:3654:451:12:131:15:011:22:091:23:311:24:05
Malmö OK4:565:452:276:294:033:0313:478:066:0917:282:487:081:220:34
7Wiviann Ottosson1:34:515:0411:1313:3519:3131:3738:2452:381:02:021:09:411:23:501:27:491:33:161:34:211:34:51
Malmö OK5:046:092:225:5612:066:4714:149:247:3914:093:595:271:050:30
8Louise Jensen1:45:5913:3520:2522:4042:1248:2953:521:03:581:14:061:20:561:25:291:37:011:44:141:45:381:45:59
Holbæk OK13:356:502:1519:326:175:2310:0610:086:504:3311:327:131:240:21
9Mette Vejen Eriksen1:50:258:4416:3119:0937:4644:2454:411:04:221:13:501:31:441:37:171:40:101:48:221:50:001:50:25
Tisvilde Hegn OK8:447:472:3818:376:3810:179:419:2817:545:332:538:121:380:25
10Emma Lundgren2:06:3615:0324:0427:4738:1543:3147:181:12:231:24:151:33:041:39:131:42:402:03:172:05:532:06:36
Falköpings AIK OK15:039:013:4310:285:163:4725:0511:528:496:093:2720:372:360:43
11Amalie Snedker Mosbæk2:09:115:4312:4515:0424:0027:2932:0444:371:12:411:17:291:21:591:55:562:07:192:08:462:09:11
Holbæk OK5:437:022:198:563:294:3512:3328:044:484:3033:5711:231:270:25
1:15:16
*202
 
 
 
D35M (13)3,6 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(188)4(173)5(152)6(151)7(164)8(168)9(160)10(181)11(200)12(216)13(219)14(230)
15(255)Mål
 
1Lena Swartz45:105:529:2912:0013:1516:4918:5121:0722:2725:2829:2131:4134:5438:3843:27
OK Orion5:523:372:311:153:342:022:161:203:013:532:203:133:444:49
44:4845:10
1:210:22
2Anna Myrén1:04:177:5413:2415:5918:2423:2526:0431:2233:0237:1843:0645:5950:5655:441:02:42
OK Orion7:545:302:352:255:012:395:181:404:165:482:534:574:486:58
1:03:531:04:17
1:110:24
3Gunilla Gustafsson1:04:2711:3418:2822:3324:3728:3431:0133:5135:0938:5143:1346:0952:4956:091:02:36
OK Orion11:346:544:052:043:572:272:501:183:424:222:566:403:206:27
1:04:051:04:27
1:290:22
4Anna-Maria Larsson1:09:215:0210:1913:1315:2620:4024:5627:5729:3032:5838:2642:3554:1757:401:07:45
Stigmännen Karlshamns OK5:025:172:542:135:144:163:011:333:285:284:0911:423:2310:05
1:08:561:09:21
1:110:25
5Marika Elverlind1:13:306:0714:2417:3619:2224:5232:2736:5438:1642:1050:4453:4958:101:01:351:11:52
OK Tranan6:078:173:121:465:307:354:271:223:548:343:054:213:2510:17
1:13:001:13:30
1:080:30
6Signe Hanghøj1:22:296:5812:2315:3217:3431:2834:1937:0138:0945:1849:1451:5856:261:10:031:20:36
Ballerup OK6:585:253:092:0213:542:512:421:087:093:562:444:2813:3710:33
1:22:041:22:29
1:280:25
7Marianne Mortensen1:30:144:0613:0616:4518:3124:2630:2133:5836:0243:4659:371:02:541:11:001:18:131:28:20
København4:069:003:391:465:555:553:372:047:4415:513:178:067:1310:07
1:29:451:30:14
1:250:29
8Ana Magdalena Chirita1:36:2610:5617:2521:4023:4337:1440:3544:0845:551:03:421:09:481:12:441:17:511:25:411:34:25
FSK Orientering10:566:294:152:0313:313:213:331:4717:476:062:565:077:508:44
1:35:531:36:26
1:280:33
9Katarina Sundelin1:37:267:3915:5823:2825:3530:3838:4242:3644:0348:0557:291:01:571:09:131:15:301:34:46
OK Orion7:398:197:302:075:038:043:541:274:029:244:287:166:1719:16
1:37:021:37:26
2:160:24
10Mette Hvene Rasmussen1:59:4212:4419:4525:2328:1439:5948:1153:3555:551:13:081:21:511:26:241:35:461:46:061:56:55
Ballerup OK12:447:015:382:5111:458:125:242:2017:138:434:339:2210:2010:49
1:58:551:59:42
2:000:47
11Jurgita Prakapiene2:02:5716:0423:5428:1430:3241:4952:4657:5359:391:10:511:20:541:27:311:44:281:50:192:01:00
Big Foot Orienteers16:047:504:202:1811:1710:575:071:4611:1210:036:3716:575:5110:41
2:02:302:02:57
1:300:27
12Anne-Mette Stamp Hjorth2:11:448:4422:5028:3030:4456:401:01:071:05:481:07:531:24:351:33:411:38:081:48:051:58:022:08:43
OK Sorø8:4414:065:402:1425:564:274:412:0516:429:064:279:579:5710:41
2:10:502:11:44
2:070:54
 
Rungtawan WongdeeFejlkl.9:1425:2127:1942:0348:1755:5059:27-----1:20:451:27:001:29:531:53:091:58:292:09:36
Ballerup OK9:1416:071:5814:446:147:333:3721:186:152:5323:165:2011:07
2:10:392:11:05
1:030:26
 
 
 
D40 (14)4,8 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(209)2(187)3(160)4(140)5(135)6(134)7(138)8(161)9(163)10(150)11(175)12(202)13(205)14(223)
15(226)16(233)17(255)Mål
 
1Annika Björk56:323:336:368:3013:4016:5019:1321:3025:2127:5632:4637:1441:4043:1745:56
OK Linné3:333:031:545:103:102:232:173:512:354:504:284:261:372:39
51:3455:0156:0756:32
5:383:271:060:25
2Jenny Johansson1:01:333:587:279:2315:5418:3021:0623:0828:0230:4036:0441:4547:0949:2552:25
OK Gisle3:583:291:566:312:362:362:024:542:385:245:415:242:163:00
58:151:00:071:01:111:01:33
5:501:521:040:22
3Kristina Spångberg1:21:165:199:1211:4920:2628:0730:5833:5338:4743:0648:4154:581:04:021:07:221:11:02
Lunds OK5:193:532:378:377:412:512:554:544:195:356:179:043:203:40
1:17:051:19:451:20:481:21:16
6:032:401:030:28
4Anne Marie Thommesen1:27:288:4512:3320:5527:2630:5834:5638:4043:3547:0952:441:00:111:08:211:11:351:14:46
Ballerup OK8:453:488:226:313:323:583:444:553:345:357:278:103:143:11
1:23:521:26:091:27:071:27:28
9:062:170:580:21
5Diana Cederberg1:32:425:3811:1514:0619:3332:5537:3342:5449:2252:471:01:311:08:471:14:361:17:071:20:51
Ballerup OK5:385:372:515:2713:224:385:216:283:258:447:165:492:313:44
1:27:471:30:581:32:151:32:42
6:563:111:170:27
6Pernille Buch1:33:045:1910:0412:1118:0440:3343:2746:3651:0654:0459:271:05:401:11:421:13:201:21:06
OK GORM5:194:452:075:5322:292:543:094:302:585:236:136:021:387:46
1:29:281:31:461:32:411:33:04
8:222:180:550:23
7Mette Skindersø1:51:125:3611:4815:3022:3925:5629:3233:2645:0748:591:05:351:15:421:25:281:27:401:39:40
Lyngby OK5:366:123:427:093:173:363:5411:413:5216:3610:079:462:1212:00
1:46:471:49:171:50:461:51:12
7:072:301:290:26
8Anja Rasmussen2:03:295:1314:3917:5526:5435:2443:0146:3952:461:00:261:09:381:18:421:28:181:42:351:47:05
OK Sorø5:139:263:168:598:307:373:386:077:409:129:049:3614:174:30
1:59:152:01:332:02:592:03:29
12:102:181:260:30
9Kadri Kuusk2:03:558:4712:4715:0724:5643:1146:2850:1257:381:01:051:07:531:16:501:25:411:29:521:36:05
Lunds OK8:474:002:209:4918:153:173:447:263:276:488:578:514:116:13
1:59:112:02:242:03:322:03:55
23:063:131:080:23
10Henriette Reinwald2:14:014:389:1113:3019:0224:0127:1931:3940:0546:4955:331:01:391:15:011:27:041:45:55
Amager OK4:384:334:195:324:593:184:208:266:448:446:0613:2212:0318:51
2:00:242:12:202:13:342:14:01
14:2911:561:140:27
 
Jenny LindblomUdgået7:5014:5217:4628:4031:3035:3841:5048:4257:44-------------------------
Malmö OK7:507:022:5410:542:504:086:126:529:02
---------------1:11:01
13:17
Mette Uhre LangUdgået13:3120:2524:5934:5339:0950:2254:541:04:421:12:221:21:551:33:291:45:03----------
Amager OK13:316:544:349:544:1611:134:329:487:409:3311:3411:34
----------2:11:002:11:35
25:570:35
Christina Lyng AndersenIkke startet
Tisvilde Hegn OK
Dorthe SkovlystIkke startet
FIF Hillerød
 
 
 
D45 (18)4,5 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(194)2(187)3(165)4(140)5(142)6(149)7(163)8(150)9(169)10(204)11(225)12(226)13(233)14(255)
Mål
 
1Susanne Andersson1:02:076:008:4911:2817:5220:5126:0929:0935:4439:3345:2851:2858:201:00:431:01:44
OK Pan-Kristianstad6:002:492:396:242:595:183:006:353:495:556:006:522:231:01
1:02:07
0:23
2Jette Klogborg1:04:245:188:2411:0320:2824:3328:1031:0937:2141:1748:2454:191:01:031:02:471:03:55
OK H.T.F.5:183:062:399:254:053:372:596:123:567:075:556:441:441:08
1:04:24
0:29
3Audrun Utskarpen1:07:354:329:4812:5818:4322:5227:4231:2038:0943:0150:3556:551:03:301:06:101:07:11
IL GeoForm4:325:163:105:454:094:503:386:494:527:346:206:352:401:01
1:07:35
0:24
4Maria Folkestad1:12:185:029:0713:0020:2423:5527:5835:2541:0344:5953:0559:001:08:421:10:401:11:51
Anderstorps OK5:024:053:537:243:314:037:275:383:568:065:559:421:581:11
1:12:18
0:27
5Anna Ljungqvist1:12:298:0412:5116:1323:0327:1231:5935:2542:1546:5654:431:01:581:08:081:10:311:12:02
Lunds OK8:044:473:226:504:094:473:266:504:417:477:156:102:231:31
1:12:29
0:27
6Elin Nørgård Kracht1:19:494:458:1710:4616:1724:1427:4231:0043:3753:081:03:531:10:501:15:521:18:081:19:24
PI-København4:453:322:295:317:573:283:1812:379:3110:456:575:022:161:16
1:19:49
0:25
7Anette Johansson1:20:107:1711:1714:3720:1424:4730:0435:0842:5748:1957:351:08:311:14:491:18:091:19:34
OK Kolmården7:174:003:205:374:335:175:047:495:229:1610:566:183:201:25
1:20:10
0:36
8Dorthe Munktved1:21:306:5712:3415:4224:2828:3933:1440:5648:0352:341:01:211:07:401:15:341:19:571:21:05
Allerød OK6:575:373:088:464:114:357:427:074:318:476:197:544:231:08
1:21:30
0:25
9Rikke Holm Jensen1:33:417:1812:4015:4022:2626:1530:3734:3242:4047:1755:461:21:161:29:161:31:501:33:11
Horsens OK7:185:223:006:463:494:223:558:084:378:2925:308:002:341:21
1:33:41
0:30
10Maria Turesson1:41:506:4515:0118:4925:2630:3536:5142:0350:041:05:091:16:221:27:401:36:101:39:291:41:16
Härlövs IF6:458:163:486:375:096:165:128:0115:0511:1311:188:303:191:47
1:41:50
0:34
11Josefina Berglund1:47:496:3811:0715:4243:0647:2654:1859:031:07:021:12:231:23:471:35:251:42:401:45:361:47:17
FK Boken6:384:294:3527:244:206:524:457:595:2111:2411:387:152:561:41
1:47:49
0:32
12Karin Thörnblad1:57:0313:2320:3528:4641:0546:4254:4959:541:09:061:17:131:31:131:41:311:52:061:55:021:56:30
Trollhättans SOK13:237:128:1112:195:378:075:059:128:0714:0010:1810:352:561:28
1:57:03
0:33
13Susanne Loft Thyssen1:57:1510:2617:5121:4331:5053:101:03:161:07:181:15:221:23:161:31:511:46:281:52:471:55:271:56:43
Horsens OK10:267:253:5210:0721:2010:064:028:047:548:3514:376:192:401:16
1:57:15
0:32
14Janni Helweg2:17:0113:3324:4032:4539:511:18:221:25:151:30:081:39:291:44:511:55:292:03:472:11:502:14:282:16:31
Ballerup OK13:3311:078:057:0638:316:534:539:215:2210:388:188:032:382:03
2:17:01
0:30
 
Berit AhlmannFejlkl.-----------------------------------------------------------------44:37
OK Sorø44:37
46:04
1:27
Martina KarlssonFejlkl.6:5010:2317:1727:0930:25-----41:0648:10-------------------------1:08:52
OK Vilse 876:503:336:549:523:1610:417:0420:42
1:09:2837:0054:341:01:381:04:59
0:36*161*175*215*227
Lisa LeicktFejlkl.9:2615:0319:2326:3730:4539:5945:3252:5258:271:08:211:17:35-----1:23:021:24:17
Tullinge SK9:265:374:207:144:089:145:337:205:359:549:145:271:15
1:24:48
0:31
Malin SehlerIkke startet
OK Kolmården
 
 
 
D50 (27)4,0 km 0 Hm11 K
PlNavnTid
1(193)2(166)3(140)4(141)5(147)6(156)7(169)8(204)9(223)10(229)11(255)Mål
 
1Hanne Fogh54:234:518:5513:2317:3020:1626:4730:2441:2646:4652:5053:5754:23
FSK Orientering4:514:044:284:072:466:313:3711:025:206:041:070:26
2Marianne Lynge Krogh54:426:1511:0216:1521:0324:0531:1735:0343:4948:1352:5254:1854:42
Kolding OK6:154:475:134:483:027:123:468:464:244:391:260:24
3Mette Rønning Steffensen56:115:059:2415:4923:0726:2632:5636:0942:5747:5454:1655:4356:11
OK ØST Birkerød5:054:196:257:183:196:303:136:484:576:221:270:28
4Iben Maag56:525:039:3815:5421:2824:3732:1235:4642:5349:4855:2056:3056:52
Søllerød OK5:034:356:165:343:097:353:347:076:555:321:100:22
5Agneta Eriksson1:00:0912:3616:3821:2726:0330:1336:5940:1849:0554:0058:3959:461:00:09
OK Kolmården12:364:024:494:364:106:463:198:474:554:391:070:23
6Maria Douglas Stilling1:04:316:2511:2618:2925:1028:2834:4138:1946:0557:091:02:361:04:011:04:31
FIF Hillerød6:255:017:036:413:186:133:387:4611:045:271:250:30
7Ingvild Mulen1:05:107:0411:5517:4923:5927:5937:4641:5150:4856:281:02:541:04:291:05:10
Kristiansand OK7:044:515:546:104:009:474:058:575:406:261:350:41
8Anne Bloch Frandsen1:07:206:5114:0923:2929:3932:3941:2746:4554:371:00:271:05:311:06:511:07:20
OK Sorø6:517:189:206:103:008:485:187:525:505:041:200:29
9Gun Rosendahl1:07:475:3510:3519:2925:3428:5139:2243:4352:5558:501:05:511:07:211:07:47
IF Marin Väst5:355:008:546:053:1710:314:219:125:557:011:300:26
10Ethna Cavanagh1:09:516:4111:3518:4728:1932:0439:0243:3352:2858:231:07:181:09:191:09:51
Faaborg OK6:414:547:129:323:456:584:318:555:558:552:010:32
11Ebba Hedegård1:12:326:0211:2520:3026:4430:5737:2442:3353:121:05:141:10:421:12:111:12:32
OK Kolmården6:025:239:056:144:136:275:0910:3912:025:281:290:21
12Lene Bejer Damgaard1:14:067:3213:0420:5627:0130:5442:4047:4557:051:05:131:12:181:13:371:14:06
Viborg OK7:325:327:526:053:5311:465:059:208:087:051:190:29
13Birgit Børsting1:23:2616:1521:1227:5139:5343:3951:4455:391:04:231:10:261:21:051:23:001:23:26
Herlufsholm OK16:154:576:3912:023:468:053:558:446:0310:391:550:26
14Lotta Berndtsson1:28:547:1614:5931:3242:2346:5155:001:04:211:14:061:21:081:26:391:28:221:28:54
Skåneslättens OL7:167:4316:3310:514:288:099:219:457:025:311:430:32
15Åsa Ericsson1:29:587:3115:0928:1835:5742:1251:4656:561:09:131:16:131:26:121:28:481:29:58
Lunds OK7:317:3813:097:396:159:345:1012:177:009:592:361:10
16Helle Brøchner Jønson1:37:567:2016:0635:4642:5448:0857:511:04:151:15:411:24:521:35:371:37:251:37:56
OK Roskilde7:208:4619:407:085:149:436:2411:269:1110:451:480:31
17Anne Willerup1:39:2622:2328:2439:3547:5653:091:02:441:07:071:19:291:26:071:37:141:38:591:39:26
Holbæk OK22:236:0111:118:215:139:354:2312:226:3811:071:450:27
18Jytte Olander Rasmussen1:42:4713:0521:0132:2340:3345:1053:241:01:201:21:051:30:071:40:411:42:181:42:47
Allerød OK13:057:5611:228:104:378:147:5619:459:0210:341:370:29
 
Ann-Sofie BrinkFejlkl.--------------------------------------------------55:3556:0911:38
Markaryds FK55:350:34*206
15:5519:1920:4822:5125:2326:4430:2034:3236:5440:3545:4554:02
*179*154*152*151*164*168*160*181*200*216*219*230
Jannie NielsenFejlkl.--------------------------------------------------1:06:361:07:4129:03
Holbæk OK1:06:361:05*206
36:5446:25
*179*200
Helle M. FrederiksenFejlkl.6:4812:43---------------40:2046:141:00:371:07:251:15:361:17:221:17:48
Ballerup OK6:485:5527:375:5414:236:488:111:460:26
Christina OlssonFejlkl.6:0911:12-----34:1037:4148:3253:531:02:361:10:031:19:471:21:411:22:1127:13
SOL6:095:0322:583:3110:515:218:437:279:441:540:30*143
44:371:21:10
*150*234
Hanne N WaltenburgFejlkl.13:2619:5529:5138:1443:131:01:151:06:131:18:331:28:42-----1:36:031:36:34
Kildeholm OK13:266:299:568:234:5918:024:5812:2010:097:210:31
Maiken AndersenFejlkl.55:571:07:25---------------1:14:31----------1:52:572:02:212:04:422:05:24
Ballerup OK55:5711:287:0638:269:242:210:42
Susanne GrønUdgået12:4126:44----------------------------------------1:46:281:46:53
Tisvilde Hegn OK12:4114:031:19:440:25
Connie JahnIkke startet
Holbæk OK
Anne Fonnesbech JensenIkke startet
PI-København
 
 
 
D50M (13)3,4 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(154)4(152)5(151)6(164)7(168)8(160)9(181)10(200)11(216)12(219)13(230)14(255)
Mål
 
1Helena Åhlin58:234:4610:3713:4415:3417:4820:2121:3824:4728:1930:4541:5444:3156:4457:58
Helsingborgs Sok4:465:513:071:502:142:331:173:093:322:2611:092:3712:131:14
58:23
0:25
2Christina Aronsson1:05:006:5613:1616:4518:1520:4823:3925:0628:2533:1236:0645:3750:161:03:101:04:28
FK Friskus-Varberg6:566:203:291:302:332:511:273:194:472:549:314:3912:541:18
1:05:00
0:32
3Marie Hallberg1:16:246:0112:2620:5123:0828:3534:3436:1240:1145:0247:5357:471:03:121:14:121:15:58
IF Marin Väst6:016:258:252:175:275:591:383:594:512:519:545:2511:001:46
1:16:24
0:26
4Bente H. Ringive1:17:317:3613:0716:3518:2533:4336:5738:3047:3852:1055:101:03:001:07:251:15:291:17:03
OK GORM7:365:313:281:5015:183:141:339:084:323:007:504:258:041:34
1:17:31
0:28
5Susan Houmark Stub1:21:118:4014:5721:4023:5826:5330:2932:2638:0645:0150:2055:381:04:221:19:081:20:44
PI-København8:406:176:432:182:553:361:575:406:555:195:188:4414:461:36
1:21:11
0:27
6Susanne Modig1:23:3610:5319:3326:4628:4733:4737:4140:1745:5952:1458:421:03:421:12:171:21:221:23:02
Laholms IF OK10:538:407:132:015:003:542:365:426:156:285:008:359:051:40
1:23:36
0:34
7Anni Lind1:33:355:5019:3727:4630:5741:1545:0447:0552:5559:481:04:511:11:571:18:461:31:281:33:07
PI-København5:5013:478:093:1110:183:492:015:506:535:037:066:4912:421:39
1:33:35
0:28
8Tove E Juhl1:38:028:1519:0824:4126:3829:5034:1936:3045:4055:421:00:391:09:081:16:381:35:111:37:25
OK H.T.F.8:1510:535:331:573:124:292:119:1010:024:578:297:3018:332:14
1:38:02
0:37
9Dorte Koefoed Sudergaard1:38:089:4124:1229:1232:2536:3541:0543:0049:1156:281:00:431:13:221:20:151:35:441:37:32
Kildeholm OK9:4114:315:003:134:104:301:556:117:174:1512:396:5315:291:48
1:38:08
0:36
10Hanne Hyldelund2:05:388:3620:2728:5633:4938:4443:0345:1453:261:07:021:11:291:26:471:34:082:02:172:04:57
OK H.T.F.8:3611:518:294:534:554:192:118:1213:364:2715:187:2128:092:40
2:05:38
0:41
 
Lone NørgaardUdgået8:1117:01------------------------------27:4933:37-----40:05-----54:23
OK738:118:5010:485:486:2814:18
55:52
1:29
Ellen MøllerUdgået----------------------------------------------------------------------
Faaborg OK
Nina Visborg ThuneIkke startet
Kildeholm OK
 
 
 
D55 (35)3,3 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(207)2(180)3(173)4(162)5(144)6(145)7(156)8(177)9(182)10(202)11(205)12(225)13(224)14(233)
15(255)Mål
 
1Kerstin Tjernlund53:593:036:038:1011:1815:3919:5722:3328:0830:1235:4339:1144:0049:0252:21
OK Vilse 873:033:002:073:084:214:182:365:352:045:313:284:495:023:19
53:3053:59
1:090:29
2Christina Birath56:463:096:057:4710:1317:5522:0824:3529:0030:5837:4941:0446:0351:1254:52
Stenungsunds Orienteringsklubb3:092:561:422:267:424:132:274:251:586:513:154:595:093:40
56:2456:46
1:320:22
3Anette Lund59:337:019:3211:1513:3517:5521:1324:1828:5632:5335:4637:3043:0854:3557:45
OK GORM7:012:311:432:204:203:183:054:383:572:531:445:3811:273:10
59:0459:33
1:190:29
4Birgit Hansson59:553:236:568:5511:5015:5520:0823:3029:3432:4238:0543:5649:3754:1658:14
Herrestads AIF3:233:331:592:554:054:133:226:043:085:235:515:414:393:58
59:2459:55
1:100:31
5Susanne Thomsen1:03:514:167:189:1311:5018:0121:0723:3728:3230:5234:0735:4844:0157:361:02:05
HAGI4:163:021:552:376:113:062:304:552:203:151:418:1313:354:29
1:03:211:03:51
1:160:30
6Annette Bonde1:04:462:356:017:4910:3419:0323:1726:1030:5132:4336:1539:1744:101:00:221:03:12
Ballerup OK2:353:261:482:458:294:142:534:411:523:323:024:5316:122:50
1:04:191:04:46
1:070:27
7Ingela Andersson1:05:085:3210:3813:0616:0921:3525:0828:4736:0539:1144:0646:1553:4558:051:02:49
Lunds OK5:325:062:283:035:263:333:397:183:064:552:097:304:204:44
1:04:311:05:08
1:420:37
8Birgitte Erskov Halland1:05:134:397:519:4312:5322:0625:2028:3733:2838:1541:5945:2252:2957:021:03:26
OK ØST Birkerød4:393:121:523:109:133:143:174:514:473:443:237:074:336:24
1:04:481:05:13
1:220:25
9Britt Mari Stensson1:07:323:347:088:5011:5519:5823:1926:1731:1537:2946:0647:4656:011:01:011:05:30
Helsingborgs Sok3:343:341:423:058:033:212:584:586:148:371:408:155:004:29
1:07:051:07:32
1:350:27
10Anne Maarup1:07:3710:5313:4815:3618:0732:4435:1238:0443:0945:1548:3751:3757:341:01:521:05:57
Allerød OK10:532:551:482:3114:372:282:525:052:063:223:005:574:184:05
1:07:051:07:37
1:080:32
11Ingrid Johansson1:09:464:007:379:1612:1225:5828:4732:0836:2640:1744:2146:1951:421:00:091:08:05
Laholms IF OK4:003:371:392:5613:462:493:214:183:514:041:585:238:277:56
1:09:181:09:46
1:130:28
12Britt-Mari Bengtsson1:12:583:408:0810:5814:2319:0422:4026:3133:1835:5640:3144:2051:051:04:191:09:53
FK Åsen3:404:282:503:254:413:363:516:472:384:353:496:4513:145:34
1:11:561:12:58
2:031:02
13Ing-Britt Swedenborg1:20:256:1711:2214:0818:0628:2032:5336:5744:2347:3753:5557:491:05:191:11:371:17:13
Lunds OK6:175:052:463:5810:144:334:047:263:146:183:547:306:185:36
1:19:251:20:25
2:121:00
14Tina Hagård1:22:253:348:5711:0115:5022:3727:0830:0636:0043:0755:571:01:291:11:341:16:381:20:40
Rävetofta OK3:345:232:044:496:474:312:585:547:0712:505:3210:055:044:02
1:21:571:22:25
1:170:28
15Ingvor Johansson1:25:173:216:549:2312:2223:4827:0730:3436:3440:1252:0053:481:06:011:13:141:23:34
Falkenbergs OK3:213:332:292:5911:263:193:276:003:3811:481:4812:137:1310:20
1:24:451:25:17
1:110:32
16Siri Klausen1:27:083:457:199:3712:4317:0120:2223:5231:0239:1944:2151:221:12:041:20:501:24:57
Ballerup OK3:453:342:183:064:183:213:307:108:175:027:0120:428:464:07
1:26:351:27:08
1:380:33
17Kestin Olsson1:30:205:469:1611:1614:1726:5230:3733:4844:0048:071:00:101:02:541:08:471:22:431:28:33
Eslövs FK5:463:302:003:0112:353:453:1110:124:0712:032:445:5313:565:50
1:29:521:30:20
1:190:28
18Anna-Grethe Najbjerg1:31:366:0012:5015:2018:1422:2837:0541:2447:1151:401:05:121:07:391:13:181:20:391:29:28
OK GORM6:006:502:302:544:1414:374:195:474:2913:322:275:397:218:49
1:31:011:31:361:00:41
1:330:35*205
19Lena Kollén1:37:303:5522:2325:0728:5742:4946:1349:0554:151:06:081:10:111:13:211:18:491:26:241:35:38
IF Marin Väst3:5518:282:443:5013:523:242:525:1011:534:033:105:287:359:14
1:37:021:37:30
1:240:28
20Irene Bengtsson1:39:264:5722:0424:5329:1035:0939:4444:1852:2755:491:08:301:11:201:21:091:31:171:37:02
OK Kompassen4:5717:072:494:175:594:354:348:093:2212:412:509:4910:085:45
1:38:471:39:26
1:450:39
21Helle Thyme1:42:117:4518:0020:2724:5230:1938:4743:2852:2357:041:03:131:08:001:24:361:33:121:39:52
Allerød OK7:4510:152:274:255:278:284:418:554:416:094:4716:368:366:40
1:41:391:42:11
1:470:32
22Gitte Grauert1:43:168:5514:1717:0921:3532:5038:5543:3850:551:01:071:06:461:13:351:20:331:34:301:40:44
Ballerup OK8:555:222:524:2611:156:054:437:1710:125:396:496:5813:576:14
1:42:331:43:16
1:490:43
23Anne Karin Ribe1:44:594:159:3912:1516:0223:2434:1638:5245:5648:491:12:051:14:151:20:271:36:251:42:02
Kristiansand OK4:155:242:363:477:2210:524:367:042:5323:162:106:1215:585:37
1:44:211:44:591:01:30
2:190:38*205
24Maria Iben Sell-Petersen2:00:4111:3114:5617:0520:0647:0251:4956:391:09:051:11:581:22:051:26:461:45:201:53:041:58:37
Allerød OK11:313:252:093:0126:564:474:5012:262:5310:074:4118:347:445:33
2:00:112:00:41
1:340:30
25Rie Moos Villumsen2:07:236:5714:2617:4722:0832:0937:1942:1954:431:01:321:13:111:18:331:46:491:55:032:04:56
OK Snab6:577:293:214:2110:015:105:0012:246:4911:395:2228:168:149:53
2:06:332:07:23
1:370:50
26Kirsten Urhøj2:08:255:3016:5920:0626:1337:3743:5950:001:01:381:07:041:26:471:31:001:49:441:57:482:06:12
Vinderød OK af 19925:3011:293:076:0711:246:226:0111:385:2619:434:1318:448:048:24
2:07:492:08:25
1:370:36
27Lone Jørgensen2:12:4116:3326:2630:5335:5146:3054:1959:181:08:431:16:261:24:571:30:191:45:562:03:002:09:49
Herlufsholm OK16:339:534:274:5810:397:494:599:257:438:315:2215:3717:046:49
2:12:032:12:41
2:140:38
28Anette Binder Larsen2:22:1114:0920:1624:5529:0456:191:00:541:06:411:15:191:25:541:33:581:39:471:51:282:14:362:19:55
Holbæk OK14:096:074:394:0927:154:355:478:3810:358:045:4911:4123:085:19
2:21:402:22:11
1:450:31
29Ulla-Berith Holmgård3:15:4329:3349:0051:4756:191:09:031:15:041:20:021:45:111:56:392:10:002:15:472:39:313:03:353:13:44
FSK Orientering29:3319:272:474:3212:446:014:5825:0911:2813:215:4723:4424:0410:09
3:15:103:15:43
1:260:33
 
Lena OlssonFejlkl.3:447:229:2312:0815:4218:5321:5027:51-----38:1545:4251:04----------
Skåneslättens OL3:443:382:012:453:343:112:576:0110:247:275:22
1:01:281:02:03
10:240:35
Helle NikkelFejlkl.5:4510:4512:5916:2229:3634:1337:1344:0546:431:02:581:05:011:21:59----------
Viborg OK5:455:002:143:2313:144:373:006:522:3816:152:0316:58
1:34:581:35:37
12:590:39
Marie HåkanssonFejlkl.8:1212:0214:1617:3138:3943:1647:1559:561:03:111:09:231:12:301:23:56----------
OK Kolmården8:123:502:143:1521:084:373:5912:413:156:123:0711:26
-----1:47:44
23:48
Ingelise BadenFejlkl.15:5221:4324:3034:5842:2147:2052:391:02:451:05:251:10:591:17:57---------------
OK H.T.F.15:525:512:4710:287:234:595:1910:062:405:346:58
1:49:081:50:11
31:111:03
Riina Larsson-MändUdgået7:2014:1817:0920:5928:1632:2837:47-----------------------------------
Fredrikshof7:206:582:513:507:174:125:19
1:10:241:11:40
32:371:16
Kati NemethUdgået----------8:3813:32--------------------------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK8:384:54
-----
 
 
 
D60 (33)3,3 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(207)2(180)3(173)4(162)5(144)6(145)7(156)8(177)9(182)10(202)11(205)12(225)13(224)14(233)
15(255)Mål
 
1Mette Filskov50:222:315:096:559:2413:5117:4220:0124:4029:4734:0535:4441:1945:1648:39
OK Sorø2:312:381:462:294:273:512:194:395:074:181:395:353:573:23
49:5450:22
1:150:28
2Ayoe Berg54:293:517:589:5712:3116:3021:0423:4831:0533:3138:1739:5845:2649:1952:41
Odense OK3:514:071:592:343:594:342:447:172:264:461:415:283:533:22
54:0154:29
1:200:28
3Birgitte Birck1:05:373:498:5310:5414:0220:0828:3331:1536:1938:2642:4648:0954:3558:371:03:33
Allerød OK3:495:042:013:086:068:252:425:042:074:205:236:264:024:56
1:05:031:05:37
1:300:34
4Lene Jensen1:06:387:3911:1612:5215:3019:4222:2826:1031:0133:0036:5245:0251:041:01:021:04:55
Helsingør SOK7:393:371:362:384:122:463:424:511:593:528:106:029:583:53
1:06:111:06:38
1:160:27
5Tove Sonne Andersen1:11:203:049:3811:5515:0018:4222:0525:1530:2232:4344:3348:3655:211:04:491:09:17
OK ØST Birkerød3:046:342:173:053:423:233:105:072:2111:504:036:459:284:28
1:10:501:11:20
1:330:30
6Ingrid Lövdahl1:11:517:5311:4814:1718:1522:5726:3530:4336:4339:5848:1252:3158:571:04:201:09:26
OK Älme7:533:552:293:584:423:384:086:003:158:144:196:265:235:06
1:11:121:11:51
1:460:39
7Vivi Andreassen1:15:033:2613:0116:1919:0225:4431:1634:1639:4742:1845:5251:0357:091:07:021:12:57
Kolding OK3:269:353:182:436:425:323:005:312:313:345:116:069:535:55
1:14:281:15:03
1:310:35
8Eva Emanuelsson1:20:144:1412:4416:0319:1625:0631:3535:0242:4045:2250:1759:591:07:391:12:541:18:09
Helsingborgs Sok4:148:303:193:135:506:293:277:382:424:559:427:405:155:15
1:19:451:20:14
1:360:29
9Monica Wass1:23:374:238:2810:3413:3424:4528:0531:1741:3044:0553:3457:171:03:461:16:201:21:04
Falkenbergs OK4:234:052:063:0011:113:203:1210:132:359:293:436:2912:344:44
1:23:051:23:37
2:010:32
10Charlotte Grauert1:23:524:5611:0114:5017:5728:5333:0137:1544:1448:5053:2355:321:04:071:16:531:21:21
Ballerup OK4:566:053:493:0710:564:084:146:594:364:332:098:3512:464:28
1:23:151:23:52
1:540:37
11Catharina Carlsson1:24:263:528:1911:5415:1920:4324:5929:1935:2038:0450:0051:351:07:471:12:511:22:07
Trollhättans SOK3:524:273:353:255:244:164:206:012:4411:561:3516:125:049:16
1:23:401:24:2646:37
1:330:46*205
12Lise Nielsen1:26:065:5410:1812:4416:4724:1441:0444:2854:4858:001:02:421:05:461:13:341:19:541:23:58
OK H.T.F.5:544:242:264:037:2716:503:2410:203:124:423:047:486:204:04
1:25:311:26:06
1:330:35
13Elise Johannesson1:29:356:0212:0114:3218:0024:1428:4732:5139:4552:3857:051:00:141:10:051:20:051:27:23
Trollhättans SOK6:025:592:313:286:144:334:046:5412:534:273:099:5110:007:18
1:29:011:29:35
1:380:34
14Lene Hansen1:36:024:3110:5914:1317:4025:5335:2840:1748:0551:191:00:101:03:551:12:281:26:381:33:42
Herlufsholm OK4:316:283:143:278:139:354:497:483:148:513:458:3314:107:04
1:35:241:36:02
1:420:38
15Hanne Ljungberg1:45:107:1912:2314:1616:4722:4727:2030:4837:1340:1658:021:11:091:26:591:34:051:43:05
OK Syd7:195:041:532:316:004:333:286:253:0317:4613:0715:507:069:00
1:44:421:45:10
1:370:28
16Annette Færing1:50:264:2611:2414:0818:3825:1434:1539:4047:0351:381:03:091:16:421:29:511:38:321:48:05
Svendborg OK4:266:582:444:306:369:015:257:234:3511:3113:3313:098:419:33
1:49:451:50:26
1:400:41
17Ann Öhlin1:54:049:0213:4316:1219:3131:2440:0244:5351:0854:471:07:421:19:111:39:461:46:341:51:55
Stigmännen Karlshamns OK9:024:412:293:1911:538:384:516:153:3912:5511:2920:356:485:21
1:53:351:54:041:30:43
1:400:29*224
18Bente Pedersen1:54:567:2214:2417:3822:4031:3347:0255:031:05:121:16:561:25:231:30:521:38:191:44:121:52:24
OK Esbjerg7:227:023:145:028:5315:298:0110:0911:448:275:297:275:538:12
1:54:311:54:56
2:070:25
19Annemette El-Azem2:19:5910:0319:2623:4336:0848:4756:111:04:261:19:101:25:251:36:531:46:382:00:282:08:592:16:27
Tisvilde Hegn OK10:039:234:1712:2512:397:248:1514:446:1511:289:4513:508:317:28
2:18:592:19:59
2:321:00
20Radka Kühnel2:37:5030:0344:4148:3354:181:16:051:22:121:30:081:40:391:46:091:58:442:09:092:18:522:28:382:35:06
Trollhättans SOK30:0314:383:525:4521:476:077:5610:315:3012:3510:259:439:466:28
2:37:012:37:50
1:550:49
 
Lotta LinseforsFejlkl.2:335:547:399:5212:4614:5717:1221:5123:5728:0231:0634:50-----39:21
Lunds OK2:333:211:452:132:542:112:154:392:064:053:043:444:31
40:4041:06
1:190:26
Stella KällFejlkl.----------------------------------------------------------------------
OK Älme
53:5855:03
53:581:05
Birgitte KrügerFejlkl.3:5015:2217:3921:00-----37:1941:4051:2955:10-----1:12:161:22:301:30:32-----
Helsingør SOK3:5011:322:173:2116:194:219:493:4117:0610:148:02
1:40:481:41:59
10:161:11
Lene BankeFejlkl.20:5930:1633:0037:3743:2448:1953:201:06:191:16:181:24:111:27:55---------------
Svendborg OK20:599:172:444:375:474:555:0112:599:597:533:44
1:46:231:46:59
18:280:36
Annika FrantzUdgået3:107:179:1612:09--------------------------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK3:104:071:592:53
-----59:03
46:54
Eva-Lena FalkUdgået4:4615:2518:0922:13----------45:07-----------------------------------
Värend GN4:4610:392:444:0422:54
1:14:571:15:38
29:500:41
Arja IngvarssonUdgået-----9:3913:0616:2820:5225:0628:4235:4839:12-------------------------
OK Vilse 879:393:273:224:244:143:367:063:24
1:18:541:19:34
39:420:40
Kirsten LindemannUdgået5:4415:3818:2827:33--------------------------------------------------
OK Roskilde5:449:542:509:05
1:31:571:33:01
1:04:241:04
Birgitte BachUdgået4:5010:0513:0618:4029:1648:1752:251:01:351:05:171:17:57--------------------
Viborg OK4:505:153:015:3410:3619:014:089:103:4212:40
1:38:431:39:24
20:460:41
Gunilla HolmbergUdgået4:3815:0318:1822:19--------------------------------------------------
Herrestads AIF4:3810:253:154:01
-----
Sigbritt AndreassonIkke startet
IK Stern
Bente KällIkke startet
Växjö OK
Hanne VestIkke startet
Svendborg OK
 
 
 
D65 (26)3,3 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(207)2(180)3(173)4(162)5(144)6(145)7(156)8(177)9(182)10(202)11(205)12(225)13(224)14(233)
15(255)Mål
 
1Monica Gustafsson54:542:556:078:0111:0115:5619:2722:0927:1729:2833:3939:1444:1949:2152:47
IK Jarl, Rättvik2:553:121:543:004:553:312:425:082:114:115:355:055:023:26
54:2654:54
1:390:28
2Maria Nordwall1:02:173:046:338:3111:2520:5723:5727:0533:2935:5140:0342:4952:0356:571:00:34
OK Kolmården3:043:291:582:549:323:003:086:242:224:122:469:144:543:37
1:01:471:02:17
1:130:30
3Margaretha Svensson1:07:014:508:1710:2313:2024:0930:3035:2640:3743:1147:0249:1254:521:00:501:05:18
OK Vilse 874:503:272:062:5710:496:214:565:112:343:512:105:405:584:28
1:06:301:07:01
1:120:31
4Bodil Hermansson1:08:573:459:5512:0215:1726:0232:2336:0342:5045:1749:3551:3557:011:02:371:07:08
OK Orion3:456:102:073:1510:456:213:406:472:274:182:005:265:364:31
1:08:291:08:57
1:210:28
5Monica Djurberg1:09:083:049:4412:0515:1721:1124:3128:0341:2043:3949:1052:0657:211:03:251:07:29
OK Tyr3:046:402:213:125:543:203:3213:172:195:312:565:156:044:04
1:08:411:09:08
1:120:27
6Ulla Engelby1:12:243:488:1410:3214:0618:5423:0126:2833:2336:1040:3444:2851:151:04:231:09:57
OK Pan-Kristianstad3:484:262:183:344:484:073:276:552:474:243:546:4713:085:34
1:11:501:12:24
1:530:34
7Catherine Dawson1:19:5010:5415:4218:0422:4827:5132:2137:0745:0048:4054:3557:551:06:331:12:271:17:23
Gafanhori10:544:482:224:445:034:304:467:533:405:553:208:385:544:56
1:19:161:19:50
1:530:34
8Eva Tykesson1:24:447:5812:0314:2217:3922:1726:3429:3837:0441:1645:2748:2055:091:17:081:22:09
Rävetofta OK7:584:052:193:174:384:173:047:264:124:112:536:4921:595:01
1:23:531:24:44
1:440:51
9Britt-Marie Aldén1:25:435:2210:2912:5216:5430:4534:0936:5642:2654:1158:191:01:191:06:461:14:161:23:41
OK Kolmården5:225:072:234:0213:513:242:475:3011:454:083:005:277:309:25
1:25:011:25:43
1:200:42
10Lisbeth Damsgaard1:27:404:099:5312:1616:0519:4323:0526:3032:2953:2758:171:04:261:12:041:20:211:25:31
Søllerød OK4:095:442:233:493:383:223:255:5920:584:506:097:388:175:10
1:27:051:27:40
1:340:35
11Merete Ravnshøj Andersen1:30:1710:2415:5018:0321:3427:0036:1640:5347:0350:2456:111:02:511:15:061:22:331:28:32
Herlufsholm OK10:245:262:133:315:269:164:376:103:215:476:4012:157:275:59
1:29:511:30:17
1:190:26
12Eva Blomström1:33:066:0810:1012:2916:1320:1828:0335:0253:5056:231:01:381:03:551:11:521:19:261:30:46
IK Stern6:084:022:193:444:057:456:5918:482:335:152:177:577:3411:20
1:32:231:33:06
1:370:43
13Pia Gade1:34:055:219:3112:1315:5719:5827:3731:4438:0342:161:02:101:04:331:18:211:24:511:31:53
Viborg OK5:214:102:423:444:017:394:076:194:1319:542:2313:486:307:02
1:33:371:34:05
1:440:28
14Åsa Stahl1:35:086:2011:5514:1817:5334:0638:4744:0951:3454:2159:061:04:491:17:151:27:201:32:57
Hjärnarps OL6:205:352:233:3516:134:415:227:252:474:455:4312:2610:055:37
1:34:381:35:08
1:410:30
14Christin Lundgren1:35:082:549:5811:4314:3123:0927:2830:0738:2141:3845:381:02:151:22:021:29:291:33:31
FWOC2:547:041:452:488:384:192:398:143:174:0016:3719:477:274:02
1:34:411:35:08
1:100:27
16Ann-Helen Linnersjö1:37:185:2614:1716:4722:0129:5333:2837:4448:1252:521:00:121:04:091:27:121:31:101:35:25
OK Orion5:268:512:305:147:523:354:1610:284:407:203:5723:033:584:15
1:36:531:37:18
1:280:25
17Gunnel Månsson1:44:524:3812:5015:2119:2926:2331:3535:5443:2748:031:01:471:04:441:21:441:31:491:41:00
OK Vilse 874:388:122:314:086:545:124:197:334:3613:442:5717:0010:059:11
1:44:041:44:52
3:040:48
18Birgit Haakan Jensen1:54:324:4916:3320:0924:3533:1139:4945:461:01:541:05:511:10:411:14:331:27:581:44:451:51:41
FIF Hillerød4:4911:443:364:268:366:385:5716:083:574:503:5213:2516:476:56
1:53:551:54:32
2:140:37
19Liselotte Andersen2:06:208:1614:2418:0324:4144:0149:541:02:241:14:141:17:351:28:481:34:121:45:031:56:402:03:44
Ballerup OK8:166:083:396:3819:205:5312:3011:503:2111:135:2410:5111:377:04
2:05:362:06:20
1:520:44
20Lena Hansen2:26:2213:2136:2141:5749:5457:501:14:181:21:011:39:081:42:461:51:171:55:342:07:242:16:192:23:09
Herlufsholm OK13:2123:005:367:577:5616:286:4318:073:388:314:1711:508:556:50
2:25:232:26:22
2:140:59
21Lisbet Hansen2:31:4318:5524:0227:4534:0643:5650:2556:111:07:311:12:421:24:431:31:491:55:302:19:272:29:39
FSK Orientering18:555:073:436:219:506:295:4611:205:1112:017:0623:4123:5710:12
2:31:082:31:43
1:290:35
 
Ingela NelsénFejlkl.3:417:3810:1013:2817:0019:5723:4630:4533:4537:29---------------1:00:16
Falkenbergs OK3:413:572:323:183:322:573:496:593:003:4422:47
1:02:041:02:4442:27
1:480:40*203
Karin ElfmanFejlkl.4:0311:2014:2518:5228:3142:3947:0956:011:03:461:10:501:14:02---------------
IF Marin Väst4:037:173:054:279:3914:084:308:527:457:043:12
1:30:291:31:09
16:270:40
Johanne LindFejlkl.14:0923:3326:1531:0536:3241:1746:2459:401:09:571:17:301:21:07---------------
Ballerup OK14:099:242:424:505:274:455:0713:1610:177:333:37
1:40:031:40:54
18:560:51
Ann-Mari NilssonUdgået11:2722:2825:3832:10--------------------------------------------------
Ystads OK11:2711:013:106:32
-----1:04:22
32:12
Ann-Britt WinnbergUdgået7:1814:3516:4229:01--------------------------------------------------
IK Trenne7:187:172:0712:19
1:16:551:17:31
47:540:36
 
 
 
D70 (28)2,6 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(213)2(179)3(185)4(214)5(177)6(182)7(198)8(203)9(218)10(225)11(228)12(255)Mål
 
1Ann-Marie Rees-Andersson52:473:2810:3912:4517:1226:5030:2434:4137:3540:4244:4449:5752:2152:47
Enebyberg3:287:112:064:279:383:344:172:543:074:025:132:240:26
2Bigge Bengtsson53:184:0311:1814:0119:5525:3428:2931:4635:2739:3943:3850:1652:4453:18
Stigmännen Karlshamns OK4:037:152:435:545:392:553:173:414:123:596:382:280:34
3Evy Nord54:164:1113:3016:0121:4128:1230:4133:5037:1140:2745:3550:3653:4054:16
Södertälje IF4:119:192:315:406:312:293:093:213:165:085:013:040:36
4Monica Påhlstorp57:353:4414:2616:5421:5928:2631:3834:2039:0542:2948:0853:5757:0457:35
Emmaboda Verda OK3:4410:422:285:056:273:122:424:453:245:395:493:070:31
5Gun-Britt Fransson1:02:224:0810:2012:3717:5627:1229:5934:4440:4544:1849:3459:241:01:531:02:22
Emmaboda Verda OK4:086:122:175:199:162:474:456:013:335:169:502:290:29
6Inger Kirkegaard1:03:175:1511:5214:1320:0632:4536:0338:1644:4549:3254:4859:471:02:471:03:17
Tisvilde Hegn OK5:156:372:215:5312:393:182:136:294:475:164:593:000:30
7Maud Sundén-Mossberg1:03:294:1917:5922:1828:1034:4137:4640:2745:1948:5454:111:00:081:02:511:03:29
OK Järnbärarna4:1913:404:195:526:313:052:414:523:355:175:572:430:38
8Maj-Britt Byström1:04:083:5713:0415:1725:0630:5436:1739:2143:5049:1853:151:01:151:03:341:04:08
Rävetofta OK3:579:072:139:495:485:233:044:295:283:578:002:190:34
9Aase Neregaard1:08:345:0916:3820:3826:2034:3938:0541:1344:3950:0755:361:05:101:08:041:08:34
Tisvilde Hegn OK5:0911:294:005:428:193:263:083:265:285:299:342:540:30
10karin Persson1:09:126:3515:0318:1525:1433:1336:4641:5646:1850:5457:331:05:471:08:351:09:12
OK Tyringe6:358:283:126:597:593:335:104:224:366:398:142:480:37
11Inge Jørgensen1:09:266:3314:3616:5121:1632:0034:0137:2040:0257:151:02:221:06:401:08:541:09:26
OK Roskilde6:338:032:154:2510:442:013:192:4217:135:074:182:140:32
12Britt-Marie Magnusson1:11:023:309:3411:4216:3233:4140:2546:0850:1655:241:02:451:07:141:10:261:11:02
Laholms IF OK3:306:042:084:5017:096:445:434:085:087:214:293:120:36
13Sonja Hammar1:14:194:2018:2821:3928:0537:0040:1343:4649:0857:081:03:141:09:321:13:301:14:19
OK Kompassen4:2014:083:116:268:553:133:335:228:006:066:183:580:49
14Ruth Hansen1:15:064:1315:2218:3925:5133:4736:3340:0946:2253:071:00:031:11:311:14:251:15:06
OK Skærmen Værløse4:1311:093:177:127:562:463:366:136:456:5611:282:540:41
15Lena Jönsson1:16:515:4612:3416:3222:0533:0235:5839:2046:0050:3254:541:12:101:16:081:16:51
Laholms IF OK5:466:483:585:3310:572:563:226:404:324:2217:163:580:43
16Signe Heivoll1:17:145:0115:0317:5923:4941:0044:0847:2751:1355:161:07:371:13:341:16:321:17:14
Søgne og Songdalen OK5:0110:022:565:5017:113:083:193:464:0312:215:572:580:42
17Barbro Martinsson1:19:085:3422:3125:2635:3741:5444:4847:4352:4457:451:07:231:15:421:18:311:19:08
OK Tyringe5:3416:572:5510:116:172:542:555:015:019:388:192:490:37
18Else Gudme1:30:515:5813:1816:1122:4929:5733:2940:4944:461:11:061:20:241:27:591:30:211:30:51
OK735:587:202:536:387:083:327:203:5726:209:187:352:220:30
19Karin Bengtsson1:34:137:1918:3021:4829:4447:1051:3157:311:04:231:11:241:17:161:29:241:33:421:34:13
OK Kompassen7:1911:113:187:5617:264:216:006:527:015:5212:084:180:31
20Jette Bachhausen1:40:4112:3623:4527:5538:3246:4954:4458:411:07:101:14:431:26:511:34:231:39:281:40:41
FIF Hillerød12:3611:094:1010:378:177:553:578:297:3312:087:325:051:13
21Ingrid Salomonsson2:22:295:1320:3426:3539:0855:1159:441:05:251:19:501:27:272:02:592:16:302:21:382:22:29
Skåneslättens OL5:1315:216:0112:3316:034:335:4114:257:3735:3213:315:080:51
 
Gullevi SvenssonFejlkl.4:1210:3012:5820:3040:21----------58:591:02:11---------------1:11:16
Ronneby OK4:126:182:287:3219:5118:383:129:05
28:1333:02
*178*175
Margareta WikströmFejlkl.5:4320:3124:1244:4757:131:01:50----------1:15:44----------1:26:021:26:43
Växjö AIS5:4314:483:4120:3512:264:3713:5410:180:41
SolBritt GustafssonUdgået7:12-------------------------------------------------------25:21
OK Virdarna7:1218:09
Anne Bülow-OlsenUdgået-----23:2929:28----------------------------------------56:5858:05
Lyngby OK23:295:5927:301:07
Inger LandspergUdgået6:1320:1823:42----------------------------------------1:10:001:11:08
Tisvilde Hegn OK6:1314:053:2446:181:08
Anna-Stina WennbergUdgået------------------------------------------------------------
Växjö OK
Kristina FranssonIkke startet
OK Virdarna
 
 
 
D75 (18)2,6 km 0 Hm12 K
PlNavnTid
1(212)2(180)3(185)4(214)5(177)6(182)7(198)8(203)9(218)10(225)11(228)12(255)Mål
 
1Ulla Lindhe55:263:448:0310:2715:1321:3130:4933:3038:1341:3347:2251:5854:5355:26
IK Stern3:444:192:244:466:189:182:414:433:205:494:362:550:33
2Randi Splittorff55:404:168:3210:3915:5121:3328:5231:5137:1543:3548:1152:5655:0855:40
Svendborg OK4:164:162:075:125:427:192:595:246:204:364:452:120:32
3Inge Madsen1:02:275:0711:2214:1820:5732:1336:1339:3744:4648:4953:2858:431:01:581:02:27
OK735:076:152:566:3911:164:003:245:094:034:395:153:150:29
4Berit Byström1:08:368:0117:1719:5226:0837:4241:1144:5149:4354:1459:161:04:481:07:561:08:36
OK Virdarna8:019:162:356:1611:343:293:404:524:315:025:323:080:40
5Annelise Hansen1:12:3814:2720:2222:5229:0438:1943:5647:4052:0956:101:03:531:09:101:12:061:12:38
FIF Hillerød14:275:552:306:129:155:373:444:294:017:435:172:560:32
6Lisbeth Jensen1:18:338:2516:4319:2329:5937:0441:5148:1655:141:00:371:08:021:14:461:18:011:18:33
Ballerup OK8:258:182:4010:367:054:476:256:585:237:256:443:150:32
7Elisabeth Kimell1:23:067:3216:1020:2429:0036:5141:1248:4953:571:06:151:12:161:19:271:22:321:23:06
Gotlands Bro OK7:328:384:148:367:514:217:375:0812:186:017:113:050:34
8Marianne Lykking1:25:446:2517:4721:0130:3940:5145:3551:581:03:201:08:271:14:121:21:261:25:021:25:44
OK736:2511:223:149:3810:124:446:2311:225:075:457:143:360:42
9Kaarina Voudinmäki1:27:3010:1216:0818:3628:1335:1738:1349:391:02:141:10:211:14:491:23:331:26:551:27:30
Mullsjö SOK10:125:562:289:377:042:5611:2612:358:074:288:443:220:35
10Kirsten Witt1:41:574:4812:1417:1227:2747:0550:5056:561:02:271:12:301:23:581:38:461:41:151:41:57
OK Skærmen Værløse4:487:264:5810:1519:383:456:065:3110:0311:2814:482:290:42
 
Torill SvendsenFejlkl.7:4214:10---------------------------------------------44:1245:57
Frosta OK7:426:2830:021:45
35:3439:17
*221*227
Eva BergstrandFejlkl.15:41--------------------------------------------------47:0248:09
Värend GN15:4131:211:07
Inga-Lill WikingssonFejlkl.4:3610:0214:3721:2941:32---------------58:49----------1:09:011:09:42
Stigmännen Karlshamns OK4:365:264:356:5220:0317:1710:120:41
Ulla NilssonUdgået------------------------------------------------------------26:22
SOK Viljan Oskarshamn26:22
Siw EkelöfUdgået8:2426:4230:59----------------------------------------52:5554:00
Värend GN8:2418:184:1721:561:05
Ulla ValnertUdgået7:3424:2029:04----------------------------------------1:13:561:15:17
OK737:3416:464:4444:521:21
Gunilla GrönbladUdgået------------------------------------------------------------
Härlövs IF
Anne HultengrenIkke startet
Ballerup OK
 
 
 
D80 (1)1,8 km 0 Hm8 K
PlNavnTid
1(212)2(180)3(198)4(205)5(218)6(223)7(232)8(255)Mål
 
1Inger Andersen1:29:539:2320:2333:2352:4558:241:03:561:21:521:28:391:29:53
Faaborg OK9:2311:0013:0019:225:395:3217:566:471:14
 
 
 
H10 (6)2,5 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(220)2(210)3(211)4(184)5(186)6(178)7(176)8(183)9(190)10(189)11(192)12(199)13(215)14(221)
15(227)16(234)17(255)Mål
 
1Troj Gunnarsson23:261:081:503:114:337:008:179:3110:5312:4613:5514:5016:4318:3819:41
Big Foot Orienteers1:080:421:211:222:271:171:141:221:531:090:551:531:551:03
21:3822:4023:0323:26
1:571:020:230:23
2Fabian Tillander24:511:011:293:284:417:019:0110:3112:2614:1715:3216:2317:3919:3020:27
Ystads OK1:010:281:591:132:202:001:301:551:511:150:511:161:510:57
22:4323:5224:3024:51
2:161:090:380:21
3Johan Sandström41:021:222:083:586:259:0410:5912:4114:4117:0318:2419:3021:4924:0326:37
OK Älme1:220:461:502:272:391:551:422:002:221:211:062:192:142:34
35:5440:0540:3541:02
9:174:110:300:27
4Oliwer Sjökvist48:141:322:224:226:409:5413:1816:1119:4222:5624:5526:1228:1530:0831:39
OK Orion1:320:502:002:183:143:242:533:313:141:591:172:031:531:31
44:4447:1347:4748:14
13:052:290:340:27
5Esben Andersen51:102:143:087:3210:2313:4816:3819:1022:0425:3628:4631:0834:3338:5041:28
Ballerup OK2:140:544:242:513:252:502:322:543:323:102:223:254:172:38
47:4549:5850:4051:10
6:172:130:420:30
6Rune Cederberg1:02:431:151:553:094:416:328:179:4911:4013:4114:5415:5118:2919:5321:12
Ballerup OK1:150:401:141:321:511:451:321:512:011:130:572:381:241:19
1:00:261:01:551:02:221:02:43
39:141:290:270:21
 
 
 
H11-12 (10)3,1 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(220)2(208)3(195)4(174)5(167)6(153)7(152)8(155)9(172)10(158)11(157)12(171)13(191)14(201)
15(217)16(222)17(232)18(255)Mål
 
1Atle Kulstad20:590:501:373:074:095:026:046:437:489:059:4610:3912:3614:1615:08
Skåneslättens OL0:500:471:301:020:531:020:391:051:170:410:531:571:400:52
17:2118:2719:5020:4120:59
2:131:061:230:510:18
2Filip Myrén25:020:552:134:245:316:287:428:2810:0711:3212:1713:2015:4217:3318:47
OK Orion0:551:182:111:070:571:140:461:391:250:451:032:221:511:14
19:5621:1023:3924:4125:02
1:091:142:291:020:21
3Johan Jönsson30:031:092:213:595:396:498:249:2511:0513:0514:0215:2218:0422:0023:03
Stigmännen Karlshamns OK1:091:121:381:401:101:351:011:402:000:571:202:423:561:03
25:1826:3628:2229:3830:03
2:151:181:461:160:25
4Alexander Bjärby34:231:192:314:566:518:3210:2711:3313:4315:3716:4418:1321:1224:5626:45
Frosta OK1:191:122:251:551:411:551:062:101:541:071:292:593:441:49
28:3730:4232:4234:0434:23
1:522:052:001:220:19
5Magne Funder Skovlyst34:461:152:334:195:497:048:3510:0011:4013:3314:3716:0319:1221:5623:33
FIF Hillerød1:151:181:461:301:151:311:251:401:531:041:263:092:441:37
24:5631:0732:5934:2134:46
1:236:111:521:220:25
6Arvidas Gunnarsson37:051:072:274:195:547:008:159:0010:4113:0717:4619:0621:5724:1027:24
Järfälla OK1:071:201:521:351:061:150:451:412:264:391:202:512:133:14
30:4733:2735:2936:4437:05
3:232:402:021:150:21
7Carl Johansson42:221:072:407:4210:2912:3314:1415:3217:3319:3620:5422:3726:3229:3132:36
OK Tyringe1:071:335:022:472:041:411:182:012:031:181:433:552:593:05
34:1037:4140:2641:5642:22
1:343:312:451:300:26
8Noah Klogborg47:051:242:436:438:2511:4414:1415:3618:0120:4722:2424:1030:2534:0638:47
OK H.T.F.1:241:194:001:423:192:301:222:252:461:371:466:153:414:41
40:5343:3345:3046:4347:059:38
2:062:401:571:130:22*172
9Leonardo Melin50:071:162:4213:1916:2318:3420:5622:2624:4827:2529:0231:1535:1538:0141:13
OK Kolmården1:161:2610:373:042:112:221:302:222:371:372:134:002:463:12
43:0146:0548:0049:4150:07
1:483:041:551:410:26
10Melker Wahlström Nilsson1:16:401:393:3411:3715:3017:3021:2624:1027:3732:0433:5537:3944:4950:1352:40
OK Orion1:391:558:033:532:003:562:443:274:271:513:447:105:242:27
57:371:02:131:12:261:16:141:16:40
4:574:3610:133:480:26
 
 
 
H13-14 (13)3,4 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(154)4(152)5(151)6(164)7(168)8(160)9(181)10(200)11(216)12(219)13(230)14(255)
Mål
 
1Oliver Håkansson27:472:435:478:549:4911:0712:5413:4715:4118:0519:4421:5423:2326:4027:30
OK Orion2:433:043:070:551:181:470:531:542:241:392:101:293:170:50
27:47
0:17
2Emil Albinsson33:243:287:149:5311:4113:1615:0716:0418:2621:1523:0125:5728:0632:0933:06
OK Skogsfalken3:283:462:391:481:351:510:572:222:491:462:562:094:030:57
33:24
0:18
3Axel Bratt35:063:257:239:5511:5213:4315:3016:3118:4621:2723:1125:5929:3933:2734:48
OK Orion3:253:582:321:571:511:471:012:152:411:442:483:403:481:21
35:06
0:18
4Eddie Karlsson41:137:4112:0314:4715:5818:1619:5620:5426:1128:4530:2934:4436:1940:1240:56
OK Vilse 877:414:222:441:112:181:400:585:172:341:444:151:353:530:44
41:13
0:17
5Villyam Johansson42:596:5410:3513:1214:1916:2819:5420:5523:3826:1527:5432:1436:2741:4842:42
OK Tyringe6:543:412:371:072:093:261:012:432:371:394:204:135:210:54
42:59
0:17
6Hjalmar Folkestad43:204:537:4510:0111:0213:4515:4116:5321:5124:5132:3636:3838:1942:1743:00
Anderstorps OK4:532:522:161:012:431:561:124:583:007:454:021:413:580:43
43:20
0:20
7Casper Turesson43:406:3011:3314:2215:2817:3219:5421:0924:0927:4030:1533:2436:1241:2343:21
Härlövs IF6:305:032:491:062:042:221:153:003:312:353:092:485:111:58
43:40
0:19
8Isak Johansson45:312:597:0910:0612:1315:5617:5118:5223:5727:0130:4638:3440:1044:2045:10
OK Gisle2:594:102:572:073:431:551:015:053:043:457:481:364:100:50
45:31
0:21
9Ville Lindskog47:273:357:2610:2511:2713:0815:1816:3119:0622:3024:4031:0941:3346:1547:05
OK Älme3:353:512:591:021:412:101:132:353:242:106:2910:244:420:50
47:27
0:22
10Lasse Klogborg1:00:573:459:4313:3615:0920:0224:0125:3730:4035:0238:0742:5848:4659:211:00:35
OK H.T.F.3:455:583:531:334:533:591:365:034:223:054:515:4810:351:14
1:00:57
0:22
 
Nils SwartzFejlkl.3:177:5910:2912:1414:3916:4017:5420:4324:2926:55-----30:0734:4736:12
OK Orion3:174:422:301:452:252:011:142:493:462:263:124:401:25
36:312:06
0:19*213
Simon ThörnbladFejlkl.-----------------------------------------------------------------2:23:19
Trollhättans SOK2:23:19
56:291:45:491:51:331:54:362:04:562:11:482:19:35
*218*212*205*203*167*188
Asbjørn Vejen EriksenFejlkl.5:1110:5214:1920:1823:2326:0027:2633:15-----43:5148:4053:5558:5459:57
Tisvilde Hegn OK5:115:413:275:593:052:371:265:4910:364:495:154:591:03
1:00:18
0:21
 
 
 
H15-16 (14)4,4 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(197)2(187)3(160)4(143)5(142)6(149)7(163)8(156)9(170)10(204)11(205)12(223)13(226)14(233)
15(255)Mål
 
1Albin Weiden43:282:005:417:1816:5318:3521:0923:0427:3129:3333:4435:1237:0340:5742:16
Skåneslättens OL2:003:411:379:351:422:341:554:272:024:111:281:513:541:19
43:0743:28
0:510:21
2Isak Andersson46:302:536:168:0712:2615:1118:0120:3225:3231:1236:0437:4139:4143:4645:10
Lunds OK2:533:231:514:192:452:502:315:005:404:521:372:004:051:24
46:1146:30
1:010:19
3Filip Håkansson51:082:197:248:5612:1916:3919:0821:3626:1728:5033:2738:5442:0847:0249:55
OK Orion2:195:051:323:234:202:292:284:412:334:375:273:144:542:53
50:5351:08
0:580:15
4Klas Ljungqvist54:363:136:5711:1815:1220:3524:4127:0832:5536:2242:0343:5146:1151:4053:15
Lunds OK3:133:444:213:545:234:062:275:473:275:411:482:205:291:35
54:1854:36
1:030:18
5Love Persson54:483:107:089:0314:2718:1021:5825:3530:5536:2641:5843:5246:2750:3453:32
Malmö OK3:103:581:555:243:433:483:375:205:315:321:542:354:072:58
54:2954:48
0:570:19
6Isak Thörnblad1:00:533:208:1210:0521:1924:2828:0130:4336:0438:5144:1246:0748:1158:1459:41
Trollhättans SOK3:204:521:5311:143:093:332:425:212:475:211:552:0410:031:27
1:00:331:00:53
0:520:20
7Erik Johansson1:02:223:039:1711:0115:5818:0522:0424:4131:0940:5146:0448:0850:4557:401:01:10
FK Boken3:036:141:444:572:073:592:376:289:425:132:042:376:553:30
1:02:041:02:22
0:540:18
8Jakob Håkansson1:15:423:4212:2114:3920:5424:0328:0834:1241:4645:2851:3753:3257:191:11:311:14:20
Ystads OK3:428:392:186:153:094:056:047:343:426:091:553:4714:122:49
1:15:241:15:42
1:040:18
9Melker Larsson1:21:132:407:4428:4433:0836:3741:0143:3248:2352:3259:271:01:211:09:031:18:251:20:11
OK Orion2:405:0421:004:243:294:242:314:514:096:551:547:429:221:46
1:20:571:21:13
0:460:16
10Erik Olsson1:22:445:309:2411:1216:1533:5237:1540:4549:1652:3559:051:01:131:05:131:15:211:21:22
FK Åsen5:303:541:485:0317:373:233:308:313:196:302:084:0010:086:01
1:22:201:22:44
0:580:24
11Gabriel Steffert1:25:133:047:1720:1525:4829:2532:4735:2443:3746:1851:1257:0659:091:22:001:24:07
OK Tyringe3:044:1312:585:333:373:222:378:132:414:545:542:0322:512:07
1:24:561:25:13
0:490:17
12Svante Lorentzson1:37:159:4814:5217:5328:3831:3739:4944:5851:141:00:311:11:061:17:551:26:081:33:001:35:39
Stigmännen Karlshamns OK9:485:043:0110:452:598:125:096:169:1710:356:498:136:522:39
1:36:521:37:15
1:130:23
 
Erik JönssonFejlkl.3:447:55-----32:0534:5538:4642:0249:3756:111:03:111:05:451:17:441:24:081:26:02
Stigmännen Karlshamns OK3:444:1124:102:503:513:167:356:347:002:3411:596:241:54
1:27:031:27:28
1:010:25
Carl HedegårdUdgået5:4313:4318:38--------------------------------------------------49:38
OK Kolmården5:438:004:5531:00
51:2852:30
1:501:02
 
 
 
H17-20 (7)6,7 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(196)2(165)3(131)4(133)5(136)6(148)7(143)8(135)9(134)10(141)11(161)12(163)13(150)14(203)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Leo Johansson52:092:425:5412:5813:3814:5418:1919:3322:3224:1726:5829:1731:0934:5941:07
OK Kolmården2:423:127:040:401:163:251:142:591:452:412:191:523:506:08
46:0849:0450:5851:4852:09
5:012:561:540:500:21
2Arvid Westerberg1:05:092:546:5415:0015:4617:4123:4025:5028:1530:2033:5836:5339:0643:3751:25
OK Kolmården2:544:008:060:461:555:592:102:252:053:382:552:134:317:48
56:581:01:031:03:341:04:441:05:09
5:334:052:311:100:25
3Elias Thörnblad1:11:173:427:3116:1720:3723:5728:3830:2936:1238:3841:4144:0446:1250:1958:25
Trollhättans SOK3:423:498:464:203:204:411:515:432:263:032:232:084:078:06
1:03:211:06:501:10:011:11:001:11:17
4:563:293:110:590:17
4Loke Hedberg1:19:452:547:2618:2419:2421:0525:0226:5029:1132:1235:1138:1840:2044:2651:01
Lunds OK2:544:3210:581:001:413:571:482:213:012:593:072:024:066:35
55:021:15:451:18:221:19:251:19:45
4:0120:432:371:030:20
5Simon Svensson1:33:144:379:1820:1221:1123:2935:3839:0942:4345:5549:4654:2657:221:03:511:14:51
Laholms IF OK4:374:4110:540:592:1812:093:313:343:123:514:402:566:2911:00
1:22:091:27:451:31:041:32:501:33:14
7:185:363:191:460:24
6Erik Johnsson1:37:074:239:0519:1020:0021:5334:0636:0240:2143:1046:3749:5552:3358:111:14:18
OK Kolmården4:234:4210:050:501:5312:131:564:192:493:273:182:385:3816:07
1:26:031:31:161:34:531:36:461:37:07
11:455:133:371:530:21
 
Melker AnderssonUdgået4:008:3721:2023:4925:4531:3233:2040:1442:3046:41-----54:45----------
OK Pan-Kristianstad4:004:3712:432:291:565:471:486:542:164:118:04
--------------------1:05:1150:43
10:26*149
 
 
 
H21 (28)8,8 km 0 Hm22 K
PlNavnTid
1(193)2(166)3(170)4(204)5(223)6(131)7(133)8(136)9(148)10(145)11(135)12(134)13(141)14(161)
15(163)16(154)17(156)18(203)19(231)20(224)21(229)22(255)Mål
 
1Mikael Håkansson1:13:123:126:0511:0514:5518:3829:5230:3633:4238:1440:3743:2445:4148:0350:32
OK Kolmården3:122:535:003:503:4311:140:443:064:322:232:472:172:222:29
52:2755:1257:021:03:151:06:551:09:491:11:551:12:501:13:12
1:552:451:506:133:402:542:060:550:22
2Philip Persson1:15:413:206:2010:5414:4417:3429:2530:1331:4335:4538:0341:0343:1345:4248:15
Göteborg-Majorna OK3:203:004:343:502:5011:510:481:304:022:183:002:102:292:33
50:0952:3854:381:01:091:05:161:12:261:14:221:15:231:15:41
1:542:292:006:314:077:101:561:010:18
3Niclas Tjernlund1:20:283:065:5310:1114:4318:2237:3738:2239:4844:1646:3449:2651:3253:5956:37
Skåneslättens OL3:062:474:184:323:3919:150:451:264:282:182:522:062:272:38
58:301:00:591:03:051:09:221:12:441:17:231:19:151:20:101:20:28
1:532:292:066:173:224:391:520:550:18
4Gustaf Wennerberg1:24:373:226:2410:5815:0318:4331:4832:4535:3742:1345:2548:3050:5053:2356:00
OK Pan-Kristianstad3:223:024:344:053:4013:050:572:526:363:123:052:202:332:37
58:101:01:041:03:131:11:261:15:451:20:141:23:221:24:181:24:37
2:102:542:098:134:194:293:080:560:19
5Gabriel Bengtsson1:28:543:567:2513:0717:4721:5734:5536:1537:5342:1647:4851:0353:0456:4259:27
Stigmännen Karlshamns OK3:563:295:424:404:1012:581:201:384:235:323:152:013:382:45
1:01:311:04:141:06:401:15:411:20:231:24:171:27:221:28:281:28:54
2:042:432:269:014:423:543:051:060:26
6David Sundström1:30:413:156:0610:1014:1917:4035:2039:1540:5945:3749:2653:4755:5159:211:02:20
Söderhamns OK3:152:514:044:093:2117:403:551:444:383:494:212:043:302:59
1:04:321:07:031:09:071:16:351:20:231:27:051:29:221:30:191:30:41
2:122:312:047:283:486:422:170:570:22
7Jussi Uusihonko1:33:215:328:3513:2218:0421:5936:4337:4639:4648:2052:0555:0757:2059:471:02:19
Malmö OK5:323:034:474:423:5514:441:032:008:343:453:022:132:272:32
1:04:141:06:451:08:471:17:051:22:511:29:351:32:011:33:011:33:21
1:552:312:028:185:466:442:261:000:20
8Simon Troelsgård1:33:573:477:0612:2117:1223:1840:0241:0043:0250:4453:5457:401:00:271:03:251:06:08
Lyngby OK3:473:195:154:516:0616:440:582:027:423:103:462:472:582:43
1:08:151:11:161:14:021:22:361:27:341:30:371:32:361:33:391:33:57
2:073:012:468:344:583:031:591:030:18
9Erik Lindqvist1:35:023:456:4212:3816:4420:2434:3335:5742:1546:3549:4753:0555:371:01:101:03:50
Växjö OK3:452:575:564:063:4014:091:246:184:203:123:182:325:332:40
1:06:271:10:191:13:361:21:121:26:311:30:521:33:371:34:431:35:02
2:373:523:177:365:194:212:451:060:19
10Klas Johansson1:35:384:047:5713:1518:2921:4736:3038:5641:3346:5550:4554:1956:401:00:371:04:05
OK Kolmården4:043:535:185:143:1814:432:262:375:223:503:342:213:573:28
1:07:261:11:191:13:481:21:401:27:031:31:231:34:001:35:191:35:38
3:213:532:297:525:234:202:371:190:19
11Erik Jonsson1:35:474:007:1513:2417:5022:1337:4738:5141:2348:1451:2555:0257:251:00:551:03:57
Hestra IF4:003:156:094:264:2315:341:042:326:513:113:372:233:303:02
1:06:111:11:511:14:321:21:501:26:291:31:451:34:051:35:221:35:47
2:145:402:417:184:395:162:201:170:25
12Tomas Gunnarsson1:39:274:148:1817:1722:2426:3840:1241:1243:1450:5754:4158:201:01:501:05:161:08:10
OK Nackhe4:144:048:595:074:1413:341:002:027:433:443:393:303:262:54
1:11:271:15:141:17:491:26:571:31:131:35:161:37:521:39:091:39:27
3:173:472:359:084:164:032:361:170:18
13Mads Troelsgård1:42:063:276:5010:5315:5419:2437:0037:5640:4148:2058:401:02:251:04:281:08:311:11:21
Lyngby OK3:273:234:035:013:3017:360:562:457:3910:203:452:034:032:50
1:13:191:16:241:18:591:27:521:32:091:38:501:40:481:41:461:42:06
1:583:052:358:534:176:411:580:580:20
14Magnus Woxholtt-Jensen1:47:143:597:4714:1919:3224:1540:1344:4446:3851:2255:0059:581:02:471:08:501:12:53
Nydalen SK3:593:486:325:134:4315:584:311:544:443:384:582:496:034:03
1:15:181:18:251:21:261:30:551:36:231:42:471:45:531:46:551:47:14
2:253:073:019:295:286:243:061:020:19
15Arnau Ormella2:04:315:0411:0219:1925:1730:4046:4848:4350:5557:341:01:261:06:071:08:331:12:141:16:12
Amager OK5:045:588:175:585:2316:081:552:126:393:524:412:263:413:58
1:19:411:25:391:28:391:44:381:50:401:58:412:02:252:03:582:04:31
3:295:583:0015:596:028:013:441:330:33
16Martin Thyme Christensen2:07:567:2710:5119:2326:4933:4952:3153:3055:381:02:141:10:211:21:541:24:331:29:441:33:24
Helsingør SOK7:273:248:327:267:0018:420:592:086:368:0711:332:395:113:40
1:36:211:40:191:43:181:51:301:58:082:03:562:06:252:07:352:07:56
2:573:582:598:126:385:482:291:100:21
17Andreas Schrøder2:15:116:2210:1517:1023:5232:1352:1455:5358:261:09:431:15:441:20:171:23:371:28:001:31:42
Amager OK6:223:536:556:428:2120:013:392:3311:176:014:333:204:233:42
1:34:331:39:571:43:521:57:402:04:542:09:532:13:212:14:422:15:11
2:515:243:5513:487:144:593:281:210:29
18Jakob Nielsen2:22:484:367:3617:1722:4338:2655:4459:271:01:591:07:281:21:091:26:051:29:071:32:051:35:06
Lyngby OK4:363:009:415:2615:4317:183:432:325:2913:414:563:022:583:01
1:43:191:46:171:49:561:59:572:05:192:18:212:21:252:22:302:22:48
8:132:583:3910:015:2213:023:041:050:18
19Frode Konst2:24:256:3612:0422:5729:1534:3855:1256:4959:351:06:541:11:251:16:221:22:011:28:481:34:58
IL Tyrving6:365:2810:536:185:2320:341:372:467:194:314:575:396:476:10
1:38:321:44:501:48:461:58:572:08:472:17:142:22:142:23:542:24:25
3:346:183:5610:119:508:275:001:400:31
20Niels Peder Møller2:33:527:2414:3926:5335:5341:101:03:161:06:001:09:001:19:471:24:271:32:221:36:301:43:221:51:02
Lyngby OK7:247:1512:149:005:1722:062:443:0010:474:407:554:086:527:40
1:54:362:02:502:05:452:17:202:23:542:29:132:32:192:33:312:33:52
3:348:142:5511:356:345:193:061:120:21
21Jens Maagaard Pedersen2:36:157:5412:1022:2431:4836:5054:111:01:001:03:461:11:451:19:051:24:281:27:141:31:151:36:28
PI-København7:544:1610:149:245:0217:216:492:467:597:205:232:464:015:13
1:40:471:45:491:51:452:13:322:23:542:29:332:33:402:35:372:36:15
4:195:025:5621:4710:225:394:071:570:38
22Jesper Lægsgaard2:45:035:049:0030:3235:3348:001:05:481:07:331:11:511:21:361:27:561:48:302:02:062:05:242:09:33
Lyngby OK5:043:5621:325:0112:2717:481:454:189:456:2020:3413:363:184:09
2:13:442:16:442:19:222:28:202:35:042:40:032:43:182:44:342:45:03
4:113:002:388:586:444:593:151:160:29
 
Oskar JensenUdgået4:077:4117:3823:27--------------------------------------------------
Malmö OK4:073:349:575:49
---------------24:43--------------------33:01
1:168:18
Hans Martin KjerUdgået4:037:3612:0918:0922:2442:5443:3945:511:02:071:06:11--------------------
Lyngby OK4:033:334:336:004:1520:300:452:1216:164:04
-----------------------------------1:51:551:52:48
45:440:53
Michael LykkeUdgået5:2611:1421:2727:3840:211:05:211:06:281:09:591:41:461:44:59--------------------
Horsens5:265:4810:136:1112:4325:001:073:3131:473:13
----------------------------------------
Jacob Seerup KirkebyIkke startet
Viking Atletik
Fabian WennerbergIkke startet
OK Klyftamo
Moltas ViebkeIkke startet
Malmö OK
 
 
 
H21M (11)6,3 km 0 Hm21 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(188)4(173)5(139)6(132)7(130)8(137)9(148)10(151)11(164)12(168)13(144)14(146)
15(159)16(181)17(200)18(216)19(219)20(230)21(255)Mål
 
1Tommy Svensson1:00:482:485:517:158:3113:5616:3619:2123:2728:2530:5533:0033:5838:1541:11
OK Orion2:483:031:241:165:252:402:454:064:582:302:050:584:172:56
42:4449:0650:4653:1555:2459:291:00:321:00:48
1:336:221:402:292:094:051:030:16
2Harald Rooth1:36:169:5213:3615:2116:2023:1033:4035:2339:4346:3549:1851:2352:3259:211:06:28
OK Orion9:523:441:450:596:5010:301:434:206:522:432:051:096:497:07
1:08:361:15:491:18:431:24:201:28:441:34:431:35:581:36:161:01:42
2:087:132:545:374:245:591:150:18*150
3Anders Sundelin1:36:514:4710:4113:1414:4421:0924:2027:4534:2141:2244:1847:0548:2956:421:00:25
OK Orion4:475:542:331:306:253:113:256:367:012:562:471:248:133:43
1:11:351:17:471:20:231:25:241:29:131:35:091:36:311:36:51
11:106:122:365:013:495:561:220:20
4Hans Kulstad1:46:414:118:0711:0412:2728:0344:0546:3352:0257:301:07:021:09:251:10:301:14:461:17:46
Skåneslättens OL4:113:562:571:2315:3616:022:285:295:289:322:231:054:163:00
1:25:411:30:571:33:231:36:551:39:151:45:151:46:221:46:41
7:555:162:263:322:206:001:070:19
5Mads Knudsen2:06:554:5113:5716:4318:3525:2628:5834:0248:001:03:171:06:531:10:081:11:561:20:211:27:45
Døvania4:519:062:461:526:513:325:0413:5815:173:363:151:488:257:24
1:33:011:40:421:43:251:49:011:52:412:05:082:06:302:06:55
5:167:412:435:363:4012:271:220:25
6Klaus Koziara2:23:343:539:4911:3513:0220:5124:2127:5040:3659:081:04:591:06:581:08:321:31:001:37:01
Køge OK3:535:561:461:277:493:303:2912:4618:325:511:591:3422:286:01
1:40:001:51:051:53:212:04:212:15:312:21:422:23:112:23:34
2:5911:052:1611:0011:106:111:290:23
7Tobias Woxholtt-Jensen2:24:163:2910:1812:3415:1020:5123:5126:5836:181:28:481:32:331:39:121:40:541:48:411:53:04
Klubløs3:296:492:162:365:413:003:079:2052:303:456:391:427:474:23
1:56:392:01:052:05:322:08:352:13:562:23:072:23:552:24:16
3:354:264:273:035:219:110:480:21
 
Benjamin TrockFejlkl.3:497:309:2710:2816:1228:0231:04-----45:5049:0852:2753:3858:101:01:26
Amager OK3:493:411:571:015:4411:503:0214:463:183:191:114:323:16
1:03:351:07:551:10:071:12:301:15:001:19:151:20:381:21:0236:33
2:094:202:122:232:304:151:230:24*136
Arvid KällFejlkl.4:049:1711:3412:5524:0533:4538:0248:3455:2658:071:02:311:03:441:08:541:13:12
OK Älme4:045:132:171:2111:109:404:1710:326:522:414:241:135:104:18
1:15:331:22:521:25:18-----1:29:351:37:211:38:161:38:41
2:217:192:264:177:460:550:25
Peter EspersenIkke startet
OK S.G.
Susanne Hagelin BengtssonIkke startet
OK Tyringe
 
 
 
H35 (10)6,7 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(196)2(165)3(131)4(133)5(136)6(148)7(143)8(135)9(134)10(141)11(161)12(163)13(150)14(203)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Jonas Hjert1:00:123:137:1214:2215:3917:1422:0524:1426:3928:4331:3734:3636:4541:0748:58
Falköpings AIK OK3:133:597:101:171:354:512:092:252:042:542:592:094:227:51
53:4756:4258:5259:501:00:12
4:492:552:100:580:22
2Dan Winnberg1:11:004:358:2016:0316:5518:5724:0925:5234:2036:4739:4042:3244:4848:5256:46
IK Trenne4:353:457:430:522:025:121:438:282:272:532:522:164:047:54
1:02:591:07:131:09:321:10:381:11:00
6:134:142:191:060:22
3Frank Aasgård1:20:554:509:3219:5820:5923:0629:0631:2134:5838:0342:3246:0949:1955:311:07:10
Wing OK4:504:4210:261:012:076:002:153:373:054:293:373:106:1211:39
1:12:111:16:281:19:091:20:241:20:55
5:014:172:411:150:31
4Mikael Nilsson1:25:003:468:2318:2519:2121:1627:1629:1632:0835:2843:2847:2650:0756:301:10:38
Lunds OK3:464:3710:020:561:556:002:002:523:208:003:582:416:2314:08
1:16:191:20:191:23:241:24:411:25:00
5:414:003:051:170:19
5Troels Thøgersen1:26:273:0510:4118:3219:3421:5430:3635:4038:3341:0344:4948:3450:5955:331:11:56
Viking Atletik3:057:367:511:022:208:425:042:532:303:463:452:254:3416:23
1:16:421:22:001:24:451:25:571:26:27
4:465:182:451:120:30
6Kenneth Thomsen1:31:319:0813:0824:1324:5626:5231:5733:5542:1244:3548:0952:1058:301:03:401:13:44
OK Sorø9:084:0011:050:431:565:051:588:172:233:344:016:205:1010:04
1:22:051:26:481:30:061:31:091:31:31
8:214:433:181:030:22
7Anders Marager1:32:286:3811:0425:0826:4632:1537:3639:3542:3746:0751:4254:5459:181:04:211:13:47
Allerød OK6:384:2614:041:385:295:211:593:023:305:353:124:245:039:26
1:18:351:27:211:30:341:32:101:32:281:31:50
4:488:463:131:360:18*234
8Roger Larsson1:40:484:098:4922:3023:5026:1833:1835:3239:1245:3850:0155:0658:371:03:511:14:18
Skillingaryds FK4:094:4013:411:202:287:002:143:406:264:235:053:315:1410:27
1:23:131:34:481:38:541:40:181:40:48
8:5511:354:061:240:30
9Anders Thygesen1:54:525:3111:2329:2335:4542:2648:4754:4158:101:01:151:05:121:12:061:17:001:23:531:38:22
Kolding OK5:315:5218:006:226:416:215:543:293:053:576:544:546:5314:29
1:45:001:50:041:53:111:54:281:54:52
6:385:043:071:170:24
 
Mikkel Søren FreseUdgået10:3924:5237:4042:4049:211:02:131:08:101:35:161:41:251:46:29--------------------
Farum OK10:3914:1312:485:006:4112:525:5727:066:095:04
---------------2:07:082:07:28
20:390:20
 
 
 
H35M (16)4,2 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(213)2(179)3(139)4(142)5(148)6(151)7(164)8(168)9(160)10(181)11(200)12(216)13(219)14(230)
15(255)Mål
 
1Anders Håkansson34:531:515:0710:2513:0114:0315:4518:1419:0421:2423:5525:3628:2330:0233:35
OK Orion1:513:165:182:361:021:422:290:502:202:311:412:471:393:33
34:3334:53
0:580:20
2Johan Myrén34:561:535:3510:2613:1113:5915:5017:3918:4020:5023:3825:2828:0029:4633:15
OK Orion1:533:424:512:450:481:511:491:012:102:481:502:321:463:29
34:3934:56
1:240:17
3Lars-Ola Larsson37:201:565:1011:4214:1815:1217:1319:0120:0222:0724:5426:4130:1632:3435:58
OK Orion1:563:146:322:360:542:011:481:012:052:471:473:352:183:24
37:0137:20
1:030:19
4Fredrik Krynh Öberg44:462:206:0113:2016:3417:3920:2822:3923:5826:4030:0532:1535:1438:4243:21
Malmö OK2:203:417:193:141:052:492:111:192:423:252:102:593:284:39
44:2644:46
1:050:20
5Johan Swartz51:582:287:4714:4117:5118:5424:0726:3227:4931:3735:1537:3540:4543:4649:47
OK Orion2:285:196:543:101:035:132:251:173:483:382:203:103:016:01
51:3851:58
1:510:20
6Jens Söderström54:352:396:4024:3927:2428:2533:0935:0235:5738:1540:3442:2246:2348:3053:18
OK Orion2:394:0117:592:451:014:441:530:552:182:191:484:012:074:48
54:1554:35
0:570:20
7Magnus Elverlind58:182:1410:2816:5326:2827:2731:2634:0735:1939:0242:3544:5248:5652:1056:42
OK Tranan2:148:146:259:350:593:592:411:123:433:332:174:043:144:32
57:5958:18
1:170:19
8Ola Samuelsson59:304:0410:1324:2728:1329:2834:5237:4239:0042:1946:3548:3052:1454:3758:03
OK Orion4:046:0914:143:461:155:242:501:183:194:161:553:442:233:26
59:1259:30
1:090:18
9Daniel Lorentzson1:01:083:0411:1419:1822:4724:1329:2531:5533:2737:3441:0543:2547:5151:3659:32
Stigmännen Karlshamns OK3:048:108:043:291:265:122:301:324:073:312:204:263:457:56
1:00:451:01:08
1:130:23
10Linus Malmsten1:05:526:1012:2920:4025:5727:3030:3236:1538:0341:5046:3249:2454:3757:511:03:50
Malmö OK6:106:198:115:171:333:025:431:483:474:422:525:133:145:59
1:05:131:05:52
1:230:39
11Bo Jönsson1:22:443:189:1340:1946:2748:1951:5554:4256:121:00:151:04:561:07:231:12:001:15:031:21:04
Stigmännen Karlshamns OK3:185:5531:066:081:523:362:471:304:034:412:274:373:036:01
1:22:241:22:44
1:200:20
12Dan Eriksen1:23:0422:2627:2733:1945:3646:4149:3751:5953:0156:2459:421:04:051:07:161:11:061:21:43
Tisvilde Hegn OK22:265:015:5212:171:052:562:221:023:233:184:233:113:5010:37
1:22:451:23:0443:36
1:020:19*148
13Marcus Bengtsson2:19:025:0116:5029:0636:4139:3046:2850:4953:0257:571:12:241:22:231:58:142:06:572:15:30
OK Tyringe5:0111:4912:167:352:496:584:212:134:5514:279:5935:518:438:33
2:17:532:19:02
2:231:09
 
Karl UtterbackFejlkl.4:139:0516:3920:1721:2326:1728:5330:0932:5936:3838:57-----43:2949:06
Malmö OK4:134:527:343:381:064:542:361:162:503:392:194:325:37
50:2050:43
1:140:23
UFKMikael Nilsson1:25:596:2318:2527:3933:3236:0740:2043:1644:4749:4256:1158:481:03:551:14:021:24:03
OK Tyringe6:2312:029:145:532:354:132:561:314:556:292:375:0710:0710:01
1:25:351:25:59
1:320:24
Jesper KrachtIkke startet
PI-København
 
 
 
H40 (12)6,7 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(196)2(165)3(131)4(133)5(136)6(148)7(143)8(135)9(134)10(141)11(161)12(163)13(150)14(203)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Henrik Olofsson53:203:096:4013:1514:0615:4319:5921:2723:5225:3828:4031:1433:1436:5743:16
OK Kompassen3:093:316:350:511:374:161:282:251:463:022:342:003:436:19
47:0549:5852:0853:0053:20
3:492:532:100:520:20
2Rune Funder1:06:493:076:5515:3016:2618:1723:4627:3030:4433:0137:5140:5043:4548:1055:25
FIF Hillerød3:073:488:350:561:515:293:443:142:174:502:592:554:257:15
59:421:03:081:05:201:06:311:06:49
4:173:262:121:110:18
3Laust Sörensen1:10:094:108:1816:1517:3119:3725:2427:1431:2634:0537:3740:5543:1847:5256:06
Göteborg-Majorna OK4:104:087:571:162:065:471:504:122:393:323:182:234:348:14
1:01:211:04:551:08:441:09:491:10:09
5:153:343:491:050:20
4Patrik Gunnarsson1:11:303:428:0516:1817:1319:1224:0025:4528:5131:2334:3637:2639:3647:2956:22
Big Foot Orienteers3:424:238:130:551:594:481:453:062:323:132:502:107:538:53
1:00:331:06:481:10:011:11:051:11:30
4:116:153:131:040:25
5Magnus Emilsson1:17:323:508:3316:5418:1922:3627:4230:3034:3536:5641:3744:5547:3552:481:03:06
FK Åsen3:504:438:211:254:175:062:484:052:214:413:182:405:1310:18
1:08:041:13:031:15:491:17:061:17:32
4:584:592:461:170:26
6Henrik Eklund1:21:047:2311:5224:2425:2830:3435:4839:3942:3844:4349:1751:5253:5158:101:07:37
Døvania7:234:2912:321:045:065:143:512:592:054:342:351:594:199:27
1:13:091:16:141:19:291:20:401:21:04
5:323:053:151:110:24
7Nicolaj Nielsen1:22:183:488:1316:2118:4820:5425:5829:2931:5836:4340:2144:2246:5751:561:01:40
Horsens OK3:484:258:082:272:065:043:312:294:453:384:012:354:599:44
1:12:071:18:021:20:401:21:511:22:18
10:275:552:381:110:27
8Peter Steen Landsperg1:24:254:418:3917:0718:4222:2928:4530:4633:4836:1039:1242:1544:3750:2859:57
Tisvilde Hegn OK4:413:588:281:353:476:162:013:022:223:023:032:225:519:29
1:10:431:20:141:22:571:24:041:24:251:23:46
10:469:312:431:070:21*234
9Carsten Thyssen1:26:254:079:0218:4419:5022:0727:2732:0437:2039:5744:1748:2651:0155:551:06:01
Horsens OK4:074:559:421:062:175:204:375:162:374:204:092:354:5410:06
1:16:361:21:181:24:461:25:561:26:25
10:354:423:281:100:29
10Patrik Sjökvist1:26:403:488:4917:0818:1520:1726:5128:4634:4637:2343:1348:5952:1157:431:07:47
OK Orion3:485:018:191:072:026:341:556:002:375:505:463:125:3210:04
1:13:321:18:011:23:411:25:381:26:40
5:454:295:401:571:02
11Casper Lindemann1:29:344:438:3217:4418:5921:0130:0432:1437:4940:5346:0049:4352:3958:291:10:46
OK Roskilde4:433:499:121:152:029:032:105:353:045:073:432:565:5012:17
1:19:441:25:131:27:521:29:131:29:34
8:585:292:391:210:21
12Finn Skouenborg1:50:264:149:3918:1319:2721:4828:2530:5035:0538:0943:3348:5353:1159:411:16:10
OK ØST Birkerød4:145:258:341:142:216:372:254:153:045:245:204:186:3016:29
1:23:071:43:101:48:341:49:571:50:26
6:5720:035:241:230:29
 
 
 
H45 (16)5,8 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(194)2(185)3(160)4(131)5(133)6(136)7(138)8(161)9(163)10(162)11(143)12(145)13(175)14(202)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Jörgen Olsson55:593:555:537:2216:3017:2419:1322:3125:4527:4329:2932:1934:0639:2743:00
OK Pan-Kristianstad3:551:581:299:080:541:493:183:141:581:462:501:475:213:33
47:5751:1554:2555:3655:59
4:573:183:101:110:23
2Fredrik Karlsson1:00:513:306:057:4116:1821:0123:5126:3029:5432:2034:1337:3739:5845:5149:39
Göteborg-Majorna OK3:302:351:368:374:432:502:393:242:261:533:242:215:533:48
53:3757:0059:131:00:271:00:51
3:583:232:131:140:24
3Tomas Vensryd1:04:124:336:498:4818:3819:5221:5925:1428:5731:2333:1336:5639:0044:2652:14
Eslövs FK4:332:161:599:501:142:073:153:432:261:503:432:045:267:48
56:431:00:091:02:401:03:491:04:12
4:293:262:311:090:23
4Filip Sjöfors1:08:527:009:1911:0320:0121:0723:1026:0229:4432:5034:5840:0343:1449:5956:19
OK Älme7:002:191:448:581:062:032:523:423:062:085:053:116:456:20
1:01:151:05:041:07:161:08:311:08:52
4:563:492:121:150:21
5Fabian Ljungqvist1:12:034:166:518:3718:1319:1821:2924:4829:4232:2134:4538:2841:0548:0652:54
Lunds OK4:162:351:469:361:052:113:194:542:392:243:432:377:014:48
58:531:06:281:10:041:11:301:12:03
5:597:353:361:260:33
6Göran Kimell1:13:534:097:229:1221:0922:3824:4627:5132:3235:3838:0442:0844:4550:4656:49
Gotlands Bro OK4:093:131:5011:571:292:083:054:413:062:264:042:376:016:03
1:03:101:09:131:12:151:13:251:13:53
6:216:033:021:100:28
7Bengt Olsson1:21:398:3110:5513:1527:0528:2930:3933:5938:5441:5044:2449:2952:481:00:251:04:32
Eslövs FK8:312:242:2013:501:242:103:204:552:562:345:053:197:374:07
1:09:491:16:451:19:551:21:141:21:39
5:176:563:101:190:25
8Ulf Johansson1:23:103:586:368:1517:1018:1722:2140:4144:0046:3548:4052:2655:071:01:531:09:22
OK Gisle3:582:381:398:551:074:0418:203:192:352:053:462:416:467:29
1:13:511:18:171:21:381:22:441:23:10
4:294:263:211:060:26
9Stefan Adolfsson1:23:575:088:5010:3619:4520:5725:4029:1634:3638:0240:5845:5148:3655:161:00:47
Eslövs FK5:083:421:469:091:124:433:365:203:262:564:532:456:405:31
1:07:061:17:471:22:011:23:261:23:57
6:1910:414:141:250:31
10Jon Lindskog1:30:4812:0215:5217:5929:3033:4936:3040:4345:1448:3150:3554:5757:171:05:281:12:40
OK Älme12:023:502:0711:314:192:414:134:313:172:044:222:208:117:12
1:19:071:24:431:28:191:30:211:30:48
6:275:363:362:020:27
11Søren Albæk Jensen1:42:476:109:3411:4423:2424:2326:2456:091:02:551:05:521:08:321:13:481:16:141:22:031:28:24
Amager OK6:103:242:1011:400:592:0129:456:462:572:405:162:265:496:21
1:33:221:37:341:40:301:42:151:42:47
4:584:122:561:450:32
12Gabriel Thörnblad1:49:039:3212:4717:0438:2339:5741:5947:4256:1059:401:02:341:08:061:15:291:23:571:28:37
Trollhättans SOK9:323:154:1721:191:342:025:438:283:302:545:327:238:284:40
1:36:151:44:051:47:071:48:411:49:03
7:387:503:021:340:22
13Uffe Villumsen1:50:385:278:4917:3730:2531:5935:0339:1444:3548:0450:5655:5859:221:06:371:14:22
OK Snab5:273:228:4812:481:343:044:115:213:292:525:023:247:157:45
1:21:491:43:291:48:221:50:001:50:38
7:2721:404:531:380:38
14Rasmus Stampe Hjorth2:00:388:4817:3723:5337:3339:4543:5748:0054:5158:241:01:441:09:181:13:081:20:541:28:42
OK Sorø8:488:496:1613:402:124:124:036:513:333:207:343:507:467:48
1:41:401:47:341:58:362:00:132:00:381:19:25
12:585:5411:021:370:25*169
 
Peter HilbertUdgået23:4431:5234:5152:1155:101:05:15----------------------------------------
Allerød OK23:448:082:5917:202:5910:05
--------------------
Stefan SehlerIkke startet
OK Kolmården
 
 
 
H50 (52)5,8 km 0 Hm18 K
PlNavnTid
1(194)2(185)3(160)4(131)5(133)6(136)7(138)8(161)9(163)10(162)11(143)12(145)13(175)14(202)
15(231)16(224)17(229)18(255)Mål
 
1Jens Knud Maarup54:055:488:049:3417:3618:2419:4924:0527:2529:1630:5733:4035:1140:5644:29
Allerød OK5:482:161:308:020:481:254:163:201:511:412:431:315:453:33
47:5350:5252:4853:4654:05
3:242:591:560:580:19
2Anders Johansson59:153:405:547:2915:5417:2120:0522:5526:2128:2730:1634:0236:2041:3445:51
Göteborg-Majorna OK3:402:141:358:251:272:442:503:262:061:493:462:185:144:17
49:4454:4157:4758:5459:15
3:534:573:061:070:21
3Carsten Gemmer Hanghøj59:174:326:388:1315:4016:2918:1620:5225:2827:5229:5834:2936:4141:0646:02
Ballerup OK4:322:061:357:270:491:472:364:362:242:064:312:124:254:56
50:1755:1057:3758:4959:17
4:154:532:271:120:28
4Per-Åke Nilsson59:293:406:278:1516:2417:1719:1022:1425:5428:4030:3934:3536:3942:5646:55
OK Pan-Kristianstad3:402:471:488:090:531:533:043:402:461:593:562:046:173:59
51:0954:5357:5359:0759:29
4:143:443:001:140:22
5Tim Falck Weber1:00:384:076:278:2517:3618:4020:3523:3227:2529:2931:5135:0936:5042:0646:26
Tisvilde Hegn OK4:072:201:589:111:041:552:573:532:042:223:181:415:164:20
52:0656:1059:001:00:101:00:3859:49
5:404:042:501:100:28*234
6Ola Wallinder1:00:423:385:557:4715:4716:4820:0022:4826:3029:1931:2935:0937:0743:2647:27
Göteborg-Majorna OK3:382:171:528:001:013:122:483:422:492:103:401:586:194:01
52:1156:2559:031:00:151:00:42
4:444:142:381:120:27
7Rolf Valery1:01:084:256:508:3318:4619:3921:4024:3228:3731:2033:2936:3639:2444:4649:08
Tisvilde Hegn OK4:252:251:4310:130:532:012:524:052:432:093:072:485:224:22
53:3656:5059:421:00:481:01:08
4:283:142:521:060:20
8Peter Aronsson1:02:313:435:517:4516:0416:5518:3421:3525:3027:3429:4732:5535:1839:5944:22
FK Friskus-Varberg3:432:081:548:190:511:393:013:552:042:133:082:234:414:23
54:5258:231:00:541:02:101:02:31
10:303:312:311:160:21
9Gunnar Melin1:03:223:486:258:0919:3920:5223:0326:2630:2132:4034:3837:5140:3646:1750:31
OK Kolmården3:482:371:4411:301:132:113:233:552:191:583:132:455:414:14
54:5458:391:01:271:02:591:03:22
4:233:452:481:320:23
10Patrik Leickt1:03:254:116:428:3216:2717:1919:2722:2128:3731:1833:2536:2439:4144:4049:43
Tullinge SK4:112:311:507:550:522:082:546:162:412:072:593:174:595:03
53:3959:361:01:541:03:001:03:25
3:565:572:181:060:25
11Hasse Melin1:03:355:007:499:1817:2318:1019:5722:4727:1729:4932:0335:0038:0743:2047:12
Göteborg-Majorna OK5:002:491:298:050:471:472:504:302:322:142:573:075:133:52
53:0358:571:01:551:03:101:03:354:31
5:515:542:581:150:25*196
12Mats Lilja1:03:553:346:538:2118:2219:0921:5024:3028:3131:3133:2536:5438:4144:1148:18
OK Älgen3:343:191:2810:010:472:412:404:013:001:543:291:475:304:07
53:1559:261:02:171:03:291:03:55
4:576:112:511:120:26
13Per-Olof Andersson1:07:384:187:559:5319:1420:1822:3025:5630:3533:0935:3639:0441:2747:3252:49
OK Tyringe4:183:371:589:211:042:123:264:392:342:273:282:236:055:17
57:541:02:471:05:501:07:091:07:38
5:054:533:031:190:29
14Mikael Westerberg1:07:454:187:239:0817:2218:1621:5628:3332:0834:5237:0443:0544:4550:1354:35
OK Kolmården4:183:051:458:140:543:406:373:352:442:126:011:405:284:22
59:201:03:471:06:191:07:251:07:45
4:454:272:321:060:20
15Fredrik Hugosson1:09:473:336:218:0016:5917:5319:3822:2426:4629:0531:0936:2738:2343:2547:53
Lunds OK3:332:481:398:590:541:452:464:222:192:045:181:565:024:28
59:501:04:091:08:201:09:261:09:47
11:574:194:111:060:21
16Søren Madsen1:10:574:568:1510:1421:1422:2824:4028:4032:5336:0938:3442:5845:1751:4356:55
OK Sorø4:563:191:5911:001:142:124:004:133:162:254:242:196:265:12
1:02:141:06:171:09:101:10:271:10:57
5:194:032:531:170:30
17Håkan Grubb1:13:324:187:219:2119:5520:5425:0228:2034:2737:5240:1044:0946:3352:2559:42
Malmö OK4:183:032:0010:340:594:083:186:073:252:183:592:245:527:17
1:04:411:08:561:11:411:13:051:13:32
4:594:152:451:240:27
18Kent Pihl1:14:064:538:3410:2623:1224:2126:3229:5834:4938:0640:3544:5546:5254:1259:14
OK Roskilde4:533:411:5212:461:092:113:264:513:172:294:201:577:205:02
1:04:451:09:151:12:151:13:371:14:06
5:314:303:001:220:29
19Raul Hindov1:14:145:069:4011:1820:2422:3724:5530:1136:1038:4440:4945:3847:5153:1459:50
Lunds OK5:064:341:389:062:132:185:165:592:342:054:492:135:236:36
1:04:321:09:311:12:331:13:501:14:14
4:424:593:021:170:24
20Guttorm Egge1:14:496:028:5810:3424:2225:1827:4930:5234:5237:2239:2343:1746:3354:0759:24
IL GeoForm6:022:561:3613:480:562:313:034:002:302:013:543:167:345:17
1:04:111:10:421:13:181:14:261:14:49
4:476:312:361:080:23
21Jan-Olov Andersson1:16:388:4111:1612:5225:1226:0628:1232:0737:3840:1142:4146:3250:5257:291:02:33
OK Älgen8:412:351:3612:200:542:063:555:312:332:303:514:206:375:04
1:07:231:11:541:14:321:16:121:16:38
4:504:312:381:400:26
22Christer Eriksson1:18:277:1310:5312:5328:1529:1431:0634:4839:0241:2743:3547:2350:4459:281:04:31
OK Kolmården7:133:402:0015:220:591:523:424:142:252:083:483:218:445:03
1:09:151:13:371:16:291:18:091:18:27
4:444:222:521:400:18
23Claus Cederberg1:18:319:5813:1215:2526:0327:4129:4335:4441:0343:4046:0150:3452:4158:101:04:45
Ballerup OK9:583:142:1310:381:382:026:015:192:372:214:332:075:296:35
1:09:241:13:331:16:501:18:061:18:31
4:394:093:171:160:25
24Per Eg Pedersen1:20:316:399:3311:3722:2523:3526:1630:1535:4938:5441:5846:1648:5057:531:04:05
Kolding OK6:392:542:0410:481:102:413:595:343:053:044:182:349:036:12
1:10:021:15:181:18:411:20:051:20:31
5:575:163:231:240:26
25Lars Klogborg1:23:205:118:2615:0724:1925:1527:2531:1536:1340:1842:3849:5952:1259:161:04:01
OK H.T.F.5:113:156:419:120:562:103:504:584:052:207:212:137:044:45
1:09:431:19:221:21:311:22:501:23:20
5:429:392:091:190:30
26Ole Lind1:23:373:577:169:1918:3519:5624:3627:5232:1634:5137:1440:5342:5556:441:01:27
Ballerup OK3:573:192:039:161:214:403:164:242:352:233:392:0213:494:43
1:13:441:19:141:21:491:23:051:23:37
12:175:302:351:160:32
27Geir Inge Folkestad1:25:045:228:0910:0419:4520:5323:2330:0434:0038:3840:4846:1648:4654:2458:20
Anderstorps OK5:222:471:559:411:082:306:413:564:382:105:282:305:383:56
1:06:081:20:441:23:401:24:421:25:04
7:4814:362:561:020:22
28Anders Ericsson1:25:264:037:029:0020:1921:2623:2029:3935:2338:2245:5250:2457:521:06:241:11:31
Lunds OK4:032:591:5811:191:071:546:195:442:597:304:327:288:325:07
1:16:111:20:411:23:241:25:021:25:26
4:404:302:431:380:24
29Kristian Kærsgaa Hansen1:26:547:5112:2114:2325:1126:5530:3934:2939:3242:3645:1650:1353:001:02:021:08:57
OK Sorø7:514:302:0210:481:443:443:505:033:042:404:572:479:026:55
1:14:541:20:191:25:031:26:221:26:54
5:575:254:441:190:32
30Alex Ottesen1:27:345:569:1314:1624:5225:5531:2934:2538:4341:2344:0347:3650:0455:261:01:08
Ballerup OK5:563:175:0310:361:035:342:564:182:402:403:332:285:225:42
1:14:131:23:221:25:551:27:071:27:34
13:059:092:331:120:27
31Morten Neregaard1:27:565:379:1111:0522:3723:4430:0235:2841:2544:3547:5752:3755:591:03:431:10:25
Vinderød OK af 19925:373:341:5411:321:076:185:265:573:103:224:403:227:446:42
1:16:201:22:341:25:581:27:321:27:561:27:09
5:556:143:241:340:24*234
32Lars Munktved1:28:1811:3814:2816:2026:1327:2529:4433:0337:0641:0643:2146:5754:1259:411:05:43
Allerød OK11:382:501:529:531:122:193:194:034:002:153:367:155:296:02
1:12:591:22:541:25:541:27:431:28:18
7:169:553:001:490:35
33Peter Larsson1:32:035:069:5112:1624:0825:2328:1332:3038:2642:3845:2049:5159:461:07:411:14:17
FK Boken5:064:452:2511:521:152:504:175:564:122:424:319:557:556:36
1:20:151:26:241:29:521:31:351:32:03
5:586:093:281:430:28
34Carsten Djursaa1:38:319:2814:3717:0830:3939:2442:0349:3054:2657:0559:171:04:211:08:151:15:351:20:39
Odense OK9:285:092:3113:318:452:397:274:562:392:125:043:547:205:04
1:27:251:32:481:36:381:38:041:38:31
6:465:233:501:260:27
35Magnus Johansson1:50:548:1612:2416:3230:5532:0537:3841:5251:3654:5058:281:06:101:08:031:18:071:25:04
OK Kolmården8:164:084:0814:231:105:334:149:443:143:387:421:5310:046:57
1:31:111:44:121:48:451:50:231:50:54
6:0713:014:331:380:31
36Morten Hass1:54:337:0016:1919:0136:1038:0740:5645:0153:4657:3959:511:04:481:07:061:16:461:30:58
OK Sorø7:009:192:4217:091:572:494:058:453:532:124:572:189:4014:12
1:38:011:48:111:51:561:53:581:54:33
7:0310:103:452:020:35
37Anders Knudsen2:05:466:199:5617:3030:1031:3136:3740:3046:0949:0652:051:04:171:13:291:24:161:34:21
Herlufsholm OK6:193:377:3412:401:215:063:535:392:572:5912:129:1210:4710:05
1:43:591:57:462:02:572:05:072:05:46
9:3813:475:112:100:39
38Henrik Mathiesen2:14:398:5213:0917:3838:3642:5547:3953:061:00:551:07:411:11:141:21:181:26:371:37:491:48:27
Herlufsholm OK8:524:174:2920:584:194:445:277:496:463:3310:045:1911:1210:38
1:57:282:06:562:12:272:14:142:14:397:49
9:019:285:311:470:25*193
39Henrik Petersen2:15:366:3912:1614:5931:5734:0337:5645:4753:5459:151:04:131:11:461:17:041:28:081:37:22
Ballerup OK6:395:372:4316:582:063:537:518:075:214:587:335:1811:049:14
1:45:212:06:362:12:472:14:512:15:36
7:5921:156:112:040:45
40Dennis Hansen2:22:567:0113:0515:5833:3435:2639:5450:1957:151:03:021:07:591:15:391:20:391:34:351:44:02
OK Kompassen7:016:042:5317:361:524:2810:256:565:474:577:405:0013:569:27
2:02:202:11:502:20:472:22:252:22:56
18:189:308:571:380:31
41Jesper Sørensen2:24:126:0310:1619:1732:0433:3441:3351:561:07:391:20:371:24:091:32:161:36:421:45:171:52:27
OK Skærmen Værløse6:034:139:0112:471:307:5910:2315:4312:583:328:074:268:357:10
2:08:542:18:222:21:562:23:472:24:12
16:279:283:341:510:25
42Peter Mørup Jansen2:30:557:3512:4216:2635:1437:1044:5750:3156:161:00:071:02:371:26:321:30:381:58:582:06:14
OK Roskilde7:355:073:4418:481:567:475:345:453:512:3023:554:0628:207:16
2:16:222:25:042:29:012:30:302:30:55
10:088:423:571:290:25
43Jesper Allan Jensen2:50:3723:3732:5237:0050:2651:591:06:011:11:321:19:551:24:371:27:361:35:111:45:321:55:382:13:59
OK Roskilde23:379:154:0813:261:3314:025:318:234:422:597:3510:2110:0618:21
2:28:122:40:192:48:342:50:152:50:37
14:1312:078:151:410:22
 
Hans Arild SkjevdalFejlkl.3:336:087:5517:1518:3622:1824:4828:1530:3132:1935:3437:1744:1448:04
Røros IL3:332:351:479:201:213:422:303:272:161:483:151:436:573:50
51:51----------1:09:241:10:29
3:4717:331:05
Roger NilssonFejlkl.5:068:1110:3525:5927:3329:5734:2939:2643:1445:5852:0055:401:05:061:10:51
Laholms IF OK5:063:052:2415:241:342:244:324:573:482:446:023:409:265:45
1:17:25---------------1:29:10
6:3411:45
Henrik Visborg ThuneFejlkl.6:119:1811:5524:5225:5951:3556:501:01:121:04:051:06:471:10:401:15:141:23:551:29:11
Kildeholm OK6:113:072:3712:571:0725:365:154:222:532:423:534:348:415:16
---------------1:56:041:56:46
26:530:42
Jes Aage HenningUdgået5:028:2710:5922:5426:33---------------------------------------------
Kolding OK5:023:252:3211:553:39
--------------------1:05:25
38:52
Lars Tykær JensenUdgået-----15:1218:21----------------------------------------23:1339:2746:25
OK H.T.F.15:123:094:5216:146:58
----------1:02:231:04:371:05:42
15:582:141:05
Magnus HedegårdUdgået7:4112:18--------------------------------------------------43:0752:17
OK Kolmården7:414:3730:499:10
1:04:131:11:061:19:451:22:291:23:37
11:566:538:392:441:08
Peter HussUdgået12:5019:4139:371:06:281:12:541:19:181:25:58-----------------------------------
FK Boken12:506:5119:5626:516:266:246:40
--------------------1:51:19
25:21
Tommy TruelsenUdgået9:0713:0118:1941:4444:0752:131:06:051:18:001:24:531:32:471:43:591:52:302:02:33-----
Viking Atletik9:073:545:1823:252:238:0613:5211:556:537:5411:128:3110:03
--------------------2:24:06
21:33
Anton LauritzenUdgået8:0120:5525:0145:0747:261:08:551:17:221:28:161:34:591:39:541:46:58---------------
Holbæk OK8:0112:544:0620:062:1921:298:2710:546:434:557:04
--------------------
 
 
 
H50M (17)3,6 km 0 Hm15 K
PlNavnTid
1(206)2(179)3(188)4(173)5(152)6(151)7(164)8(168)9(160)10(181)11(200)12(216)13(219)14(230)
15(255)Mål
 
1Jonas Åhlin44:314:209:2211:2512:4316:0918:1820:3121:5424:4828:0430:0834:1937:3242:48
Helsingborgs Sok4:205:022:031:183:262:092:131:232:543:162:044:113:135:16
44:0444:31
1:160:27
2Tore Tjernlund47:238:4912:2614:2515:4119:2921:2224:0125:2028:5032:2934:5238:1940:5845:29
OK Vilse 878:493:371:591:163:481:532:391:193:303:392:233:272:394:31
46:5147:23
1:220:32
3Torbjörn Ottosson53:433:4511:5514:3816:1019:5421:3823:4524:5127:3534:2836:3942:0244:5252:21
Örkelljunga FK3:458:102:431:323:441:442:071:062:446:532:115:232:507:29
53:2253:43
1:010:21
4Mats Petersson55:445:4610:4613:1915:0721:0724:0926:5828:2934:4639:0541:2645:3748:0854:10
Stigmännen Karlshamns OK5:465:002:331:486:003:022:491:316:174:192:214:112:316:02
55:2355:44
1:130:21
5Magnus Håkansson56:004:509:0111:4012:5516:3018:4020:5822:1325:3429:0931:3342:5245:2654:21
OK Orion4:504:112:391:153:352:102:181:153:213:352:2411:192:348:55
55:3756:00
1:160:23
6Dan Jensen57:368:4313:4717:3119:0222:3429:0031:1632:5435:4338:5241:0445:2749:2055:24
Malmö OK8:435:043:441:313:326:262:161:382:493:092:124:233:536:04
56:5957:36
1:350:37
7Jan Svensson1:00:128:2913:0315:4216:5620:3222:4225:0026:1529:3633:1035:3446:4849:2858:23
OK Orion8:294:342:391:143:362:102:181:153:213:342:2411:142:408:55
59:531:00:12
1:300:19
8Karl-Axel Engström1:02:265:5110:4012:5514:3618:2820:4024:2925:4834:2339:1641:5146:3249:321:00:55
OK Orion5:514:492:151:413:522:123:491:198:354:532:354:413:0011:23
1:02:031:02:26
1:080:23
9Krister Wahlström1:03:163:5713:0914:5816:3620:3324:5327:2128:3433:1136:5641:3146:1350:121:01:21
OK Orion3:579:121:491:383:574:202:281:134:373:454:354:423:5911:09
1:02:511:03:16
1:300:25
10Pi Persson1:06:364:118:4710:5812:3417:0625:3429:3530:5734:1838:3541:1545:3849:561:04:56
OK Orion4:114:362:111:364:328:284:011:223:214:172:404:234:1815:00
1:06:161:06:36
1:200:20
11Flemming Rahbæk1:10:228:1615:0817:5220:3225:5730:0033:3535:0239:5346:2249:2153:121:00:381:08:21
Kolding OK8:166:522:442:405:254:033:351:274:516:292:593:517:267:43
1:09:531:10:22
1:320:29
12Håkan Johansson1:10:403:589:3215:1116:5621:1629:3133:4535:0638:2542:2945:1849:4253:581:09:04
OK Orion3:585:345:391:454:208:154:141:213:194:042:494:244:1615:06
1:10:181:10:40
1:140:22
13Martin Wiklund1:28:084:2513:3516:5120:5226:0031:0135:0636:4444:5449:2252:311:05:451:10:041:26:07
Falkenbergs OK4:259:103:164:015:085:014:051:388:104:283:0913:144:1916:03
1:27:401:28:08
1:330:28
14Henrik Waltenburg2:11:3228:1138:3542:3344:4957:311:03:001:08:451:10:481:23:091:34:221:44:401:52:161:57:312:10:02
Kildeholm OK28:1110:243:582:1612:425:295:452:0312:2111:1310:187:365:1512:31
2:11:102:11:32
1:080:22
 
Rune LarsenFejlkl.23:5730:3438:0440:0846:0249:1054:0855:371:02:311:26:371:30:33---------------
Amager OK23:576:377:302:045:543:084:581:296:5424:063:56
-----
Calle BlombergUdgået19:46-----------------------------------------------------------------
Göteborg-Majorna OK19:46
-----41:37
21:51
Ulf PetterssonUdgået----------------------------------------------------------------------
OK Orion
-----
 
 
 
H55 (59)4,8 km 0 Hm17 K
PlNavnTid
1(209)2(187)3(160)4(140)5(135)6(134)7(138)8(161)9(163)10(150)11(175)12(202)13(205)14(223)
15(226)16(233)17(255)Mål
 
1Jens Hansen59:513:387:279:5917:3520:0322:4124:5328:5131:1436:2941:4145:5947:4951:23
HAGI3:383:492:327:362:282:382:123:582:235:155:124:181:503:34
56:0258:2559:2559:51
4:392:231:000:26
2Morten Ebbensgaard1:00:203:527:519:4917:5920:3823:1525:4630:1132:4637:4842:2247:0148:3251:22
OK ØST Birkerød3:523:591:588:102:392:372:314:252:355:024:344:391:312:50
57:0958:4759:541:00:20
5:471:381:070:26
3Jan Petter Hansen1:02:033:337:169:2713:5015:5120:5823:1127:4930:2335:3341:0845:5748:5251:50
Göteborg-Majorna OK3:333:432:114:232:015:072:134:382:345:105:354:492:552:58
56:551:00:331:01:431:02:03
5:053:381:100:20
4Jörgen Hallén1:02:393:547:519:5715:0917:4020:1722:3727:3530:2836:2841:1646:2449:1952:18
Trollhättans SOK3:543:572:065:122:312:372:204:582:536:004:485:082:552:59
59:421:01:121:02:091:02:39
7:241:300:570:30
5Michael Graae1:03:513:388:4411:3015:3622:5725:2528:0431:3734:2239:2545:1249:4451:2754:31
Søllerød OK3:385:062:464:067:212:282:393:332:455:035:474:321:433:04
1:00:221:02:281:03:291:03:511:03:06
5:512:061:010:22*234
6Ulf Andersson1:03:523:386:248:4213:1015:5018:3920:5924:5927:4033:0539:4545:1150:4654:10
Göteborg-Majorna OK3:382:462:184:282:402:492:204:002:415:256:405:265:353:24
59:521:02:171:03:241:03:52
5:422:251:070:28
7Johnny Nimvik1:04:204:509:0511:1315:3517:4520:2323:3730:0232:3838:3244:0149:2051:2754:16
FK Åsen4:504:152:084:222:102:383:146:252:365:545:295:192:072:49
1:00:591:02:571:03:551:04:20
6:431:580:580:25
8Ulf Nyström1:05:163:569:0511:4215:5518:1520:4824:0630:1832:4037:2145:3850:2752:0156:32
Trollhättans SOK3:565:092:374:132:202:333:186:122:224:418:174:491:344:31
1:01:461:03:401:04:471:05:16
5:141:541:070:29
9Pesho Hedberg1:10:455:549:2212:2017:1826:0528:1630:3234:2236:5843:0048:2953:1358:021:02:40
Lunds OK5:543:282:584:588:472:112:163:502:366:025:294:444:494:38
1:07:301:09:171:10:131:10:4511:55
4:501:470:560:32*158
10Thomas Petersson1:10:504:008:3510:5015:1819:2722:2125:2131:0733:4940:4046:1451:5454:1357:35
NAIS Orienteringsklubb4:004:352:154:284:092:543:005:462:426:515:345:402:193:22
1:06:241:08:531:10:141:10:50
8:492:291:210:36
11Frank Rasmussen1:13:234:559:1511:5418:1021:3525:1928:3634:2337:2143:1148:2054:3758:441:02:25
Ballerup OK4:554:202:396:163:253:443:175:472:585:505:096:174:073:41
1:09:101:11:421:12:531:13:23
6:452:321:110:30
12Hans Kööhler1:14:464:317:4710:0420:3629:1432:2835:1239:4042:5048:5455:511:01:211:03:311:07:03
Trollhättans SOK4:313:162:1710:328:383:142:444:283:106:046:575:302:103:32
1:11:381:13:221:14:191:14:46
4:351:440:570:27
13Staffan Käll1:14:585:0410:0412:3120:1123:0326:1329:5035:2538:5945:4050:5657:1259:261:03:10
OK Älme5:045:002:277:402:523:103:375:353:346:415:166:162:143:44
1:11:101:13:201:14:291:14:58
8:002:101:090:29
14Mats Bredfelt1:17:177:0011:2714:2020:5323:4827:3131:1836:3539:5846:3953:4659:571:01:521:06:10
Lunds OK7:004:272:536:332:553:433:475:173:236:417:076:111:554:18
1:12:191:15:001:16:361:17:17
6:092:411:360:41
15Lennart Bo Kristiansen1:17:255:168:4517:2123:1925:5330:3733:3339:1241:5447:2153:1459:461:01:441:04:54
Viborg OK5:163:298:365:582:344:442:565:392:425:275:536:321:583:10
1:09:571:16:001:17:051:17:25
5:036:031:050:20
16Frode Sjøvold1:17:403:277:179:3936:5139:2542:0544:1748:0850:4856:391:01:211:05:291:06:561:09:44
Røros IL3:273:502:2227:122:342:402:123:512:405:514:424:081:272:48
1:14:401:16:201:17:131:17:40
4:561:400:530:27
17Göran Johansson1:18:344:388:3311:3816:4421:1624:1727:4732:4536:4143:5249:2558:381:00:061:07:30
OK Tyringe4:383:553:055:064:323:013:304:583:567:115:339:131:287:24
1:13:051:16:541:18:101:18:34
5:353:491:160:24
18Jesper Børsting1:18:416:1211:2414:0721:1225:1428:4131:4137:5441:2447:5954:331:01:041:03:261:07:11
Herlufsholm OK6:125:122:437:054:023:273:006:133:306:356:346:312:223:45
1:14:001:16:511:18:041:18:41
6:492:511:130:37
19Arne Bertelsen1:19:164:3511:5014:2423:0527:1530:0732:2638:0144:4653:3759:211:04:351:06:051:10:43
OK H.T.F.4:357:152:348:414:102:522:195:356:458:515:445:141:304:38
1:15:561:17:451:18:501:19:16
5:131:491:050:26
20Søren Klingenberg1:20:2211:3318:2221:1627:4730:4433:5936:3742:3346:3052:1056:591:02:521:04:441:08:59
Faaborg OK11:336:492:546:312:573:152:385:563:575:404:495:531:524:15
1:16:541:18:561:20:001:20:22
7:552:021:040:22
21Terje Schjølberg1:24:553:536:3911:1216:4432:3335:4038:0844:0346:3151:4156:251:04:001:11:481:15:11
Røros IL3:532:464:335:3215:493:072:285:552:285:104:447:357:483:23
1:20:051:23:311:24:251:24:55
4:543:260:540:30
22Erik Sørensen1:25:355:5310:5214:4223:3130:5234:3737:4245:5849:2555:011:00:531:05:571:09:541:13:56
Allerød OK5:534:593:508:497:213:453:058:163:275:365:525:043:574:02
1:22:011:24:111:25:141:25:35
8:052:101:030:21
23Göran Månsson1:26:413:419:1211:2016:3032:3435:2938:2642:4045:2350:5956:301:04:171:12:221:16:53
Stigmännen Karlshamns OK3:415:312:085:1016:042:552:574:142:435:365:317:478:054:31
1:22:311:24:461:26:041:26:41
5:382:151:180:37
23Leif Sudergaard1:26:415:4810:1412:4619:0424:0827:1130:3835:5340:1746:4954:041:03:511:07:141:10:49
Kildeholm OK5:484:262:326:185:043:033:275:154:246:327:159:473:233:35
1:19:521:25:101:26:171:26:41
9:035:181:070:24
25Henrik Nielsen1:27:095:259:0911:5418:4121:2426:3729:5238:0141:3347:2855:111:03:271:05:421:14:58
Holbæk OK5:253:442:456:472:435:133:158:093:325:557:438:162:159:16
1:22:541:25:151:26:371:27:09
7:562:211:220:32
26Henrik Albahn1:27:535:049:0111:3920:2023:2626:4830:1036:0839:0048:1856:501:05:571:08:121:13:27
Lyngby OK5:043:572:388:413:063:223:225:582:529:188:329:072:155:15
1:23:131:25:531:27:171:27:53
9:462:401:240:36
27Kurt Thuesen1:28:084:5212:0420:0725:0733:0138:1441:2147:0450:2656:381:02:061:07:551:11:191:15:05
FSK Orientering4:527:128:035:007:545:133:075:433:226:125:285:493:243:46
1:22:521:25:431:27:101:28:08
7:472:511:270:58
28Ernst Poulsen1:28:304:3310:5013:4223:3927:0531:4036:2742:0545:4453:2559:241:07:321:10:211:14:23
Amager OK4:336:172:529:573:264:354:475:383:397:415:598:082:494:02
1:20:551:27:071:28:081:28:30
6:326:121:010:22
29Sören Andersson1:29:125:3310:0013:0019:3423:3427:0235:0841:1344:2850:3256:081:02:041:09:001:12:25
FK Boken5:334:273:006:344:003:288:066:053:156:045:365:566:563:25
1:24:261:27:291:28:391:29:12
12:013:031:100:33
30Peter H Juhl1:29:244:469:4613:2223:1338:0241:2644:2950:3053:4359:461:05:241:11:351:14:461:18:18
OK H.T.F.4:465:003:369:5114:493:243:036:013:136:035:386:113:113:32
1:25:121:27:501:28:551:29:24
6:542:381:050:29
31Lars Almer1:29:394:509:3313:5222:2025:0628:0831:5336:5341:3549:3156:221:01:371:04:271:13:18
PI-København4:504:434:198:282:463:023:455:004:427:566:515:152:508:51
1:26:251:28:051:29:111:29:39
13:071:401:060:28
32Jan Thiesen1:31:205:4112:2115:5323:5727:0031:0033:2839:0142:1648:4655:381:02:391:08:421:16:11
Holbæk OK5:416:403:328:043:034:002:285:333:156:306:527:016:037:29
1:27:371:30:001:30:591:31:20
11:262:230:590:21
33Stefan Hornebrant1:33:015:3511:2515:4522:5626:2630:5136:4143:5047:2055:571:04:001:11:261:14:141:18:38
Trollhättans SOK5:355:504:207:113:304:255:507:093:308:378:037:262:484:24
1:28:441:31:101:32:261:33:01
10:062:261:160:35
34Jens Bentsen1:33:196:5410:5014:5321:2243:5547:3050:2256:1859:391:04:581:09:351:14:151:15:461:20:57
OK ØST Birkerød6:543:564:036:2922:333:352:525:563:215:194:374:401:315:11
1:28:421:31:051:32:441:33:19
7:452:231:390:35
35Peter Karberg1:34:157:2614:1716:2425:4839:0541:5144:3450:3153:331:05:121:10:311:16:021:20:071:24:02
Herlufsholm OK7:266:512:079:2413:172:462:435:573:0211:395:195:314:053:55
1:30:201:32:331:33:491:34:15
6:182:131:160:26
36Per Bundgaard Larsen1:41:036:4512:0614:5125:5633:4536:2340:5446:4750:0359:581:05:591:12:051:19:141:23:04
Holbæk OK6:455:212:4511:057:492:384:315:533:169:556:016:067:093:50
1:34:391:39:261:40:421:41:03
11:354:471:160:21
37Lars Bech Jensen1:46:144:5411:1514:0225:0944:1148:0752:5459:181:02:511:12:231:21:271:27:191:29:551:34:02
Ballerup OK4:546:212:4711:0719:023:564:476:243:339:329:045:522:364:07
1:42:011:44:351:45:401:46:14
7:592:341:050:34
38Per Rasmussen1:47:5912:1218:1721:1136:4141:1947:3051:2357:391:01:041:08:161:15:101:22:291:25:051:36:20
Amager OK12:126:052:5415:304:386:113:536:163:257:126:547:192:3611:15
1:44:101:46:311:47:361:47:59
7:502:211:050:23
39Jørgen Rolighed Thyme1:48:365:0211:4821:0725:4129:1232:1236:4352:3855:481:01:051:10:471:16:481:18:381:23:31
Allerød OK5:026:469:194:343:313:004:3115:553:105:179:426:011:504:53
1:44:301:47:071:48:151:48:36
20:592:371:080:21
40Jan Kofoed Nielsen1:49:444:398:5812:1722:2926:1129:3533:2641:0446:0553:111:00:511:13:081:16:471:27:50
PI-København4:394:193:1910:123:423:243:517:385:017:067:4012:173:3911:03
1:39:391:47:101:49:101:49:44
11:497:312:000:34
41Lennart Stensson1:51:117:4117:0620:0330:2433:5838:5343:0649:3453:311:08:011:22:121:28:551:34:401:37:54
Helsingborgs Sok7:419:252:5710:213:344:554:136:283:5714:3014:116:435:453:14
1:46:331:49:081:50:461:51:11
8:392:351:380:25
42Kaj Munck1:52:355:5511:4116:1825:3928:4234:3641:4851:2155:301:07:551:15:281:23:391:28:391:34:59
Herlufsholm OK5:555:464:379:213:035:547:129:334:0912:257:338:115:006:20
1:47:521:50:351:51:571:52:35
12:532:431:220:38
43Claus Wigen1:52:587:5512:3124:5037:3051:1655:0059:531:05:211:09:161:19:261:28:131:34:101:37:001:41:29
FSK Orientering7:554:3612:1912:4013:463:444:535:283:5510:108:475:572:504:29
1:49:021:51:281:52:351:52:58
7:332:261:070:23
44Peder Stephansen1:57:428:3013:0415:4723:0525:5231:5238:1944:3747:441:19:231:25:101:32:391:35:431:44:36
OK Esbjerg8:304:342:437:182:476:006:276:183:0731:395:477:293:048:53
1:53:261:55:581:57:091:57:42
8:502:321:110:33
45Torben Schorlemmer2:00:396:4314:0917:0224:2627:1230:4436:0345:4153:491:07:271:21:361:32:361:36:401:41:52
Ballerup OK6:437:262:537:242:463:325:199:388:0813:3814:0911:004:045:12
1:54:011:57:241:59:472:00:39
12:093:232:230:52
46Jan Frank Nielsen2:05:0519:5423:4930:3337:331:06:221:09:321:12:381:17:151:20:131:25:441:31:451:43:121:45:521:50:16
FSK Orientering19:543:556:447:0028:493:103:064:372:585:316:0111:272:404:24
1:57:162:03:242:04:452:05:0552:21
7:006:081:210:20*134
47Søren Bertelsen2:08:135:5114:1420:4827:2230:4634:4340:4948:241:01:131:15:071:25:361:33:411:36:511:41:39
OK H.T.F.5:518:236:346:343:243:576:067:3512:4913:5410:298:053:104:48
2:01:222:06:012:07:382:08:13
19:434:391:370:35
48Krister Österblad2:42:568:3119:1824:4238:5846:1653:1458:591:12:391:22:041:36:331:50:012:02:502:08:552:16:12
FK Boken8:3110:475:2414:167:186:585:4513:409:2514:2913:2812:496:057:17
2:32:302:39:212:41:452:42:56
16:186:512:241:11
 
Anders WesterlundFejlkl.14:4821:0828:0236:431:05:591:23:131:30:171:45:092:03:032:15:072:25:222:36:453:00:293:10:27
FK Boken14:486:206:548:4129:1617:147:0414:5217:5412:0410:1511:2323:449:58
----------3:40:34
30:07
Jan HanssonUdgået3:397:299:5315:1119:0521:5824:2929:50------------------------------
Stenungsunds Orienteringsklubb3:393:502:245:183:542:532:315:21
---------------44:31
14:41
Jens Viktor NørgaardUdgået3:566:559:0513:5328:4331:3934:4642:10------------------------------
FIF Hillerød3:562:592:104:4814:502:563:077:24
---------------51:55
9:45
Sven BörjesonUdgået4:4511:0813:3119:1229:20-------------------------39:52---------------
Göteborg-Majorna OK4:456:232:235:4110:0810:32
----------1:02:001:02:36
22:080:36
Benjamin ViebkeUdgået5:4910:5713:4819:5728:58---------------------------------------------
Malmö OK5:495:082:516:099:01
----------1:13:081:14:12
44:101:04
Janne NygrenUdgået5:5211:3021:3129:121:01:06---------------------------------------------
FK Boken5:525:3810:017:4131:54
---------------1:33:17
32:11
Bjarne B. JensenUdgået6:07-----------------------------------------------------------------
Helsingør SOK6:07
---------------
Stefan PålssonIkke startet
Skåneslättens OL
Henrik Snedker PedersenIkke startet
Holbæk OK
Michael AnderssonIkke startet
Lunds OK
Bengt-Åke BerndtssonIkke startet
Skåneslättens OL
 
 
 
H60 (56)4,5 km 0 Hm14 K
PlNavnTid
1(194)2(187)3(165)4(140)5(142)6(149)7(163)8(150)9(169)10(204)11(225)12(226)13(233)14(255)
Mål
 
1Thomas Sellgren50:295:348:0410:3216:4019:3222:3125:1029:3932:4338:3243:2747:3048:5950:00
Göteborg-Majorna OK5:342:302:286:082:522:592:394:293:045:494:554:031:291:01
50:29
0:29
2Rolf Lund50:374:116:308:4912:4515:1518:2520:5326:3730:3538:5043:2647:1449:1450:14
Helsingør SOK4:112:192:193:562:303:102:285:443:588:154:363:482:001:00
50:37
0:23
3Jess Rasmussen51:394:447:059:3813:2316:0320:0722:5128:4332:2538:5244:1948:5250:2951:18
Viborg OK4:442:212:333:452:404:042:445:523:426:275:274:331:370:49
51:39
0:21
4Asgeir Edvardsen52:013:517:5810:2913:4717:5422:2724:5929:3933:2439:1345:0049:0150:4051:36
Göteborg-Majorna OK3:514:072:313:184:074:332:324:403:455:495:474:011:390:56
52:01
0:25
5Kristen Ribe57:064:237:3210:0314:2817:3223:0125:5533:2837:0143:1848:4753:4855:2756:38
Kristiansand OK4:233:092:314:253:045:292:547:333:336:175:295:011:391:11
57:06
0:28
6Jens Kaminsky58:174:248:3210:4914:4717:3221:5324:2829:2233:3839:5347:2755:1256:5557:56
Göteborg-Majorna OK4:244:082:173:582:454:212:354:544:166:157:347:451:431:01
58:17
0:21
7Mats Lindqvist58:464:278:0110:4018:3523:4427:1130:0735:4839:1845:4250:4455:5257:2658:20
Sävedalens AIK4:273:342:397:555:093:272:565:413:306:245:025:081:340:54
58:46
0:26
8Hans Garmer1:00:065:108:0710:3717:4020:3224:1427:0832:5436:3243:5849:4956:5858:3659:41
Göteborg-Majorna OK5:102:572:307:032:523:422:545:463:387:265:517:091:381:05
1:00:06
0:25
9Per Storm Hansen1:00:458:4011:0313:5918:4221:4026:1529:0434:4139:1746:1252:2858:0159:321:00:23
Svendborg OK8:402:232:564:432:584:352:495:374:366:556:165:331:310:51
1:00:45
0:22
10Jan Blandkjenn1:00:504:387:2310:1215:3318:3722:2925:2830:5534:3341:2346:3557:3859:191:00:17
Kristiansand OK4:382:452:495:213:043:522:595:273:386:505:1211:031:410:58
1:00:50
0:33
11Petter Gullikstad1:01:115:238:0210:4515:2718:3021:3824:1528:5031:4939:0447:1056:3659:531:00:48
Røros IL5:232:392:434:423:033:082:374:352:597:158:069:263:170:55
1:01:11
0:23
12Søren Germann1:02:104:497:4610:5216:0620:1224:5828:0735:3739:3046:4053:3358:301:00:381:01:40
OK GORM4:492:573:065:144:064:463:097:303:537:106:534:572:081:02
1:02:10
0:30
13Håkan Lindberg1:02:484:036:399:0113:0224:2227:5030:2935:2144:1750:1955:3359:481:01:301:02:22
OK Vilse 874:032:362:224:0111:203:282:394:528:566:025:144:151:420:52
1:02:48
0:26
14Arne Kristensen1:02:544:438:1810:4514:5819:4123:1226:2832:0438:1947:0054:121:00:101:01:381:02:30
Herlufsholm OK4:433:352:274:134:433:313:165:366:158:417:125:581:280:52
1:02:5457:54
0:24*233
15Jørgen Skaarup1:04:175:188:5411:2815:4418:5124:1727:5433:3942:4249:0755:3759:491:02:351:03:52
Ballerup OK5:183:362:344:163:075:263:375:459:036:256:304:122:461:17
1:04:17
0:25
16Anders Spånér1:05:445:1110:4213:3618:5922:4527:1130:2035:5040:2447:5455:361:02:161:04:181:05:20
Göteborg-Majorna OK5:115:312:545:233:464:263:095:304:347:307:426:402:021:02
1:05:44
0:24
17Ulf Björkdahl1:06:254:319:0212:0317:4821:1626:2729:4936:3142:1149:2856:051:02:301:04:281:05:54
Herrestads AIF4:314:313:015:453:285:113:226:425:407:176:376:251:581:26
1:06:25
0:31
18Anders Johansson1:06:514:298:1811:0715:1518:2521:5726:2839:2543:4651:1257:431:02:531:05:071:06:17
Hestra IF4:293:492:494:083:103:324:3112:574:217:266:315:102:141:10
1:06:51
0:34
19Per Nilsson1:07:308:0013:1115:5923:1627:2431:1734:5640:2845:3752:5259:101:03:521:05:571:06:58
Stigmännen Karlshamns OK8:005:112:487:174:083:533:395:325:097:156:184:422:051:01
1:07:30
0:32
20Eddie Bjärrenholt1:07:365:058:3513:1418:2522:0326:4230:1236:2540:5749:4057:201:03:411:05:581:07:05
Rånäs OK5:053:304:395:113:384:393:306:134:328:437:406:212:171:07
1:07:36
0:31
21Ingvar Braaten1:08:585:499:1112:3918:0922:3026:5730:3537:4442:4451:1357:571:04:331:07:051:08:26
Modum OL5:493:223:285:304:214:273:387:095:008:296:446:362:321:21
1:08:58
0:32
22Niels Rabølle1:09:125:319:0812:5817:4721:2425:1129:0438:2542:1950:491:00:231:05:131:07:421:08:49
Odense OK5:313:373:504:493:373:473:539:213:548:309:344:502:291:07
1:09:12
0:23
23Mats Eriksson1:09:515:097:5911:3119:0122:5628:2732:0438:3943:2450:4759:161:05:101:07:501:09:12
Göteborg-Majorna OK5:092:503:327:303:555:313:376:354:457:238:295:542:401:22
1:09:51
0:39
24Søren Peter Larsen1:11:206:149:4912:3817:0420:2124:1128:1434:4742:2650:2557:241:06:481:09:121:10:48
FIF Hillerød6:143:352:494:263:173:504:036:337:397:596:599:242:241:36
1:11:20
0:32
25Torben Seir1:12:286:4211:2414:5220:3224:3529:4533:5642:0647:1054:481:02:531:08:241:10:361:11:57
Helsingør SOK6:424:423:285:404:035:104:118:105:047:388:055:312:121:21
1:12:28
0:31
26Reidar Heivoll1:13:5710:0112:2415:0722:0926:0633:5536:5842:3746:3053:261:04:101:09:241:12:181:13:28
Søgne og Songdalen OK10:012:232:437:023:577:493:035:393:536:5610:445:142:541:10
1:13:57
0:29
27Jørgen Pedersen1:14:097:2810:5914:2826:3230:4835:1538:4044:0548:0758:071:06:031:11:131:12:461:13:38
AS Feltsport7:283:313:2912:044:164:273:255:254:0210:007:565:101:330:52
1:14:09
0:31
28Stellan Martinsson1:14:314:498:0711:3822:1026:3831:4235:5042:4647:3155:471:05:071:10:311:12:451:13:56
OK Tyringe4:493:183:3110:324:285:044:086:564:458:169:205:242:141:11
1:14:31
0:35
29Lars Hanghøj Petersen1:14:416:1610:2213:4224:2127:5732:5336:3342:0848:1755:591:05:051:10:491:13:051:14:14
Ballerup OK6:164:063:2010:393:364:563:405:356:097:429:065:442:161:09
1:14:41
0:27
30Gregers Jørgensen1:16:327:2713:3419:1624:5229:4334:1538:3645:1949:3659:221:06:421:13:241:15:121:16:06
Ballerup OK7:276:075:425:364:514:324:216:434:179:467:206:421:480:54
1:16:32
0:26
31Ulf Sundin1:19:306:1511:2414:5222:2227:0731:1735:0244:0448:5656:551:06:401:15:421:17:571:19:08
Göteborg-Majorna OK6:155:093:287:304:454:103:459:024:527:599:459:022:151:11
1:19:30
0:22
32Tommy Johnsson1:22:045:508:2211:2836:4441:2347:1150:1856:071:00:161:07:211:13:321:18:361:20:301:21:32
OK Nackhe5:502:323:0625:164:395:483:075:494:097:056:115:041:541:02
1:22:04
0:32
33Ole Binder1:23:1611:1614:1920:4431:2334:4638:2841:4446:5251:101:02:341:13:521:19:051:22:001:22:54
OK GORM11:163:036:2510:393:233:423:165:084:1811:2411:185:132:550:54
1:23:16
0:22
34Kim Gottlieb1:25:509:4113:4022:1227:5533:0837:1740:4556:331:00:441:07:541:15:051:22:201:24:241:25:23
Herning Orienteringsklub9:413:598:325:435:134:093:2815:484:117:107:117:152:040:59
1:25:50
0:27
35Torben Rasmussen1:26:108:4712:5717:2124:5229:3436:3141:3149:0854:201:04:221:12:541:21:271:24:251:25:40
Odense OK8:474:104:247:314:426:575:007:375:1210:028:328:332:581:15
1:26:10
0:30
36Gerhard Jensen1:28:485:319:2412:2517:2827:1232:5936:4043:1748:251:05:441:17:421:24:061:26:481:28:14
Odense OK5:313:533:015:039:445:473:416:375:0817:1911:586:242:421:26
1:28:48
0:34
37Frede Scheye1:29:045:118:2011:4322:1926:1031:4736:0156:061:01:291:12:451:19:381:24:431:27:251:28:42
Herlufsholm OK5:113:093:2310:363:515:374:1420:055:2311:166:535:052:421:17
1:29:04
0:22
38Sven-Åke Emanuelsson1:31:489:1315:2819:4727:0530:5137:2341:4151:0157:151:08:081:16:581:25:161:29:261:31:09
Helsingborgs Sok9:136:154:197:183:466:324:189:206:1410:538:508:184:101:43
1:31:48
0:39
39Bengt Jonsson1:32:225:3610:2713:2518:4634:1940:1343:3750:3454:531:03:391:20:191:28:361:30:451:31:47
Hestra IF5:364:512:585:2115:335:543:246:574:198:4616:408:172:091:02
1:32:22
0:35
40Peter Føns Knudsen1:32:4625:0229:0632:2938:3142:0546:4450:2157:001:07:191:14:551:22:131:28:521:31:091:32:18
OK GORM25:024:043:236:023:344:393:376:3910:197:367:186:392:171:09
1:32:46
0:28
41Erik Krogh1:36:035:449:5213:4518:5123:1429:3634:1442:041:04:231:12:081:19:511:32:101:34:111:35:24
Kolding OK5:444:083:535:064:236:224:387:5022:197:457:4312:192:011:13
1:36:03
0:39
42Bent Aakjær1:43:405:108:5819:2826:1230:3135:4141:0847:461:07:581:21:301:31:541:39:511:42:091:43:16
Odense OK5:103:4810:306:444:195:105:276:3820:1213:3210:247:572:181:07
1:43:40
0:24
43Jørn Lind1:45:344:159:4112:2544:3448:1252:5156:311:02:341:11:451:19:481:28:001:42:221:44:101:45:08
PI-København4:155:262:4432:093:384:393:406:039:118:038:1214:221:480:58
1:45:34
0:26
44Torben Kristensen1:47:176:3910:5915:1323:3027:5934:3939:2148:3855:311:08:031:17:471:42:001:45:021:46:42
Herlufsholm OK6:394:204:148:174:296:404:429:176:5312:329:4424:133:021:40
1:47:17
0:35
45Ole D. Jensen1:53:4013:5419:2329:0536:2841:0246:2851:061:01:591:08:061:26:511:39:011:48:041:51:361:53:08
Tisvilde Hegn OK13:545:299:427:234:345:264:3810:536:0718:4512:109:033:321:32
1:53:40
0:32
46Georg Larsson1:55:297:3918:5024:2032:2737:1945:0350:3759:591:07:071:22:401:33:251:49:361:52:551:54:39
Fredrikshof7:3911:115:308:074:527:445:349:227:0815:3310:4516:113:191:44
1:55:29
0:50
47Karsten Jørgensen1:55:496:5513:0716:5431:4239:3844:1548:251:02:181:07:221:18:561:34:091:50:081:53:361:55:14
PI-København6:556:123:4714:487:564:374:1013:535:0411:3415:1315:593:281:38
1:55:49
0:35
 
Claes LinseforsFejlkl.12:5418:3422:2229:2539:4546:5650:5857:301:02:141:19:46---------------1:38:22
Lunds OK12:545:403:487:0310:207:114:026:324:4417:3218:36
1:38:5435:40
0:32*138
Max PrangFejlkl.-----18:1021:5829:5037:1543:0047:3555:511:01:431:13:421:22:561:34:501:37:251:38:46
Fredensborg OK18:103:487:527:255:454:358:165:5211:599:1411:542:351:21
1:39:20
0:34
Svend Erik SkovsgaardFejlkl.8:1615:2527:3238:4144:1550:5159:591:16:451:22:251:44:242:00:32----------2:19:46
Viborg OK8:167:0912:0711:095:346:369:0816:465:4021:5916:0819:14
2:20:21
0:35
Michael AndersonUdgået6:2413:5019:2828:4835:5441:0345:34-----------------------------------
Göteborg-Majorna OK6:247:265:389:207:065:094:31
56:29
10:55
Robert HåkanssonUdgået7:1212:3617:1730:2836:2646:3958:52------------------------------1:27:40
OK Kolmården7:125:244:4113:115:5810:1312:1328:48
1:28:17
0:37
Ulf BengtssonUdgået14:4421:0426:1247:49-----------------------------------1:21:231:27:351:29:37
OK Kompassen14:446:205:0821:3733:346:122:02
1:30:04
0:27
Bent JensenUdgået9:5814:4931:1540:1657:301:05:281:10:161:23:321:38:15--------------------2:05:00
Holbæk OK9:584:5116:269:0117:147:584:4813:1614:4326:45
2:05:26
0:26
Kjeld TidemandUdgået8:0112:0919:191:05:061:12:401:33:481:41:10-----------------------------------
Viborg OK8:014:087:1045:477:3421:087:22
Jan KarlssonIkke startet
Växjö OK
 
 
 
H65 (42)4,0 km 0 Hm11 K
PlNavnTid
1(193)2(166)3(140)4(141)5(147)6(156)7(169)8(204)9(223)10(229)11(255)Mål
 
1Keld Gade53:206:2910:3315:0720:3124:2030:2134:5942:0547:1951:2452:5553:20
Viborg OK6:294:044:345:243:496:014:387:065:144:051:310:25
2Bo Håkansson53:375:039:2914:3320:4924:0230:4134:0242:2547:0151:4353:0753:37
IFK Göteborg5:034:265:046:163:136:393:218:234:364:421:240:30
3Are Eriksen54:467:0311:3315:5520:5124:0431:2334:5842:4748:4153:0454:2154:46
OSI7:034:304:224:563:137:193:357:495:544:231:170:25
4Björn Olof Waldemarsson54:585:1210:2716:0020:5724:5931:1635:0543:1548:3052:5654:2654:58
OK Nackhe5:125:155:334:574:026:173:498:105:154:261:300:32
5Keld Johnsen57:315:4210:2216:0021:2625:2331:3034:4743:5649:0955:3057:0357:31
Tisvilde Hegn OK5:424:405:385:263:576:073:179:095:136:211:330:28
6Lennart Hävrén59:125:4010:3514:5520:4225:0631:3938:1145:4151:5957:0758:3859:12
Tullinge SK5:404:554:205:474:246:336:327:306:185:081:310:34
7Nils-Arne Håkansson1:00:005:299:5115:5722:4026:0433:0336:2145:4452:2958:0559:371:00:00
Stigmännen Karlshamns OK5:294:226:066:433:246:593:189:236:455:361:320:23
8Dan Widercrantz1:02:034:589:4514:4422:4125:5032:4337:2145:4151:331:00:071:01:331:02:03
OK Skärmen4:584:474:597:573:096:534:388:205:528:341:260:30
9Helge Sundberg1:02:075:159:1117:3022:0628:0735:3838:3645:4254:521:00:291:01:431:02:07
Røros IL5:153:568:194:366:017:312:587:069:105:371:140:24
10Leif E. Larsen1:04:154:127:5629:0234:3637:2043:3646:2752:3058:201:02:481:03:531:04:15
Tisvilde Hegn OK4:123:4421:065:342:446:162:516:035:504:281:050:22
11Flemming Wendelboe1:05:176:4211:3716:3522:0525:2932:3642:2050:1159:001:03:161:04:431:05:17
Helsingør SOK6:424:554:585:303:247:079:447:518:494:161:270:34
12Bengt Jonasson1:07:525:289:4224:3028:4632:0538:2641:4648:3659:421:06:211:07:331:07:52
Göteborg-Majorna OK5:284:1414:484:163:196:213:206:5011:066:391:120:19
13Sten Blomström1:12:116:1010:4119:1723:4827:4237:2544:3953:061:04:551:10:211:11:451:12:11
IK Stern6:104:318:364:313:549:437:148:2711:495:261:240:26
14Stig Barrett1:12:336:3912:1717:4324:3829:3338:1046:5255:211:05:281:10:121:11:541:12:33
Viborg OK6:395:385:266:554:558:378:428:2910:074:441:420:39
15Poul Grøn1:13:328:4015:3223:2428:4633:4842:5648:1159:151:06:141:11:341:13:021:13:32
OK Pan8:406:527:525:225:029:085:1511:046:595:201:280:30
16Kurt Petersen1:19:227:3014:5222:3429:1334:0249:3153:521:04:551:12:111:17:111:18:451:19:22
Faaborg OK7:307:227:426:394:4915:294:2111:037:165:001:340:37
17Peter Sørensen1:19:365:3211:0817:0127:3635:3155:1458:401:06:231:12:461:17:281:19:021:19:36
PI-København5:325:365:5310:357:5519:433:267:436:234:421:340:34
18Kim Folander1:19:386:1712:3824:3133:3838:0246:0251:121:02:381:10:181:17:501:19:121:19:38
FSK Orientering6:176:2111:539:074:248:005:1011:267:407:321:220:26
19Arne Moe-Jensen1:21:415:279:4228:0239:5943:1950:2853:311:01:151:13:021:19:231:21:071:21:41
Viborg OK5:274:1518:2011:573:207:093:037:4411:476:211:440:34
20Lars Johansson1:22:0212:2718:3428:1036:3840:5950:0854:361:05:131:13:101:19:271:21:231:22:02
Malmö OK12:276:079:368:284:219:094:2810:377:576:171:560:39
21Mats Ingvarsson1:27:2612:0317:4025:3830:2035:3044:1348:0658:521:14:011:25:011:26:501:27:26
OK Vilse 8712:035:377:584:425:108:433:5310:4615:0911:001:490:36
22Ole Galle1:28:445:4810:4325:4038:4144:2253:501:02:171:12:071:19:031:26:361:28:081:28:44
Tisvilde Hegn OK5:484:5514:5713:015:419:288:279:506:567:331:320:36
23Helmuth Hansen1:33:076:2311:5321:3233:3537:0949:5854:371:06:561:14:311:30:401:32:331:33:07
Herlufsholm OK6:235:309:3912:033:3412:494:3912:197:3516:091:530:34
24Peter Nørgaard1:35:296:0310:4317:4529:5633:0658:271:04:041:19:261:27:061:33:371:35:041:35:29
Ballerup OK6:034:407:0212:113:1025:215:3715:227:406:311:270:25
25Bjarne Andersen1:39:498:2815:1927:1539:5445:1755:501:02:021:14:471:24:071:36:111:38:541:39:49
Svendborg OK8:286:5111:5612:395:2310:336:1212:459:2012:042:430:55
26Anders Kumlin1:45:587:0513:0234:2040:5746:171:02:181:06:501:23:121:33:521:42:441:45:231:45:58
IK Ymer, Borås7:055:5721:186:375:2016:014:3216:2210:408:522:390:35
27Bjarne Iversen1:47:167:0513:4141:3250:2955:261:10:391:15:411:23:511:40:481:45:081:46:421:47:16
FSK Orientering7:056:3627:518:574:5715:135:028:1016:574:201:340:34
28Gert Olsson1:53:539:3417:2829:4938:5750:231:01:571:08:181:24:401:37:091:50:021:53:161:53:53
Tockarps IK9:347:5412:219:0811:2611:346:2116:2212:2912:533:140:37
29Ingvar Jacobsson1:55:1711:3420:2736:3143:1849:1258:541:04:311:17:171:42:541:52:221:54:441:55:17
FK Boken11:348:5316:046:475:549:425:3712:4625:379:282:220:33
30Kenneth Lövdahl1:57:4612:4822:3438:4245:2951:211:01:091:06:401:19:251:45:051:54:381:57:001:57:46
OK Älme12:489:4616:086:475:529:485:3112:4525:409:332:220:46
31Jørgen Bang1:59:019:1019:0636:2149:3756:071:14:061:22:111:34:221:45:161:56:111:58:241:59:01
OK Esbjerg9:109:5617:1513:166:3017:598:0512:1110:5410:552:130:37
32Åke Johannesson2:01:159:1319:5337:3850:2959:191:09:581:16:221:31:081:45:441:57:512:00:402:01:15
Trollhättans SOK9:1310:4017:4512:518:5010:396:2414:4614:3612:072:490:35
33Bengt Hansson2:01:169:2717:5926:4535:1649:3159:531:06:051:20:241:39:411:57:152:00:332:01:16
Säterbygdens OK9:278:328:468:3114:1510:226:1214:1919:1717:343:180:43
34Poul R. Koziara2:15:2813:0422:1934:0144:4252:351:05:211:13:521:40:511:57:222:12:242:14:462:15:28
Køge OK13:049:1511:4210:417:5312:468:3126:5916:3115:022:220:42
 
Olle BohmanFejlkl.8:0613:3620:2426:5330:4337:2045:53-----58:071:08:111:10:291:11:14
Hjärnarps OL8:065:306:486:293:506:378:3312:1410:042:180:45
Bent JohansenFejlkl.9:5915:1921:4334:4939:2247:1551:321:07:48---------------1:29:16
OK739:595:206:2413:064:337:534:1716:1621:28
Kennet OhlssonFejlkl.11:1320:1532:4442:5653:271:03:281:09:171:28:40----------1:54:481:55:411:54:50
FK Boken11:139:0212:2910:1210:3110:015:4919:2326:080:53*255
1:54:52
*255
Ebbe KajbergFejlkl.-----23:231:10:231:47:101:52:012:04:592:33:442:43:492:52:53----------3:53:0312:36
OK Sorø23:2347:0036:474:5112:5828:4510:059:041:00:10*194
Bo W. LarssonFejlkl.8:5015:2221:1630:4036:151:09:551:41:17--------------------
Växjö OK8:506:325:549:245:3533:4031:22
Bjarne SkramUdgået7:2114:0556:151:11:38-------------------------1:43:531:46:011:46:40
FIF Hillerød7:216:4442:1015:2332:152:080:39
Jan LindemannUdgået21:1531:021:05:111:18:421:23:40------------------------------
OK Roskilde21:159:4734:0913:314:58
Lennart BrattgårdUdgået5:5411:2319:3525:0029:36------------------------------
IFK Lidingö5:545:298:125:254:36
 
 
 
H70 (58)3,8 km 0 Hm13 K
PlNavnTid
1(197)2(173)3(166)4(143)5(142)6(147)7(156)8(198)9(203)10(218)11(223)12(233)13(255)Mål
 
1Carl-Henry Andersson43:013:218:119:5614:0216:5418:5724:3631:0133:0035:2137:0241:2642:3243:01
OK Orinto3:214:501:454:062:522:035:396:251:592:211:414:241:060:29
2Agne Bengtsson49:283:249:0310:5515:2919:1822:2828:5336:0338:2341:1943:1947:4848:5949:28
OK Kompassen3:245:391:524:343:493:106:257:102:202:562:004:291:110:29
3Kenth Sundgren52:145:0810:3312:4418:0621:0323:2030:3338:5941:0744:0745:4450:2651:4552:14
Skåneslättens OL5:085:252:115:222:572:177:138:262:083:001:374:421:190:29
4Per-Erik Carlenius53:324:209:5512:2117:4220:3923:5330:4139:0341:3544:1747:1551:3953:0753:32
Katrineholms OK4:205:352:265:212:573:146:488:222:322:422:584:241:280:25
5Runar Aldén56:324:059:4912:3118:2621:4524:4732:2042:0144:3747:2450:2454:4556:0656:32
OK Kolmården4:055:442:425:553:193:027:339:412:362:473:004:211:210:26
6Åke Persson1:03:105:1110:3712:5725:3928:2431:0739:1349:2851:1655:1456:461:01:321:02:441:03:10
Hjärnarps OL5:115:262:2012:422:452:438:0610:151:483:581:324:461:120:26
7Tage Ebbensgaard1:04:336:2013:2316:0323:5227:4730:3439:0148:3150:1953:5055:351:02:231:04:111:04:33
Køge OK6:207:032:407:493:552:478:279:301:483:311:456:481:480:22
8Mats Håkansson1:09:185:2111:3814:0719:5224:1928:3738:3450:0354:1558:441:01:081:07:271:08:491:09:18
Malmö OK5:216:172:295:454:274:189:5711:294:124:292:246:191:220:29
9Jörgen Fransson1:12:328:5315:1017:2423:2526:4330:2143:3453:1756:301:00:141:05:051:10:501:12:031:12:32
Emmaboda Verda OK8:536:172:146:013:183:3813:139:433:133:444:515:451:130:29
10Gert Olsson1:12:445:1112:5315:2421:4627:1234:4444:5856:0558:411:02:021:04:191:10:241:12:141:12:44
SOL5:117:422:316:225:267:3210:1411:072:363:212:176:051:500:30
11Håkan Nilsson1:12:569:4515:4818:0524:5628:2331:4142:0450:1952:5358:591:01:381:10:441:12:211:12:56
Malmö OK9:456:032:176:513:273:1810:238:152:346:062:399:061:370:35
12Lars Törnblom1:13:103:369:1311:1719:4423:3726:4235:0948:0153:5056:5458:331:11:281:12:391:13:10
Hällefors OK3:365:372:048:273:533:058:2712:525:493:041:3912:551:110:31
13Hans Aage Hvalsø Hansen1:13:139:3715:1218:1124:0228:2731:3346:0954:4957:001:01:121:02:471:11:361:12:491:13:13
Fyns Politis Idrætsforening9:375:352:595:514:253:0614:368:402:114:121:358:491:130:24
14Roy Dawson1:13:523:569:0211:0515:5425:2828:2334:3543:4145:281:02:541:06:121:11:491:13:051:13:52
Gafanhori3:565:062:034:499:342:556:129:061:4717:263:185:371:160:47
15Niels Landsperg1:16:127:3013:0216:0020:2538:3441:1149:2357:541:00:041:03:001:05:071:14:401:15:491:16:12
Tisvilde Hegn OK7:305:322:584:2518:092:378:128:312:102:562:079:331:090:23
16John Tripax1:18:074:4010:4412:5218:2628:5031:2937:4046:2448:211:02:241:06:371:16:151:17:391:18:07
OK Roskilde4:406:042:085:3410:242:396:118:441:5714:034:139:381:240:28
17Ulf Jönsson1:18:225:5714:0116:5027:2031:2636:3246:2456:441:03:171:06:431:10:411:16:141:17:431:18:22
Laholms IF OK5:578:042:4910:304:065:069:5210:206:333:263:585:331:290:39
18Lars-Eric Larsson1:18:259:4815:2017:5526:4339:1742:0849:5559:161:02:501:06:381:09:451:16:201:17:461:18:25
Degerfors OK9:485:322:358:4812:342:517:479:213:343:483:076:351:260:39
19Søren Elkjær1:20:054:248:5810:5215:1837:3539:5846:5454:4857:441:07:401:09:101:18:331:19:351:20:05
Viborg OK4:244:341:544:2622:172:236:567:542:569:561:309:231:020:30
20Jan-Erik Nilsson1:20:144:3511:4615:2722:5726:3932:2742:5252:151:01:141:06:291:10:461:18:081:19:411:20:14
Ystads OK4:357:113:417:303:425:4810:259:238:595:154:177:221:330:33
21lennart martinsson1:20:445:5012:3115:1721:3527:5633:1544:3158:321:06:221:10:061:12:511:18:481:20:071:20:44
OK Tyringe5:506:412:466:186:215:1911:1614:017:503:442:455:571:190:37
22Sven-Erik Jönsson1:21:164:5512:0714:3824:1628:3838:1549:2158:341:02:001:08:171:11:301:18:201:20:141:21:16
OK Tyringe4:557:122:319:384:229:3711:069:133:266:173:136:501:541:02
23Bengt-Göran Frantz1:22:394:5712:3815:4029:2335:1039:3549:2958:581:03:021:08:151:11:261:20:131:22:011:22:39
Stigmännen Karlshamns OK4:577:413:0213:435:474:259:549:294:045:133:118:471:480:38
24Kjell Jeppsson1:25:1114:3221:2523:5537:4141:5145:1055:271:04:331:07:451:11:591:14:221:22:581:24:431:25:11
IF Rigor14:326:532:3013:464:103:1910:179:063:124:142:238:361:450:28
25Erik Damgaard1:29:474:2911:0613:0529:1532:1734:5444:2451:351:00:311:04:171:06:181:28:001:29:171:29:47
Faaborg OK4:296:371:5916:103:022:379:307:118:563:462:0121:421:170:30
26Christer Hedin1:30:368:2416:5319:1825:3329:4832:4155:101:06:021:11:131:15:541:19:391:28:191:29:581:30:36
IFK Enskede8:248:292:256:154:152:5322:2910:525:114:413:458:401:390:38
27Roland Nilsson1:30:3814:4924:0427:1332:5136:4840:0451:321:01:051:08:331:14:451:17:561:28:281:30:011:30:38
SOK Viljan Oskarshamn14:499:153:095:383:573:1611:289:337:286:123:1110:321:330:37
28Søren Christensen1:31:044:5214:3617:1232:4437:3040:5049:3258:231:05:531:10:461:21:581:29:111:30:371:31:04
OK Skærmen Værløse4:529:442:3615:324:463:208:428:517:304:5311:127:131:260:27
29Marek Mir-Mackiewicz1:31:405:5016:1819:2826:4931:2334:5346:4457:551:01:461:07:291:09:591:29:281:31:001:31:40
Ballerup OK5:5010:283:107:214:343:3011:5111:113:515:432:3019:291:320:40
30Mogens Jørgensen1:31:444:5312:2515:2623:2733:2437:0146:141:02:121:09:191:13:371:21:211:29:261:31:061:31:44
Søllerød OK4:537:323:018:019:573:379:1315:587:074:187:448:051:400:38
31Niels Tulinius1:32:106:1516:0519:3127:3833:2237:3449:251:00:431:06:311:14:171:19:241:29:201:31:131:32:10
OK S.G.6:159:503:268:075:444:1211:5111:185:487:465:079:561:530:57
32Helge Bovim1:32:125:3416:1119:1527:1736:5541:2651:491:01:311:05:571:10:251:14:131:29:141:31:281:32:12
Bratislava OK5:3410:373:048:029:384:3110:239:424:264:283:4815:012:140:44
33Karl Aage Hald1:33:058:4115:0817:3024:5329:1037:5848:381:02:021:17:231:20:281:23:121:30:511:32:251:33:05
FSK Orientering8:416:272:227:234:178:4810:4013:2415:213:052:447:391:340:40
34Rune Eliasson1:35:115:0911:0213:1037:5444:2647:031:00:021:07:571:16:191:23:521:26:391:33:251:34:431:35:11
Falkenbergs OK5:095:532:0824:446:322:3712:597:558:227:332:476:461:180:28
35Greger Ingemansson1:37:1314:2124:1626:5233:3939:3444:4556:241:09:031:17:311:23:311:27:561:35:061:36:461:37:13
Ystad OK14:219:552:366:475:555:1111:3912:398:286:004:257:101:400:27
36Ove Splittorff1:39:135:0811:3313:5221:1525:0428:2454:421:08:351:14:111:19:341:25:011:36:591:38:331:39:13
Svendborg OK5:086:252:197:233:493:2026:1813:535:365:235:2711:581:340:40
37Karl Goran Carlsson1:42:465:3614:4317:4134:0842:0146:5158:481:12:091:18:171:22:431:26:401:40:051:41:581:42:46
Hylte OK5:369:072:5816:277:534:5011:5713:216:084:263:5713:251:530:48
38Bengt Stahl1:43:3610:3717:1620:1827:0630:4840:3149:4059:311:10:411:15:161:25:451:41:041:42:421:43:36
Hjärnarps OL10:376:393:026:483:429:439:099:5111:104:3510:2915:191:380:54
39Ronnie McGrail1:51:514:4511:0113:3222:531:01:581:05:551:14:311:24:411:29:181:34:281:42:071:49:271:51:101:51:51
Søllerød OK4:456:162:319:2139:053:578:3610:104:375:107:397:201:430:41
20:46
*140
40Jim Chalmers1:53:454:5112:1615:2926:1335:0951:311:02:081:13:581:29:351:35:471:41:341:51:101:52:521:53:45
Lyngby OK4:517:253:1310:448:5616:2210:3711:5015:376:125:479:361:420:53
41Bengt Salomonsson1:56:447:4818:2622:2631:2336:3641:5553:501:05:051:14:361:20:241:27:021:52:531:55:371:56:44
Skåneslättens OL7:4810:384:008:575:135:1911:5511:159:315:486:3825:512:441:07
42Christer André1:58:5210:3818:3221:2137:4741:0045:311:04:041:24:011:28:031:31:401:34:351:55:491:58:271:58:52
IF Marin Väst10:387:542:4916:263:134:3118:3319:574:023:372:5521:142:380:25
43Svend Erik Jensen2:00:597:4724:1435:2649:4653:5658:571:09:411:23:291:31:341:35:261:39:391:58:122:00:082:00:59
OK Skærmen Værløse7:4716:2711:1214:204:105:0110:4413:488:053:524:1318:331:560:51
44Per Lennart Johansson2:04:255:3812:3815:1923:2136:0940:1154:081:04:021:24:571:52:241:54:022:02:052:03:552:04:25
FSK Orientering5:387:002:418:0212:484:0213:579:5420:5527:271:388:031:500:30
45Lars Jørn Espersen2:08:046:5518:0821:1741:1952:361:01:121:18:051:30:251:34:351:51:551:54:492:05:472:07:312:08:04
OK S.G.6:5511:133:0920:0211:178:3616:5312:204:1017:202:5410:581:440:33
46Frede Jacobsen2:09:4211:4026:2130:3742:2549:0054:031:06:221:22:021:33:151:39:421:45:302:03:462:08:242:09:42
OK Syd11:4014:414:1611:486:355:0312:1915:4011:136:275:4818:164:381:18
47Tom P. Neesgaard2:09:456:1219:3222:3231:3050:1755:201:07:241:20:281:27:401:52:131:55:272:06:402:08:372:09:45
FSK Orientering6:1213:203:008:5818:475:0312:0413:047:1224:333:1411:131:571:08
 
Eric TenlandFejlkl.-----------------------------------22:48--------------------52:5654:31
Stigmännen Karlshamns OK22:4830:081:35
Håkan WinnbergFejlkl.9:4415:2017:1322:2425:2527:4437:1244:3047:1253:5157:13-----1:03:351:04:15
IK Trenne9:445:361:535:113:012:199:287:182:426:393:226:220:40
Jan PåhlstorpFejlkl.6:5816:0722:0429:1033:2937:0752:321:03:421:17:23---------------1:37:191:38:12
Emmaboda Verda OK6:589:095:577:064:193:3815:2511:1013:4119:560:53
Jan KristoffersenFejlkl.-----29:5433:0640:2946:0951:461:02:131:13:461:17:541:31:311:39:491:55:561:57:321:57:56
Ballerup OK29:543:127:235:405:3710:2711:334:0813:378:1816:071:360:24
Ole BøggildFejlkl.6:0314:0822:3736:3240:4145:311:04:141:14:521:19:132:04:372:10:052:24:00-----2:26:53
OK Roskilde6:038:058:2913:554:094:5018:4310:384:2145:245:2813:552:53
Anders JohanssonUdgået13:0619:4022:32--------------------------------------------------1:13:45
Växjö OK13:066:342:5251:13
Lars-Gunnar BengtssonUdgået10:0318:1320:2940:5944:29----------1:07:32--------------------1:19:561:20:51
Stigmännen Karlshamns OK10:038:102:1620:303:3023:0312:240:55
Thorwald FranssonUdgået7:2618:1021:5031:2136:5941:34-----------------------------------1:42:07
OK Virdarna7:2610:443:409:315:384:351:00:33
Ole BruschUdgået7:0123:3926:4035:4043:0949:361:18:021:32:18--------------------2:03:072:04:02
FSK Orientering7:0116:383:019:007:296:2728:2614:1630:490:55
Björn AhlnérUdgået11:4122:3526:42--------------------------------------------------
Göteborg-Majorna OK11:4110:544:07
7:1733:2739:03
*213*152*148
Steen FrandsenIkke startet
Viborg OK
 
 
 
H75 (42)3,5 km 0 Hm16 K
PlNavnTid
1(212)2(180)3(173)4(165)5(162)6(168)7(185)8(214)9(177)10(182)11(198)12(205)13(218)14(225)
15(228)16(255)Mål
 
1Hans Persson51:253:037:5210:0912:1313:4115:4119:0924:1428:4831:0734:1738:1841:2044:34
OK Älgen3:034:492:172:041:282:003:285:054:342:193:104:013:023:14
48:4450:5951:25
4:102:150:26
2Håkan Mossberg59:383:489:0211:2013:3515:2717:2621:0125:4831:2834:0637:1940:3745:3252:43
OK Järnbärarna3:485:142:182:151:521:593:354:475:402:383:133:184:557:11
56:5459:1059:38
4:112:160:28
3Åke Ekstrand1:01:486:1011:4313:5916:2219:2321:1724:4531:3138:3040:4943:2646:5149:5654:18
Härlövs IF6:105:332:162:233:011:543:286:466:592:192:373:253:054:22
58:551:01:181:01:48
4:372:230:30
4Flemming Nørgaard1:03:393:5811:1317:4420:1421:5423:5527:2932:5338:2940:5343:1849:4852:3556:16
OK Pan3:587:156:312:301:402:013:345:245:362:242:256:302:473:41
1:00:351:03:081:03:3916:27
4:192:330:31*185
5Christer Grönblad1:05:556:2511:3018:0920:3222:4225:0328:4134:1740:1442:4645:2349:3053:2658:04
Härlövs IF6:255:056:392:232:102:213:385:365:572:322:374:073:564:38
1:02:431:05:181:05:55
4:392:350:37
6Erling Ekelöf1:07:357:5913:2316:0818:5021:0823:4627:3934:5341:4444:2747:4850:3852:5358:04
Värend GN7:595:242:452:422:182:383:537:146:512:433:212:502:155:11
1:04:311:07:011:07:35
6:272:300:34
7Henrik Hvoslef1:09:164:168:2919:3521:3723:2525:1028:1933:2239:0440:5345:0547:2651:1756:19
IK Stern4:164:1311:062:021:481:453:095:035:421:494:122:213:515:02
1:06:341:08:481:09:16
10:152:140:28
8Hans Larsen1:11:314:1910:1413:3117:1119:4422:3226:2832:1239:3843:0446:0953:4558:041:02:17
Faaborg OK4:195:553:173:402:332:483:565:447:263:263:057:364:194:13
1:08:161:11:031:11:31
5:592:470:28
9Bo Svensson1:13:537:1012:1116:1219:0521:3724:1629:2636:2644:1747:1150:2155:4659:301:04:11
Örkelljunga FK7:105:014:012:532:322:395:107:007:512:543:105:253:444:41
1:09:421:13:101:13:5314:51
5:313:280:43*185
10Håkan Brost1:17:007:5216:0720:3723:2426:0729:0633:0039:0044:4549:2355:2159:481:03:071:07:29
Malmö OK7:528:154:302:472:432:593:546:005:454:385:584:273:194:22
1:14:001:16:231:17:00
6:312:230:37
11Gunner Jørgensen1:18:049:3714:1917:0519:5322:2924:5429:0736:4143:5746:3249:3257:451:02:131:06:44
OK739:374:422:462:482:362:254:137:347:162:353:008:134:284:31
1:14:311:17:231:18:04
7:472:520:41
12Arne Gustafsson1:18:297:1014:5217:2019:4021:3823:3927:4534:4841:4244:1450:031:00:211:04:341:08:12
Malmö OK7:107:422:282:201:582:014:067:036:542:325:4910:184:133:38
1:15:201:18:001:18:29
7:082:400:29
13Gösta Malmer1:18:315:1912:4015:3518:3320:5824:1028:2936:2250:4853:5156:451:00:151:03:291:08:49
IF Marin Väst5:197:212:552:582:253:124:197:5314:263:032:543:303:145:20
1:14:301:17:561:18:31
5:413:260:35
14Göran Andersson1:18:383:458:4013:1315:0916:4718:2322:3327:0832:1834:5239:2643:0745:3848:55
Stigmännen Karlshamns OK3:454:554:331:561:381:364:104:355:102:344:343:412:313:17
1:15:591:18:081:18:38
27:042:090:30
15Lars Nord1:20:544:4010:0112:3815:5618:2520:5325:1031:4141:4845:4148:4854:011:04:321:09:29
Södertälje IF4:405:212:373:182:292:284:176:3110:073:533:075:1310:314:57
1:16:141:20:001:20:54
6:453:460:54
16Mogens Hansen1:20:575:0912:5515:5324:2726:5729:4334:1141:0047:5251:0154:321:02:071:06:271:10:58
OK Skærmen Værløse5:097:462:588:342:302:464:286:496:523:093:317:354:204:31
1:17:161:20:061:20:57
6:182:500:51
17Per Christoffersen1:22:063:5110:2213:0217:4320:1523:1527:0933:4341:0247:0955:261:01:221:04:401:11:09
Ballerup OK3:516:312:404:412:323:003:546:347:196:078:175:563:186:29
1:17:311:21:281:22:06
6:223:570:38
18Knud Lykking1:22:294:1814:4117:5720:5723:2525:5730:1036:3645:1948:4852:0056:591:00:201:11:20
OK734:1810:233:163:002:282:324:136:268:433:293:124:593:2111:00
1:17:461:21:461:22:29
6:264:000:43
19Kjell Lindau1:22:444:3911:4914:2317:0019:1621:2025:4832:1038:1845:361:05:161:08:471:11:101:15:20
OK Kompassen4:397:102:342:372:162:044:286:226:087:1819:403:312:234:10
1:19:301:22:071:22:44
4:102:370:37
20Bo Hedlund1:26:3914:2618:0926:0928:2530:2532:1635:4742:5449:5152:0656:051:03:511:12:381:16:18
IFK Enskede14:263:438:002:162:001:513:317:076:572:153:597:468:473:40
1:23:131:26:031:26:39
6:552:500:36
21Kaare Vindfeld1:30:325:3712:1915:4619:2622:1125:1929:3138:0851:3555:161:03:051:06:341:09:111:15:57
OK S.G.5:376:423:273:402:453:084:128:3713:273:417:493:292:376:46
1:26:171:29:551:30:32
10:203:380:37
22Björn Linnersjö1:31:473:427:439:3611:4013:2315:0918:2225:5434:3937:0239:431:13:541:22:211:25:48
OK Orion3:424:011:532:041:431:463:137:328:452:232:4134:118:273:27
1:28:531:31:231:31:4724:40
3:052:300:24*215
23Torgny Jonsson1:32:3310:3620:0123:3630:3833:1636:4242:0149:0359:301:02:341:06:211:13:491:16:541:22:09
Växjö AIS10:369:253:357:022:383:265:197:0210:273:043:477:283:055:15
1:28:581:32:011:32:33
6:493:030:32
24Tage Frydendal1:33:295:2314:0417:5621:4825:0628:3733:4542:1352:5358:131:03:271:09:181:14:101:20:58
Holbæk OK5:238:413:523:523:183:315:088:2810:405:205:145:514:526:48
1:27:531:32:291:33:29
6:554:361:00
25Flemming Larsen1:38:575:1312:2216:0619:0622:3025:2629:5938:2549:491:04:221:08:331:15:571:19:111:25:52
Helsingør SOK5:137:093:443:003:242:564:338:2611:2414:334:117:243:146:41
1:35:481:38:261:38:57
9:562:380:31
26Mogens Jensen1:39:016:1315:3118:1029:1133:2948:0452:2358:151:05:451:09:181:12:411:20:131:24:221:28:29
Holbæk OK6:139:182:3911:014:1814:354:195:527:303:333:237:324:094:07
1:34:231:38:341:39:011:17:34
5:544:110:27*203
27Ingemar Svensson1:42:304:2511:0913:4716:1318:0720:0724:1632:1139:0742:4445:261:21:341:24:351:29:43
Lunds OK4:256:442:382:261:542:004:097:556:563:372:4236:083:015:08
1:39:031:41:54